Jump to content

רוני גפני עד מתי?

Recommended Posts

הפועל תקח אותו בשמחה אם מכבי יתפשרו על המחיר.

אבל זאת תהיה טעות לשחרר שחקן כמו בוזגלו.

תאמין לי שיעקב שחר ידע למה הוא משחרר אותו...

הבנאדם שנתיים לא עבר את השחקן הראשון בקרן..., ועדיין המשיך לבעוט, כמה טיפש הוא יכול להיות ?! , אני מציע לך לראות את 3 המשחקים האחרונים שלו, ופשוט לספור איבודי כדור של מכבי ותראה ש יותר מ 50% מהם שלו ושל ייני...

למה גפני אף פעם לא קורע שריר???????

תתביש לך שאתה מאחל לשחקן שלך דבר כזה לא משנה מהו מיהו ומה הוא תורם

או במקרה של גפני לא תורם הוא עדין שחקן שלך שלובש את הסמל אולי הוא לא הכי מוכשר

בעולם אבל מפה ועד לאחל לו קרע בשריר זה גועל נפש הבן אדם מתפרנס מכדורגל ויש אנשים

שחושבים שהוא שחקן עובדה שהוא עשה סיבוב ב3 הגדולות.

בכל מקרה הנקודה פה זה לא רמת הכדורגל שלו הנקודה שאתה יכול לאחל לשחקן שלך

שדבר כזה רק תחשבו זה הפרנסה שלו זה הכיף שלו אם מכבי לא רוצים אותו הם יגידו לו

כל עוד הוא פה אתה לא חייב לעודד אותו אבל בטח לא לאחל לו דבר כזה.

כחלון ?

מאז הגול שלו בוולה הוא לא עשה מהלך אחד ראוי...,

אפילו כמחליף הוא לא ראוי.

כנ"ל גם בוזגלו, בנוסף לכך שדור הרבה יותר טוב ממנו, בכסף שהוא שווה

תביא את אלברמן ופטי (הבעיה שאף קבוצה לא תרצה אותו בגלל האבא המטומטם שלו)

אני מקווה שאיזו' יחזור מהר...

דרך אגב זיו משחק קשר שמאלי כי אין לך קשר שמאלי נורמאלי. וזיו מביא לידי ביטוי הרבה יותר טוב שם את היכולות ההתקפיות שלו.

בלי שום קשר, אני חייב לפרגן לסידיבה על משחק מצוין גם אתמול...

ברגע שמכבי תרצה להיות קבוצה חזקה יש 3 עמדות מאוד חלשות אצלנו וזה ממש בולט, גפני, בוזגלו וייני (כן ואני יודע שהרבה ממכם אוהבים אותו, אבל קשר אחורי לא יכול להרשות לעצמו לאבד כדורים כמו שהוא איבד אתמול.)

חיזוק מנצח: מסיללה במקום גפני, וגל אלברמן במקום ייני ויש לנו פשוט קבוצה מושלמת, יא יא פטי לא בלם כזה מרשים.(אני חושב שזו תהיה טעות להחתים אותו על תקן מחליף בסכומים שהוא יקבל זה יהיה אסון לשנים הבאות)

מה לא מובן בקטע של לשחק או עם כחלון או עם דור(דור מלול) כקשר

תאמין לי שיעקב שחר ידע למה הוא משחרר אותו...

יעקב שחר התחנן אליו, לאבא שלו ולסכנין כדי שיוותרו על ההשאלה ושמאור יחזור לחיפה כבר בינואר כששיחק בסכנין. הוא ממש לא רצה לשחרר אותו, ואם אבא שלו לא היה מתעקש על זה הוא בחיים לא היה משוחרר למכבי. הוא כבר סגר עם סכנין על שחקן או שניים שישלח אליהם פלוס פיצוי כספי, אבל מאור לא רצה לחזור.

