Jump to content

מה עושים מכאן?

itanar

Recommended Posts

מה גל אלברמן? הבנאדם חוזר עכשיו מפציעה ארוכה, לא ראה דשא מאז ימי הביניים ואתם רוצים להביא אותו לפה?

אחרי אימון אחד הוא יהיה עם איזה פריקת ברך או משהו.

אני מסכים עם כולכם שמדו בתור 50-50 זה לא אידיאלי, אבל בחיאת, מה יש לכם מאלברמן פה כולכם? מישהו ראה אותו משחק לאחרונה?

לא רק שזה לא אידיאלי, אתה מבזבז לגמרי את הפוטצניאל שיש בו וגומר את מכבי טוטאל.

ואל תספר לי סיפורים... אנחנו בנויים נטו עליו כרגע, כי השחקן היחיד שנראה כמו שחקן במכבי יישב בבית חצי שנה.

אלברמן הוא הפיתרון היחיד, ועם איך ששלושת הליצנים של הקישור האחורי נראים, אני מעדיף אותו בעיניים עצומות.

אני מסכים איתכם שמדו בתור 50-50 זה לא אידיאלי, אבל בחיאת, מה יש לכם מאלברמן פה כולכם? מישהו ראה אותו משחק לאחרונה?

אתה מסכים שצריך קשר אחורי?

אם כן ,מכבי כרגע עם 5 זרים,אתה חייב ישראלי,יש לך מישהו אחר?

אני מעדיף את אלברמן על רגל אחת מאשר את סידיבה ובאנינג ביחד,

ואני גם סומך עליו יותר מאשר כל זר שמכבי יביאו,אם וכאשר ישחררו אחד מהזרים.

אתה מסכים שצריך קשר אחורי?

אם כן ,מכבי כרגע עם 5 זרים,אתה חייב ישראלי,יש לך מישהו אחר?

אני מעדיף את אלברמן על רגל אחת מאשר את סידיבה ובאנינג ביחד,

ואני גם סומך עליו יותר מאשר כל זר שמכבי יביאו,אם וכאשר ישחררו אחד מהזרים.

"אלברמן על רגל אחת" עובד אולי בתור קלישאה, בפועל לא בטוח שזה יהיה כ"כ טוב. הבנתי שסאבו יכול לשחק בקישור האחורי, אם ככה אז אין מה לעשות, נחכה שניבאלדו יחזור. אפשרות אחרת זה פשוט לשים שם את דור, למה לא עושים את זה מאז שהוא עלה לבוגרים (אז זה עבד יופי, במשחקים הראשונים שלו כמחליף לפחות) לא ברור לי. שדור ושרן יאבקו על החולצה בינתיים.

יש לנו סגל מספיק טוב כרגע, התרגלנו לקניות בקיץ אבל זה לא באמת עובד ככה הקטע של להביא שחקן אחרי כל משחק שנראה שמשהו לא דופק.

אני חושב שצריך לעשות בשיטת המשחק שלנו, בהתאם לשחקנים.

קודם כל רציתי להגיד שסידיבה הוא אחת הפאדיחות שנראו במדי מכבי ת"א.

לא מבין מה נימני ומזרחי ראוים בו מלבד כסאח במרכז,לא מבין לא ברור. הוא מוסר גרוע וושקוף, והוא איטי כמו צב אלוהים ישמור.

אני חושב שצריך לעבור ל4-3-3

--------------שטרואבר

זיו----פאביצביץ----סטרול------סבן

ייני------בנינג------מדוניאנין

עטר-----קולאוטי----בוזגלו

את סבן אני מעדיף על מלול כי הוא עושה הגנה טוב, ואם לפניו ישחק מדוניאנין אז הוא לא צריך לעלות להתקפה

כי שם ממש אין לו מושג, פשוט אסור לתת לו למסור.

גם בוזגלו וגם מדוניאנין הם שחקנים שפורצים מימין למרכז המגרש

עטר צריך את החופש לתנועה והוא אוהב לפרוץ משמאל למרכז.

ולגבי באנינג, הייתי מאוד מאוד שמח אם היו מביאים את אלברמן במקומו, הוא איטי ולא חוטף מספיק

אתם לא שמים לב שזה קצת מגזימים?

מה זה נראה לך חחח שאבא שלך מביא לך את הכרטיס אשראי אז אתה מרשה לעצמך לקנות קצת יותר מידי

המחירים של שחקנים זה מיליונים ובשביל עוד שחקנים הוא לא ישחרר עוד כסף

הבנאדם פשוט ענק ואתה צריך להסתפק במה שיש פשוט על תצפו לאליפות והכל כבר יגיע לבד פשוט תסמכו על מה שיש לכם

הנהלה, שחקנים ולא יודע מה עוד

"אלברמן על רגל אחת" עובד אולי בתור קלישאה, בפועל לא בטוח שזה יהיה כ"כ טוב. הבנתי שסאבו יכול לשחק בקישור האחורי, אם ככה אז אין מה לעשות, נחכה שניבאלדו יחזור. אפשרות אחרת זה פשוט לשים שם את דור, למה לא עושים את זה מאז שהוא עלה לבוגרים (אז זה עבד יופי, במשחקים הראשונים שלו כמחליף לפחות) לא ברור לי. שדור ושרן יאבקו על החולצה בינתיים.

