Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

הייתי אינטר, אבל הסכימו להחליף איתי לריאל מדריד, דווקא בניתי על צ'אבי כבוגד קטלוני (:

ראסמי תריצו פה את הבחירות, בקצב הזה נפתח את הליגה עוד שנה.

אני חושב שבדראפט לשאר הסיבובים לעשות יותר התחשבות בקבוצות ש"קצת" נדפקו בדראפט בבחירות, על מנת שיהיה איזון והוגן לכולם

1. בלפר צ'אבי בן 29 ברשימה, איך הגעת ל20? :o

2. אז אבנר וסוייר, אתם משתפים פעולה? סוייר הוא העוזר מאמן שלך ויכול לעשות בחירות בשבילך?

3. omerd1 תורך לבחור.

4. אורי מלול חס וחלילה! פשוט מזל רע P:

5. ארמגדון תסביר את עצמך, מז"א לעשות אותו הוגן יותר כלפי מי שנדפקו? פרט.

6. לגבי הקצב של הבחירות - אל תדאגו... מחר אני כבר מקווה שהפורום יהפוך לגלוי וכולם ונוכל להמשיך שם. אני מאמין ששם זה כבר ירוץ יותר מהר, ובמידה ולא כולם ישלחו לי אסטרטגיית בחירה ולפי זה אני אבחר להם.

יאללה אתלטיקו מדריד לבחור!

שחקנים שנבחרו עד כה -

מסי, רונאלדו, קאקה וצ'אבי.

אם אחד מאיתנו לא בבית אז השני מוסמך לבחור בשם הקבוצה. אלא אם זה סוייר, ואז הוא לא מוסמך.

מה שירון אומר נכון (ועוד לא בדקתי איך הדירוג של הקבוצה של סוייר, אז קח את זה באובייקטיביות), הגרלה של כל סיבוב זה לא בהכרח הדבר הכי הוגן.

אפשר להגריל מספר סיבובים, ובסיבובים אחרים לדרג לפי אלה שהכי נדפקו מהסיבובים הראשונים, ואז להמשיך. לא יודע, משהו כזה.

הרי ברור שאם סוייר מדורג 1-5 בכל סיבוב, אנחנו לוקחים בקל. ואז מה, יגידו שהייתה הגרלה וזה הוגן? צריך לחשוב על משהו.

יש 22 סיבובי דראפט.

נעשתה הגרלה אחתכבר..ונמשיך לפיה..בסיבוב הדראפט הראשון נבחר בסדר הרגיל..בסיבוב הדראפט השני-הבוחר הראשון הופך להיות אחרון וכאילו כל קבוצה עולה בכל סיבוב בדרג הבחירה בדראפט..זה רק הצעה חח...תמיד יהיה את אלה שיקחו את התותחים הכבדים בהתחלה..אבל אלה שמאחורה יהיה להם קבוצה מאוזנת עם שחקנים טובים בכל העמדות.

אני לא יודע מה לומר לכם... הרי בתכלס גם מי שמקבל בסיבוב מסויים תבחירה האחרונה אז בסיבוב הבא הוא יבחר ישר על ההתחלה, ז"א פעמיים ברצף ככה שזה לא עד כדי כך לא הוגן.

שמעו כמו שהדראפט פה מתקדם אז רוב הסיכויים שכל משתתף ישלח לי עוד כמה ימים אסטרטגיית בחירה ולפי זה אני אחלק שחקנים לקבוצות, ואולי שם אני אנסה להתחשב במי שקופחו בבפחירות דראפט.

איך זה נשמע לכם?

omerd1

נראה לאחרונה: היום, 08:35

אתה מוכן להסביר לי למה לא בחרת?

תקשיבו כשהפורום יפתח זה לא ילך ככה, אנחנו נחשוב על דרך לבחור שזה יהיה יעיל ולא בחירה ב8 שעות.

למישהו יש בעיות בסופ"ש לקבוע שעה שכולם יכנסו לבחור? אפשר גם לעשות מוצ"ש אם יש פה כאלה ששומרים.

יום שבת 9 בערב מתאים?

אם מוצאים שעה שכולם יכולים לבחור אנחנו מריצים את כל הבחירות בשעה...

אין מתנגדים? נפלא :)

אוקיי אז יום שבת, מחר, ה28.8 בשעה 9 בערב כולם פה בפורום ובוחרים. ננסה להריץ כמה שיותר סיבובים.

אבל בינתיים להמשיך לבחור כרגיל! אם יותר אנשים יבחרו היום אז ביום שבת זה יהיה מהר יותר.

אם למישהו יש בעיה עם השעה וזה רק בודדים אז שישלחו לי ה"פ ויסבירו לי איך הם רוצים לבחור. אם זה כמות גדולה אז נדחה את זה ונמצא תאריך אחר... אבל דברו תגידו אם מתאים או לא.... שכל אחד יגיב ויגיד אם מתאים לו בבקשה.

