Jump to content

ראול גונזלס בלאנקו עוזב(או מגורש) סופית את ריאל מדריד והשאיר חור גדול בלב

YNWA

Recommended Posts

יונייטד: ואן דר חאו; נוויל, סטאם, ברג, ארווין; בקהאם, קין, סקולס, גיגס; יורק, קול.

מדריד: קסיאס; סלגאדו, קראנקה, איבן קאמפו, רוברטו קרלוס; מקמנמן, רדונדו, איבן אלגרה, סאביו; ראול, מוריינטס.

:(

אני לא אוהד ריאל מדריד, אבל אני אוהד של ראול.

האמת שהגדרת את זה הכי טוב שיכולתי להעיד על עצמי. גם האוהד הכי מושבע של ברצלונה לא יכול שלא להעריך את הנחישות, ההתמדה, ההקרבה, היכולת הבלתי נתפסת תמיד להיות שם ברחבה במקום הנכון שהכדור מגיע ישר אליו לגול, ומעבר לכל, את המקצוענות. הבן-אדם מופת לספורט, ומודל לחיקוי לכל ספורטאי באשר הוא. גם שהורד לספסל לא זרק מילה וגם אם היה נכנס לדקות ספורות היה נותן את הכל. מצחיק איך שכמעט כל עונה שריאל עשתה רכש של מאות מליוני יורו תמיד מי שכבש את השער בפתיחת העונה היה ראול. מה שעולה לי בראש עכשיו זה זיכרון מהסופר קלאסיקו המדהים לפני שנתיים בבאנבאו. בארסה פירקה את ריאל לחתיכות, ליתר דיוק 6 חתיכות וראול שיקח כמחליף בדקות האחרונות שהמשחק כבר היה מת וכולם חיכו שהבושה תיגמר. והבן-אדם יורד לגליצ'ים וצועק על החבר'ה ומנסה בכל דרך לשמור על הכבוד המרוסק של המועדון שלו בדקות האחרונות שרוב הקהל כבר בדרך הביתה.

אני מאוד מקווה שהקבוצה בה הוא יחתם תפגוש את ריאל בליגת האלופות, והלוואי וגם תדיח אותה משער של ראול. מגיע להם, לריאל. והוא עוד יחזור לשם כמאמן אם ירצה, זו רק שאלה של זמן.

אגב בלי קשר, גם גאטוסו שחקנה של מילאן עוזב אותה לאולימפיאקוס.

פשוט שחקן מדהים, איך אהבתי אותו כאוהד מילאן ובלי קשר גם בכללי..

שחקן נשמה שנתן מעצמו כל משחק 200%, לא איזה שחקן עם טכניקה מדהימה אבל שחקן שהעלה את המוראל בקבוצה והוא וואחד של גרזן.

עצוב לי שהוא עוזב את מילאן וחבל.. אבל מתי שהוא גם צריך להתקדם וזה חלק מהתהליך של עזיבת השחקנים המבוגרים כנראה.. מקווה שהוא יחזור עוד בעתיד לתפקיד בהנהלת המועדון.

בשבילי הוא היה כמו שחקן בית, 11 שנים במועדון, זה לא בא בקלות. גאטוסו :wubyellow3:

תמיד שנאתי אותו כאוהד בארסה מגיל קטן, אך מקצועית הוא היה אחד החלוצים הטובים ביותר שיצא לי לראות.

סקורר יוצא מן הכלל, פנומן, שייך לדור של התותחים הגדולים.

שחקן ענק ומודל לחיקוי.

קשה לי לאחל לו בהצלחה אבל באמת שאי אפשר שלא לרצות בהצלחה של שחקן כזה אהוב עם אישיות כזאת גדולה, גם אם היא בקבוצה השנואה עליי.

למה דווקא לשאלקה? :wubyellow3:

אם אפשר לקוות שלו אישית תהיה עונה טובה, ולשאלקה לא, אני אלך על זה.

סססעמק החולצה עכשיו לא אקטואלית .. חראם על ה70 יורו.

אחח ראול :wubyellow3:

הנתון הכי מדהים שלו זה שלעולם הוא לא קיבל אדום, מדהים.

זה לא עניין של כישרון, ספרד תמיד הייתה מפרקת במוקדמות, נחשבת לטופ-3 באירופה, ונופלת בקמפיין. גם ביורו, גם במונדיאל.

גם בשביל יורו לא היה להם סגל שיכול ללכת עד הסוף? תשווה את הסגל של ספרד ב-96' לזה שלקח עם גרמניה את היורו באותה שנה, באמת שלא תראה את הספרדים בנחיתות, הם פשוט היו לוזרים היסטריים.

טופ-10 של המשחק הוא בטח שלא נכנס, בחלוצים הוא במקום מכובד בעשירייה השניה.

לא באמת נסדר אותם לפי הסדר, אבל יש לך את הטופ של פלה, מראדונה וקרוייף.

אח"כ מגיעים שאר החבר'ה: פלאטיני, בסט, אוזביו, זידאן, רונאלדו, בקנבאואר, פושקש, די-סטפאנו, פאולו רוסי, דלגליש, ואן באסטן, גרד מולר, מאלדיני, לב יאשין, קובאלה, ריבאלדו, רומינגה, רוד חוליט, רוברטו קרלוס, קלינסמן, בובי צ'רלטון, רומאריו, מתיאוס, שמייכל, סטוייצ'קוב, לאודרופ וכמובן שראול.

לא יודע איפה דוחפים את ראול אם צריך לסדר את זה כדירוג, אבל זה בטח לא בטופ 10 של החבר'ה מהפיסקה הקודמת.

