Jump to content

Football Manager פנטזי פורום השחקן ה12!

ogreish

Recommended Posts

mnjdhnzrndbj.jpg

תחרות הפנטזי של פורום השחקן ה12 יוצאת לדרך!

הסבר כללי -

זה הולך להיות פשוט מאוד - כל אחד בוחר קבוצה, וברגע שנגיע ל16 קבוצות נתחיל בדראפט. לפני הדראפט תיערך הגרלה שתקבע את סדר הבחירות, ואז כל אחד בתורו יבחר שחקן עד שירכיב לעצמו סגל של 21 שחקנים.

בסוף הדראפט יערך מעין מכרז שבו כל אחד יוכל לרכוש שחקנים שלא נבחרו בדראפט על מנת לחזק את הסגל שלו. לשם כך כל קבוצה תקבל 20 מיליון פאונד שאיתם היא תוכל לבצע רכישות.

קצת לפני שנתחיל במשחקים עצמם יהיה חלון העברות קצר שבו משתתפים יוכלו לסחור עם קבוצות אחרות.

איך יתנהלו המשחקים?

פשוט מאוד!

אנחנו נשחק בשיטה שדומה לליגת האלופות - 4 בתים כאשר בכל בית יש 4 קבוצות. ה2 הראשונות מכל בית עולות ועוברות לשלב הנוקאוט הראשון - רבע הגמר. ככה מתקדמים עד לגמר.

אנחנו לא הולכים לשחק ברשת, ולכן מי שבעצם הולך לנהל ולהריץ את המשחקים יהיה אני ולא המשתתף עצמו. לפני כל מחזור כל משתתף ישלח לי את הטקטיקה שלו למשחק [שתכלול בין היתר הרכבים, הוראות לחילופים וכו'. טופס יעלה כשנתחיל] ואני אנהל את המשחק לפי ההוראות שלו.

נתוני השחקנים יהיו לפי הגירסא הכי חדשה של פוטבול מנג'ר - 10.3.

איך נרשמים?

כל מי שמעוניין להשתתף שירשום את שמו ואת הקבוצה שהוא בוחר!

* הקבוצות חייבות להיות קבוצות אירופאיות.

* כאשר תהיה רשימה סופית של משתתפים תהיה הגרלה, והזוכה המאושר יקבל את מכבי בתור הקבוצה שלו :)

משתתפים -

1. בלפר, דוד. קבוצה - ברצלונה.

2. sahar2sy, סהר. קבוצה - אינטר.

3. אורי מלול. קבוצה - מנצ'סטר סיטי.

4. יניב, yaniv1. קבוצה - ארסנל.

5. סוייר. קבוצה - המבורג.

6.אופיר, כרם. קבוצה - טוטנהאם.

7. עוז , Miroslav salto Klose. קבוצה - ליברפול

8. Armegadon. קבוצה - ריאל מדריד.

9. עידו מרגוליס. קבוצה - מנצ'סטר יונייטד.

10. Tal. קבוצה - מילאן.

11.עומר, שרן לא שירן. קבוצה - באיירן מינכן.

12. מכביסט קטן. קבוצה - צ'לסי.

13. מכבי תל אביב לעד. קבוצה - רומא.

14. גל, GALGAL. קבוצה - יובנטוס.

15. עומר, omerd1. קבוצה - אתלטיקו מדריד.

16. ראש קופסא. קבוצה - אברטון.

ההרשמה נסגרה! בקרוב מתחילים בדראפט!

בהצלחה לכולם!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עד שיפתח פורום רשמי לתחרות, אני מפרסם פה את הסיבוב ה1 + 2 של הבחירות בדראפט. לא להתחיל לבחור עוד! הבחירה תתחיל בדיון מסודר שיפתח בפורום.

אתם יכולים להתחיל לתכנן את הבחירות שלכם

בהצלחה לכולם!

סדר בחירה, סיבוב 1 -

1. עוז , Miroslav salto Klose. קבוצה - ליברפול.

2. מכבי תל אביב לעד. קבוצה - רומא.

3. בלפר, דוד. קבוצה - ברצלונה.

4. Tal. קבוצה - מילאן.

5. עומר, omerd1. קבוצה - אתלטיקו מדריד.

6. sahar2sy, סהר. קבוצה - אינטר.

7. סוייר. קבוצה - המבורג.

8. Armegadon. קבוצה - ריאל מדריד.

9. מכביסט קטן. קבוצה - צ'לסי.

