Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

טוב רשמתי את כולם עד עכשיו, עוד מקום אחד וההרשמה נסגרת.

אחרי בירורים שעשיתי בFM BASE, ליצור צ'מפיונס ליג כמו שאנחנו רוצים זה כבר סיפור, זה לוקח הרבה זמן וצריך ידע קודם בעריכה בFM מה שאין לי...

ברגע שיוצרים תחרות חדשה הdatabase editor נותן 2 אפשרויות - ליצור תחרות מסוג ליגה או מסוג גביע.בגביע יש דברים בסגנון FA CUP וודברים כאלה, אבל הוא לא נותן את האופציה לעשות תחרות כמו הצ'מפיונס. (הסבירו לי שגם אם אני יעשה duplicate לתחרות עצמה ופשוט אשנה את הקבוצות שמשתתפות זה לא יעזור...)

אז קודם כל אם יש מישהו שיודע איך לעשות את זה ובא לו לערוך אז בשמחה ושיפנה אלי בפרטי. במידה ואין כאלה, הציעו לי בFM BASE לבקש מהעורכים של הפורום ליצור לנו תחרות כזו, אז אני עכשיו מנסה לברר כמה זמן זה יקח.

במידה וזה לא יוצא לפועל מה בוחרים? ליגה? גביע? אני אישית לא חושב שגביע יהיה טוב כי 16 אנשים משתתפים בדראפט ועובדים קשה לבנות קבוצה ועל הסיבוב הראשון חצי עפים...

אפשר לעשות כל מיני סוגים של ליגות - ליגה רגילה, משהו דומה למה שהיה פה בישראל אפשר (עם פלייאוף והכל, זה יכול להיות נחמד. רק בלי קיזוז. למרות שאפשר עם :king:)

קיצר דברו אלי

הייתי בטוח שסגלים מקוריים:/

מי שבחר את יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד או ריאל מדריד ורוצה להתחלף שידבר איתי. (כמובן שאם אפשר לעשות החלפה?)

נ.ב - אין לי את המשחק, אני אסתמך על ידע אישי ואינטרנט.

דרך אגב אם עושים דראפט זה יכול ללכת מאוד לאט, כי לא כולם זמינים, אני אישית זמין בדר"כ בערבים כי אני לומד ועובד רוב היום. מה עושים אם מישהו תוקע את הרצף בחירה יום שלם?

בקשר למכרזים, שולחים הצעות על שחקנים ואתה יום למחרת למשל מפרסם מי זכה בשחקן?

הייתי בטוח שסגלים מקוריים:/

מי שבחר את יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד או ריאל מדריד ורוצה להתחלף שידבר איתי. (כמובן שאם אפשר לעשות החלפה?)

נ.ב - אין לי את המשחק, אני אסתמך על ידע אישי ואינטרנט.

מה זה משנה? גם ככה אתה בוחר תסגל של הקבוצה מחדש אז זה לא משנה.

ובלי קשר אני מעדיף שלא תחליפו קבוצות כי כבר עשיתי את ההגרלה לסיבוב בחירות 1+2...

אני אוהד ריאל מדריד, כמובן שאם אפשרי אני אשמח, אם לא נזרום עם מה שיש (:

מה בקשר לדראפט והמכרזים? אני פשוט השתתפתי בפנטזים של כדורסל בעבר אז מניסיון אני שואל, כי זה אותו עיקרון...

אני אוהד ריאל מדריד, כמובן שאם אפשרי אני אשמח, אם לא נזרום עם מה שיש (:

מה בקשר לדראפט והמכרזים? אני פשוט השתתפתי בפנטזים של כדורסל בעבר אז מניסיון אני שואל, כי זה אותו עיקרון...

בנושא המכרזים - כן.

בנושא הדראפט -

אתה צודק וזו בד"כ הבעיה בפנטזי דראפט. מה שנעשה זה דבר כזה - אני עכשיו יעשה את ההגרלות של כל ה21 סיבובים (עשיתי את ה2 הראשונים כבר). ברגע שהכל יהיה מוכן ותהיה רשימה סופית אני אפרסם פה ואנשים יוכלו להתכונן בהתאם.

