Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

אור

קשרים (לא היה לי כוח לפצל את זה לווינגרים, קשרים באמצע וקשרים אחוריים אז שמתי הכל ביחד. לא שמתי רונאלדו ומסי כי גם ככה אף אחד כבר לא יקח אותם :wub:)

http://img842.imageshack.us/img842/5486/midfield.jpg

שוערים

http://img843.imageshack.us/img843/2143/goalies.jpg

שמח שזה עוזר, אני יפרסם מאוחר יותר קצת שחקני הגנה אבל זהו בתכלס. בפורום שיפתח אתם תראו שיש שם דיון DATABASE של נתוני שחקנים ותוכלו לבקש שם שחקנים ספציפיים, ואני יעלה תמונות עד שימאס לי לצלם :P

בכל אופן, אני עוד מעט זז אז אני מקווה שכשאני יחזור הבחירות יתקדמו קצת.

יאללה עשינו כבר 8 בחירות, זה חצי!

מי יודע אולי נצליח עד הערב לסיים.

עכשיו צ'לסי של מכביסט קטן בוחרת.

ובחיאת אנשים, אם אתם רואים שאתם מגיעים עוד כמה בחירות ולא יודעים אם תהיו פה כשיהיה התור שלכם אז בחיאת תשלחו לי ה"פ עם הסבר לבחירה ואני אבחר בשבילכם. תראו מה זה אנחנו בוחרים כבר יומיים ועשינו רק 8 בחירות. אנחנו לא נסיים ככה בחיים.

חייבים להזדרז! עשו טובה ותשלחו לי בפרטי מי אתם רוצים אם אתם יודעים שלא תהיו פה בתור שלכם.

שלחו משהו בסגנון "X, ואם לא אז Y, ואם בחרו גם אותו אז Z" וכו'..

אנשים, תתחילו לשלוח לOgerish את אופציות 1-5 שלכם להגרלה הזאת, והבאה. כדי שזה יתחיל לזוז לפחות.

כל מי שכאן, שישלח עכשיו.

דוגמה:

אני רוצה את מסי, אם לא אז כריסטיאנו, אם לא אז מדוניאנין (אנחנו לוקחים אותו כ12, אם מישו לוקח אותו/מלול - נשבע שהוא יכול לשכוח מיוזר בפורום/כניסה לשער 8) אם לא אז שפונגין, אם לא אז יוסי גורדונה ואם לא אז זועבי.

סבבה? יש?

יאללה.

אין אתם לא רציניים... רק מרגוליס שלח לי בחירה, וsahar2sy שלח לי כבר בחירה לסיבב הבא אפילו.

אני מבין שיש שומרי שבת ולכן אני אחכה, אבל זהו סופ"ש ב9 בערב מי שלא פה בעיה שלו.

אחי, לא נפתח עליך, אבל אתה מבין עד כמה זה לא רציני לבחור שחקן שלקחו כבר?

המינימום זה לבדוק את זה, אבל בכל מקרה, נעשה רשימת שחקנים שכבר נבחרו ובכל פעם נעדכן אותה:

מסי

רונאלדו

קאקה

צ'אבי

זלאטן

ג'רארד

וייה

אסיין

מצד אחד חבל שההרשמה לא כללה מספרי טלפון, מצד שני אור משקיע יותר מדי בשביל גם לבזבז כסף על הודעות בגלל שאנשים לא כאן.

חאלאס, צריך לעשות שהקבוצה הראשונה בסיבוב 2 מודיעה על הבחירה שלה עד שעה X, קבוצה שאחריה עד השעה שלאחר מכן, ככה כל שעה יש בחירה, מי שלא יהיה בבית שישלח לאור פרטית מראש, מי שלא יעשה לא את זה ולא את זה - מדלגים עליו ומקבל 2 בחירות בסיבוב הבא.

טוב מכביסט קטן זה לא לעניין מה שאתה עושה.

אני בוחר לך את אינייסטה. רצית קשר אז אני מביא לך את הקשר עם הCA הכי גבוה.

צ'לסי לוקחת את אינייסטה.

לא קרה כלום בקטנה, אשמתי... בפורום בנושא שעשיתי לדראפט עשיתי רשימה של כל השחקנים שנבחרו ופה שכחתי לעדכן. טעות שלי, לא נורא.

באיירן מינכן של שרן לא שירן תורך לבחור.

שחקנים שכבר נבחרו -

מסי

רונאלדו

קאקה

צ'אבי

זלאטן

ג'רארד

וייה

אסיין

אינייסטה.

אגב מישהו יודע אם גיא שומר שבת?

הוא שלח לי הודעה ב5 בערך ושאל אם הפורום מוכן לפתיחה, אז עכשיו ברגע שהוא יתחבר הפורום יפתח לכולם.

בחוזר ברירה?! קיבלת שחקן-על!! ואתה אומר בחוסר ברירה. -_-

ואתה יכול לבחור בשביל מי שלא פה, הם עושים צחוק מהחלטורה, ואפחד מהם לא שומר שבת. מי שהכי קרוב לזה פה זה אבנר, ותראה איך הוא מגיב פה כמו חיה רעה!!

גיא ענה לך היום ב5 בצהריים?! ואותי סינן?

סבבה. הבנתי. סבבה. סבבה.

שרן לא שירן בוחר עכשיו ואחריו GALGAL.

גל שלחתי לך ה"פ, מחכה לשמוע ממך.

אני מזכיר לכולם שמחר ב21:00 אנחנו הולכים להריץ כמה בחירות אז כדאי שכולם יהיו פה! מי שלא יהיה פה יכול לשלוח לי בקשות לבחירה, ובמידה ואתם לא שולחים אני פשוט בוחר לכם בעצמי.

omerd1, בפרופיל שלך היה כתוב שהתחברת היוםן בשעה 10:30 ובשעה 12:10, ולפני השעות האלה עוד שלחתי לך ה"פ שמזכירה שאתה צריך לבחור ולא ענית לי, ולא נכנס לבחור.

בכל מקרה אתה קיבלת שחקן מצויין, זלאטן איברהימוביץ מעולה.

לגבי זה שסוייר אמר שאין שומרי שבת - אני לא יודע מי כן ומי לא, אבל קחו את sahar2sy לדוגמא. ידע שיש מצב שהוא לא יהיה פה מחר ב9 ושלח לי רשימה עם שחקנים שהוא היה רוצה.

חבל שעוד לא עשו את זה, היינו יכולים להתקדם.

אוקיי, בדקות הקרובות הפורום יהפוך לגלוי לכולם, ולכן הדיון הזה כבר לא רלוונטי.

מעכשיו הבחירות והדיונים השונים עוברים לשם!

בהצלחה לנו!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.