Jump to content

רודי חדד: 'אני נשארתי מכביסט'

סהר_בכר

Recommended Posts

בעיה מנטלית? לא זכורה לי כזאת

הוא אולי היה קצת טיפש כשלפעמים ניסה לבעוט מ40 מטר

החסרון היחיד שלו זה שהוא לא יכול לשים גול, אבל הוא מביא הרבה גולים אז זה מתקזז

תמיד היה עולה אש, שורף את הקו ומחלק מסירות אדירות

לא ברור מאיפה הגיע הקטע שאנשים טוענים "מנסה לעבור יותר מדי" ושטויות כאלה, סתם אנשים יורים על אוטומט דברים שבכלל לא קורים במציאות

הייתי לוקח אותו לקבוצה בכל יום, בכל עונה

בטח לפני שחקנים כמו בוזגלו או כחלון

רודי :yellow_cool1:

עקרונית אתה צודק, מציאותית אתה טועה בענק.

נתחיל מהסוף, קודם כל כמו שאומרים בכדורסל "גובהה אי אפשר ללמד" ככה בכדורגל כישרון, יש דברים שזה ברגליים ואי אפשר ללמד, בשחקן כזה כדאי להשקיע יותר כי הרבה פעמים למרות מנטליות דפוקה אפשר לשפר ולתקן אצלם דברים ולפעמים להציל להם את הקריירה.

כשאתה רוצה חבילה שלמה אתה צריך לשם מחיר מלא לדוגמא ריאל שילמה על זה 100 מיליון יורו. אתה לא יכול לשלם על חבילה מלאה נקודה.

בכסף שאנחנו יכולים להשקיע תמיד תגיע בקושי חבילונת פגומה עם כשרון מוגבל, מנטליות קצת בעייתית, רצון לעוף מפה כמה שיותר מהר וכו' וכו'.

השאלה הגדולה היא איך מוציאים את הטוב ביותר מהכסף שאנחנו יכולים להשקיע ואיך משפרים את החבילה שכן אפשר לרכוש.

וכאן אתה חייב להפנים שגם שחקנים הם בני אדם ואף אחד לא מושלם. אם אתה מושלם אתה מייקל ג'ורדן/רונלדו אם אתה רק מוכשר בטירוף אתה מקסימום צ'רלס ברקלי.

כמובן שהכי קל זה להאשים את השחקן שהוא לא מספיק מנטלי ולא מתאים, זה גם 100% נכון.

השאלה היא איך מתגברים על זה ולכך יש שלוש תשובות

א. מעיפים את השחקן => מפסידים כסף וזמן, חוזרים אחורה מבחינה מקצועית, מפסידים הזדמנות לעלות את הקבוצה מדרגה.

ב. משאירים את השחקן ומתפללים לטוב => לפעמים עובד , בד"כ לא עובד ויש סכנה גדולה שהוא רק יקלקל את השחקנים האחרים.

ג. עובדים קשה עם השחקן ועל השחקן => מקדמים את הקבוצה מקצועית, מקדמים את הקבוצה כלכלית ( אפשר למכור ביוקר ), דוגמא לשחקנים האחרים.

כמובן ששום דבר לא מובטח וכשרון לא מבטיח הצלחה

אבל כמו שאתה משקיע בנוער ויוצא לך 1:100 שחקן טוב ככה כדאי להשקיע בשחקנים כמו רודי בתיקווה שיצא לך 1:10 שחקן מעולה.

מכבי כדורסל ( בעיקר בתקופת מוני ) הוכיחה כי השקעה בשחקנים משתלמת. עם טיפול נכון בשחקנים הזרים אתה מקבל יותר תפוקה יותר משמעת ויכול להתחרות על החתמה שלהם גם מול הצעות יקרות יותר שהם מקבלים מחו"ל. ברור שגם למכבי סל היו נפילות אבל בגדול זה עובד.

