Jump to content

אם אין לכם משהו חכם לומר - פשוט תסתמו את הפה!

קוקו

Recommended Posts

אין לי כוחות לשבת ולנסות להסביר כמה אנחנו כקהל מטומטמים,

אין לי כח כי אני כבר סוחב את זה שנים וזה יהיה ארוך ומייגע,

רוב הסיכויים שלא אצליח לפצח את החידה הזו גם אם אנסה - הבעיה שורשית ומורכבת מידי.

אז אני אקצר.

אם אין לכם משהו חכם להציע, עדיף לכולם שפשוט לא תדברו, או לצורך העניין תקלידו.

שנים רבות שאידיאולוגיה, ערכים, אמונה ועוד כמה מילים מפוצצות חסרות תוכן ומשמעות

בקונטקסט הנוכחי נזרקות לפורום וליציעי בלומפילד כמנטרה חוזרת.

לראשונה, יש לנו יופי של הזדמנות באמת לעמוד מאחורי הקלישאות האלה ולייצר חממה

ואווירה חיובית מסביב לקבוצת כדורגל חדשה ואשכרה חזקה.

אבל זה לא ייקרה אם במשחק הרשמי הראשון בבלומפילד בשער 8 מקללים שחקנים שמאבדים

כדור, ואחרי המשחק השני (שבאמת היה חלש ומתסכל) יציפו אנשים את הפורום בהודעות

ילדותיות ומטומטמות מבלי להבין כמה נזק הם עושים לשחקנים, למערכת ובעיקר לעצמם.

אנחנו החולי של המועדון הזה ולא אף אחד אחר.

לוני, קלינגר, דגו, שטראובר, דריקס, קללת חלוצים, קללת מגנים שמאליים ויוסי שבחון אחד.

יוסי שבחון? התורן העונתי. פאקינג יוסי שבחון, שלא מסוגל להסתכל לבחורה בעיניים מרוב חוסר בטחון עצמי.

הוא זה שאשם בכל החרא שאכלנו בשנים האחרונות? בלומפילד שלם עומד ושר - חזון אחרית הימים.

תפסיקו להפיץ רעל על הקבוצה שאתם כל כך אוהבים.

תפסיקו ליפול לסטראוטיפים שמפתחים שונאינו מעבר לכביש.

תפסיקו להקשיב לכל מטומטם אינטרסנט ושונא מכבי בתקשורת שרק

מחפש הזדמנות להכניס לנו, אל תשחקו להם לידיים ואל תלכו שולל אחרי מה שנאמר.

אל תכתירו את מכבי לאלופת אירופה לפני שהם עברו אימון ראשון.

אל תורידו אותם עם המים באסלה אחרי שני משחקים - בטח שלא בקול רם ובראש חוצות.

מכבי קבוצה חדשה. זה ייקח זמן.

אנחנו נפסיד משחקים ונגיע לרגעי משבר - אבל יש פה משהו שלא היה במכבי

יותר מידי שנים והיחידים שיכולים להרוס את זה - זה אנחנו.

תפרגנו לשחקנים - הם אלה שבסוף ייתנו גול, לא המאמן.

המילה הפועל לא יכולה להופיע בשיר שחקן, בטח שלא גניבת תיק מזקנה (או מה שהוא לא עשה).

אולה אולה אולה עושים עם כל האצטדיון רק אחרי שמנצחים דרבי או עולים לליגת אלופות!!!

תכניסו את זה לראש שלכם כבר.

לא עושים אולה ורצים לפרק שחקנים בפורום 5 דקות לאחר מכן.

השחקן ה-12 חייב לחזור למתכונת המקורית ולהוביל קול שפוי ביציע.

הודעה זו לא מכוונת לחברי השחקן בלבד, אלא לכל אוהדי מכבי שנכנסים לפה מידי יום.

שמי בן פארן דרך אגב.

שמח לדעת שיש קולות שפויים בין כל הלוניטאק שמסתובבים פה...

