Jump to content

5 הפלופים הישראלים הגדולים ביותר במכבי

מנש שער 11

Recommended Posts

*שחקנים כמו בונפלד ועוד כל מיני אוראל אדרים למיניהם לא צריכים להיות מוזכרים כי הם לא קיבלו צ'אנס במכבי. אגב, כשבונפלד כן קיבל הוא הראה ניצוצות (ניצחון החוץ 2:1 על הפועל חיפה שהוא כבש ובישל - המשחק היחיד במכבי שהוא קיבל קרדיט ושיחק בעמדה שלו).

היה לו גם משחק אדיר נגד באר-שבע, והוא נכנס מחליף נגד מכבי פ"ת ונתן אסיסט גאוני למסיקה בדקה 88 בערך.

עד היום לא מובן לי למה הוא לא שיחק, ולמה הוא לא המשיך במכבי. אחד השחקנים היותר מבוזבזים שעברו אצלנו, חבל.

ישראלים?

יש מיליון:

מזרחי, בסיס, דגו (חוץ מעונה אחת) עובד, לירן כהן (צר לי מבחינתי הוא אכזבה גדולה) משה ביטון (היה שקוף) יניב עזרן (שהיה עוד יותר שקוף ועכשיו מכבי מחפשת לשחרר)

זרים?

קודרו ראשון

ארוס

ראזי'ץ (אוי ואבוי אלי כהן)

ג'ונסון

יבוריאן

(את סילי ואמבמבה אני לא מחשיב כי אלו שהביאו אותם חיפשו בתחנה מרכזית ולא שחקני כדרוגל....צר לי)

אני זוכר את הגול של ברקו מול כפר סבא. איזה גול מדהים! עצר כדור בקצה השמאלי של הרחבה, הטעה ימינה ונתן מסובבת לפינה הימנית. יום אחרי המשחק היה לי אימון ולימדו אותנו את המהלך שהוא עשה. :wub:

והנה רשימה של עוד פלופים ישראלים שלא נכתבו כאן: ארז אליאב, שוקי נגר (שהגיע עם בונפלד), אבי יחיאל, אופיר חיים...

מה פלופ בו?!

הוא אמנם שחקן בית,ואף פעם לא היו ממנו ציפיות,אבל מדהים שאף אחד לא הזכיר את רועי דיין,שמחזיק בסטטיסטיקה המדהימה של 5 שערים באיזה 70 משחקים.

אביב חדד וכדומה זה לא פלופים, כי פשוט אף אחד לא בנה עליהם.

לא לפי סדר דירוג:

1. מהו קודרו - הגיע בקיץ 2000, חלוץ בוסני עם עבר בברצלונה שגרם לי לחשוב הוא הולך לתת 30 גולים בעונה.

בסוף הסתפקנו עם גול ניצחון באשדוד.

2. סיריל מקאנקי - מכוכבי מונדיאל 90 של נבחרת קמרון הגדולה, הגיע בקיץ 93 בתגובה למחטף שהפועל עשו לנו עם רביבו.

החמצת פנדל בחצי גמר גביע הטוטו מול מכבי חיפה, ומשחק ענק מול בני יהודה בליגה. חוץ מזה אכזבה.

מה שכן, אני אישית עד היום אוהב אותו. דמות צבעונית משהו, למרות שחברתית נדמה שהיתה מנותקת משאר הקבוצה.

הא כן, החרטא הכי גדולה שלו,

הבנאדם הבטיח להביא את נבחרת קמרון לארץ למשחק אימון עם מכבי. אז קמרון היתה סופר להיט.

בסוף הגיעה איזה נבחרת פועלים זרים שמכבי שחטה.

3. החיזוק שהביאו לנו לליגת האלופות - פשוט לא נתפס עם איזה סגל הגענו למפעל הכי יוקרתי ביבשת.

4. אנדריי טיחונוב - מכוכבי נבחרת רוסיה, גול חוקי למהדרין שנפסל בדרבי של 00/01 וזהו.

ושקראתי אותך על לירון בסיס נפלתי מצחוק (:

לגבי מקאנאקי,גדול..הספקתי לשכוח את זה,הייתי במשחק הזה,זה היה באיצטדיון בהרצליה וזו היתה נבחרת קמרון,הוא שיחק מחצית בכל קבוצה.

את ארז אליאב אני מכיר אישית , בנאדם מותק עם מוסר עבודה חבל שהפציעה גמרה אותו הוא יכל להגיע רחוק יותר מסבן ושפונגין , בדוק.

אגב , כנראה שטניס הוא יכול לשחק גם אחרי הפציעה , לפני איזה 3-4 שנים הוא ואבא שלי היו משחקים טניס ולא הייתה לו בעיה.

