Jump to content

פרטים על מכירת כרטיסים למשחק הגומלין מול פ.ס.ז'

Nimrod

Recommended Posts

אם מישהו פה מנוי, מכיר אותי, לא יכול להגיע למשחק והוא יכול להעביר לי את הכרטיס שלו :yellow_cool1: זה יהיה אדיר

חובה למלאות את בלומפילד, שער 11 נפתח ואפשר למלאות את בלומפילד לגמרי ולתת לקבוצה את הדחיפה שהיא צריכה.

אנחנו במרחק של 2 גולים משלב הבתים בליגה האירופית - ששם לא היינו בחיים. זה אפשרי! הכל תלוי בנו!

כל הפרטים פה - http://maccabi-tlv.co.il/News.asp?id=1161

למשחק הביתי נגד אולימפיאקוס לא היה ניתן לרכוש כרטיסים במשחק גביע טוטו שהיה כמה ימים לפניו, למרות שהקופות בבלומפילד היו פתוחות.

נכון לעכשיו יש את אותו מצב נגד PSG - הקופות בבלומפילד נסגרות ב6, לכן אני מניח ששוב פעם נצטרך לבוא פעם אחת לבלומפילד למשחק וכמו מפגרים לחזור יום אחר כך כדי לקנות כרטיסים לPSG.

חייבים לשים סוף לטמטום הזה, לא הגיוני שיטרטרו את האוהדים ככה. מה הבעיות שלהם להמשיך למכור כרטיסים לPSG אפילו בסיום המשחק מול ביום ראשון?

יש מחר כרטיס

חברים כולם כולל כולם למלא תיציע עם דרבון כמו שלנו ועם עידוד של איצטדיון מלא מכבי תיתן את הכל

חברים אנחנו כלכך קרובים צריך לתת את הגרונות ולנצח תנאצים הצרפתיםםם

יש סיכוי מסוים שהוא לא יהיה מלא, בעיקר בגלל שהחודש היו המון משחקים גדולים שדרשו בלומפילד מלא והפעם נוספים 2500 מקומות למכירה. הקהל כבר עייף, גם לקבוצה כמו מכבי קשה להביא 16,000 איש ל5 משחקים באמצע אוגוסט.

שום תירוץ לא מתקבל בלומפילד צריך להיות מלא בחמישי.

יש סיכוי מסוים שהוא לא יהיה מלא, בעיקר בגלל שהחודש היו המון משחקים גדולים שדרשו בלומפילד מלא והפעם נוספים 2500 מקומות למכירה. הקהל כבר עייף, גם לקבוצה כמו מכבי קשה להביא 16,000 איש ל5 משחקים באמצע אוגוסט.

עייף? העונה עוד לא התחילה איזה עייף איזה

הזמנתי עכשיו 2 כרטיסים מהאתר של לאן לשער 8 והדפסתי את האישור.

כתוב באישור שאני צריך להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי שאיתו עשיתי את ההזמנה.

עשיתי את ההזמנה עם הכרטיס של אבא שלי והוא לא בא למשחק, אז אני לוקח את הכרטיס שלו.

מה אני עושה עם תעודת הזהות? הם יתנו לי להוציא את הכרטיסים בלי התעודה? ואפשר בכלל להוציא את הכרטיסים מהקופות בבלומפילד אם הזמנתי דרך האתר?

דחוווווף, תודה לעונים.

הזמנתי עכשיו 2 כרטיסים מהאתר של לאן לשער 8 והדפסתי את האישור.

כתוב באישור שאני צריך להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי שאיתו עשיתי את ההזמנה.

עשיתי את ההזמנה עם הכרטיס של אבא שלי והוא לא בא למשחק, אז אני לוקח את הכרטיס שלו.

מה אני עושה עם תעודת הזהות? הם יתנו לי להוציא את הכרטיסים בלי התעודה? ואפשר בכלל להוציא את הכרטיסים מהקופות בבלומפילד אם הזמנתי דרך האתר?

דחוווווף, תודה לעונים.

מספיק שתביא את הכרטיס אשראי שקנית איתו את הכרטיסים, אתה מעביר במכונה ליד הקופות, לא צריך שום ת"ז ושום נעלים