מישהו יודע שיהיה לו קשה לעמוד בלוח הזמנים של הבחירות? אין בעיה, תשלחו לי ה"פ אחרי שתראו את המיקום שלכם בכל בחירה ותסבירו לי סוג של אסטרטגיה כללית - בסיבוב מספר 5 תביא לי תשוער הכי טוב (אני אקבע לפי הCA של השחקן + נתונים שחשובים לעמדה), או תביא לי את בופון, ואם כבר לקחו אז את קסיאס, ואם לקחו אז לוריס AND SO ON.

אופציה נוספת, שבאחת הפעמים שהרצתי פנטזי דראפט בNBA היינו 8 קבוצות אם אני זוכר נכון, וקבענו שעה שכולם באו למסנג'ר והרצנו איזה 12 בחירות בשעה ככה ואז את הבחירות לספסל כבר עשינו דרך הפורום.

תחליטו מה שבא לכם. אם יש שעה שכולם יכולים לבוא למסנג'ר ולעשות תבחירות זה יהיה אחלה. מה שכן אם הולכים על האופציה הזו זה לא יהיה פשוט כי יקח הרבה זמן לארגן שעה ויום שכולם יכולים, ורק ביום ראשון נוכל להתחיל (הרי לא נצליח לארגן להיום בערב, מחר PSG, וסופ"ש תמיד בעייתי...)

-----

בנושא ההחלפות -

אינטר וריאל, החלפתי את שניכם אבל זהו בלי החלפות חברה, אני מתחיל עכשיו תהגרלות ואני לא מתכוון כל פעם לשנות תקבוצות.

זה באמת לא משנה איזה קבוצה אתם הרי אין שום קשר לקבוצה המקורית חוץ מהשם.

תודה לשניכם על ההחלפה (:

בנוגע לדראפט, יש אפשרות כמובן שאתה תבחר שחקן הכי טוב שפנוי ואחכ המאמן כבר יעשה טרייד או משהו כדי להשיג מה שצריך. בכל אופן אני זז לעבודה, אולי אתחבר מהעבודה כדי להתעדכן.

בכל אופן תפורסם רשימת כל השחקנים פה? ומה המסנג'ר גבר?

תודה לשניכם על ההחלפה (:

בנוגע לדראפט, יש אפשרות כמובן שאתה תבחר שחקן הכי טוב שפנוי ואחכ המאמן כבר יעשה טרייד או משהו כדי להשיג מה שצריך. בכל אופן אני זז לעבודה, אולי אתחבר מהעבודה כדי להתעדכן.

בכל אופן תפורסם רשימת כל השחקנים פה? ומה המסנג'ר גבר?

רשימת השחקנים - כל שחקן שבעולם :P

חבל שאין לך תמשחק, אם תרצה אני ישלח לך.. זה פשוט ממש יעזור לך. אתה תוכל להיכנס ולראות את הסטאטים של השחקנים ודברים כאלה.

בכל מקרה מי שצריך אותי, מסן -

ogreish123@hotmail.com

אם עד אחה"צ אף אחד לא ירשם אני אכנס בתור קבוצה זמנית.

גם ככה עכשיו אני מגריל את כל הבחירות אז יש עוד זמן עד שנתחיל.

למישהו יש את הסמל של השחקן ה12 על רקע שקוף? אני לא טוב בלגזור בפוטושופ :P

טוב אף אחד לא הכין לוגו אז אני הכנתי :rolleyes:

2wiotmz1i2ym.jpg

dmwwjhhinzzu.jpg

יש עתיד אה? :P

קיצר תגידו איזה לשים, או אם מישהו רוצה לעצב משהו נורמאלי חלופי שילך על זה.

נערך על ידי ogreish

אה תקשיבו!

אנחנו עומדים להתחיל ועדיין לא הוחלט איך משחקים!!

ביררתי עם המנהל של פורום עריכות בFM BASE והוא אמר שזה לא אפשרי מה שאנחנו רוצים לעשות, אז צריך למצוא דרך חלופית.

אני אומר ליגה ונסגור עניין, כי גביע זה סתם. חצי מהאנשים יעופו על ההתחלה.