כמה שאלות:

1. יש משכורות לשחקנים? תקרת שכר?

2. טריידים חופשי או יש הגבלה? החתמות אפשר כמה שרוצי או יש הגבלה?

3. אם אפשר שבוחרים חצי מהבחירות בדראפט אח"כ לעשות שיקלול של קבוצות חלשות שלא היה להם מזל בהגרלה בדראפט, ושהם יקבלו בחירות ראשונות כדי שיהיה איזון בין כל הקבוצות ולא יהיו פערים?

תודה.

כמה שאלות:

1. יש משכורות לשחקנים? תקרת שכר?

2. טריידים חופשי או יש הגבלה? החתמות אפשר כמה שרוצי או יש הגבלה?

3. אם אפשר שבוחרים חצי מהבחירות בדראפט אח"כ לעשות שיקלול של קבוצות חלשות שלא היה להם מזל בהגרלה בדראפט, ושהם יקבלו בחירות ראשונות כדי שיהיה איזון בין כל הקבוצות ולא יהיו פערים?

תודה.

1. חשבתי על זה והחלטתי שלא. ברגע שאתם קונים את השחקן ממני לכאורה (דרך המכרזים) אני פשוט מעביר אותו לקבוצה שלכם דרך הeditor ולא דרך המשחק עצמו (ז"א אני לא נכנס לקבוצה שלכם ונותן לשחקן הצעת ומחכה שהוא יסכים לבוא). אותו דבר כשאתם עושים טרייד - אם החלפתם שחקן שמרוויח 100K עם אחד שמרווחים 150K זה לא אמור לעניין אתכם. למשכורות אין שום חשיבות קיצר. זה לא כמו במנג'ר עצמו שכדי להביא שחקן אתם צריכים להציע לו סכומים יפים, אתם צריכים להשיג אותו מהמכרז\טרייד וזה יספיק להביא אותו.

2. טריידים חופשי אבל רק במהלך חלון ההעברות שיהיה במשך יומיים-שלושה אני מניח. וגם באמצע העונה יהיה חלון העברות של כמה ימים (במחזור 8). לגבי ההגבלה - בכל סגל יהיו מקסימום 25 שחקנים.

3. אל תדאג. חלק מהבחירות אתם תעשו בעצמכם וחלק אני אבחר לאנשים לפי ההוראות שהם יתנו לי. בשלב שאני בוחר לאנשים אני אשתדל לאזן כמה שיותר.

אבנר אתה צודק אבל מה אני יכול לעשות? להגיד לomerd1 שיש לו שעה לבחור ואם לא אני בוחר לו? זה לא הוגן =\

הקטע שכתוב בפרופיל שלו שהוא כבר התחבר היום...

אני באמת אומר לכם שאני לא יודע מה לעשות... כשגיא יבוא אני ינסה להתייעץ איתו נראה אם יש לו רעיון איך להתחיל לזרז את הדבר הזה. אני רוצה לכל המאוחר ביום שני\שלישי לפתוח את חלון ההעברות וקצת אחרי זה להתחיל לשחק.

אתם גם מוזמנים להציע אם יש לך רעיונות לעשות את זה יותר יעיל, אני פתוח לשמוע הכל.

מה שאותי מדאיג בתכלס זה שמחר ב9 יהיו פה 5 אנשים... מה עושים אז?..

הכוונה שלי ששאר הסגל יורכב מדראפט שיעשה לא בצורת הגרלה אלא בבחירה שכל מי שיצא לו סגל חלש יוכל לקבל הזדמנויות בחירה ראשונות כדי להגיע לאיזון, זה לא בדיוק פרס, אבל כדי שנשמור על על רמה דומה בין רוב הקבוצות.

בנוגע לפציעות? שחקן נפצע יכול לגמור את העונה או שמשחק הבא יהיה כשיר?

אני חושב שאתה צריך לעשות בחירה לפי שיקול דעתך אם הדראפט לא יתקדם, אין מה לעשות לא כולם תמיד יהיו פה לבחירה. פשוט תבחר לפי המדד הכי טוב במנג'ר ולפי צורך הקבוצה (אם בחרו חלוץ, מן הסתם להבא תבחר לו קשר/בלם/שוער.

טוב omerd1 צר לי אבל אני לא מתכוון לחכות.

אתה ממש חצוף

http://forum.12p.co.il/index.php?showuser=20736

שלחתי לך הודעה פרטית בסביבות 10, ובפרופיל שלך כתוב - נראה לאחרונה: היום, 12:10. ז"א שהתחברת אחרי שהזכרתי לך שתורך לבחור, ולא רק שהתעלמת מההודעה שלי - אפילו לא בחרת.

אם זה ימשיך ככה אני ימצא לך מחליף... כנ"ל לגבי האחרים. אם לא מתאים לכם אתם מוזמנים לעזוב כבר עכשיו ונמצא אנשים אחרים.

