Jump to content

מה עושים מכאן?

itanar

Recommended Posts

הפציעה של יצחקי משבשת את כל המשחק של הקבוצה ומי שלא רואה את זה לא מבין.

ההתקפה שלנו איטית והיציאה קדימה מסורבלת.

2 צעדים בטווח המיידי שצריכים להיעשות:

1. החתמת גל אלברמן.

2. החתמת קשר\חלוץ זר במקום באנינג.

כסף יש (מהביטוח של ניבאלדו ויצחקי), לפעול במהרה ולנסות לשלב חכמה (עד עכשיו הבנייה הייתה לא טובה והלנו על כך).

חלאס :\

יש לנו מספיק אופציות התקפיות, אי אפשר בכל פעם ששחקן נפצע להביא אחד חדש. זה גם בריאל מדריד לא עושים. יש לנו אחלה רוטציה שאמורה להסתדר עם חסרונו של יצחקי (כמובן, במסגרת המגבלות המובנות)

אם צריך עוד קשר אחורי? סבבה.

אם רוצים לחתוך את באנינג? (אחרי שהביאו אלברמן/אחר) כי הוא לא מתאים? סבבה.

אבל דיי :\ כמה אפשר?

החלוצים שיש לנו כרגע: קולאוטי, עטר ואבידור.

זה די ומספיק. אין לי מושג למה לא נתנו קצת דקות לעזרן, אבל לא חשוב.

אין לנו קשר אחורי בונה משחק ואל תזיינו לי בשכל שבאנינג וסידיבה יכולים לבנות משחק. מסירות לשניהם יש - אבל מה עם ריצה עם כדור? לעבור שחקן אחד ולתת פס לגול?! אנחנו חייבים שחקן כמו אלברמן.

לא רואה בכלל סיכוי שהוא יבוא

ובשביל מה?

אם נשים בצד את אבידור, שאנחנו מסכימים שגם מי שממש אוהב אותו, יודע שהוא לא יותר משחקן ספסל למשימות מיוחדות, אז נשארנו עם עטר וקולאוטי.

שניהם נהדרים, אוהב אותם, אבל הם חלוצים "9", עטר הוא לא התחליף ליצחקי, הוא לא ישחק באגף, הוא לא ישחק מאחורי החלוץ, הוא לא יתן את הטכניות. אליניב ברדה לא ילהטט כמו יצחקי, אבל הוא הישראלי הכי קרוב לזה מבחינת כישרון ותפקוד במגרש.

מאוד מעריך אותו, חושב שהוא אנדרייטד מטורף ומתאים.

יבוא? לא, כי קשר מרכז מגרש דחוף יותר מזה, ועם אחד כזה אפשר לתרגל הרכב עם קולאוטי ועטר בחוד, בוזגלו ומדו באגפים ואבידור כאופציה מהספסל.

אם נשים בצד את אבידור, שאנחנו מסכימים שגם מי שממש אוהב אותו, יודע שהוא לא יותר משחקן ספסל למשימות מיוחדות, אז נשארנו עם עטר וקולאוטי.

שניהם נהדרים, אוהב אותם, אבל הם חלוצים "9", עטר הוא לא התחליף ליצחקי, הוא לא ישחק באגף, הוא לא ישחק מאחורי החלוץ, הוא לא יתן את הטכניות. אליניב ברדה לא ילהטט כמו יצחקי, אבל מבחינת הוא הישראלי הכי קרוב לזה מבחינת כישרון ותפקוד במגרש.

יבוא? לא, כי קשר מרכז מגרש דחוף יותר מזה, ועם אחד כזה אפשר לתרגל הרכב עם קולאוטי ועטר בחוד, בוזגלו ומדו באגפים ואבידור כאופציה מהספסל.

באמת שקנית אותי עכשיו

שניהם נהדרים, אוהב אותם, אבל הם חלוצים "9", עטר הוא לא התחליף ליצחקי, הוא לא ישחק באגף, הוא לא ישחק מאחורי החלוץ, הוא לא יתן את הטכניות. אליניב ברדה לא ילהטט כמו יצחקי, אבל הוא הישראלי הכי קרוב לזה מבחינת כישרון ותפקוד במגרש.

צודק, ב100%. אולי 110%.