זו קבוצה חדשה ראבק אולי טוב שהזבנג הגיע עכשיו ולא יותר מאוחר, אולי מעכשיו הם יידעו לא לזלזל ולהקל ראש ביריבים שלהם.

לוני, קלינגר, דגו, שטראובר, דריקס, קללת חלוצים, קללת מגנים שמאליים ויוסי שבחון אחד.

יוסי שבחון? התורן העונתי. פאקינג יוסי שבחון, שלא מסוגל להסתכל לבחורה בעיניים מרוב חוסר בטחון עצמי.

הוא זה שאשם בכל החרא שאכלנו בשנים האחרונות? בלומפילד שלם עומד ושר - חזון אחרית הימים.

אולה אולה אולה עושים עם כל האצטדיון רק אחרי שמנצחים דרבי או עולים לליגת אלופות!!!

:flowers:

עם כל השחקנים שהביאו או שיביאו בעתיד,תמיד ישאר פה משהו אחד של זז ורק מפריע,הקהל של מכבי זה המחלה של הקבוצה.

תפסיקו כבר להרוס! אחרי ניצחון כולם פה אומרים "אמפריה","דאבל","איזה קבוצה",ואחרי הפסד נגד קבוצה שאי אפשר לשחק נגדה

כדורגל או לקחת אותה ברצינות,איזה תגובות יש פה...

משחק שני,כולה 120 דקות במשחק רישמי של הקבוצה ביחד,נכון שזה לא נראה טוב אבל עדין יש פה סגל שחקנים

שלא היה פה הרבה שנים וספק אם יהיה,קחו אוויר ואל תרשמו סתם שטויות.

יהיה טוב,והרבה מהטוב הזה תלוי בנו,תהיו סבלניים.

צודק 200% . לא צריך אחרי כל ניצחון להגיד שאנחנו אלופים ואחרי כל הפסד להגיד קבוצה ליגה ג'.

קבוצה חדשה, תנו זמן.

הם יחזירו לנו, תהיו בטוחים.

זהו פה הכל

תבינו זה יקח זמן ויכול להיות שגם בגביע הטוטו זה עוד לא ילך כמו שצריך וגם לא בסיבוב בראשון אבל בסוף זה יתחבר

תנו לאנשים שמה זמן ואל תתחילו עוד פעם לרדת על שחקנים לפחות עד תחילת הסיבוב השני

פעם אחת תנו לזה קצת זמן

אם אין לכם משהו נטול סיסמאות לומר אז אפשר לוותר על הנושא.

הנה משהו נטול סיסמאות: הפורום הזה מפחד מהפועל שאתמול עלתה למגרש במטרה להעביר את הזמן, וכמעט הפסידה לז'לזניצ'אר, לא קבוצה גדולה.

הפורום הזה מפחד כי מכבי עלתה ל-45 דקות במטרה להעביר את הזמן, ובדקה 80 חטפה שער שני, כשהיתה צריכה לחטוף ארבעה בשביל לעוף.

במחצית הראשונה, שבה מכבי עוד שיחקה כדורגל, היה לנו שער ושתיים או שלוש קורות.

להגיד שזה בושה ש"הפסדנו" זה מגוחך כמעט כמו אם נפסיד 4-0 לאולימפיאקוס, ננצח 1-0 בדקה 90 בגומלין אחרי שבהתחלה הם עוד מנסים לשחק כדורגל ואז מרחמים עלינו, ונצא לחגוג את זה.

אני מאוכזב מזה שמכבי הורידה הילוך, זה לא היה דבר נכון וחכם לעשות, זה לא בסדר וזה לא טוב שבמצב שבו הקבוצה צריכה את הדקות כדי להתחבר הם מתחילים לזרוק זין, גם אם ברור שעברנו. ובכל זאת, היה לנו פור של ארבעה שערים, ובמחצית הראשונה היינו יכולים להבקיע עוד ארבעה. כל ניסיון להסיק משהו מקצועי מהמשחק הזה הוא מגוחך, בדיוק כמו שיהיה מגוחך להגיד שאתמול ראינו שהפועל לא באמת טובה. שתי הקבוצות זרקו זין, גם אולימפיאקוס למיטב הבנתי זרקה זין היום. אז אין מה לפחד מהם יותר?