אני בוחר לך את השחקן עם הCA הכי גבוה שיש כרגע (חוץ משוערים) -

זלאטן איברהימוביץ'.

ולכן - אתלטיקו מדריד לוקחת את איברהימוביץ'.

sahar2sy המנג'ר של אינטר פנה אלי לפני (תודה רבה לך, חסכת לנו זמן יקר עכשיו!) וביקש לבחור את ג'רארד.

אז אינטר בוחרת בסטיבן ג'רארד.

סוייר\אבנר תורכם לבחור!

ארמגדון אתה אח"כ, תתכונן. (מכביסט קטן, שרן לא שירן וGALGAL אני מציע שתתכוננו גם)

שמע, נניח וסיימנו את הסיבוב הראשון? אנשים מסתכלים על הטבלה, על מי נשאר, על מי השחקנים שהם היו רוצים מבין אלה שנשארו וייבחרו בסיבוב הזה, שולחים לך לפרטית 5 העדפות שלהם, בטווח הריאלי שאמורה להיות הבחירה שלהם בסיבוב השני.

אם לקחו את ההעדפה הראשונה עד שהגיע תורם לבחור, אתה בוחר להם את השניה, וככה הלאה.

הכוונה שלי ששאר הסגל יורכב מדראפט שיעשה לא בצורת הגרלה אלא בבחירה שכל מי שיצא לו סגל חלש יוכל לקבל הזדמנויות בחירה ראשונות כדי להגיע לאיזון, זה לא בדיוק פרס, אבל כדי שנשמור על על רמה דומה בין רוב הקבוצות.

בנוגע לפציעות? שחקן נפצע יכול לגמור את העונה או שמשחק הבא יהיה כשיר?

אמרתי כבר - אל תדאגו לגבי האיזון :wubyellow3: מניסיון שלי הסגלים מתאזנים בד"כ גם אם לא מתעסקים בזה, אבל אני כן אדאג שלא יהיו פערים דרסטיים. באמת שאל תדאגו, סמכו עלי!

ברגע שאני אהיה הזה שבוחר אני אדאג לצמצם פערים. לא לדאוג!

בנוגע לפציעות - כרגע יש פציעות, ואם שחקן נפצע אני לא מרפא אותו.

מה שכן בין משחק למשחק יש שבועיים, ככה שיהיה לשחקנים יותר זמן להחלים.

בקיצור חכו עוד קצת שהפורום יפתח ואתם תבינו הכל, הסברתי את הדברים שם בצורה הכי ברורה שיש :thumbdown: אני מקווה שמאוחר יותר היום הוא יפתח.

אבנר כן זה מה שיהיה בשלב מסויים, וכשהפורום יפתח אתם תראו - הכנתי טופס שכל אחד ישלח לי עם הסבר לבחירות שלו.

חלוצים למי שרוצה -

http://img801.imageshack.us/img801/8826/strikers.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/4278/strikers2.jpg

בקרוב אני יעלה עמדות אחרות.

אתם יכולים לפנות אלי בה"פ בשביל סטאטים של שחקנים כמו שפירסמתי למעלה לפי בקשתו של אבנר, ואני אנסה לפרסם בזמן לפני הבחירה שלכם.

ogreish מה אתה משקיע כל כך ברשימת שחקנים וכו'

זה אמור להיות הפנטזי הזה מן הסתם לכאלה שמשחקים מנג'ר.. שמכירים כבר את כולם מי יותר טוב מי פחות טוב

גם כל הכיף פה בדראפט שאחד ישכח שחקן מסויים והשני ייקח אותו ..

- כל הרעיון לטורניר הזה גדול, אבל גם ככה כולם פה חלשים ואני ייקח בהליכה אין לך מה להשקיע כל כך חח

ogreish מה אתה משקיע כל כך ברשימת שחקנים וכו'

זה אמור להיות הפנטזי הזה מן הסתם לכאלה שמשחקים מנג'ר.. שמכירים כבר את כולם מי יותר טוב מי פחות טוב

גם כל הכיף פה בדראפט שאחד ישכח שחקן מסויים והשני ייקח אותו ..

- כל הרעיון לטורניר הזה גדול, אבל גם ככה כולם פה חלשים ואני ייקח בהליכה אין לך מה להשקיע כל כך חח

נכון וזה גם הפתיע אותי שנרשמו המון שלעולם לא שיחקו\אין להם מנג'ר על המחשב, אבל אני לא יעיף את כולם עכשיו, אז לפחות אני ינסה לעזור כמה שאפשר.

אני לא הולך לפרסם עוד הרבה שחקנים, רק שחקני מפתח בעמדות שונות.

ogreish (תגיד איך קוראים לך!) זה טוב מאוד ההשקעה ברשימות, לי אישית זה עוזר.

המנג'ר 2011 נמצא במחשב של אח שלי כי זה גרוטאה, אז לי אישית זה עוזר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.