ובכל זאת, אתה לא יכול כל פעם שנפצע שחקן להביא אחד חדש. זה לא כדורגל.

ואז מה? לירן יפצע לחודש? אז תביא את הרוש? ואז זיו יפצע, אז תביא את *הכנס פה מגן ישראלי טוב - אני לא מצאתי*

ואז קולאוטי יפצע, אז תביא את שלומי ארבייטמן

זה לא עובד ככה.

מדו משחק באגף רק על הנייר.הוא כמעט לא מבקר שם.

צודק, ב100%. אולי 110%.

ואז מה? לירן יפצע לחודש? אז תביא את הרוש? ואז זיו יפצע, אז תביא את *הכנס פה מגן ישראלי טוב - אני לא מצאתי*

זה לא עובד ככה.

צודק, לכן אמרתי, לא יבוא. מבחינתי זה נושא פנטזיות.

מצד שני, החשיבות של יצחקי שונה מזיו או סבן או ייני, זה שחקן שהבאת כדי לשנות את הקבוצה, להרים אותה למעלה, להביא במקומו שחקן כשהוא נפצע זו לא היסטריה, זו הסתגלות לגיטימית.

מדו משחק באגף רק על הנייר.הוא כמעט לא מבקר שם.

איש יקר, הבעיה לא במדו אלא בתפקוד שלו. בספרד הוא שיחק במרכז אבל קדימה יותר, מאחורי החלוץ, לפעמים באגף, במכבי ניסו לעשות ממנו פליימייקר. זה לא הוא.

הוא מלא בכישרון, אבל אי אפשר לעשות ממנו ברקוביץ', מקווה שבמכבי יבינו איך לנצל אותו כי בלי יצחקי הוא היתרון הגדול היחידי שנשאר לנו בצד ההתקפי, כל זמן שהוא מנוצל נכון.

אליניב ברדה שחקן נהדר אבנר (ונניח ולא היה פצוע), אבל הוא שיחק משחק כקפטן בקבוצתו ובתכלס נחשב שחקן קבוע שם. וגנק זה לא מועדון שימהר למכור לך אותו בזול. אז תשכח ממנו בינתיים.

אליניב ברדה שחקן נהדר אבנר (ונניח ולא היה פצוע), אבל הוא שיחק משחק כקפטן בקבוצתו ובתכלס נחשב שחקן קבוע שם. וגנק זה לא מועדון שימהר למכור לך אותו בזול. אז תשכח ממנו בינתיים.

אפשר לחשוב שעל שאר הסגל שילמת גרושים...

צודק, ב100%. אולי 110%.

זה לא עובד ככה.

כן, אם לירן יפצע ל7 חודשים אני אביא את הרוש, ואם זיו יפצע, אני אביא לו מחליף..

מה אתה מעדיף לשחק עם סלומון וגפני עונה שלמה ?

אם זה חודש עוד הגיוני, אבל לשחק עונה שלמה בלי השחקן הכי טוב שלך, זה בעיה. וכן, צריך להביא לו מחליף.

בנוסף לגל אלברמן שחייב להגיע כדי להשתלט על האמצע ולשחרר את מדו לשחק יותר קדימה..

כל עוד מדו משחק כל כך מאחורה (כל הזמן יורד לאמצע המגרש), הוא לא אפקטיבי, לא משנה כמה הוא רוצה להיות.

מדו חייב לשחק יותר קרוב לשער.

אם לא מביאים את אלברמן(מצטער, אני את ימי החסד שלי לדאבל הסודנים והבן של הזמר ייני נתתי) אז שלא יביאו חיזוק בכלל.

שיישארו עם מה שיש, הרי בשביל מה הביאו גם את עטר ויצחקי? בשביל דברים כאלה, שיהיה עומק. מקווה שגולדהאר לא יביא אף חיזוק, למעט אלברמן.

אומנם זה רק מחזור ראשון,אבל מי

שלא רואה שהבעיה האמיתית והכי חשובה

כרגע זה עמדת הקשר האחורי, הוא פשוט עיוור!

מכבי שיחקו עד עכשין 9 משחקים ובכולם ללא יוצא מן הכלל

ישנה אותה בעיה,חור שחור באמצע.

גל אלברמן ,למכבי,עכשין ומהר!