בחלק מהדברים אני מסכים ובחלק לא.

אבל תעשה לי טובה...

אנחנו גם אלה שיורדים לגליצים? מרימים כדור? נוגחים?

יותר מידי קרטית אתה נותן לקהל של מכבי.

לביתר יש קהל יש שאומרים שיותר קשה משלנו, והם לקחו לפני שנתיים אליפות ושנה אחר כך דאבל.

הקהל של מכבי בטח שלא אשם.

הנה משהו נטול סיסמאות: הפורום הזה מפחד מהפועל שאתמול עלתה למגרש במטרה להעביר את הזמן, וכמעט הפסידה לז'לזניצ'אר, לא קבוצה גדולה.

הפורום הזה מפחד כי מכבי עלתה ל-45 דקות במטרה להעביר את הזמן, ובדקה 80 חטפה שער שני, כשהיתה צריכה לחטוף ארבעה בשביל לעוף.

להגיד שזה בושה ש"הפסדנו" זה מגוחך כמעט כמו אם נפסיד 4-0 לאולימפיאקוס, ננצח 1-0 בדקה 90 בגומלין אחרי שבהתחלה הם עוד מנסים לשחק כדורגל ואז מרחמים עלינו, ונצא לחגוג את זה.

אני מאוכזב מזה שמכבי הורידה הילוך, זה לא היה דבר נכון וחכם לעשות, זה לא בסדר וזה לא טוב שבמצב שבו הקבוצה צריכה את הדקות כדי להתחבר הם מתחילים לזרוק זין, גם אם ברור שעברנו. ובכל זאת, היה לנו פור של ארבעה שערים, ובמחצית הראשונה היינו יכולים להבקיע עוד ארבעה. כל ניסיון להסיק משהו מקצועי מהמשחק הזה הוא מגוחך, בדיוק כמו שיהיה מגוחך להגיד שאתמול ראינו שהפועל לא באמת טובה. שתי הקבוצות זרקו זין, גם אולימפיאקוס למיטב הבנתי זרקה זין היום. אז אין מה לפחד מהם יותר?

קודם כל אל תשווה לזריקת זין של אולימפיאקוס כי הם ניצחו6-1

זה אמנם לא בושה שהפסדנו,אבל זה מדאיג,לא ציפיתי שננצח 9-0 היום.

מצד שני לא ציפיתי לראות כאלה חורים בהגנה,כזה חוסר פירגון בהתקפה ועמידה במקום כל המשחק.

אפשר להגיד שהיה חם שהדשר היה גרוע שבמחצית השניה לא היה ערך ספורטיבי למשחק,וזה נכון,אבל זה לא סיבה להרבה דברים שראינו היום.

אני לא אומר שזהו הלכה העונה וצריך לסגור את הבאסטה.

אם נודח מול אולימפיאקוס זה לא יהיה כשלון,אם נראה ככה בתחילת הליגה זה יהיה חבל,וכמו שאני רואה את זה עכשיו יש עוד הרבה עבודה.

אני מאוד מקווה שמה שראינו במחצית השניה היה מקרי או לא יודע מה.

עומר,

זה משחק שגם אם אתה רוצה להפסיד בו אתה לא יכול.זה עוד כתם אירופאי וזה מבאס.

כתבתי לפני כמה ימים-השאלה איזה קבוצה תיהיה מכבי כשהכדור לא אצלה.שם יש עוד המון עבודה וזה טיבעי.