הסיבה היחידה שבוזגלו היא לא בחיפה היא שבוזגלו לא רצה לשחק בחיפה, ועם כל הדיבורים על ה"עקיצה" של שחר אני לא רואה מה הוא עשה עם הכסף הזה. ובסה"כ הוא נתן עונה טובה במכבי לפני שנפצע, ולא היה רע בחצי השנה אחרי שחזר מהפציעה, רק שזה ממש כיף לאנשים לקטר על היכולת שלו.

רוני גפני? כנראה עד אחרי המשחקים מול פאריס. סהך הכל גפני הוא יותר שחקן הגנתי ומה לעשות הוא מתאים למערך ההגנתי שאנחנו שמים באירופה. אתמול בדרבי אני מאמין שהוא שיחק כי רצו לתרגל את ההרכב שישחק בפאריס.

תנחשו מי פותח מחר? ניחשתם נכון, רוני גפני.

לפי וואן מכבי כנראה תפתח עם שלושה בלמים - סטרול, סבן, סאבו/קפילוטו.

זיו מגן ימני וגפני מגן שמאלי. עצוב.

פשוט נורא.

לא יודע איזה חומר לוקחים שם בצוות המקצועי, אבל שיחלקו לכולם יש יובש.

אחרי שהחתימו את זיו כל כך שמחתי, שלא נצטרך לראות יותר את החור המהלך הזה, והנה מצאו פתרון איך לעשות דפיקות לב לאוהדים.

ואם כבר 3 בלמים (רעיון לא רע במהותו), אז קלמי בלם שלישי, זיו בימין וגפני בשמאל.

למרות שאני הייתי מעדיף את זיו בשמאל ומלול בימין, הכל רק שהחור לא יהיה בהרכב.

רוצים לשחק עם 3 בלמים?! אין בעיה יש לכם את ניסו, החדש וסטרול. מגינים זיו וסבן. בשביל מה לתת לבן זונה הזה לשחקק?!?!

בדיוק מה שבאתי לכתוב.

למה לחפש איפה לשים אותו? יש לו איזה הבטחה חתומה שהוא חייב לשחק? הוא ג-ר-ו-ע!

עכשיו מילא שנה שעברה שלא היה לו מחליף, אבל אם ממש רוצים 3 בלמים אז כמו שאמרת אפשר שההגנה תהיה סבן-סטרול-קפילוטו-פביצביץ'-זיו.

למה לחפש בכח?

א' - לא מבין למה צריך לפתוח עם פאביצ'ביץ', גם אם מדובר בלוסיו מברזיל.

הבן אדם עשה כולה אימון אחד עם השחקנים, בקושי מכיר את השמות שלהם אם בכלל, מה הטמטום ראבק?!

תנו לניסו לשחק במקומו, אין מה לעשות, זה הרע במיעוטו כרגע.

ב'- לא מספיק פותחים עם פאביצ'ביץ', פותחים גם עם גפני ועוד כבלם שלישי?

נתחיל מזה שבונקר מזמין התקפות( בחוץ מול אולימפיאקוס ממש אבל ממש לא שיחקנו בונקר ), מה לגפני כבלם? לא מספיק גם ככה הוא מסננת וחרא של שחקן אז לפתוח איתו כבלם? תפתחו עם ניסו במקומו, מה הטמטום ראבק?!?!

איפה השכל איפה?!?!?! צפו לאסונות מחר.

אלוהים ישמור, איך אתם מתבטאים!

גם אם יש לכם ביקורת, וגם אם בחלקה היא מוצדקת - לפחות תתבטאו כמו בני אדם.

גם אם לא הגעתם לגיל של בגרות בלשון, עדיין אפשר לדבר יפה...

א' - לא מבין למה צריך לפתוח עם פאביצ'ביץ', גם אם מדובר בלוסיו מברזיל.

הבן אדם עשה כולה אימון אחד עם השחקנים, בקושי מכיר את השמות שלהם אם בכלל, מה הטמטום ראבק?!

למה טמטום?

הבחור בכושר, שיחק לפני שבוע עם הנבחרת שלו, התאמן כל הקיץ עם הקבוצה היוונית שלו, מה הבעיה?