במידה ועושים ליגה, מה הכי יתאים?

1. ליגה רגילה, אחרי 30 מחזורים יוצאת אלופה

2. ליגה עם פלייאוף בסוף - אחרי 30 מחזורים נעשה פלייאוף כמו פה בליגה רק בלי קיזוז.

אני אומר ליגה רגילה וזהו, זה גם ככה הרבה משחקים 30.

------------

בנושא אחר -

אני עדיין לא מפרסם את המחזורים הראשונים של הדראפט, אבל אני כן אפרסם שעידו מרגוליס (מנצ'סטר יונייטד) זכה בהגרלה והוא יכול לשחק עם מכבי אם ירצה :P אם לא נעשה הגרלה חוזרת, אני מחכה לתשובה ממנו.

תחלק לבית א' בית ב'

8 בכל בית סיבוב אחד , 7 מחזורים.

*. אחרי 7 מחזורים 4 ראשונים מכל בית עולים לרבע הגמר , כאשר הרבע גמר ייתקים בשיטת בית וחוץ

מקום 1 מבית א'- מקום 4 בית ב'

וכל הלאה..

לא ארוך מדי , מעניין וקטלני!

כבר רשמתי חברה.... זה לא אפשרי באדיטור ליצור תחרות שתשלב בין ליגה ושלבי נוקאוט... זה לא שאני לא רוצה לעשות את זה, אי אפשר.

האמת שאני גם חושב ש30 מחזורים זה הרבה. אולי פשוט נעשה 15? כולם נגד כולם פעם אחת.

אם לא מתאים לכם ליגה אפשר פשוט גביע, אבל זה מעאפן לדעתי כי על השלב הראשון יעופו חצי.

בכל אופן, אני מפרסם את הסיבוב הראשון והשני של הדראפט. לא להתחיל לבחור עוד! הבחירה תתחיל בדיון מסודר שיפתח בפורום.

אתם יכולים להתחיל לתכנן את הבחירות שלכם

בהצלחה לכולם!

סדר בחירה, סיבוב 1 -

1. עוז , Miroslav salto Klose. קבוצה - ליברפול.

2. מכבי תל אביב לעד. קבוצה - רומא.

3. בלפר, דוד. קבוצה - ברצלונה.

4. Tal. קבוצה - מילאן.

5. עומר, omerd1. קבוצה - אתלטיקו מדריד.

6. sahar2sy, סהר. קבוצה - אינטר.

7. סוייר. קבוצה - המבורג.

8. Armegadon. קבוצה - ריאל מדריד.

9. מכביסט קטן. קבוצה - צ'לסי.

10. עומר, שרן לא שירן. קבוצה - באיירן מינכן.

11. גל, GALGAL. קבוצה - יובנטוס.

12. עידו מרגוליס. קבוצה - מנצ'סטר יונייטד.

13. יניב, yaniv1. קבוצה - ארסנל.

14. אורי מלול. קבוצה - מנצ'סטר סיטי.

15. ראש_קופסא. קבוצה - אברטון.

16. אופיר, כרם. קבוצה - טוטנהאם.

סדר בחירה, סיבוב 2 -

1. אופיר, כרם. קבוצה - טוטנהאם.

2. ראש_קופסא. קבוצה - אברטון

3. אורי מלול. קבוצה - מנצ'סטר סיטי.

4. יניב, yaniv1. קבוצה - ארסנל.

5. עידו מרגוליס. קבוצה - מנצ'סטר יונייטד.

6. גל, GALGAL. קבוצה - יובנטוס.

7. עומר, שרן לא שירן. קבוצה - באיירן מינכן.

8. מכביסט קטן. קבוצה - צ'לסי.

9. Armegadon. קבוצה - ריאל מדריד.

10. סוייר. קבוצה - המבורג.

11. sahar2sy, סהר. קבוצה - אינטר.

12. עומר, omerd1. קבוצה - אתלטיקו מדריד.

13. Tal. קבוצה - מילאן.

14. בלפר, דוד. קבוצה - ברצלונה.

15. מכבי תל אביב לעד. קבוצה - רומא.

16. עוז , Miroslav salto Klose. קבוצה - ליברפול

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.