10. עומר, שרן לא שירן. קבוצה - באיירן מינכן.

11. גל, GALGAL. קבוצה - יובנטוס.

12. עידו מרגוליס. קבוצה - מנצ'סטר יונייטד.

13. יניב, yaniv1. קבוצה - ארסנל.

14. אורי מלול. קבוצה - מנצ'סטר סיטי.

15. ראש_קופסא. קבוצה - אברטון.

16. אופיר, כרם. קבוצה - טוטנהאם.

סדר בחירה, סיבוב 2 -

1. אופיר, כרם. קבוצה - טוטנהאם.

2. ראש_קופסא. קבוצה - אברטון

3. אורי מלול. קבוצה - מנצ'סטר סיטי.

4. יניב, yaniv1. קבוצה - ארסנל.

5. עידו מרגוליס. קבוצה - מנצ'סטר יונייטד.

6. גל, GALGAL. קבוצה - יובנטוס.

7. עומר, שרן לא שירן. קבוצה - באיירן מינכן.

8. מכביסט קטן. קבוצה - צ'לסי.

9. Armegadon. קבוצה - ריאל מדריד.

10. סוייר. קבוצה - המבורג.

11. sahar2sy, סהר. קבוצה - אינטר.

12. עומר, omerd1. קבוצה - אתלטיקו מדריד.

13. Tal. קבוצה - מילאן.

14. בלפר, דוד. קבוצה - ברצלונה.

15. מכבי תל אביב לעד. קבוצה - רומא.

16. עוז , Miroslav salto Klose. קבוצה - ליברפול

סיבובים 3-6 ניתן למצוא פה - (לחצו כאן)

אם אתם רציניים אני זורם.

אבל רק בתנאי שסוייר מארח(הוא היחידי שאני יכול לסמוך עליו שלא יתחיל עם אדיטורים, סקאוטים ושטויות כאלה)

[או אני, כמובן]

אם אתם רציניים אני זורם.

אבל רק בתנאי שסוייר מארח(הוא היחידי שאני יכול לסמוך עליו שלא יתחיל עם אדיטורים, סקאוטים ושטויות כאלה)

[או אני, כמובן]

ממ

לא כ"כ הבנתי מה אתה רוצה אחי :X לרשום אותך אז או לא?

ומז"א סוייר מארח? אני לא רוצה להריץ ליגה עם המאצ'י כי זה סיפור למצוא אנשים שיוכלו לארח עם המאצ'י ולדאוג שכולם יתחברו באותם זמנים.

אם אתה\סוייר רוצים לארגן עם המאצ'י תהנו ואני אשמח להשתתף אם זה יהיה מאורגן, אבל אני מארגן פה טורניר שאני אריץ על המחשב שלי את כל המשחקים ^.^

ואין לך מה לדאוג לגבי אדיטורים והדברים האלה, אני בכלל לא הולך להשתתף ואין לי אינטרסים לעזור לאף משתתף אחר, אני לא כ"כ מכיר פה את האנשים גם ככה :hooligan:

חחח

מה הקשר המאצ'י?

כשמשחקים ברשת היחיד שיכול להשתמש בתוכנה חיצונית (אדיטור או סקאוט), הוא המארח.

אותך אני לא מכיר ואני לא יודע אם תשתמש בזה או לא.

את סוייר כן ואני יכול לסמוך עליו, כנ"ל על עצמי.

בקיצור, אם סוייר גם בפנים, ואחד משנינו מארח, אז כן.

חחח

מה הקשר המאצ'י?

כשמשחקים ברשת היחיד שיכול להשתמש בתוכנה חיצונית (אדיטור או סקאוט), הוא המארח.

אותך אני לא מכיר ואני לא יודע אם תשתמש בזה או לא.

את סוייר כן ואני יכול לסמוך עליו, כנ"ל על עצמי.

בקיצור, אם סוייר גם בפנים, ואחד משנינו מארח, אז כן.

אני כולה עשיתי פעמיים פנטזי, וזה אף פעם לא היה דרך האינטרנט ככה שאני לא יודע איך זה עובד.

ובמקום אחר שראיתי שעשו משחקים ברשת, אז בכל מחזור אחד המשתתפים היה צריך לארח את המשחק בהמאצ'י ואז היו עושים משחק אחד נגד השני... ככה ראיתי שהם עשו לפחות.

למרות שכתבתי די ברור בהודעה הראשונה שלי שאני לא רוצה להריץ תמשחקים ברשת.