יש לנו סגל מספיק טוב כרגע, התרגלנו לקניות בקיץ אבל זה לא באמת עובד ככה הקטע של להביא שחקן אחרי כל משחק שנראה שמשהו לא דופק.

לפי דעתי זו ממש לא קלישאה, אין לי ספק בכלל שאלברמן זה מה

שמכבי הייתה צריכה הקיץ.זה הזמן לשנות,ומהר,אחרת יהיה

מאוחר מידי.

לגבי סאבו,עושה רושם טוב והייתי מעדיף אותו ביחד עם ניבאלדו שיחזור.

לגבי דור מלול,לא מסכים,לא מתאים פיזית לשחק באמצע,ולי אישית מפריע שתמיד במכבי יש

את הסיפור עם שחקנים שלא משחקים בעמדות המקוריות שלהם.דור מלול צריך לשחק

או מגן או בכנף במקום בוזגלו.

יש לנו באמת סגל טוב פרט לקישור האחורי, ובמידה ונעשה שינויים מתבקשים תהייה לנו קבוצה מצוינת.

אני חושב שהבעיה שלנו כרגע היא לא שחקן כזה או אחר.

הבעיה שלנו היא שאנחנו עדיין לא קבוצה. יש לנו יופי של שחקנים, אבל עדיין אין שיטת משחק ברורה, שחקנים עדיין לא יודעים לגמרי את מקומם, ואנחנו פשוט לא יחידה אחת.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני אשמח אם אלברמן יגיע. אבל זה לא שאם הוא יגיע פתאום הכל יראה מצוין. יש עוד הרבה עבודה בשביל שנראה כמו קבוצה,ובשביל שנוכל להציג כדורגל שוטף לאורך 90 דקות ולא לאורך 20 דקות בלבד.

אתם לא שמים לב שזה קצת מגזימים?

מה זה נראה לך חחח שאבא שלך מביא לך את הכרטיס אשראי אז אתה מרשה לעצמך לקנות קצת יותר מידי

המחירים של שחקנים זה מיליונים ובשביל עוד שחקנים הוא לא ישחרר עוד כסף

הבנאדם פשוט ענק ואתה צריך להסתפק במה שיש פשוט על תצפו לאליפות והכל כבר יגיע לבד פשוט תסמכו על מה שיש לכם

הנהלה, שחקנים ולא יודע מה עוד

כשאיבדו את הבלם אז תוך יומיים החתימו אחד אחר, פה איבדת את הדינאמו שלך שהוא השחקן הכי טוב וחשוב בקבוצה, שינויים פרסונליים כלשהם הם הכרחיים, שחקנים מבוטחים בעיקר בשביל מקרים כאלו. שיתחילו עם אלברמן שבשיאו נתן מהקישור את מה שיצחקי יכל לתת לנו בהתקפה (וגם בקישור ההתקפי).

זה מצחיק שיש לנו בסגל את אבידור, עטר וקולאוטי ואחר שנפצע חלוץ מיד נמני וכולם רצים לדבר על חיזוק.

יש כאן סגל חלומי, זה שהלך שחקן לא מוריד מהסגל הזה.

תהיו גברים ותתחילו לעבוד. חלאס לחפש פתרונות בכסף.

הפציעה של יצחקי משבשת את כל המשחק של הקבוצה ומי שלא רואה את זה לא מבין.

ההתקפה שלנו איטית והיציאה קדימה מסורבלת.

2 צעדים בטווח המיידי שצריכים להיעשות:

1. החתמת גל אלברמן.

2. החתמת קשר\חלוץ זר במקום באנינג.

כסף יש (מהביטוח של ניבאלדו ויצחקי), לפעול במהרה ולנסות לשלב חכמה (עד עכשיו הבנייה הייתה לא טובה והלנו על כך).

חבל כי אתה מדבר על דברים שאין לך מושג בהם.

הפציעה של ניבלדו בטוח לא מכוסה ושל יצחקי ( אם ו... ) אז מקסימום תכסה לו את המשכורת בצורה חלקית.

כשאיבדו את הבלם אז תוך יומיים החתימו אחד אחר, פה איבדת את הדינאמו שלך שהוא השחקן הכי טוב וחשוב בקבוצה, שינויים פרסונליים כלשהם הם הכרחיים, שחקנים מבוטחים בעיקר בשביל מקרים כאלו. שיתחילו עם אלברמן שבשיאו נתן מהקישור את מה שיצחקי יכל לתת לנו בהתקפה (וגם בקישור ההתקפי).

על התגובה ההיסטרית של שבוע שעבר אנחנו משלמים בריבית השבוע ( כשהבעיה חמורה יותר )

זה קבוצת כדורגל לא משחק טקי שאם אין לך קלף אתה הולך לקופה לוקח קלף חדש.

