Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

תהיה לי אפשרות להגיד לך גם הוראות שלי לשחקנים והוראות קבוצתיות בפרטי או משהו נכון?

לדוגמא, אם אני עושה קשר אחורי אז להגיד לו להיות גרזן, או לעשות פליימיקר בקבוצה או בועטי פנדלים וכאלה?

ו- Miroslav salto Klose (עוז?), בלי שום קשר סתם מעניין אותי..

אתה אוהד ליברפול יותר מאשר באיירן, או להפך?

תהיה לי אפשרות להגיד לך גם הוראות שלי לשחקנים והוראות קבוצתיות בפרטי או משהו נכון?

לדוגמא, אם אני עושה קשר אחורי אז להגיד לו להיות גרזן, או לעשות פליימיקר בקבוצה או בועטי פנדלים וכאלה?

מסכים, צריכה להיות אפשרות שחלק מהמשחק יהיה הידע / הטקטיקה של כל אחד.

ו- Miroslav salto Klose (עוז?), בלי שום קשר סתם מעניין אותי..

אתה אוהד ליברפול יותר מאשר באיירן, או להפך?

עוז, ואוהד את שתיהן אותו הדבר אחי. שתיהן אהבות גדולות.

:wub:

ברור חברה נו מה נראה לכם.... =\

אתם שולחים לי מה שאתם רוצים.

תסתכלו על זה ככה - אתם האלה שמשחקים, אבל ההוראות פשוט עוברות דרכי. כל הוראה שהייתם נותנים אתם בתור המנג'רים אתם רושמים לי לפני כל מחזור וזה מה שאני מגדיר!

הכל - מי הקפטן, מי מרים קרן מי מוציא חוץ מי בועט פנדל איזה עמדה לשים כל שחקן, מה להגדיר אותו (חלוץ נגיד complete FW, advanced FW וכו'), מי לעשות TARGET MAN, מי הפליימיקר.

לגבי הבחירות - כרגע אין לנו פורום אבל אנחנו מבזבזים זמן יקר, אז עד שיפתח פורום נעשה את הבחירות פה... ברגע שיפתח הפורום אני יפתח דיון מרוכז שבו נבצע את כל הבחירות. אל תדאגו :whistling:

סוייר, מה שאמרת זה מה שיהיה אבל לא לפני ה3-4 סיבובים הראשונים (למרות שאם זה יהיה ממש לאט אז נתחיל עם זה כבר אחרי הסיבוב ה2), כי בכל זאת זה הסיבובים הראשונים וכל אחד ירצה לקחת את שחקן המפתח לקבוצה שלו, ככה שפה אני אתן לכולם לעשות את זה בצורה חופשית. אחרי זה אני אדרוש מכולם אסטרטגיה להמשך ומשם אני כבר אבחר. (אגב לפני כל בחירה אני אשתדל להתיעץ עם המנג'ר של הקבוצה)

GALGAL - תקשיב אחי, לקחנו את כל השחקנים בעולם והפכנו את כולם לשחקנים חופשיים. אתה בוחר את מי שבא לך בתור שלך (בתנאי שלא בחרו אותו כמובן...). מי שבחר את ריאל יכול להביא לקבוצה את מסי, מי שבחר את ארסנל יכול להביא את אשלי קול. זה לא משנה איזה קבוצה בחרת אתה מביא את מי שבא לך!

בקיצור יאללה חברה חבל על הזמן! עוז תבחר שחקן ונמשיך. ברגע שיפתח פורום הכל יעבור לשם, אל תדאגו.

עדיף לעשות את זה מסודר יותר לא?

יענו שבחירה ראשונה תהיה שוער שנייה מגן שלישית בלם וכ'ו...

לא?

זה רעיון מעניין. (מוציא טיפה מחישובים של בחירות, אבל עדיין)

ואחרי ה"11" כל אחד יבחר עוד 7 איך שבא לו, וככה יוכל לשחק לשינויי הרכב גם.

לא יודע מרגוליס....

זה נחמד אבל לדעתי כל האתגר זה שכל אחד יבנה תסגל כמו שנראה לו... יש לך בחירה X תשבור תראש מה הכי כדאי לך לקחת קודם :wubyellow3: (כמובן שזה לא תקף לבחירות 1-2 שזה כמובן מסי & רונאלדו)

אני רק אציין משהו שכדאי לקחת בחשבון -

אם אתם מגיעים למצב שיש לכם חיסרון בעמדה מסויימת (נגיד בלם), אבל כל הבלמים שנשארו חרא, ויש חלוץ מצויין שנשאר, אז אופציה זה לבחור אותו ולעשות עליו טרייד לבלם במהלך חלון ההעברות.