ועוד משהו, מדו שחקן נהדר אבל חור הגנתי(אם הוא באגף על הנייר, או קשר באמצע).אם הולכים איתו ורוצים למצות אותו עד הסוף אני חושב שצריך לשחק ארבע חמש אחד כאשר הוא מתחת לחלוץ בודד ושני שחקני כנפיים(בניגוד למה שהיה עד עכשיו).

אני לא יודע ממה "הפורום הזה" מפחד. לא מעניין אותי הפועל היום, וגם לא מעניין אותי כמעטים. הפועל כמעט הפסידה, אנחנו כמעט ניצחנו, שמחת זקנתי.

"הפורום הזה" מודאג מזה שקבוצת המיליונים הזו בקושי עברה קבוצה מסכנה ממונטנגרו. לא הפסידה 1-0 אחרי ששמה חמישייה בבית והפכה את המשחק לגארבג', אלא הפסידה 2-1 כש-10 הדקות האחרונות היו בפאניקה מוחלטת מהדחה.

"הפורום הזה" מודאג כי מכבי נראתה לא טוב. אם זו הורדת הילוך אז היא בהחלט לא במקום כי המשחק הזה רחוק היה מלהיות לפרוטוקול ועוד 20 דקות בניוטרל של מכבי לא בטוח שהיה גם אולימפיאקוס. אם זו בעיה מקצועית של חיבור אז מדובר בבעיה קשה שכן גם אם מכבי אמורה להיות רחוקה ממימוש מלוא הפוטנציאל בשלב הזה, היא בוודאי לא אמורה להיראות כך (עם כל הכבוד לסיפורי הדבק כפי שהמכביה כתב יפה).

לו היינו מגיעים אחרי חמישייה, כמו הפועל וכמו אולימפיאקוס, ומתוך זלזול היינו סופגים שער ומפסידים באופן מביך קצת, ניחא. לא נעים ולא נורא. מה שקרה היום מעיד לדעתי על יותר משאננות. אנחנו לא הפועל, אין לנו את הלוקסוס של להוריד הילוך משחק אחד באירופה, אנחנו צריכים הילוך גבוה כמה שיותר כדי להריץ את המנוע. השחקנים באו במטרה היום לנצח ולתת תצוגה טובה, ובגלל זה אני מודאג.

עומר,

זה משחק שגם אם אתה רוצה להפסיד בו אתה לא יכול.זה עוד כתם אירופאי וזה מבאס.

כתבתי לפני כמה ימים-השאלה איזה קבוצה תיהיה מכבי כשהכדור לא אצלה.שם יש עוד המון עבודה וזה טיבעי.

ועוד משהו, מדו שחקן נהדר אבל חור הגנתי(אם הוא באגף על הנייר, או קשר באמצע).אם הולכים איתו ורוצים למצות אותו עד הסוף אני חושב שצריך לשחק ארבע חמש אחד כאשר הוא מתחת לחלוץ בודד ושני שחקני כנפיים(בניגוד למה שהיה עד עכשיו).

יואב, כתבתי, זה לא היה צריך לקרות. ועדיין, ההיסטריה של אנשים פה מוגזמת.

לגבי המערך - אתה צודק בהחלט, תראה גם מה כתבתי בנושא של מדו.

אני לא יודע ממה "הפורום הזה" מפחד. לא מעניין אותי הפועל היום, וגם לא מעניין אותי כמעטים. הפועל כמעט הפסידה, אנחנו כמעט ניצחנו, שמחת זקנתי.

"הפורום הזה" מודאג מזה שקבוצת המיליונים הזו בקושי עברה קבוצה מסכנה ממונטנגרו. לא הפסידה 1-0 אחרי ששמה חמישייה בבית והפכה את המשחק לגארבג', אלא הפסידה 2-1 כש-10 הדקות האחרונות היו בפאניקה מוחלטת מהדחה.