"הצבר"

מתי לאחרונה מכבי כדורסל השקיעה בזר? למישהו היה סבלנות לתת לפוטנציאל האדיר של בנו אודריך, שהיום שחקן לגיטימי ב-NBA? למישהו היה אכפת שקומאטוס מגיע כמלך הסלים של יוון, לפני שהעיפו אותו אחרי עונה?

גם בתקופת מוני, אתה מדבר על יחס טוב של ההנהלה, על זה שהמקרר היה מלא, על זה שדאגו לו לילדים ולאישה, זה דבר אחד. אנחנו מדברים על הד קייס, ושחקנים כאלה לא הצליחו במכבי. לא קומג'יס, לא בנואה, לא ביופורד, גם לא קומאטוס שהיה מעודן יותר משאר הרשימה.

אין כאן השקעה בשחקנים עם אופי בעייתי, יש כאן יחס נהדר שמוני היה נוהג לתת למשפחות כל (וזה הדגש, כל) הזרים, בנוהג קבוע.

שמע, אני לא מחפש שחקן מושלם מנטלית. ואגב, בארקלי לא דוגמה טובה כי הוא לא רק כישרון, רחוק מזה, הוא אחד השחקנים עם המנטליות הטובה בהיסטוריה של המשחק, גאון של המשחק שלא נתן לנתונים שהוא נולד איתם להפריע לו להיות משאבת ריבאונד בזכות פיסיות ומיקום מהטובים בהיסטוריה.

אני לא מחפש מושלם, "חבילה שלמה" במובנים של מכבי זה שחקנים שבהחלט בהישג יד. יודע מה, זרים פחות טובים ממדוניאנין וניבאלדו, שהם מבחינתי מעל הציפיות של זר במכבי (נכון לעכשיו, רק שימשיכו ככה), חבילה שלמה במונחים של הליגה הישראלית. לא ביחס לכדורגל העולמי, ואם יש לך שחקן שלוקה מנטלית, בעיניי הוא לעומת שחקן שלוקה בכישרון - היינו הך.

מכבי ת"א זה מועדון כדורגל הישגי, לא אקדמיית שחקנים. אם שחקן לא מתאים מנטלית, זה לא פיספוס של המועדון. המועדון צריך לעשות הכל כדי לקלוט נכון שחקנים זרים, להבין את הקושי של לשחק בחו"ל ולתת את כל הכלים האפשריים, אבל בוא לא נשכח את הצד של השחקן. בכל זאת, הוא מקצוען, הוא מתפרנס מהכדורגל, אתה מצפה ממנו שיתן גם מנטליות ואופי של ספורטאי. וזה לא רק אומר לא לצאת למסיבות או לשמור על אורח חיים ספורטיבי, מצידי זה גם אומר שאם המאמן מושיב אותך על הספסל כי ככה הוא חושב שטוב לקבוצה, ומעלה אותך דקה 80 לעשות הגנה, אז אתה תסתום את הפה ותעשה את זה. "אבל אני הכוכב, אני שחקן יקר, אני טוב מדי בשביל זה", כנראה שכישרונית כן, אבל לא כחבילה מלאה, אחרת הוא היה פותח איתך בהרכב.

"אני צהוב מלידה"

וואלה.

ד"א, מדהים שהשחקן הזה ממשיך לדשדש בתחתית הליגה השנייה בצרפת ועדיין אנשים משוכנעים שמדובר בגדול שחקני הליגה הישראלית או איזו שטות אחרת.

חח זונת קהל? אפשר לחשוב שהוא בארץ,מההתחלה הוא אמר שהוא אוהב את מכבי,אז חלאס.

ממה שראיתי,השחקן הכי טוב שראיתי שהיה במכבי ובכלל לדעתי,יחד עם לרוואה.

הראיית משחק של סטייל ברקוביץ' עם הכדורים פשוט חלום.

