Jump to content

מכבי תל אביב תפגוש את... פאריס סאן ז'רמן [משחק ראשון בחוץ]

סתם סטלן

Recommended Posts

הפועל לא עוברת את זלצבורג.

עוברת ועוד איך,התקשורת כבר דואגת להפועל מפני שאננות ומפרסמת"הגרלה קשה" "זו לא אותה זלצבורג".

הם יעברו.

לא משנה איזו תוצאה הם יעשו בחוץ,בבלומפילד הם יפרקו אותם.

פ.ס.ז' באנקרררר :wub:

------------

עלאק אני :wub:

בקשר לפ.ס.ז' , אל תגידו לי שננה זה הברזילאי הזה ששיחק במונאקו שנה שעברה והיה מלך שערים ... ?! :wubyellow3: :wubyellow3:

תמיד הישראליות מוגרלות ראשונות הפועל נגד אקטובה וגם היום

מכבי נגד אולימפיאקוס וגם היום חבל שלא הוגרלנו אחרונים

נגד אלימפיאקוס היינו המשחק השני.

המשחק של בשיקטאש הוגרל קודם.

באסה. התגובה הראשונית היא "אכלנו אותה". אבל בהתחשב בכך שהמשחק הראשון בפריז ובהתחשב בכך שהכדורגל הצרפתי די בירידה לאחרונה, ובהתחשב בכך שלא נפלנו מאולימפיאקוס (ואין מה להשוות, אני מודה) אז בכל זאת זה קשה אך אפשרי. צריך רק לדאוג להעביר את ההכרעה אלינו הביתה, כי אחרת אין מצב.

צודק, אין מה להשוות.

אולימפיאקוס קבוצה עם 37 אליפויות, חברה קבועה בליגת האלופות, והגיעה לשמינית הגמר בעונה שעברה.

פ.ס.ז קבוצה עם 2 אליפויות בכל ההיסטוריה, שלא זוכרת כבר מה זה ליגת האלופות, וסיימה במקום ה-13 בליגה.

אולימפיאקוס יותר חזקים מ-פ.ס.ז. אני לשנייה לא מזלזל בהם ואני יודע שהם פייבוריטים, אבל זה בהחלט אפשרי.

קיבלנו הגרלה טובה ביחס לאפשרויות. נכון שיש יותר קל, אבל יש גם הרבה יותר קשה

איך שהוא הייתה לי תחושה חזקה שנקבל אותם.. לפני ההגרלה הייתי בטוח שנקבל אותם הגרלה קשה.. היה עדיף לקבל את פיינורד או אוניראה.

בכל זאת אפשר להתנחם שלא קיבלנו את צסק"א או לברקוזן, אבל זו כן הגרלה קשה מאוד ואנחנו חייבים להגיע מוכנים.

אגב, לא יודע אם אתם יודעים, אבל אתמול יוסי מזרחי אמר בראיון אחרי המשחק שהוא מעדיף שהמשחק הראשון יהיה בבית כי יש לבת שלו חתונה יום אחרי המשחק.

ככה שבגלל שהמשחק הראשון בחוץ, הוא לא יגיע למשחק וזה רע מאוד.. למאמן כמו מזרחי יש השפעה גדולה מאוד על השחקנים.. לא טוב..

נקווה לטוב בכל זאת.

יאללה מכבי !! :thumbs:

אל תדאג,מיטשי יארגן ליוסי מטוס פרטי שינחית אותו בתוך האולם אירועים..

מה שחשוב זה ש10 11 יהיה פתוח וזה עוד 2500 איש ואולי יהיה יותר תאום בין הקהלים כי זה דבר שמאוד הפריע לי אתמול(חוץ מהשירים החזקים שכולם שרו)..

רק שיעשו תוצאה טובה בחוץ הכל יכול ליהיות בבית בעזרת ה".

יהיה עומס משחקים לא נורמאלי...

פ.ס.ז ב-19 אח"כ חיפה ב-21 (בטח יהיה ב-23) ואז עוד פעם פ.ס.ז ב-26 .