קיצר אחי אתה קצת חצוף, בא לפה ועושה לי תנאים חחחח.

לא רוצה להשתתף? לא מאמין שאני אשחק בצורה הוגנת? (למרות שגם את זה ציינתי - אני לא הולך לרשום קבוצה, רק להריץ ככה שאין לי פה שום אינטרסים, פעם שנייה שאתה לא קורא...), אז ההפסד כולו שלך :hooligan: אני מאמין שנמצא עוד אנשים שירשמו במקומך ובמקום החבר שלך.

UP!

אין לי ממש זמן להתרכז בזה

אבל אם חטאבוש שם, אני גם רוצה. ואם בוחרים קבוצה? אז תשמור לי את מכבי :)

הגזמנו לא? לא צריך זמן בשביל זה.. זה לא כזה סיפור :X כולה לשלוח כל מחזור טקטיקה והסברים איך לנהל תמשחק, ואתה יכול גם מקסימום להשתמש באותן הוראות במשחקים הבאים שלך חח.

רק הדראפט זה סיפור למען האמת.

קיצר לגבי שניכם (אני מניח שאתה הסוייר שהוא דיבר עליו), אין לי בעיה לרשום אותכם אם אתם רוצים. לאדע מה כ"כ מדאיג אותכם שאני ירמה, כולה פנטזי מסכן בפורום, לא צריך לעשות סיפור.

כאילו אני מיוזמתי אמרתי יאללה ננסה להרים פה פנטזי וישר חושדים בי שאני ישתמש באדיטורים למרות שציינתי שאני בכלל לא הולך לשחק :P (ואגב זה היה ממש מפגר, אנחנו משחקים פה לכיף לא על איזה פרס....)

ולגבי מי יקח את מכבי, חשבתי על רעיון -

אחרי שכולם ירשמו אני יריץ הגרלה והזוכה המאושר יוכל להשתמש במכבי בתור הקבוצה שלו.

לאדע אחי, לא חושד בכלום. אל תבין לא נכון.

זה נשמע כמו רעין יפה, אבל לדעתי דראפט של כל השחקנים בעולם יהיה מסורבל וגדול מדי. בוא נבחר ליגה (נגיד, הישראלית) ונעשה את הדראפט רק מהשחקנים בליגה הזאת (גם זרים כמובן)

שמות הקבוצות הרי לא חשובות.

ובקשר לרעין מי יגריל את מכבי, אז בסוף לא.

רק סוייר מכבי :wubyellow3:

לאדע אחי, לא חושד בכלום. אל תבין לא נכון.

זה נשמע כמו רעין יפה, אבל לדעתי דראפט של כל השחקנים בעולם יהיה מסורבל וגדול מדי. בוא נבחר ליגה (נגיד, הישראלית) ונעשה את הדראפט רק מהשחקנים בליגה הזאת (גם זרים כמובן)

שמות הקבוצות הרי לא חשובות.

ובקשר לרעין מי יגריל את מכבי, אז בסוף לא.

רק סוייר מכבי :)

שטויות

זה ממש לא מסורבל.. השתתפתי כבר פעמיים בפנטזי מהסוג הזה.

תאמין לי שזה כיף רצח וזה לא כזה סיפור כמו שאתה חושב -

כל אחד בוחר בעזרת הבחירות דראפט סגל של 15-20 שחקנים (נקבע מספר בהמשך), ואחרי זה אני עושה מכרז על שחקנים שנשארו וכל אחד יוכל להתחזק במידת הצורך בשחקני ספסל. כל קבוצה תקבל סכום מסויים של כסף ותוכל לקנות שחקנים, ואחרי זה גם יהיה חלון העברות וקבוצות יוכלו לעשות טריידים עם קבוצות אחרות, ולקנות\למכור שחקנים.

קיצר זה יהיה טוב, בדוק. רק צריך שירשמו!

תראה, אם עושים את זה רציני ותת פורום והכל, אז לדעתי צריך לעשות את זה עד הסוף כבר. קודם כל לפתור את העניין של הבדיקה אם אפשר לשחק בפרוץ+האמצ'י - אם כן לחייב שיהיה ככה. (כמובן עם הדבקות לוגים)

צריך לו"ז קבוע ועם הרבה זמן שגם מי שאין לו זמן יוכל (לפחות חודש הערכות בהתחלה, והקצבה של נגיד לשחק כל משחק + להעביר תוצאה בתקופה שבין יום שלישי לבין יום ראשון. (מה שנותן לך גם ימים של סופ"ש וגם של שבוע לשחק, ונותן ליוצר הליגה יומיים לחבר את כל הנתונים ולפרסם את הלוח הבא)

צריך 16 קבוצות, או 32. זה הכי מתאים לפורום כזה.