"הפורום הזה" מודאג כי מכבי נראתה לא טוב. אם זו הורדת הילוך אז היא בהחלט לא במקום כי המשחק הזה רחוק היה מלהיות לפרוטוקול ועוד 20 דקות בניוטרל של מכבי לא בטוח שהיה גם אולימפיאקוס. אם זו בעיה מקצועית של חיבור אז מדובר בבעיה קשה שכן גם אם מכבי אמורה להיות רחוקה ממימוש מלוא הפוטנציאל בשלב הזה, היא בוודאי לא אמורה להיראות כך (עם כל הכבוד לסיפורי הדבק כפי שהמכביה כתב יפה).

לו היינו מגיעים אחרי חמישייה, כמו הפועל וכמו אולימפיאקוס, ומתוך זלזול היינו סופגים שער ומפסידים באופן מביך קצת, ניחא. לא נעים ולא נורא. מה שקרה היום מעיד לדעתי על יותר משאננות. אנחנו לא הפועל, אין לנו את הלוקסוס של להוריד הילוך משחק אחד באירופה, אנחנו צריכים הילוך גבוה כמה שיותר כדי להריץ את המנוע. השחקנים באו במטרה היום לנצח ולתת תצוגה טובה, ובגלל זה אני מודאג.

אנחנו לא כמעט ניצחנו, אנחנו ניצחנו. זה מפגש כפול, ואנחנו ניצחנו בו. אם היינו מנצחים 10-0, ואז מפסידים 1-0, גם הייתם בוכים שהפסדנו? לא, אז גם הפעם אין סיבה לבכות. עוד פעם, אני לא מרוצה מזריקת הזין, אבל לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. הפועל התחילה את המשחק במצב שבו היא צריכה לספוג חמישה שערים כדי לא לעלות, מכבי בדקה 7 היתה במצב שהיא צריכה לספוג ארבעה, שזה די דומה, והמשיכה לתקוף - עד שנשארו 45 דקות, והם הבינו שרביעייה הם לא יספגו. אז הם שיחקו על ניוטרל, וספגו שניים בסופו של דבר. שוב, לא היה צריך לקרות, אבל מכאן ועד ההיסטריה ששוררת בפורום?

הורדת ההילוך לא במקום, אבל כמו שכתבתי גם בנושא של המשחק, אני מבין אם אתם כועסים על זלזול, אבל אין כאן שום תוכן מקצועי שאפשר לקחת מהמשחק הזה, חוץ מזה שבמחצית הראשונה היינו מספיק חדים בשביל למצוא את הקורה כמה פעמים, ואם בשני המשחקים הראשונים שלנו אנחנו כבר צברנו מספיק ניקוד כדי להיות אלופי העולם בסטנגה (לפני הקיזוז), אז אנחנו בדרך כנראה לא כ"כ רעה, וחבל שלא המשכנו עם זה למחצית השנייה. הבעיה היא לא זה שאתה מאוכזב ממכבי, הבעיה היא שאנשים חושבים שהמשחק הזה אומר שמכבי לא יכולה לנצח את את מוגרן, או שאנחנו לא קבוצת כדורגל מספיק טובה. ומה שיהרוג את מכבי, אם יהרוג, זה לא הפסדים, זה הפאניקה. בדיוק כמו שהמשחק מול סנטה קולומה היה חסר חשיבות, מביך ככל שיהיה, ומה שהרג את מכבי הוא שלא שכחו לה את זה, ואפילו האוהדים דאגו להזכיר. וככה קבוצה שהיתה יכולה לקחת אליפות התחילה את העונה עם נקודה מ-21, והמשיכה אותה בתור קבוצת צמרת לכל דבר (כן, זה סטטיסטית מוכח, אנחנו היינו קבוצת מרכז-צמרת בשני הסיבובים האחרונים), רק כדי להישאר בליגה בשיניים.