תסתכל על הסיטואציה: מתקשר אליו עיתונאי, אומר לו שהוא מישראל, עושה כתבה על מכבי מול פריז, והופה, בחרתי בך כי אתה צרפתי ששיחק במכבי, אז ההוא יודע שזה יתפרסם בישראל ומתחיל לירות קישקושים.

ראבק, מה מכביסט מלידה מה? אם הפועל עושה לו טלפון אחרי זלצבורג "שמע רודי, לקראת המשחקים מול ריאל, צ'לסי ופורטו, חשבנו להתחזק בשחקן יצירתי כמוך, אז אם בא לך לשחק בבמה הכי טובה באירופה ולקבל בובה של כסף - דבר איתנו".

מה נראה לך, שהוא מכביסט מלידה מדי בשביל להסכים? הכל חרטה.

וואלה.

ד"א, מדהים שהשחקן הזה ממשיך לדשדש בתחתית הליגה השנייה בצרפת ועדיין אנשים משוכנעים שמדובר בגדול שחקני הליגה הישראלית או איזו שטות אחרת.

לפעמים אני חושב על זה, כמה מטומטמים אנשים יכולים להיות שהם מחזיקים מהבלוף הזה, כמו שאמרת אולי רק בליגה השלישית של צרפתיש לו מקום..

אם בקשרים התקפיים עסקינן,

הקשר ההתקפי עם הכי הרבה פוטנציאל לא ממומש שהיה במכבי הוא אאוג'ין טריקה.

איזה שחקן.

בן זונה.

אין לי מילים לתאר כמה אני שונא ת'קרמבו הקטן הזה. איכס.

אם בקשרים התקפיים עסקינן,

הקשר ההתקפי עם הכי הרבה פוטנציאל לא ממומש שהיה במכבי הוא אאוג'ין טריקה.

איזה שחקן.

אחד הפספוסים הגדולים

זה כבר נהיה הרגל לקחת שחקן שמצטיין בעמדה אחת, לשים אותו בעמדה אחרת ולשחרר אותו כי הוא מאכזב

עזבו הסטוריה.

פשוט ביזיון שאילייב לא נשאר במכבי, מכבי היום עם אילייב של ה10 משחקים שראינו היא מכבי דורסנית.

ומה עם ה-20 משחקים שלא ראינו?

ומה עם ה-20 משחקים שלא ראינו?

אל תלך איתי בהפוכה, הוא היה פצוע אבל ראינו אותו כשהוא שיחק. בסוף העונה הוא החלים וכרגע הוא פותח בפרטיזן בלגרד.

אל תלך איתי בהפוכה, הוא היה פצוע אבל ראינו אותו כשהוא שיחק. בסוף העונה הוא החלים וכרגע הוא פותח בפרטיזן בלגרד.

איך אפשר לשחק עם מדו אילייב קולואטי ויצחקי? אף אחד לא ישקיע כלום בהגנה

אפילו בליגה זה מסוכן לשחק ככה...

ואף אחד מה4 האלה לא שחקן ספסל....

יופי שראינו אותו כשהוא שיחק, אני לא רוצה שחקן שאני יודע שהוא יכול לשחק, אני רוצה שחקן שישחק. שחקן בן 31 עם עבר עשיר בפציעות, שאת רוב העונה האחרונה בילה ביציע, אני לא רוצה בקבוצה שלי. קל וחומר אם יש לך מספיק כסף כדי להחתים אלטרנטיבה ברמה של הראיס, שעם כל הכבוד לאילייב, הבחירה בינו לבין הראיס היא לא בדיוק דילמת המאה (אפילו אם נתעלם מהפציעה).