דבר נוסף שארמגדון אמר לי שהוא עושה ואני חשבתי על זה בהתחלה ושיניתי את דעתי, אז זה מה שיהיה עכשיו -

אם אתם רוצים אתם יכולים להוסיף עוזר מאמן שיעזור לכם בבחירות\שליחת טקטיקה. לא חובה, אבל מישהו שלא יודע כמה זמן יהיה לו להקדיש לתחרות יכול להיות שזו אופציה טובה בשבילו.

עדיף לעשות את זה מסודר יותר לא?

יענו שבחירה ראשונה תהיה שוער שנייה מגן שלישית בלם וכ'ו...

לא?

רעיון גרוע

זה מוציא את כל הכיף מהדראפט הזה.. כל אחד בונה את הקבוצה שלו איך שהוא רוצה לנכון ובתוספת גם מזל

אחד רוצה להתחיל משוער השני מחלוץ

וגם זה חרא כי כל הההגרלה שעשה עד עכשיו תלך לפח אם זה לא יהיה בחירה חופשית

עוזר מנג'ר זה טוב מעצבן לשחק בלי הוא שימושי.

ובקשר לסדר בחירות..זה יעזור מאוד..שמע לא כולם משחקים במנג'ר והמאגר המועדף של אנשים יגמר אחרי 3 סיבובים..עדיף לעשות את זה מאורגן ומסודר יותר

לא מסכים איתכם...

אנחנו בכל זאת בפורום שעוסק בכדורגל... לא פורום של ריקודים ומחול. לאנשים אמור להיות מושג כללי, וכל אחד לפי ההבנה שלו יבנה לעצמו את הקבוצה הטובה ביותר.

לא הבנתי סהר, מז"א להשאיר רשימות? של מה?

גם פה בתכלס אם אנשים רוצים אני יכול לעלות תמונה של הרשימת שחקנים עם הסטאטים הכי טובים וזה יתן לאנשים מושג כללי של מי לבחור...

לא הבנת נגיד יש בחירות של שוער אז כל אחד יש לו בראש רשימה של שוערים והוא ישאיר ולא יתקע הגרלות

אבל עכשיו כל אחד צריך להשאיר רשימה של 60 שקחנים ותמיד יברח לך שחקן וכו

לא הבנת נגיד יש בחירות של שוער אז כל אחד יש לו בראש רשימה של שוערים והוא ישאיר ולא יתקע הגרלות

אבל עכשיו כל אחד צריך להשאיר רשימה של 60 שקחנים ותמיד יברח לך שחקן וכו

יש משהו במה שאתה אומר, זה יכול לעזור לחברה שמעולם לא שיחקו מנג'ר

אבל אז אתה דופק את מי שקיבל בחירות ראשונות בסיבוב הראשון, שהם בטח תכננו לבחור את מסי, רונאלדו ועוד כוכבים, ועכשיו אתה בא ואומר להם "סיבוב 1 בוחרים שוערים".

בקיצור אני לא יודע... זה די בעייתי. יכול גם מישהו לרצות לבחור במשך 10 סיבובים את כל העמדות ורק בסוף להביא לעצמו שוער כי הוא חושב שזה פחות משנה לו, אתה לא יכו להגיד לו 'עכשיו אתה בוחר שוער ואח"כ מגן ימין ואח"כ בלם וכו'.

זה לא נראה לי אני אומר תאמת.

מה שכן אני יעשה כדי לעזור לחברה שפחות מכירים, אני אצלם תמונות של רשימת השחקנים עם הסטאטים הכי טובים במשחק שיהיה להם בסיס לבחירה.

לא מסכים איתכם...

אנחנו בכל זאת בפורום שעוסק בכדורגל... לא פורום של ריקודים ומחול. לאנשים אמור להיות מושג כללי, וכל אחד לפי ההבנה שלו יבנה לעצמו את הקבוצה הטובה ביותר.

לא הבנתי סהר, מז"א להשאיר רשימות? של מה?

