Jump to content

מכבי ת"א - אולימפיאקוס [קצת לפני, קצת אחרי, ובעיקר: תוך כדי]

ניסן רחמים

Recommended Posts

http://www.one.co.il/Article/163122.html

מה תגידו על המערך?

ולמה יוסי מיזרחי לא נותן תקרדיט לאבידור הוא חייב ליהות בהרכב

ברגע שהוא העלה את זיו לקישור ביום ראשון זה היה ברור שהוא ימשיך עם זה גם בחמישי.

ולאבידור, עם כל ההערכה, אין מקום בהרכב. עדיף שיכנס כמחליף וינצל את המהירות שלו כשכל שאר השחקנים יהיו שפוכים מהחום והלחות.

ברגע שהוא העלה את זיו לקישור ביום ראשון זה היה ברור שהוא ימשיך עם זה גם בחמישי.

ולאבידור, עם כל ההערכה, אין מקום בהרכב. עדיף שיכנס כמחליף וינצל את המהירות שלו כשכל שאר השחקנים יהיו שפוכים מהחום והלחות.

מסכים.

אבל אליה וקוץ בה, זיו כקשר זה בזבוז.

אין לו מושג מה לעשות שם, וגפני הוא חור מהלך...זה שהוא נתן פס מדוייק אחד בשנתיים זה יופי, אבל נגד אולימפיאקוס זה לא מספיק.

מסכים.

אבל אליה וקוץ בה, זיו כקשר זה בזבוז.

אין לו מושג מה לעשות שם, וגפני הוא חור מהלך...זה שהוא נתן פס מדוייק אחד בשנתיים זה יופי, אבל נגד אולימפיאקוס זה לא מספיק.

אם זה היה תלוי הייתי עולה עם זיו כמגן שמאלי, ומלול/בוזגלו/עטר בצד שמאל.

אבל אם הבחירה היא בין זיו כמגן ואבידור קשר שמאל, לבין גפני מגן וזיו קשר שמאל, אני מעדיף את האופציה השניה. אני מסכים איתך שלזיו אין מושג מה לעשות בקישור. אם אני לא טועה רק בביתר הוא הפך למגן נטו, ולפני זה היה משחק לא מעט גם בקישור.

זה באמת לא מובן, כל הקטע הגפני.

הרי כל העניין בלשחק עם "2 מגנים שמאליים" זה לעבות את ההגנה. אבל רוני גפני הוא חור מהלך, זה מדהים. לשים אותו בהגנה בטח לא מחזק אותה.

ההרכב האופטימלי לעלות איתו הוא מה שאמרתי כבר מזמן

שטראובר(/שורה)

זיו סטרול ניבלאדו קלמי

סידיבה ייני

מלול מדוניאנין יצחקי

קולאוטי

בהנחה שמנסים להגיע לדקה 70 עם 0-0, ומסבירים למלול ויצחקי שהם יותר הגנתיים מהתקפיים וחייבים לתת עבודה חזקה על הקו, מדו חופשי, סידיבה משחק איפשו בין קשר אחורי לבלם שלישי וייני קשר אחורי. על קלמי נאסר לעבור את החצי וזיו נסיך אז מותר לו.

ובדקה 70 מוציאים את שרן ומכניסים את אבידור, ואם צריך להוציא את מלול ולהכניס את בוזגלו/עטר ויאללה בלאגן.

אני לא מבין מה אתם רוצים? מזרחי עושה מצוין , אתה לא יכול מול אולי' לעשות מערך התקפי כי אחרי זה תחטוף בראש (4-2?!), צריך לשחק מבוקר ובעיקר להשתדל לא לספוג, את השער אנחנו כבר נביא אני מקווה ב"ה, אבל קודם כל לא לספוג הכי חשוב.

אני לא יודע אם זה קשור לפה, אבל חובה לשים דגל פריסה על שערים 10-11!

כמו שהגועל עשו במשחק היום מול אקטובה, ככה גם אנחנו צריכים לעשות.

----------------

.

דרך אגב , מישהו יודע מה המצב עם ניסו ?

אני לא יודע אם זה קשור לפה, אבל חובה לשים דגל פריסה על שערים 10-11!

כמו שהגועל עשו במשחק היום מול אקטובה, ככה גם אנחנו צריכים לעשות.

----------------

אני עם הבחור :flowers:

שרמוטות שכאלה .

המקום חייב טיהור , שימו את הדגל ישראל צהוב כחול כמו נגד מוגרן בשער 8 ...

ריירה לא בכושר וישאר ביוון, זאירי יפתח בהרכב של אולימפיאקוס

לפי מה אתה אומר שהוא ישאר ביוון? היום המאמן שלו התראיין ואמר שהוא יהיה בסגל אבל יישב על הספסל.

ולגבי המערך: יוסי מזרחי עושה טוב שהוא שם את זיו בצד שמאל,אי אפשר לשחק עם 4 שחקנים בהתקפה-(מנדוניאנין,

קולאטי,יצחקי,עטר/בוזגלו/אבידור) שלא יעברו את החצי לטובת ההגנה.

ובמקרה שהתוצאה תישאר 0-0 עד דקה 60 להוציא את גפני,להעביר את זיו להיות מגן שמאלי

להכניס את בוזגלו/עטר/אבידור ואז להתחיל לתקוף בלי הפסקה.

מה שיקבע במשחק הזה זה הכושר,נקווה שהשחקנים שלנו לא ימותו כבר בדקה 60 כמו ביוון...

מכבי פותחים במערך והרכב די זהיר, על מנת לשמור את הכלים ההתקפיים על הספסל כמו בוזגלו, עטר, אבידור למקרה שיהיה מצב בו מכבי מחוץ למפעל.