ישראלים פלופים אממ........ עוז יפרח , דן רומן,גיא שמיר, עזרן(!!!) , ערן לוי... וזה על רגל אחת :)

Guest עידן דורון
ישראלים פלופים אממ........ עוז יפרח , דן רומן,גיא שמיר, עזרן(!!!) , ערן לוי... וזה על רגל אחת :)

דן רומן וערן לוי רחוקים מלהיות פלופים.

דן רומן הגיע בלי ציפיות כמעט. פתאום גילו שהוא גם יודע לתת מסירה פה ושם. שחקן חכם.

וערן לוי ממש לא פלופ. אחלה של שחקן היה במכבי. כל הזמן איים על השער, קילל את השופטים, הביא מכות. בעונות שלא היינו מבקיעים אפילו גול למשחק.

Guest עידן דורון

הפלופ הישראלי עם הסיפור הכי מצחיק לדעתי הוא אופיר עזו.

עונה אחרי האליפות מכבי רדפה אחרי מגן/קשר צעיר, עם גשר על השיניים. אופיר עזו שמו.

מלחמה בין בית"ר (היריבה העירונית השנואה) למכבי על שורותיו של אופיר עזו.

עזו סיכם במכבי, סיכם בבית"ר, סיכם במכבי, סיכם בבית"ר.

במשא ומתן שלא היה מבייש את נושאי ליאור אסולין וברק יצחקי.

בסוף עזו הגיע לירושלים, וטוב שכך.

בדיעבד מתברר שהוא אחד הפלופים הגדולים איי פעם.

דן רומן וערן לוי רחוקים מלהיות פלופים.

דן רומן הגיע בלי ציפיות כמעט. פתאום גילו שהוא גם יודע לתת מסירה פה ושם. שחקן חכם.

וערן לוי ממש לא פלופ. אחלה של שחקן היה במכבי. כל הזמן איים על השער, קילל את השופטים, הביא מכות. בעונות שלא היינו מבקיעים אפילו גול למשחק.

-----------

חחחח הרגת אותי עם ערן לוי .

כנראה לא הייתי ברור, התכוונתי לשחקנים הכי אפורים.

חבר שלי אמר לי שהיה במכבי איזה ברזילאי אחד לפני 7 שנים בערך ואנחנו לא מצליחים להיזכר מי זה..

מישהו יודע?

היה איזה קשר אחורי ברזילאי אפס שהגיע אלינו מהפועל,מישהו זוכר את השם?? נראה לי שהוא מתכוון אליו.

ומישהו אמר ולאחוביץ'??

את האמת היה שחקן לא רע,אבל הוא הגיע בתור שחקן עם מוניטין ובסופו של דבר לא עמד בציפיות.

Guest עידן דורון
היה איזה קשר אחורי ברזילאי אפס שהגיע אלינו מהפועל,מישהו זוכר את השם?? נראה לי שהוא מתכוון אליו.

אדוארדו מארקש

איזה שחקן :)

והשיר שחקנים שלו (של הפועל) היה השיר הכי טוב שהיה איי פעם.

מארקש (את כמו אש), אדוארדו אדוארדו מארקש (לידך הכל מואר ומרגש)

טוב אז לכל אלה שהגיבו לי - שכחתי לרשום שזה לא ברונו הייס חחחח

הוא אמר שזה מישהו אחר, אבל לא עולה לי שם אחר חוץ ממנו.

נראה לי שהוא התבלבל וזה כן הוא, אבל בכל זאת אם מישהו יודע מי זה שיגיד

אדוארדו מארקש

איזה שחקן :)

והשיר שחקנים שלו (של הפועל) היה השיר הכי טוב שהיה איי פעם.

מארקש (את כמו אש), אדוארדו אדוארדו מארקש (לידך הכל מואר ומרגש)

לא ראיתי את התגובה שלך. יכול להיות שהוא מתכוון אליו, אני אשאל אותו עכשיו

ערכיה : הוא אמר שזה לא הוא.

עשו עליו שער בעיתון ביחד עם קולאוטי לפני 5 שנים בערך.

קובי רפואה בלוף? הוא בא מבני יהודה....כנל ביטון... לצפות משחקן בבני יהודה (במיוחד של אותה תקופה שלמי שלא זוכר התנדנדה בין הליגה הראשונה לשניה) לבוא למכבי ולכבוש את העולם זה קצת נאיבי

בלוף גדול היה בן לוז שחוץ מדרבי אחד גדול ברמת גן הוא לא עשה שום דבר מועיל בחיים שלו

אני לא חושב שלירון בסיס הפלוף הכי גדול ששיחק במכבי... היו לו גם כמה רגעים יפים

פרנץ הורבאט גם איכזב ברמות קשות והגיע בקול תרועה..