יש סגל שכולו חדש, צריך לתת זמן ולתת צ'אנס ( גם אנחנו וגם המאמנים )

צריך לתת למכונה לרוץ ולעבוד ולהתחבר ( כמו מנוע שעושה הרצה ) ואז עם יהיה תיקון קריטי אפשר יהיה בינואר לבקש ממיץ עוד קצת בבקשה.

לבוא עכשיו זה גם טיפשות וגם חזירות.

* חוץ מזה אתה רואה את נימני בא ואומר למיץ שמע.... טעינו עם בנינג סתם הלכו לך מיליון דולר, בוא נחליף. :yahoo:

האיש עולה על המטוס לקנדה ומנתק את הטלפונים לישראל לכל החיים.

"הצבר"

ממש מצחיק שבכלל חושבים להביא שחקן ועוד את תמוז או שריקי מה נראה לכם למכבי יש חלק

התפקי עמוק ביותר יש את עטר אבידור וקולאוטי לליגה שלנו זה מספיק ויותר אני מאוד מאוד

רוצה שיתנו הזדמנות לעזרן אולי הוא יתן כמה גולים חייב לנסות להחזיר אותו,

בכל אופן למכבי אסור להביא עוד שחקן כי תחשבו מה יההי שכולם יחזרו מי לא יתלבש

יגיעו למצב ששחקן בכיר לא מתלבש זה מתכון לכישלון לא צריך להגיב מהזין על כל פציעה צריך לחשוב

זה שיש כסף לא אומר כלום ולכל מי שאמרו למה מביאין חלוץ מחליף במיליון דולר אז בגלל זה כי עכשיו

הוא החלוץ הפותח שלכם העונה ועידף להביא קשר אחורי גל אלברמן או משהו למרותש הוא מתקרב להפועל

מאשר איזה חלוץ במיוחד תמוז או שרירק שעטר טוב מהם היחיד שיכול להצליח זה מקרייב אבל עדין לא צריך חלוץ

ברק יצחקי אוהבים אותך תיהיה חזק

אתם רציני רוצים חיזוק?

בשביל מקרים כאלה הביאו את עטר במיליון דולר, וגום הוא וגם קולאוטי עדיפים על תמוז ושריקי.

מה שכן, אסור היה לוותר על אלברמן.

* חוץ מזה אתה רואה את נימני בא ואומר למיץ שמע.... טעינו עם בנינג סתם הלכו לך מיליון דולר, בוא נחליף. :wubyellow3:

האיש עולה על המטוס לקנדה ומנתק את הטלפונים לישראל לכל החיים.

והוא מדבר על דברים שאין לו מושג בהם?

לא עקבתי אחרי מחיר של כל שחקן ושחקן, אבל שמעתי הרבה אנשים אומרים שסידיבה ובאנינג באו בחינם, והמשכורת של שניהם ביחד 400 אלף דולר.

להעיף את כל השחקנים,ההנהלה כולם.

להעלות את הנוער ולבנות עליהם כמו באשדוד.

זר אחד או שניים וכל השאר נוער להעיף את כולם להביא מאמן תותח ונתחיל דף חדש.

יש לנו טעות אחת בקיץ הזה שלא עשינו,הם בונים יותר מדי שהליצן הזקן בשער לא יפצע,בשנייה שהוא נפצע אין לנו תחליף (אם כל הכבוד למלך שהביא לנו את גביע הטוטו גיא סולומון גיא סולומון) היינו צריכים להביא איזה שוער בסגנון איתמר ניצן ולתת לאובארוב לעשות את הקסמים שלו..

יש לנו טעות אחת בקיץ הזה שלא עשינו,הם בונים יותר מדי שהליצן הזקן בשער לא יפצע,בשנייה שהוא נפצע אין לנו תחליף (אם כל הכבוד למלך שהביא לנו את גביע הטוטו גיא סולומון גיא סולומון) היינו צריכים להביא איזה שוער בסגנון איתמר ניצן ולתת לאובארוב לעשות את הקסמים שלו..

הליצן הזה נתן אתמול תצוגה שאניימה לא נותן

מה עושים מכאן? מזדיינים בשקט. יש בעל בית שפתח את הכיס בצורה ששנים לא זכורה במכבי, וזה שיש מנחוס לא אומר שעל כל שחקן שנפצע ישר נרוץ לפילנטרופ לשנורר עוד כסף. זה אמנם בית-חולים פה, אבל לא בית-זונות.

אין כרגע חלוץ ברמתו של יצחקי שבנקודת הזמן הזו אפשר להביא, וחבל סתם להחתים עוד איזה כושי חסר מושג. לגבי אלברמן? בלי קשר לפציעה המקוללת ועוד הרבה לפני ברור שהיה צורך להחתימו במידה והוא כשיר. אז דיברו על זה שזה נפל בין היתר בגלל מצבו הרפואי. הקישור האחורי שלנו מעפן בכל מה שקשור לבניית משחק קדימה ולעצירת מתפרצות. במשחק עומד סידיבה וייני מצליחים לעצור את מסירות היריב אבל זה לא יספיק, בטח לא שכל הליגה מתכננת להתגונן נגדנו ולשחק על מתפרצות (גדיר יכל לגמור אתמול עם 4 גולים).