אני מבין את הראש שלהם, מכבי פשוט חייבת ללחוץ מההתחלה ולחנוק את היוונים.

אני מבין את הרצון להרכיב מערך הגנתי ולתפקד את יואב זיו כמגן בקישור.

אבל שרוני גפני יפתח נגד אולימפיאקוס? לא מבין את זה, הוא חור מהלך. עדיף שדור ישחק כמגן שמאלי או שזיו ישחק כמגן ובקישור מלול, אבידור או בוזגלו ישחקו.

השאלה היא אם מכבי תוכל לייצר לחץ בדקה השבעים לאור מזג האוויר והמצב הפיזי של השחקנים.

אם מכבי תעשה את הלחץ במחצית הראשונה, השחקנים יפלו מהרגליים בשנייה.

אני דווקא הייתי בונה על המתפרצות, לחץ יגמור את השחקנים פיזית ויותר מכך יביך אותנו בהגנה.

תן ליוונים להניע כדור בסתמיות, תסגור חזק, ושלח את יצחקי ושות' לתת גול בהברקה אחת של יכולת אישית.

אולימפיאקוס עלו למשחק הראשון חסרי חשק ומוטיבציה ועם לא מעט זלזול בנוסף, ממש שחקו בהליכה.

בארץ, אחרי שהם חטפו את הכאפה שלהם, השחקנים יהיו חדים ומהירים יותר, ומסוכנים יותר כמובן.

גול שלהם וזה סיפור גמור, לכן לשחק בסבלנות וזהירות רבה.

לגבי ההרכב, אמנם על הנייר לשים את זיו כקשר ואת גפני כמגן יוצר אגף הרבה יותר חזק הגנתית, אך כמו שרשמו פה גפני כל כך חלש שאני לא בטוח שזה מהלך נכון.

רק להזכיר את החופש הבלתי נסבל שקיבל רומאדל בשער השני, אני לא יודע אם זיו היה במקומו זה היה נגמר ככה.

אם זה היה תלוי הייתי עולה עם זיו כמגן שמאלי, ומלול/בוזגלו/עטר בצד שמאל.

אבל אם הבחירה היא בין זיו כמגן ואבידור קשר שמאל, לבין גפני מגן וזיו קשר שמאל, אני מעדיף את האופציה השניה. אני מסכים איתך שלזיו אין מושג מה לעשות בקישור. אם אני לא טועה רק בביתר הוא הפך למגן נטו, ולפני זה היה משחק לא מעט גם בקישור.

נראה כאילו מכבי רוצה להתחיל את המשחק עם דגש הגנתי בכדי לא לספוג במחצית הראשונה , ואז באיזור דקה 55-60 להכניס את אבידור ולהפתיע עם המהירות שלו בשביל לתת גול .

מחשבה מעניינת - ואני לא בטוח שלא נכונה אגב , לשחק בהתחלה רק על התקפה גם מסכן בספיגה מוקדמת , ואפילו בתסריט האופטימי שנבקיע שער בחצי שעה הראשונה נצטרך לשבת עליו יותר משעה וזה לא קל.

מצד שני סטלני צודק - גפני זה לא בדיוק מי שיעשה לנו את ההגנה לברזל , וזיו באגף בטוח פחות מסוכן מאבידור או עטר (שלדעתי יכול להיות האקס פקטור במשחק הזה - אל תשכחו שהוא לא שיחק במשחק הראשון ונגד מוגרן - מה שאומר שמאמן אולימפיאקוס לא מכיר אותו וההגנה לא מתכוננת אליו עם המהירות שלו והטכניקה הוא יכול לעשות את ההבדל)

קיצר לא הייתי מתחלף עם יוסי מזרחי - בשני המקרים מדובר בהימור לא פשוט.

מכבי פותחים במערך והרכב די זהיר, על מנת לשמור את הכלים ההתקפיים על הספסל כמו בוזגלו, עטר, אבידור למקרה שיהיה מצב בו מכבי מחוץ למפעל.

אני מבין את הראש שלהם, מכבי פשוט חייבת ללחוץ מההתחלה ולחנוק את היוונים.

אם נלחץ אותם מההתחלה אז המשחק יגמר כרב שערים וגם לאולימ' יהיה יותר קל לשחק פתוח.

צריך בעיקר לחשוב הגנה, למרות שאנחנו אלה שצריכים לתקוף ולהשיג את השער. אין מה לעשות אנחנו משחקים נגד קבוצה יותר טובה מאיתנו ולשחק נגדם התקפי זאת התאבדות

יש לי שאלה חבר'ה אני מקווה שתעזרו לי..

אתמול הזמנתי כרטיס למשחק דרך לאן בטלפון ב-60 ש"ח כי אני מנוי לשער 8.

עכשיו בד"כ באים עם תעודה מזהה וכרטיס אשראי שבוצעה בו ההזמנה ומקבלים כרטיס

עכשיו אתמול מאוחר יותר אחרי שכבר הזמנתי נגנב לי הארנק והכרטיס אשראי בתוכו

ביטלתי אותו.. עכשיו השאלה איך אני אקבל את הכרטיס שלי ביום חמישי??

דיברתי עם לאן נתנו לי תשובות לא ממש ברורות..

אשמח לקבל את עזרתכם...

תודה

לפי מה אתה אומר שהוא ישאר ביוון? היום המאמן שלו התראיין ואמר שהוא יהיה בסגל אבל יישב על הספסל.

צודק

Yנט בילבלו אותי, כותבים משהו אחד בכותרת ומשהו אחר בגוף הכתבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3929455,00.html