אתם מזכירים את סנטה קולומה? אז תזכרו את מה שקרה אחרי סנטה קולומה. קברתם את מכבי, נכנסנו לכדור שלג שבקושי הצלחנו לצאת ממנו, ואחרי זה עם מאמן פחות טוב מאלי כהן, ועם פחות ביטחון, שיחקנו כדורגל מספיק טוב כדי להיות הקבוצה הכי התקפית בליגה עם הפועל ובית"ר (עד כמה שזכור לי). גם הפעם יש לנו קבוצה שיכולה לקחת אליפות (גם אם לא פייבוריטית), ואוי ואבוי אם שוב נשקע במפולת בגלל משחק שבכלל השגנו בו את התוצאה שהיינו צריכים. כל הפאניקה של אנשים פה לא תביא לתיקון ליקויים, היא תביא לחוסר ביטחון מטורף.

אנחנו לא כמעט ניצחנו, אנחנו ניצחנו. זה מפגש כפול, ואנחנו ניצחנו בו. אם היינו מנצחים 10-0, ואז מפסידים 1-0, גם הייתם בוכים שהפסדנו? לא, אז גם הפעם אין סיבה לבכות. עוד פעם, אני לא מרוצה מזריקת הזין, אבל לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. הפועל התחילה את המשחק במצב שבו היא צריכה לספוג חמישה שערים כדי לא לעלות, מכבי בדקה 7 היתה במצב שהיא צריכה לספוג ארבעה, שזה די דומה, והמשיכה לתקוף - עד שנשארו 45 דקות, והם הבינו שרביעייה הם לא יספגו. אז הם שיחקו על ניוטרל, וספגו שניים בסופו של דבר. שוב, לא היה צריך לקרות, אבל מכאן ועד ההיסטריה ששוררת בפורום?

הורדת ההילוך לא במקום, אבל כמו שכתבתי גם בנושא של המשחק, אני מבין אם אתם כועסים על זלזול, אבל אין כאן שום תוכן מקצועי שאפשר לקחת מהמשחק הזה, חוץ מזה שבמחצית הראשונה היינו מספיק חדים בשביל למצוא את הקורה כמה פעמים, ואם בשני המשחקים הראשונים שלנו אנחנו כבר צברנו מספיק ניקוד כדי להיות אלופי העולם בסטנגה (לפני הקיזוז), אז אנחנו בדרך כנראה לא כ"כ רעה, וחבל שלא המשכנו עם זה למחצית השנייה. הבעיה היא לא זה שאתה מאוכזב ממכבי, הבעיה היא שאנשים חושבים שהמשחק הזה אומר שמכבי לא יכולה לנצח את את מוגרן, או שאנחנו לא קבוצת כדורגל מספיק טובה. ומה שיהרוג את מכבי, אם יהרוג, זה לא הפסדים, זה הפאניקה. בדיוק כמו שהמשחק מול סנטה קולומה היה חסר חשיבות, מביך ככל שיהיה, ומה שהרג את מכבי הוא שלא שכחו לה את זה, ואפילו האוהדים דאגו להזכיר. וככה קבוצה שהיתה יכולה לקחת אליפות התחילה את העונה עם נקודה מ-21, והמשיכה אותה בתור קבוצת צמרת לכל דבר (כן, זה סטטיסטית מוכח, אנחנו היינו קבוצת מרכז-צמרת בשני הסיבובים האחרונים), רק כדי להישאר בליגה בשיניים.

אתם מזכירים את סנטה קולומה? אז תזכרו את מה שקרה אחרי סנטה קולומה. קברתם את מכבי, נכנסנו לכדור שלג שבקושי הצלחנו לצאת ממנו, ואחרי זה עם מאמן פחות טוב מאלי כהן, ועם פחות ביטחון, שיחקנו כדורגל מספיק טוב כדי להיות הקבוצה הכי התקפית בליגה עם הפועל ובית"ר (עד כמה שזכור לי). גם הפעם יש לנו קבוצה שיכולה לקחת אליפות (גם אם לא פייבוריטית), ואוי ואבוי אם שוב נשקע במפולת בגלל משחק שבכלל השגנו בו את התוצאה שהיינו צריכים. כל הפאניקה של אנשים פה לא תביא לתיקון ליקויים, היא תביא לחוסר ביטחון מטורף.