אם זה 16, 4 בתים של 4. כל אחד משחק פעם אחת (שלא יתארך יותר מדי) 2 עולים מכל בית. שמינית גמר (מקומות 1 מול 2), רבע גמר, חצי גמר וגמר.

אה, ואני עדיין רוצה את מכבי. (ואם לא, אז המבורג. אבל בכל מקרה נתתי שאטגן על מכבי, ואני הכי יפה בפורום בפער, אז..)

**לדעתי אם מישו רציני (לא מכיר את פותח הנושא) או אפילו גורם כלשו מהשחקן לוקח את זה על עצמו, עם תת פורום והכל. זה יכול להיות ענק.

תת פורום של פעילויות כאלו, עם פאנטזי של PES, מנג'ר, NBA והניחוש ה12. יכול להיות אש. אבל צריך המון אנשים שישקיעו המון.

בלי קשר לאם אני נכנס או לא, אני יכול להגיד בוודאות שאפשר לשחק עם משחק פרוץ ברשת..

כל מה שצריך זה האמצ'י, ורצוי שהמארח יהיה המחשב החזק מבין ה2, כדי שהמשחק יזרום כמה שיותר מהר.

תראה, אם עושים את זה רציני ותת פורום והכל, אז לדעתי צריך לעשות את זה עד הסוף כבר. קודם כל לפתור את העניין של הבדיקה אם אפשר לשחק בפרוץ+האמצ'י - אם כן לחייב שיהיה ככה. (כמובן עם הדבקות לוגים)

צריך לו"ז קבוע ועם הרבה זמן שגם מי שאין לו זמן יוכל (לפחות חודש הערכות בהתחלה, והקצבה של נגיד לשחק כל משחק + להעביר תוצאה בתקופה שבין יום שלישי לבין יום ראשון. (מה שנותן לך גם ימים של סופ"ש וגם של שבוע לשחק, ונותן ליוצר הליגה יומיים לחבר את כל הנתונים ולפרסם את הלוח הבא)

צריך 16 קבוצות, או 32. זה הכי מתאים לפורום כזה.

אם זה 16, 4 בתים של 4. כל אחד משחק פעם אחת (שלא יתארך יותר מדי) 2 עולים מכל בית. שמינית גמר (מקומות 1 מול 2), רבע גמר, חצי גמר וגמר.

אה, ואני עדיין רוצה את מכבי. (ואם לא, אז המבורג. אבל בכל מקרה נתתי שאטגן על מכבי, ואני הכי יפה בפורום בפער, אז..)

**לדעתי אם מישו רציני (לא מכיר את פותח הנושא) או אפילו גורם כלשו מהשחקן לוקח את זה על עצמו, עם תת פורום והכל. זה יכול להיות ענק.

תת פורום של פעילויות כאלו, עם פאנטזי של PES, מנג'ר, NBA והניחוש ה12. יכול להיות אש. אבל צריך המון אנשים שישקיעו המון.

אתה באמת לא מכיר אותי :]

אם אמרתי שאני לוקח את זה על עצמי אז תאמין לי שאני אעשה את זה בצורה הכי רצינית בעולם... באמת.

בחיים לא הרצתי פנטזי בכדורגל, אבל הרצתי כמה פעמים בכדורסל ואין לכם מה לדאוג.

אז באמת אם יש פה מישהו שמדאיג אותו שאני לא אקח את זה ברצינות (למרות שבאמת שאני לא מצליח להבין למה זה מדאיג מישהו :ם), אז אין מה לדאוג.

הדבר היחיד שיש לדבר עליו זה איך המשחקים ישוחקו - למה אתה כ"כ רוצה שזה יהיה אחד מול השני סוייר?

כשאני שיחקתי המריץ היה מריץ את כל המשחקים ובסוף מחזור היה מפרסם תמונות עם סטטיסטיקה ותוצאות + מביא אחלה סיקורים על המשחק.

לדעתי זו אחלה אופציה.

ולרשום אותך או לא?

חייב שיהיה לי את את המשחק?

אינטר.

בתכלס לא, אבל כדאי לך... ככה תוכל לראות נתונים סטטיסטיים של השחקנים שלך ודברים כאלה.

זה לא בעיה להוריד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.