בעיה מנטלית? לא זכורה לי כזאת

הוא אולי היה קצת טיפש כשלפעמים ניסה לבעוט מ40 מטר

החסרון היחיד שלו זה שהוא לא יכול לשים גול, אבל הוא מביא הרבה גולים אז זה מתקזז

תמיד היה עולה אש, שורף את הקו ומחלק מסירות אדירות

לא ברור מאיפה הגיע הקטע שאנשים טוענים "מנסה לעבור יותר מדי" ושטויות כאלה, סתם אנשים יורים על אוטומט דברים שבכלל לא קורים במציאות

הייתי לוקח אותו לקבוצה בכל יום, בכל עונה

בטח לפני שחקנים כמו בוזגלו או כחלון

רודי :wubyellow3:

:wubyellow3:

דור מלול לא חסין מביקורת אבל עדייןאני בהחלט מעדיף אותו

על רודי חדד,שחקן בית,צעיר,מוכשר לא פחות מרודי חדד.

גם בצרפת אף אחד לא יודע לעבוד איתו?

ענות קודמות באמת לא היה אחד שיודע לתת פס ,בגלל זה נראנו כמו שנראנו,(פה ושם היה אפשר

לראות קצת משירן ייני,אבל הם לא קשורים לאותה עמדה במגרש).

חרטא.

אין מצב בעולם.

לא היה לו למי למסור, ולא היה אחד שיודע לתת םס, אבל דור מלול מוכשר אני סמכים, להשוות אותו לרודי? דור מלול שחצן, אגואיסט ולא מוסר מדוייק, אפילו נגד מוגרן הוא הצליח לאבד כל כדור שהגיע אליו והמסירות שלו הלכו במקרה הטוב לקוון.

לראייה העובדה שהוא לא משחק גם בגביע הטוטו.

לגבי המ שכתבת?

בינינו? שחקן מוכשר כ"כ שלא מצליח בליגה הישראלית (לא, היא לא השישית וגם אל השישים באירופה:)) תיקח אותו? אם הוא היה גולר הוא לא היה מגיע, גם אם הוא היה שחקן מושלם.

אני מעדיף אותו על כל שחקן קו שיש לנו היום, כמה שאני מחזיק מכחלון פוטנציאל, וכמה שבוזגלו השקעה, וכמה שדור מלול בחור נחמד....היחידי שצריך לשחק בקו אם לא רודי? יצחקי (שתופקד שם על הנייר) יוחזר רודי לאלתר, כי בעונה כזאת עם מאמן שיודע מה הוא עושה (עזבו אותי נמני לא נמני, עובדה ששום זר לא באמת הצליח פה שלא לדבר על ראזיץ' של אלי כהן או הזרים לכדורגל של רב"ש פשוט שלוש וחצי שנים של חושך- שוערים שורה הביא אז זה לא באמת נקרא) הוא עושה קרקס מהליגה (וגם בעונות מחורבנות הוא עשה) עוד פספוס של מכבי.

איך אפשר לשחק עם מדו אילייב קולואטי ויצחקי? אף אחד לא ישקיע כלום בהגנה

אפילו בליגה זה מסוכן לשחק ככה...

ואף אחד מה4 האלה לא שחקן ספסל....

כרגע מחפשים קשר התקפי זר שיבוא למכבי, ככה שפתרתי לך את הבעיה.

יופי שראינו אותו כשהוא שיחק, אני לא רוצה שחקן שאני יודע שהוא יכול לשחק, אני רוצה שחקן שישחק. שחקן בן 31 עם עבר עשיר בפציעות, שאת רוב העונה האחרונה בילה ביציע, אני לא רוצה בקבוצה שלי. קל וחומר אם יש לך מספיק כסף כדי להחתים אלטרנטיבה ברמה של הראיס, שעם כל הכבוד לאילייב, הבחירה בינו לבין הראיס היא לא בדיוק דילמת המאה (אפילו אם נתעלם מהפציעה).

לא צריכה להיות בחירה, הייתי רוצה לראות את חאריס מתופקד יותר באמצע ואת שניהם בייחד במכבי.

חוץ מזה שגם קולאוטי סוחב פציעה, וזה חלק מהכדורגל. לאילייב היתה פציעה שהצוות הרפואי במכבי לקח החלטה לא טובה ובגלל זה הוא ישב יותר מידי זמן ביציע. אגב יש שמועות שבאמצע הפלייאוף בעונה שעברה אילייב החלים מהפציעה ועדיין הוחלט לא לשתף אותו.

