Jump to content

התפקיד שלנו כקהל מחר

קובי בובאן

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם, ההתרגשות אצלי לקראת מחר בשיאה, מרגיש לי כמו דרבי.

אני לא אדבר פה מקצועית(בשביל זה יש נושא מרכזי), אני אדבר פה עלינו האוהדים ועל התפקיד שלנו מחר.

שאנחנו מגיעים לראות את האהבה שלנו, הדבר הראשון שאנחנו מבקשים מהשחקנים זה מלחמה, תלחמו בשביל הסמל, תלחמו בשביל האוהדים, קודם מלחמה ומחוייבות אחרי זה תוצאות, אני מאמין שאף אחד לא יחלוק עליי פה.

מה שאני בא להגיד פה בעצם זה כמו שאתם מבקשים מהשחקנים שיתנו את המקסימום שלהם שהם על המגרש, ככה אני דורש ממכם קהל יקר לתת את כל כולכם מחר במשחק(כמובן שבכל משחק ומשחק), מהדקה הראשונה שאתם נכנסים לבלומפילד עד השניה האחרונה שאתם יוצאים מבלומפילד.

הקבוצה מחר צריכה אותנו יותר מתמיד, נכון שאומרים את זה הרבה ובמיוחד במשחקים גדולים, אבל הפעם זה באמת יותר מתמיד הקבוצה צריכה את הגב של הקהל, בלי דחיפה לאורך כל המשחק של הקהל יהיה לנו קשה עד בלתי אפשרי לעבור את אולימפיאקוס, בטח ובטח שהם הולכים להביא לפה קרוב ל600 אוהדים שיעשו רעש של אלפים וזאת לא הגזמה, מי שזוכר ששיחקנו נגד אפועל ניקוסיה הם באו לפה איזה 300-500 אוהדים ושמעו אותם כאילו הם אלפים.

בואו נהפוך מחר את בלומפילד למבצר, בואו נהפוך אותו לסיוט שהיוונים הרבה זמן לא ישכחו ממנו, בוא פשוט ניתן הכל בשביל מכבי, אבל הכל, בכל רגע, בכל תוצאה, גם אם חס וחלילה נקלע לפיגור, אסור לוותר לרגע, צריכים להאמין עד הסוף שאנחנו יכולים לעשות את זה, למרות שהפערים בנינו גדולים על הנייר, מכבי שלנו הראתה לנו שזה אפשרי במשחק הראשון, רק תאמינו שזה אפשרי ותשדרו את זה לכל הסובבים אותכם.

מחר שאתם נכנסים לבלומפילד תחשבו שאתם יוצאים למלחמה, כי מחר באמת יוצאים למלחמה, מחר זה עד המוות.

מלבד הדחיפה של שירי העידוד, יש דבר לא פחות חשוב מחר, וזה הפעלת לחץ אדיר על השופטים ושחקני אולימפיאקוס, שזה אומר שריקות בוז צורמות שהכדור ברגליים שלהם, שריקות בוז על כל שריקה לא לטובתנו של השופטים גם אם היא שריקה נכונה, להפעיל לחץ בכל דרך אפשרית ומכל כיוון, בקיצור לא לעשות להם את החיים קלים, עם שילוב טוב של דחיפה אדירה ולחץ גדול יש לנו אפשרות לצאת מחר עם חיוך ענק על הפנים, רק תיהיו מחויבים ותתמידו לאורך כל 90 דקות, נכון יהיה קשה מאוד לעודד בשגעת בחום הזה, ונכון צריכים להכנס "לכשור עידוד" אחרי הפגרה, אבל באמת באמת שתנסו לשים את כל זה בצד מחר ותתרכזו בלעודד את הקבוצה ולהפעיל לחץ בלתי פוסק על היריבה/השופטים, זה הרבה תלוי בנו, כמה שאני לא אחפור אני לא אצליח להעביר לכם את מה שאני מרגיש אצלי בגוף לקראת מחר, באמת רק תחשבו קצת על התפקיד שלכם כאוהדים ותמלאו את תפקידכם על הצד הטוב ביותר בדיוק כמו שאתם מצפים מהשחקנים.

לא להשבר לרגע, להאמין בכל דקה, והשמיים הם הגבול. אני סומך עליכם מחר שתעשו אותי גאה כמו שעשיתם אותי אין ספור פעמים, סומך עליכם שתתנו לי את הגב על הגדר בכל רגע נתון, אל תאכזבו את מכבי, אז אני מבקש ממכם בכל לשון של בקשה שתבואו מחר עם רעל בעיניים ותתנו מעצמכם 200%.

בברכת, כל אדום צריך לרגום!

Fuck The Reds

זה התפקיד שלנו כקהל, לא רק מחר, תמיד.

הקהל של מכבי שהוא תומך, שווה עשרות נקודות יותר לקבוצה ואני לא מגזים, בלומפילד שהוא הר געש הוא המגרש הכי מפחיד בליגה.