תיאום? יותר חשוב בין שחקני התקפה, בהגנה זה לא מעט פעמים "כל אחד לעצמו" ושיתופי פעולה הם יותר חיפויים ועזרה אינסטנקטיבים מאשר תיאום אמיתי.

בדרבי פתחת עם שני בלמים שאין ביניהם שום תיאום, ובכלל, כל שחקני ההגנה שלך עוד לא באמת מתואמים. ואם פאביצ'ביץ' כזה טוב (לא יודע, אבל משנה שעברה הוא בפנקס של הצוות המקצועי, כמה גרוע הוא יכול להיות), אז אם תיאום במילא אין, לפחות רמת הכישרון במרכז ההגנה תשתדרג.

תיאום? יותר חשוב בין שחקני התקפה, בהגנה זה לא מעט פעמים "כל אחד לעצמו" ושיתופי פעולה הם יותר חיפויים ועזרה אינסטנקטיבים מאשר תיאום אמיתי.

בדרבי פתחת עם שני בלמים שאין ביניהם שום תיאום, ובכלל, כל שחקני ההגנה שלך עוד לא באמת מתואמים. ואם פאביצ'ביץ' כזה טוב (לא יודע, אבל משנה שעברה הוא בפנקס של הצוות המקצועי, כמה גרוע הוא יכול להיות), אז אם תיאום במילא אין, לפחות רמת הכישרון במרכז ההגנה תשתדרג.

הפוך גוטה הפוך.

לעשות דאבל פס גם אני ואתה יכולים היום גם נגד ברצלונה...הכל יכול להיות כי זו פעולה בודדת.

הגנה צריכה להיות הכי מתואמת בעולם.

לצאת לאופסייד בשנייה אחת זה רק תיאום ועבודה (ובגלל זה מכבי לא עשו את זה שנה שעברה לא היה מי שיעבוד) לעמוד נכון ולדבר בין השחקנים (גם זה לא היה) ולשנות עמדות בהוראה של מאמן (כנ"ל) כל זה לוקח זמן.

לגבי השחקן ספציפית לא ראיתי אותו אפילו שנייה אחת, אז אין לי מושג, הפנקסים של עונה שעברה יכולים ללכת לפח ראיתי מה שווים הזרים שרצים אחריהם כמה שנים, לזה אני לא מאמין, המחשק מחר לא יהיה מבחן לשחקן שחתם אתמול והגיע היום.

כמה גרוע? יותר טוב מגפני סבן וסטרול זה בטוח, אבל זה גם אבא שלי :) (גם יוגב האמת :)) אבל בואו נחכה ונראה.

נצטרך מזל הפעם...

קוסטה,מה אתה רוצה מסטרול ? זה השבחון החדש שלך ?

בהגנה צריך תיאום הרבה יותר מהתקפה לכן רק לעלות עם 3 בלמים מחר כי ההגנה שלנו לא רצה שנים ביחד שאפשר להחליף שחקן אחד ויהיה בסדר,בסה"כ כל שחקני ההגנה צריכים יותר תיאום כי כולם חדשים אז עדיף לעלות עם שלושה בלמים.

וכל מי שמתבטא פה נגד גפני בצורה כזאת הוא אידיוט ואני לא מאלה שאוהבים אותו כי לטעמי אין לו מקום במכבי גם אחי הבישול לקולואטי אבל מפה ועד בן זונה כאילו הוא ערבי מה יש לכם.

וקוסטה,הזרים שהביאו ? תרשה לי לגחך כי אני בטוח שאפילו שדה סילבה הגיע להפועל כפ"ס העין העקומה שלך מצאה משהו לא טוב.

צריך זמן..תן זמן...במיוחד לאבי.

לגבי השחקן ספציפית לא ראיתי אותו אפילו שנייה אחת, אז אין לי מושג, הפנקסים של עונה שעברה יכולים ללכת לפח ראיתי מה שווים הזרים שרצים אחריהם כמה שנים, לזה אני לא מאמין, המחשק מחר לא יהיה מבחן לשחקן שחתם אתמול והגיע היום.

