Jump to content

זה רשמי - ברק יצחקי סיים את (רוב) העונה

itanar

Recommended Posts

הכי חשוב זה ההחלמה המהירה והמלאה שלו. אין ספק שהוא ייחסר לנו כי שנים לא ראיתי שחקן עם כזאת שליטה בכדור וכזה ביטחון.

מצד שני, הפציעה שלו נותנת הזדמנות לצוות המקצועי לעשות סדר במשחק ההתקפה, לעבור למערך מסודר עם שני שחקני אגף (אחד בימין ואחד בשמאל), עם עמדה מוגדרת למדוניאנין ולהפסיק להישען על יכולת אישית ואלתורים בהתקפה (בלי לפגוע, בכל המשחקים העונה לא ראיתי ניצוצות של שיטת משחק).

מקווה מאוד שיצחקי יחזור לפלייאוף אחרי הקיזוז, זה יכול לתת דחיפה מוראלית ומקצועית אדירה. בכל מקרה הוא עוד ישוב ויספק את הסחורה, אני בטוח בכך.

לא בדיוק מעיין כי עטר ייכנס במקומו של יצחקי - חלוץ 9 אמיתי לאגף כשיצחקי עוד איכשהו יכול להיות חלוץ קו.

בכל אופן מי שיכול שיחזק אותו ויאחל בשם כולנו החלמה מהירה ושיהיה חזק.

כמה חיכינו לראות את יצחקי במדים של מכבי, היהלום שבכתר, ותוך 20 דקות ליגה בלבד זה נגמר. אין מילים.

כמה חיכינו לראות את יצחקי במדים של מכבי, היהלום שבכתר, ותוך 20 דקות ליגה בלבד זה נגמר. אין מילים.

עצוב עצוב עצוב.

זה היתרון שלנו על הקבוצות האחרות (כל עוד מדוניאנין ימשיך לישון).

עצוב.

http://www.youtube.com/watch?v=PG22pyqUJdA

הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב

זה ג'וק קטן וזה עובר ולא חשוב

הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב

זה ג'וק קטן וזה עובר ולא חשוב

הוא, הוא עוד ישוב.

יאאלה חברים שבוע הבא טדי..

עטר לא ייתן חמישית ממה שיצחקי היה נותן לנו ואל תזיינו את המוח שכן.

אני תופס מעטר,ושמחתי שהביאו אותו. אבל עם ברק יצחקי יש לקבוצה כוח הרתעה. כרגע אנחנו פשוט שוב קבוצה רגילה,שום דבר מיוחד.

עם תקציבב של 100 מיליון שקל זה בכלל בכלל לא מספיק להיות יותר טוב מהעונה שעברה וזה בכלל לא נתון לויכוח.

+

תתפטר יבן זונה! (מזרחי)

בוווזזזזז (לשחקני מכבי)

חיתולים

שחור

שלטים הפוכים

אין אוהדים בלי אליפות*!!!

*אליפות חייבים לקחת במחזור הראשון כולל קיזוז ובהתאם לתקנון

כואב הלב ,פשוט כואב הלב...

אחד הימים היותר עצובים שלי בתור אוהד.

אני יושב ומנסה להבין למה?? למה כל

"הנסים ונפלאות" האלו קורים דווקא לנו?

שנים שלא ראינו שחקן בסדר גודל הזה במכבי

ובמשחק אחד הכל הולך לפח.

הגעתי לרמות ייאוש ותסכול שלא תיארתי לעצמי

שאפשר להגיע אחרי העונה שעברה.

אין יותר מילים פרט לרחמים על דור אוהדים

הצעיר של מכבי שלא חווה ולא ראה מהי הצלחה

ומה זו מכבי האמיתית של שנות ה90.

לי נותרו רק זכרונות,זה פשוט מה שנשאר...

סעמק. המשחק נגמר ב-10 ורק ב-3 אני מסוגל לדבר עליו.

כואב לי על ברק, מקצועית, אישית, מוראלית, סעמק.

שירגיש טוב, זה לא הנושא לדיבורי "לאן הולכים מכאן?" ומה ההרכב והמצב בלעדיו, אבל מכבי מספיק כישרונית, לא צריכה לעשות לעצמה הנחות ולהרים את הראש.

העיקר שירגיש טוב, באמת שזו לא קלישאה וזה העיקר כאן. כ"כ אוהב את השחקן הזה, נקרע הלב הערב.

אני מקווה מאוד שבמכבי יקדישו לו את משחק הבית הבא. לא כי הוא השחקן הכי טוב בקבוצה, אלא כי באמת, כואב הלב.

ודווקא עכשיו גם חשובה התמיכה של הקהל, גם בו אישית בזמן הפציעה ותקופת ההחלמה, וגם בשאר הקבוצה. פשוט אסור לתת לזה לגמור אותנו לפני שהעונה התחילה.

כמו שכבר אמרתי.. עצוב מאוד.. יום אבל.

הרבה זמן לא הרגשתי את מה שהרגשתי היום.. גם אחרי דרבים.

הלב שבור לרסיסים, אני גמור נפשית ופיזית, אין לי קול ואין לי כוחות נפשיים.

הקבוצה הזאת גמרה אותי ובכל זאת אני יבוא לכל משחק במנוי כי אני שרוף מכבי אבל מה אני יעשה.. הקבוצה הזאת פשוט גמרה אותי..