השחקנים יקרסו בעומס הזה...

אין אפשרות לדחות את חיפה??

המשחק נגד חיפה יהיה ביום ראשון ה-22 כמעט בוודאות.

אנחנח מארחים באותו שבוע את פ.ס.ז והפועל את זלצבורג.

יום לפני משחק באירופה חייבים לאפשר ליריבה להתאמן באיצטדיון בשעת המשחק.

זה אומר שאם אנחנו משחקים ביום חמישי אז ביום רביעי לא יכול להתקיים משחק, ואז הפועל תהיה חייבת לארח ביום שלישי.

ואם הפועל מארחת ביום שלישי אז ביום שני לא יכול להתקיים משחק אז אנחנו נגד חיפה יהיה יום ראשון.

האמת הגרלה בסדר למרות ששוב קיבלנו קבוצה עדיפה אבל אחרי אתמול אני מאמין שזה אפשרי לעבור. הם בטח עדיפים על כל קבוצה בלי שם גדול כי אז כמו תמיד היינו מגיעים שאננים ובטח בזלזול ואז היינו אוכלים אותה.

לגבי אתמול היה מדהים הקהל שלנו עשה עבודה מדהימה ! אגב יש סרטונים שצולמו משער 13 ? כי אני מת לראות איך שער 8 נראה משם בעלייה של השחקנים.

כל הכבוד לכולם לשחקן ולאולטרס !

ותודה רבה ליוסי מזרחי על (שוב) ניהול משחק מעולה !!! חילופים נכונים ובזמן.

והמון המון תודה למיץ' גולדהר !!!

יש מצב שנכין לו שלט ענק למשחק בית הבא ? (דרבי הוא בטוח יהיה שם) ?!

עזובותך חדר.

אני נכנס איתך שותף בצרפתייה שיכורה זורמת.

מה שחשוב זה ש10 11 יהיה פתוח וזה עוד 2500 איש ואולי יהיה יותר תאום בין הקהלים כי זה דבר שמאוד הפריע לי אתמול(חוץ מהשירים החזקים שכולם שרו)..

רק שיעשו תוצאה טובה בחוץ הכל יכול ליהיות בבית בעזרת ה".

עם כל הצרפתים פה, זה לאו דווקא טוב.

אסור לתת להם יותר מחצי יציע (ונקווה שבסוף ייצאו צ'יפס כמו אוהדי אולימפיאקוס אתמול. עלק 600 אוהדים יבואו פחח. אולטראס עלק. שישמרו ת'כסף שלהם למשחקי כדורמים)

כמות האוהדים מהארץ שיבואו לעודד את פ.ס.ז' זה בקטנה, זה לא כמו צסק"א שיש לה בארץ קהל אוהדים עצום, או קבוצות פאר עם חוגי אוהדים בארץ (יובנטוס, ליברפול), או סתם איזה מנצ'סטר סיטי שאנשים לא קשורים ירצו לבוא לראות בגלל הכוכבים.

פ.ס.ז' הגרלה מושלמת מהבחינה הזאת: ממש לא אפורה כמו איזה קאזאן, אבל גם לא אטרקטיבית ברמה שאי אפשר לעבור. עם שמות שכל אוהד כדורגל מכיר, אבל בדיוק בתקופה שהכי נוח לפגוש אותם. וזה מועדון מפואר אבל לא מספיק בשביל שיהיה לו "אוהדים" בארץ שיבואו להציק.

יהיה עומס משחקים לא נורמאלי...

פ.ס.ז ב-19 אח"כ חיפה ב-21 (בטח יהיה ב-23) ואז עוד פעם פ.ס.ז ב-26 .

השחקנים יקרסו בעומס הזה...

אין אפשרות לדחות את חיפה??

חיפה כנראה יהיה ב-22, כי הפועל תארח את זלצבורג בבלומפילד ב-24.

אסור לארח 2 משחקים באותו אצטדיון בהפרש של 24 שעות לא? היה משו כזה פעם.. זה עדיין בתוקף?