בוא נבוא בגישה חיובית השנה וניתן לקבוצה את הדחיפה המקסימלית כדי שהיא תעשה אותנו מאושרים בסופו של דבר.

(1059).jpg

פוטנה אקי :)

ברגע שכולם ישירו ביחד ואת אותו הדבר אז תיהיה עוצמה חזקה אלירן עם אתה רוצה שבלומפילד באמת ירעד אז לפחות אתם והאולטראס תשירו ביחד מבין ויודע תסיכסוך בין הארגונים אבל במגרש לפחות בשירים תיהיו ביחד זה אך ורק בישביל מכבי ובישביל שכל המדינה תראה מה זה עוצמה של קהל מספר 1

כל מילה בסלע, כתבת מדהים אחי, אשכרה צריך לקחת את מה שכתבת ולחלק עותקים לכל האוהדים ביציע, הקהל מחר הוא פקטור ענקי, גם ככה אין לנו את שער 11 וכנראה שגם לא את כל 4-5.. ככה שזה מבאס רצח ובלי שום קשר צריך לקרוע את הגרון מחר.

לצערי אני לא יהיה מחר( יש לי מנוי אבל אין לי זין לנסוע עד לבלומפילד בשביל לקנות כרטיס.. ואין לי אוטו ), בכל מקרה צריך לקרוע את הגרון מחר.

הקהל יכול לעשות את ההבדל מחר, למרות שהכל תלוי בשחקנים.

מי כמונו יודעים, כמה דרבים ומשחקים גדולים הפסדנו למרות תצוגה ענקית של הקהל.. ככה שאני מאמין אחי שהקהל כן יעשה את שלו, השאלה היא השחקנים עצמם.

שאני באיצטדיון אני נותן את כל כולי ולא תמיד מקבל בחזרה, נקווה שמחר נשמח.

ואגב : באמת הגיע הזמן שהארגונים האולטראס והשחקן ישימו את האגו בצד, אני אישית לא יודע מי " הצודק " בכל הסיפור הזה שהוא נראה לי סיפור מטומטם אחד גדול.

אבל אני נוטה להאמין לכם בכלל מכל מיני סיבות ובאמת שאני תומך בכם ולא אוהב את האולטראס כל כך.

אבל הגיע הזמן לשים את האגו בצד, וזה מופנה לשני הארגונים, מחר אנחנו יוצאים למלחמה, ואם אנחנו לא נהיה מאוחדים - אז מתי?

כולנו צהובים, כולנו אוהדים של אותה קבוצה, לכולנו יש אהבה אחת ולכולם יש מטרה אחת מחר - לבוא ולהילחם בשביל לצאת עם רק מטרה אחת - ניצחון.

הגיע הזמן לאמר את הדברים כמו שהם.

בלי קשר זה משחק מאוד קריטי מורלית לקבוצה, ניצחון יכול להזניק את הקבוצה והקהל קדימה.

זה יתן הצהרת כוונות לליגה, שמכבי באה לשחק תפקיד מרכזי סוף סוף בצמרת.

מי שמאמן לא מפחד !

באים מחר בטירוף, באמת שזה כמו הרגשה של דרבי, נראה ליוונים מזה קהל אמיתי.

אגב משהו קטן לשחקן, מחר זה לא מהימים שצריך לנסות להכניס שירים ישנים\חדשים בכוח.

זה משחק שצריך להשתמש בכל השירים החזקים שיש לנו, שירים שכל הקהל מכיר וכל הקהל יצטרף.

א-ט-ר-ף :)

מי שחוזר עם קול מניאק.

בכל מקרה, אני מקווה מחר לתפוס מקום בשורה הראשונה כדי שאוכל כרגיל לצרוח על כל שחקן שלובש אדום - בלי קשר לשפת האם שלו.

תגיעו בצהוב

תבואו עם צעיפים

אל תפסיקו לעודד בשום מצב

בואו נראה להם למה הקהל שלנו מסוגל.

מחר גהנום.

לובש אדום הוא מניאק!

מחר מראים לליגה ובמיוחד להגועל שאנחנו לא פרייארים,שאקטובה זה קטן על מה שנעשה לבלומפילד מחר!!!!!!!!!!!

שגעת!!!!!!!!!!!!!!!

רוצים לשבור שיא ב"אני מודה",כל הקהל על הרגליים ומודה לאחד וליחיד,לאלוהים,שיביא לנו את המשחק הזה

עוד דבר אחד,אם אתם מאמינים אמיתיים,בכל לשון של בקשה,גם אם אתם לא מניחים תפילין,לא שומרים שבת,או מצידי אוכלים חזיר ומזיינים בלי לחשוב פעמיים,מחר בבוקר קומו מוקדם,תנו הנחת תפילין כמו שצריך(מי שיכול ללכת למניין של שחרית עוד יותר טוב) ותנו את התפילה של החיים!!!!

רק זה שבשמיים יעזור לנו,והוא לא יעזור לנו אם לא נבקש ממנו!!!!