אין לי כוח כבר.. השנה יש הכל במכבי : אוהדים,תקציב,מנויים,צוות מקצועי,בעלים,שחקנים.. אבל דבר אחד משכיח את כל זה והוא : מזל חרא.

פשוט ככה, השחקן הכי טוב במכבי ובארץ, שחקן שאני אישית מעריץ אותו, שראו מה ההבדל בין מכבי ב20 הדקות הראשונות שהוא שיחק לבין שאר המשחק.

פשוט שחקן שעושה את ההבדל בקבוצה בין קבוצה בינונית מינוס לקבוצה גדולה, שחקן אדיר - ברק יצחקי.

דווקא הוא מכולם נפצע ועוד לשנה שלמה? ואני שואל למה זה מגיע לי?

למה החיים שלי בזבל? למה זה מגיע לנו חברה? מה עשינו רע? 8 שנים שאני רק סובל עם הקבוצה הזאת, שומע סיפורים על כמה היא הייתה גדולה בעבר שלא זכיתי לראותה בגלל גילי הצעיר.

מדברים פה על שנות ה-90.. על השנים היפות של מכבי.. לא יודע על מה אתם מדברים אני רואה מולי קבוצה מקוללת שלא משנה כמה ינסו לדאוג לה, להביא את השחקנים הטובים ביותר,

לא משנה כמה אני יעודד כמו מטורף ביציע, לא משנה כלום - את הבומרנג אני יקבל בפרצוף.. כנראה שנולדתי לסבול עם הקבוצה הזאת שלא נותנת לי רגע של נחת.

שנים שלא ניצחנו דרבי, שנים שאנחנו נראים על הפנים ודווקא השנה שיש הכל במכבי חסר רק את המזל ..

שחקן שאנחנו רבים עליו כבר כמה חודשים עם הבני זונות מעבר לכביש, משקיעים בו סכום אדיר של 2 מיליון דולר( שווה כל אגורה ואף יותר מזה ) ובסוף יצחקי נפצע לי וגומר תעונה?

לשחקן הזה אין תחליף, הוא השחקן הכי טוב במכבי ובליגה בפור עצום.

אין מילים לתאר כמה אני עצוב.. תשוש. ואין לי כוחות.. אין מילים לתאר את מה שאני עובר עכשיו ואני מניח שהרבה פה עוברים..

וברצינות אני שואל למה זה מגיע לנו? איך זה קורה? למה דווקא לניבאלדו ויצחקי? למה דווקא בשלב הזה? למה דווקא עכשיו? למה? מה עשינו רע? למה זה מגיע לנו? מתי המזל המחורבן הזה התחיל ואיך?

החיים בזבל, הקבוצה הזאת גמרה אותי ופירקה אותי.

יש לי כל כך הרבה מה להגיד אבל אני פשוט לא יפסיק.. התחושות פשוט מחורבנות ואין לי מושג מאיפה כל הדברים הללו נופלים עליי ולמה זה מגיע לי..

ברק יצחקי זה שחקן שהערצתי עוד שהוא היה בבית"ר, שחקן של קבוצה יריבה - היחיד שהערצתי בליגה שלא שיחק במכבי. שחקן ענק.. כואב לי על הפציעה שלו וכואב לי על מכבי..

לצערי אפשר לסגור כבר את הליגה.. אני אישית איבדתי את האמונה שלי בקבוצה הזאת.. כנראה שלא משנה מה יעשו הכל ילך נגדנו.. עובדה שזה מה שקורה..

ליצחקי לצערי אין תחליף - לא קולאוטי, לא עטר, לא אף אחד. השחקן הזה לא נמדד רק בכמות השערים שהוא מבקיע, אלה גם במוראל שהוא עושה בקבוצה, במהלכים הוירטואוזיים שלו ומה לא..

בלי קשר הוא מסוג השחקנים שיש פעם ב.. אין שחקן במכבי או בכלל בליגה לדעתי שעושה מהלכים וירטואוזיים כמו שברק עושה.. פשוט כיף לבוא לאיצטדיון ולראות אותו כי אני יודע שהוא תמיד יתן את התפוקה.. שחקן אדיר..

כל כך עצוב לי.. פשוט הרגשה מחורבנת... לא מבין למה יש פה אנשים שמנסים להיות אופטימיים בכוח.. אתם חייבים להבין שעכשיו אחרי שיצחקי גמר תעונה אין שחקנים במכבי שיכולים למלאות את מקומו..

עכשיו הבעייה בקישור רק תחמיר ועכשיו רק יראו הרבה יותר כמה חסר לנו קשר אמצע.. כי כשיצחקי היה כשיר הייתם רואים אותו לפחות יורד לאמצע להתחיל מהלכים וירטואוזיים שמביאים למצבים מסוכנים ליד הרחבה של היריבה..

עכשיו גם זה לא יהיה.. לי אישית אבדה האמונה בקבוצה הזאת... מתי הקבוצה הזאת תיתן לי קצת נחת וקצת רגעי שמחה? מתי? למה זה מגיע לי? כל החיים מעודד כמו משוגע וזה מה שאני מקבל..החיים בזבל.

לילה חרא.. כרגיל..