בכל מקרה זה סתם ויכוח מפגר, השאלה אם מוכנים לקחת את הסיכון של זר עם נטייה להפצע (פציעה חוזרת שהוא סוחב) או לא.

בכל מקרה זה סתם ויכוח מפגר, השאלה אם מוכנים לקחת את הסיכון של זר עם נטייה להפצע (פציעה חוזרת שהוא סוחב) או לא.

והתשובה היא שבתקציב כמו שיש השנה אין שום סיבה לקחת סיכון שכזה.

כרגע מחפשים קשר התקפי זר שיבוא למכבי, ככה שפתרתי לך את הבעיה.

לא צריכה להיות בחירה, הייתי רוצה לראות את חאריס מתופקד יותר באמצע ואת שניהם בייחד במכבי.

חוץ מזה שגם קולאוטי סוחב פציעה, וזה חלק מהכדורגל. לאילייב היתה פציעה שהצוות הרפואי במכבי לקח החלטה לא טובה ובגלל זה הוא ישב יותר מידי זמן ביציע. אגב יש שמועות שבאמצע הפלייאוף בעונה שעברה אילייב החלים מהפציעה ועדיין הוחלט לא לשתף אותו.

לא מחפשים קשר התקפי, מחפשים קשר אחורי 50/50, מוביל כדור

לא מחפשים קשר התקפי, מחפשים קשר אחורי 50/50, מוביל כדור

אתה צודק, אני יכול לחפור לך על זה שהייתי רוצה שמדו ישחק באמצע אבל באמת מחפשים קשר אמצע זר. בכל זאת לדעתי זה לא סותר את זה שאילייב היה יכול להתאים לקבוצה בתור יוצר מצבים ושחקן מסוכן מאוד.

לא מחסידיו של רודי חדד, אבל אם בוזגלו עוזב בעתיד.. הוא בהחלט בא בחשבון כאופציה, במכבי של היום הוא יבוא יותר לידי ביטוי.

ייאמר לזכותו שאני זוכר משחקים שהוא ממש השקיע בהגנה...

נראה מה יעשה השנה בארץ... אני מאמין שאם ירשים, כבר נשמע דיווחים על רצון של מכבי שיחזור...

מכביסט מלידה? זה מה שקונה אותכם? עד כמה נמוך אפשר להוריד אתכם זה לא ייאמן...

וואלק המזדיין הקוקו הזה לא ידע מזה מכבי עד לפני 3 שנים... "נולדתי מכביסט" חחחחחחח, וואלה אם הוא היה אומר את זה לידכם שפריצים באוויר היו עפים...

כישרון ברגליים יש, אבל פאקינג ראובן עובד הבולס לאפות היה פי 8 יותר תכליתי ממנו.

ומתוקים, מכביסט מלידה זה אבי נימני, זה אלי דריקס, זה גדי ברומר, רודי חדד יכול ללקק לי את שתי הביצים.

לא תכליתי בשיט, לא הצליח במכבי ולא מצליח באף קבוצה.

העיקר שפה מחלקים לו וואבים על קרנות שהגביה כמו שצריך... חבורה של הומואים.

וכן, אני מעדיף את בוזגלו על ההומו הזה.

אגב, צאו מהסרט שהוא מצליח במכבי של היום. יש מוביל כדור ופליימיקר ושמו חאריס מדוניאנין, רודי חדד וגם איביצה אלייב(זה שחקן! אבל וואחד מניאק...) לא משתלבים כמו שצריך איתו. בנוסף, בכדורגל של היום צריך קשר שהוא מגוון ביכולות שלו. רודי חדד שחקן מוגבל, הוא יודע רק לרוץ, לדרבל ולהגביה. כשהוא מגיע לאזור של השער עדיף להסתתר שהכדור לא יעוף עליך.