גם במפגש הכפול מול קולומה ניצחנו. אז? הפסדנו ועברנו שלב. אין סיבה לבכות, אבל יש סיבה להיות מאוכזב מאוד.

אנחנו לא הפועל. הפועל יכולה לעשות זאת ולגמור עם ניצחון כולל של 6-0. אנחנו עושים את זה וזה בקושי נגמר 3-2. הילוך ראשון זה לא דבר מגונה כל עוד הוא באמת מספיק. פה הוא לא מספיק.

יש תוכן מקצועי, חוסר התיאום המשווע בהגנה הוא תוכן מקצועי (גם אם מדובר בעניין של זמן, הכאוס הנוכחי מוגזם). היעדר היכולת הכמעט מוחלט להגיע מצבים הוא תוכן מקצועי. אי אפשר לפטור הכל בשאננות, זלזול, קבוצה חדשה ומזל רע. את התוכן הזה צריך לבחון כמובן בפרופורציות הראויות למשחק רשמי שני העונה, אבל לא צריך להתעלם ממנו רק כי זה משחק רשמי שני העונה.

אין צורך לשקוע במפולת, אבל אין צורך גם להתכחש למציאות. מה שקרה היום הוא מביש ומעצבן, בלי שום קשר להשלכות על המשך העונה שכן אני לא יודע עד כמה הוא אינדיקציה למה שיהיה פה עוד חודשייים. אבל כשלעצמו זה מביש ומעצבן, ולעוד שבוע זה בכלל מדאיג.

אין לי כוחות לשבת ולנסות להסביר כמה אנחנו כקהל מטומטמים,

אין לי כח כי אני כבר סוחב את זה שנים וזה יהיה ארוך ומייגע,

רוב הסיכויים שלא אצליח לפצח את החידה הזו גם אם אנסה - הבעיה שורשית ומורכבת מידי.

אז אני אקצר.

אם אין לכם משהו חכם להציע, עדיף לכולם שפשוט לא תדברו, או לצורך העניין תקלידו.

שנים רבות שאידיאולוגיה, ערכים, אמונה ועוד כמה מילים מפוצצות חסרות תוכן ומשמעות

בקונטקסט הנוכחי נזרקות לפורום וליציעי בלומפילד כמנטרה חוזרת.

לראשונה, יש לנו יופי של הזדמנות באמת לעמוד מאחורי הקלישאות האלה ולייצר חממה

ואווירה חיובית מסביב לקבוצת כדורגל חדשה ואשכרה חזקה.

אבל זה לא ייקרה אם במשחק הרשמי הראשון בבלומפילד בשער 8 מקללים שחקנים שמאבדים

כדור, ואחרי המשחק השני (שבאמת היה חלש ומתסכל) יציפו אנשים את הפורום בהודעות

ילדותיות ומטומטמות מבלי להבין כמה נזק הם עושים לשחקנים, למערכת ובעיקר לעצמם.

תפסיקו להפיץ רעל על הקבוצה שאתם כל כך אוהבים.

תפסיקו ליפול לסטראוטיפים שמפתחים שונאינו מעבר לכביש.

תפסיקו להקשיב לכל מטומטם אינטרסנט ושונא מכבי בתקשורת שרק

מחפש הזדמנות להכניס לנו, אל תשחקו להם לידיים ואל תלכו שולל אחרי מה שנאמר.

אל תכתירו את מכבי לאלופת אירופה לפני שהם עברו אימון ראשון.

אל תורידו אותם עם המים באסלה אחרי שני משחקים - בטח שלא בקול רם ובראש חוצות.

תפרגנו לשחקנים - הם אלה שבסוף ייתנו גול, לא המאמן.

המילה הפועל לא יכולה להופיע בשיר שחקן, בטח שלא גניבת תיק מזקנה (או מה שהוא לא עשה).

השחקן ה-12 חייב לחזור למתכונת המקורית ולהוביל קול שפוי ביציע.