גם פה בתכלס אם אנשים רוצים אני יכול לעלות תמונה של הרשימת שחקנים עם הסטאטים הכי טובים וזה יתן לאנשים מושג כללי של מי לבחור...

אבל עדיין זה יהיה יותר מאורגן ויהיה יותר הוגן בחלוקת שחקנים.

מי שפעם ראשון ופעם אחרון זה אומר שיהיה לו חצי הרכב של שחקנים של הטופ של הטופש..ומי שתקוע באמצע זה יהיה בהתאם..

תעשו הצבעה זריזה של 24 שעות איך עושים את הדראפט. כל ההגיון לבנות לפי מה שאתה חושב, ואני מדבר בתוך אחד שלא שיחק מעולם מנג'ר.

ויש עמדות שמישהו יכול להדפק חזק כמו שוער, עם כל הכבוד מי שבוחר שוער מ10 ומטה יקבל שוער לא מציאה לדעתי.

תעשו הצבעה זריזה של 24 שעות איך עושים את הדראפט. כל ההגיון לבנות לפי מה שאתה חושב, ואני מדבר בתוך אחד שלא שיחק מעולם מנג'ר.

ויש עמדות שמישהו יכול להדפק חזק כמו שוער, עם כל הכבוד מי שבוחר שוער מ10 ומטה יקבל שוער לא מציאה לדעתי.

שטויות יש 25 שוערים ברמה גבוהה במנג'ר

5 ברמת על - קסיאס בופון ולדז צ'ך וז'וליו סזאר ועוד 20 בערך אותו רמה

לא על זה ייפול ותקום קבוצה.. כנקודת תורפה

קיצר דראפט פתוח כל אחד יביא מה שבא לו והראשנים הרוויחו את מסי ורונאלדו סבבה אין מה לעשות הלאה

לא חסרים שחקנים

בקיצור אני יצאתי ראשון אז אני צריך לבחור, אבל אני מחכה עם הבחירה כי אמרתם שאולי יהיה לזה פורום,

ואז עדיף שנעשה בפורום שמה נושא "בחירות סיבוב ראשון" ושמה כל אחד ייבחר את הסיבוב הזה ואז הנושא יינעל וייפתח נושא לסיבוב הבא.

ככה זה יהיה הכי מסודר.

בקיצור אני יצאתי ראשון אז אני צריך לבחור, אבל אני מחכה עם הבחירה כי אמרתם שאולי יהיה לזה פורום,

ואז עדיף שנעשה בפורום שמה נושא "בחירות סיבוב ראשון" ושמה כל אחד ייבחר את הסיבוב הזה ואז הנושא יינעל וייפתח נושא לסיבוב הבא.

ככה זה יהיה הכי מסודר.

נו למה אתה מעצבן אחי

חלאס עם השטויות תבחר כבר, הבחירות פה זה רק כדי להתחיל לזרז תתהליכים!

אני עובד על לקבל פורום, גיא פנה אלי והנושא בטיפול.

ברגע שיהיה פורום אני אפתח דיון מסודר ואכניס לשם את כל הבחירות שהיו פה, ונמשיך מאיפה שהפסקנו פה.

בחיאת, תאמינו לי שאם אני אומר משהו יש לי סיבה.

תתחילו לבחור פה וזהו מה כ"כ מסובך? כבר יכולנו להיות באמצע הסיבוב הראשון.

גיא המנהל, Guy

התחלתי לעבוד על המחזורים (במקום לתת למחשב לעשות אותם אני עושה אותם ידנית כדי שאני אוכל להריץ את כולם... מישהו יודע מה קורה אם אני צריך להריץ 2 משחקים בו זמנית?), והחלטתי שבכל מחזור יהיה משחק מרכזי שיקבל סיקור נרחב :thumbs:

מחזור הפתיחה

ברצלונה - מכבי

ארסנל - אברטון

מנצ'סטר סיטי - מילאן

אינטר - צ'לסי

טוטנהאם - המבורג

ריאל מדריד - באיירן מינכן [המשחק המרכזי.]

אתלטיקו מדריד - יובנטוס

רומא - ליברפול

אין טעם עוד לשלוח לי טקטיקה כי אין לכם אפילו שחקנים, אבל סתם חשבתי שיהיה נחמד לפרסם כבר עכשיו את מחזור הפתיחה :)

בהצלחה לכולם ואנחנו עדיין מחכים לבחירה הראשונה...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.