Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

לא, בין 18 ל21, נראה כבר לפי הקצב.

אם לא נעשה מספיק סיבובים בשביל לסגור סגל מספיק לכל קבוצה אז אני יעשה מכרז ארוך יותר.

סוייר אתה לא רציני נכון?...

להבא אני יצלם SCREEN SHOT של ההגרלה ואצרף לכל פירסום.

ותבינו אנשים, אין קשר בין המיקום שלכם בהרשמה לבין המיקום בבחירות. אני מכניס 16 מספרים ומגריל אותם. נגיד מספר 16 יוצא ראשון, אז נרשם מספר 16 בוחר בחירה ראשונה וכו'.

שימו לב גם שמי שנבחר ראשון בסיבוב 1 הוא אחרון בסיבוב 2, ואחרון בסיבוב 1 הוא ראשון ב2... ככה זה יהיה בכל זוג סיבובים.

סיבובים 3-6

rounds36.jpg

אנשים תתחילו לתכנן מראש! זה הכל תלוי בכם - ככל שנסיים מהר יותר עם הדראפט ככה נתחיל לשחק מהר יותר.

אתם יודעים כבר 6 בחירות, תתחילו לגבש אסטרטגיה, ואפשר כבר לשלוח לי בהודעה פרטית אם אתם רוצים.

שוב, לא חובה - אם אתם יכולים לבוא ולבחור כל פעם בתור שלכם אין בעיות, אבל מי שחושב שהוא יגרום לעיכובים שישתדל לשלוח לי מראש.

אוקיי, מה בעצם אני בוחר? :/

תנו לי הסבר כי לא התעמקתי בנושא ופשוט רק נרשמתי.

אתה בוחר שחקן לקבוצה שלך....

הקבוצה שלך היא ליברפול, אבל אין בה שחקנים. אז אנחנו עושים דראפט - כל 2 סיבובים (יהיו 18-21 סיבובים) עושים הגרלה, ולפי ההגרלה אתה בוחר שחקן לקבוצה שלך. כמו בNBA.

אתה נבחרת בסיבוב הראשון בתור הבוחר הראשון, ז"א שכשנתחיל לבחור אתה תבחר לעצמך שחקן מהעולם [מסי, רונאלדו, בוזגלו... מי שאתה רוצה] וככה עד שיגמר הסיבוב הראשון. בגלל שבסיבוב 1 אתה בחרת ראשון אז בסיבוב 2 אתה תבחר אחרון. ככה כל 2 סיבובים עושים הגרלה מחדש.

אין לי בעיה להביא לינק להורדה למשחק כדי שכולם יוכלו להוריד, השאלה אם זה בסדר מבחינת השחקן לפרסם פה הורדות :X

ובלי קשר אם שיחקת בעבר מנג'ר אתה כבר תסתדר..

*מי שרוצה הורדה שישלח לי פרטית, אבל לא חובה להוריד תמשחק בשביל להשתתף! רק מי שמעוניין להסתכל על הסטטיסטיקות של השחקנים.*

נערך על ידי ogreish

דפקו אותי בהגרלות:(

תכלס

עד עכשיו כל הזמן יצאת באמצע כזה.. זה לא לכאן ולא לכאן P:

בכל מקרה מחכים שיפתחו לנו פורום :( אני לא הולך להתחיל לעשות בחירות בדיון הזה, וגם לא להציף את הבוטקה בדיונים שקשורים לפנטזי.

אני מוריד, אבל תערוך.

קיצר קובעים את המחזור דראפט הראשון מחר ב16:00?

אם הייתה לי דרך ליצור קשר עם לקטר\אחד המנהלים האחרים היינו יכולים להתחיל כבר עכשיו לרכז את כל הבחירות של הדראפט + עוד דברים שיש לי לפרסם (התחלתי לעבוד כבר על מחזורים).. פשוט אני מחכה לפורום שיפתח.

קיצר ברגע שיהיה לנו פורום אני ישר יפתח דיון ששם יהיו הבחירות. זה יכול להיות היום בערב וגם יכול להיות מחר P:

יהיה טוב.

*אני עורך את הלינק להורדה שהבאתי, אם מישהו רוצה שישלח לי ה"פ ויקבל.

אולי עדיף לדחות את הדד-ליין למסירת שחקנים לדראפט ליום שישי. שלכולם יהיה זמן להתארגן.

זה גם סופ"ש ויהיה אחרי מכבי.

מז"א? איך אפשר לעשות דד-ליין?

צריך להתחיל ממשהו, וככל שנתחיל מוקדם יותר נסיים את זה מהר יותר..

אתם רוצים שנתחיל לבחור פה?...

אוקיי החלטתי, חבל על הזמן -

אנחנו נתחיל לבחור פה, וברגע שיפתח לנו פורום אז בדיון בחירות אני יעשה סיכום של מה שנבחר עד כה ונמשיך מאיפה שעצרנו בדיון הזה.

יאללה, בחירה מספר 1 -

Miroslav salto Klose

תבחר!

נערך על ידי ogreish

תבקש מאנשים שיכינו לך ליסט עם אנערף, 100 שחקנים שהם רוצים לפי הסדר ואתה תבחר :yellow_cool1: הכי קל ונוח.

לא?

ויהיה להם עד שישי בצהריים..

זה לא טוב כי נגיד מישהו יבחר 10 בלמים ו10 חלוצים ויתפסו לו את החלוצים אז הוא יתקע כמו טמבל עם קבוצה של בלמים.

אחי אם נבחר ככה זה יהיה בלאגן.

אם אבל באמת יהיה פורום כמו שאתה אומר, נעשה פשוט בפורום נושאים ככה:

" בחירה מספר 1 בדראפט " - ופה יהיו רק תגובות של מי כל אחד לוקח ואז זהו הנושא יינעל.

" בחירה מספר 2 בדראפט "

וכך הלאה.

זה גם יהיה הרבה יותר מסודר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.