הודעה זו לא מכוונת לחברי השחקן בלבד, אלא לכל אוהדי מכבי שנכנסים לפה מידי יום.

שמי בן פארן דרך אגב.

אני מסכים עם כל מילה.

אבל שאלה לי אלייך,

אני לא שואל את זה במטרה לעצבן מישהו (ההפך הוא הנכון)

אחרי שראינו את הקבוצה החדשה שלנו, הפסדנו, לא נורא, תאמין לי שאני לא מתרגש.

אבל שאלתי היא למה כל אחד פה בפורום המכובד הזה, מתעצבן מכל אחד שחושב שהוא "מוריניו" הרי בשביל יש פורום, להעלות טרוניות, בעיות כלכלה, ת"ש גזע ומין על הקבוצה. הרי בשביל כווווווווווווווווווווווווולנו פה. אחד ראה שחור אחד ראה לבן השלישי ראה אפור, תחיל ראבק תנו להתבטא! תאמין לי, כל מי שביקר היום את הקבוצה לא חושב שהוא ייראה את גם בהמשך. ואני סמוך ובטוח שכוווווווולם פה ייתנו את הגרון שלהם בבלומפילד.

החלפנו מאמנים, שחקנים, בעלים, אפילו דור שלם של קהל. הקהל הוא לא הבעיה - רק אבי נמני, היחיד שלא הלך.

קבוצה שאנחנו צריכים לנצח גם עם הנוער לא צריכה לנצח אותנו גם אם אנחנו משחקים על ניוטרל. והנה דוגמא לתיכנון המצוין של מכבי:

קנו שחקן על כל עמדה אפשרית ושכחו מהעמדה הכי חשובה - הקישור האחורי. והופה נגמר הכסף, אז מביאים שחקנים סוג ז' ומשקרים לנו שהם טובים.

כל "הבנייה" שנמני בלבל לנו ת'שכל עליה משנה שעברה הלכה פייפר, רק מוכיח שהוא שיקר לנו כדי לכסות את התחת שלו. ומה עכשיו? באו שחקנים חדשים וחלקם לא כאלה יותר טובים מהשחקנים שהיו לנו לפני זה (דור מלול לדוגמא) אבל בגלל שהם שחקני רכש והכל אז הם משחקים.

בקיצור, אני לא רוצה להגיד שנמני נכשל העונה אבל זה לא נראה טוב (למרות שבהתחשב בזה שהוא נכשל בכל העונות הקודמות זה לא יהיה מפתיע)

החלפנו מאמנים, שחקנים, בעלים, אפילו דור שלם של קהל. הקהל הוא לא הבעיה - רק אבי נמני, היחיד שלא הלך.

קבוצה שאנחנו צריכים לנצח גם עם הנוער לא צריכה לנצח אותנו גם אם אנחנו משחקים על ניוטרל. והנה דוגמא לתיכנון המצוין של מכבי:

קנו שחקן על כל עמדה אפשרית ושכחו מהעמדה הכי חשובה - הקישור האחורי. והופה נגמר הכסף, אז מביאים שחקנים סוג ז' ומשקרים לנו שהם טובים.

כל "הבנייה" שנמני בלבל לנו ת'שכל עליה משנה שעברה הלכה פייפר, רק מוכיח שהוא שיקר לנו כדי לכסות את התחת שלו. ומה עכשיו? באו שחקנים חדשים וחלקם לא כאלה יותר טובים מהשחקנים שהיו לנו לפני זה (דור מלול לדוגמא) אבל בגלל שהם שחקני רכש והכל אז הם משחקים.

בקיצור, אני לא רוצה להגיד שנמני נכשל העונה אבל זה לא נראה טוב (למרות שבהתחשב בזה שהוא נכשל בכל העונות הקודמות זה לא יהיה מפתיע)

זו למשל כבר תגובה היסטרית לחלוטין שלא לומר מגמתית.