ממש לא מסכים איתך.

רק העובדה שהוא מלך שערי ריאל מדריד בכל הזמנים כבר מקנה לו אוטומטית כניסה לעשרת הגדולים,שלא נדבר על שאר הנתונים הלא הגיונים שלו.

ללא ספק אחד מחמשת החלוצים הטובים בכל הזמנים.

ממש לא מסכים איתך.

רק העובדה שהוא מלך שערי ריאל מדריד בכל הזמנים כבר מקנה לו אוטומטית כניסה לעשרת הגדולים,שלא נדבר על שאר הנתונים הלא הגיונים שלו.

ללא ספק אחד מחמשת החלוצים הטובים בכל הזמנים.

מלך שערי ריאל מדריד זה לא משהו שמכניס אותך לטופ-10 של המשחק. להביא מונדיאל, לזכות כמה פעמים בצ'מפיונס, לסחוב נבחרת, לשלוט בליגה המקומית, להיות לפחות חצי עשור ברצף השחקן הטוב בעולם - אלה דברים רציניים יותר מלהיות מלך שערים של מועדון, גדול ככל שיהיה.

וכדי שלא תחשוב שיש כאן זילזול בריאל או משהו, מלך השערים של בארסה (גם מועדון גדול, לא?) הוא סזאר רודריגז.

אה, ובמקום השני לדיסאלו קובאלה. וכדי שיהיה בפיסקה הזאת גם שם מוכר, אז אטו (יחד עם ריבאלדו) במקום השלישי.

היית מכניס אחד מהם ל-10 הגדולים?

בעוד 3 שערים מסי כבר מדלג מעל אטו וריבאלדו בדרך למקום ה-3 בהיסטוריה של בארסה כשהוא בגיל 23. נגיד זה, מאוד מרשים. ומסי הוא באמת פוטנציאל לסיים ב-10 הגדולים של המשחק, אבל יש לו עוד עשור לשחק ברמות הגבוהות אז קשה לדעת איך ההיסטוריה תזכור אותו.

שחקן ענק ומודל לחיקוי.

קשה לי לאחל לו בהצלחה אבל באמת שאי אפשר שלא לרצות בהצלחה של שחקן כזה אהוב עם אישיות כזאת גדולה, גם אם היא בקבוצה השנואה עליי.

למה דווקא לשאלקה? :)

יש עוד תקווה - באנגליה מדווחים היום שניוקאסל וטוטנהאם עדיין בתמונה, למרות שהארי פסל את זה... אם אני זוכר נכון הוא אמר משהו על סיבות כלכליות, ושכר שידרוש. נקווה שבכל זאת יחתום בספרס, או לפחות לא בשאלקה.

ועדיין עם כל הכבוד לראול הוא חתום על כמה מהביזיונות הגדולים בהיסטוריה של ריאל מדריד .

גם בימים הכי שחורים שלו ראול היה הגאווה של ריאל מדריד.

גם עם ארבעה שערים בעונה הוא היה יותר ראוי לעמוד על המגרש וללבוש את החולצה הזאת מכל אחד אחר.

ה6 עונות האחרונות מלאות בביזיונות .

אני חושב שהקרקס הנודד שמנהל את ריאל אחראי לבזיונות האלה(ועדיין לקחו שם שתי אליפויות, לא?).ככה זה שמאמן הוא רק בובה על חוט.

אני חושב שהקרקס הנודד שמנהל את ריאל אחראי לבזיונות האלה(ועדיין לקחו שם שתי אליפויות, לא?).ככה זה שמאמן הוא רק בובה על חוט.

השמועות אומרות שהוא מנהל את ההצגה לא פחות מהקרקס הנודד..

אגב צפה לשיחה היום או מחר...

השמועות אומרות שהוא מנהל את ההצגה לא פחות מהקרקס הנודד..

אגב צפה לשיחה היום או מחר...

מכיר את השמועות אבל לא נראה לי שהוא אחראי לפרוייקטים המפלצתיים וחסרי המחשבה שקמים שם כל שנתיים.הוא באמת רצה את רונאלדו(הברזילאי),רוד, בנזמה, הינגוואין, אנלקה, אואן ועוד(בטח שכחתי כמה) שיתחרו איתו על מקום בהרכב?

אל תאיים :)

מכיר את השמועות אבל לא נראה לי שהוא אחראי לפרוייקטים המפלצתיים וחסרי המחשבה שקמים שם כל שנתיים.הוא באמת רצה את רונאלדו(הברזילאי),רוד, בנזמה, הינגוואין, אנלקה, אואן ועוד(בטח שכחתי כמה) שיתחרו איתו על מקום בהרכב?

אל תאיים :)

לא על זה מדברים, מה שבאחריות ראול הם פיטורי שוסטר לאחר שהביא אליפות למדריד, רק כי הוא לא הסתדר איתו.

ועדיין, להגיד שהוא אחראי על ביזיונות של ריאל...הזוי. ריאל חייבת לו 15 שנה מצויינות.

לא על זה מדברים, מה שבאחריות ראול הם פיטורי שוסטר לאחר שהביא אליפות למדריד, רק כי הוא לא הסתדר איתו.

ועדיין, להגיד שהוא אחראי על ביזיונות של ריאל...הזוי. ריאל חייבת לו 15 שנה מצויינות.

אבנר,

זה בית משוגעים שם. גם דל בוסקה, קאפלו, יופ היינקס(אם אני לא טועה פוטר לאחר זכייה בליגת אלופות), עפו משם לאחר תארים.לך תדע.