כן אה, שנה שעברה באמת היו זרים גרועים רונלד ראלדס שלא היה בכושר בשיט ולא, גם לא מתואם עם ההגנה, שיחק מעולה במשחק הראשון שלו שבמקרה גם היה דרבי, הזר הגרוע השני היה איבצ'ה אילייב שבמקרה לדעתי הוא אחד הזרים הטובים שנחתו במכבי ובליגה בכלל. אה והיה גם אחד חלוץ עמנואל מאיוקה שהביא הרבה רגעים יפים למכבי וקיבלנו עליו פי כמה וכמה ששילמנו עליו (ואם אתה מתכוון להגיד שהוא לא בא בעונה שעברה אז זה אותו צוות מקצועי [נימני] הביא אותו...)

קוסטה אתה מדבר על הברקות אחי, זה אחלה אבל בהתקפה בלי תיאום חבל לך על הזמן גם נגד מוגרן.

בהגנה יש שמירות, בלמים בד"כ לוקחים כל אחד חלוץ או שחקן התקפה אחר באופן קבוע, בעיקר במצבים נייחים, ואני לא אומר שלא צריך תיאום (מלכודת נבדל זה אחד הדברים, אבל לא ראיתי את מכבי עושה את זה גם בהרכב שרץ שנתיים) אבל זה בטח לא נורא באופן חד פעמי, עם בלם טוב ובמשחק שבו לכל אחד יש אובר-מוטיבציה.

מה זה משנה תיאום לא תיאום כשאין לך שוער, שעוד דואג לצעוק על כולם גם אם לוסיו ופיקה ישחקו במכבי.

גם לצוות המקצועי נמאס ממנו, שים לב למגמה: בהתחלה הביאו בלם שבספרד קראו לו "הרוצח", ברגע שהוא לא יכול לשחק מביאים תוך יומיים בלם שמגיע ממדינה עם המנטליות הכי חמומת מוח באירופה, נראה לי שנמני פשוט מת שמישהו ינגח בשטראובר אחרי שהוא צועק על ההגנה על זה שאין תיאום.

כן אה, שנה שעברה באמת היו זרים גרועים רונלד ראלדס שלא היה בכושר בשיט ולא, גם לא מתואם עם ההגנה, שיחק מעולה במשחק הראשון שלו שבמקרה גם היה דרבי, הזר הגרוע השני היה איבצ'ה אילייב שבמקרה לדעתי הוא אחד הזרים הטובים שנחתו במכבי ובליגה בכלל. אה והיה גם אחד חלוץ עמנואל מאיוקה שהביא הרבה רגעים יפים למכבי וקיבלנו עליו פי כמה וכמה ששילמנו עליו (ואם אתה מתכוון להגיד שהוא לא בא בעונה שעברה אז זה אותו צוות מקצועי [נימני] הביא אותו...)

המשחק הראשון של ראלדאס היה משחק גרוע.

המשחק הראשון של ראלדאס היה משחק גרוע.

ככה אתה חושב, אני ראיתי משהו אחר,

ואני בטוח שאני לא היחיד פה שחושב ככה.

גפני מזכיר את ההתעקשות על מסיקה בהרכב בזמנו...

לפעמים אני ממש לא מבין את ההחלטות של הצוות המקצועי, ההגיון היחידי שאני מוצא פה, זה שאם ירצו לשנות שיטת משחק תוך כדי ואז זיו עובר לקישור וגפני מגן שמאלי... אחרת אין הגיון בהרכבה שלו.

כמו שאמרתי מקודם בנושא הזה, גפני מתאים למערך ההגנתי שמכבי שמים באירופה. הוא השחקן הכי טקטי ואפור שמכבי יכולה לשים, ובגלל זה הוא מתאים בתור בלם שלישי. אל תשכו פביצ'ביץ' לא מתואם עם סטרול אז צריך עוד שחקן שיתמוך.

כמה שאתם מתנפלים עליו תראו שמחר הוא יהיה טוב.