ובונפלד היה 8 בב"ש בגלל זה אתה מתבלבל...במכבי היה לו מספר דו ספרתי לא זוכר..

לא ראיתי את התגובה שלך. יכול להיות שהוא מתכוון אליו, אני אשאל אותו עכשיו

ערכיה : הוא אמר שזה לא הוא.

עשו עליו שער בעיתון ביחד עם קולאוטי לפני 5 שנים בערך.

אתה מדבר על דוארטה..

אין יותר אופציות.

קובי רפואה בלוף? הוא בא מבני יהודה....כנל ביטון... לצפות משחקן בבני יהודה (במיוחד של אותה תקופה שלמי שלא זוכר התנדנדה בין הליגה הראשונה לשניה) לבוא למכבי ולכבוש את העולם זה קצת נאיבי

בלוף גדול היה בן לוז שחוץ מדרבי אחד גדול ברמת גן הוא לא עשה שום דבר מועיל בחיים שלו

אני לא חושב שלירון בסיס הפלוף הכי גדול ששיחק במכבי... היו לו גם כמה רגעים יפים

פרנץ הורבאט גם איכזב ברמות קשות והגיע בקול תרועה..

ובונפלד היה 8 בב"ש בגלל זה אתה מתבלבל...במכבי היה לו מספר דו ספרתי לא זוכר..

אני לא חושב שאפשר לקרוא לשחקני בית פלופים, פשוט כי לא שילמו עליהם ועשו עליהם רעש כמו על שחקני רכש

ולגבי בן לוז כמה שאני שונא תבן זונה הזה- חוץ מהדרבי הזה שאני לא יודע על מה אתה מדבר, הוא גם נתן 2 גולים ב2 המשחקים הראשונים שלו במכבי, שככה על הדרך הביאו לנו אליפות. הלוואי שימות

אתה מדבר על דוארטה..

אין יותר אופציות.

חחחחח יאוש.

תאמינו לי שהראשונים שאמרתי לו אלה ברונו הייס ודוארטה.

הוא אמר שעשו עליו ועל קולאוטי כתבה בעיתון, משהו כמו הכתבה על קאקה וכריסטיאנו, וקולאוטי אמר שהוא רוצה להיות כמוהו.

הוא זוכר שיש לו ב' בשם אבל זה לא בטוח...

אני לא חושב שאפשר לקרוא לשחקני בית פלופים, פשוט כי לא שילמו עליהם ועשו עליהם רעש כמו על שחקני רכש

ולגבי בן לוז כמה שאני שונא תבן זונה הזה- חוץ מהדרבי הזה שאני לא יודע על מה אתה מדבר, הוא גם נתן 2 גולים ב2 המשחקים הראשונים שלו במכבי, שככה על הדרך הביאו לנו אליפות. הלוואי שימות

יכול להיות אחי... בהתיחסות לחלק מהשמות שנתנו פה (אנשים אמרו לירן כהן ראובן עובד וכו') אז נתתי את השמות שלי כתגובה

הוא היה פלוף כי כולם החזיקו ממנו כולם אהבו אותו (כנראה בגלל שכמו שאמרת, הוא שחקן בית), ורק אני שנאתי אותו כל פעם הוא היה מחמיץ או הולך עם הכדור יותר מדי

אני גרוע בתוצאות סופיות נדמה לי שזה היה דרבי 2-0, דרבי שהוא עשה את המהלך של החיים שלו באגף שמאל ברמת גן עבר קבוצה שלמה מסר למישהו שאני כרגע לא זוכר את שמו( :thumbs: ) ועשה את אחד הגולים היפים שאני זוכר בדרבים מהצד שלנוגם היה מעורב בשער השני ונתן את משחק חייו (נדמה לי נגמר 2-0 בתקופה שלא ניצחנו דרבים בכלל) הגיע להמון מצבים..

זה הדבר היחיד שאני אזכור ממנו (וגם זה במעורפל)...

קיצר בדקתי קצת וניצחנו רק דרבי אחד בין 96' ל03' ובמקרה זה גם היה 2-0 אז כנראה שמדובר בדרבי שהיה ב 07/02/2000

יכול להיות אחי... בהתיחסות לחלק מהשמות שנתנו פה (אנשים אמרו לירן כהן ראובן עובד וכו') אז נתתי את השמות שלי כתגובה

הוא היה פלוף כי כולם החזיקו ממנו כולם אהבו אותו (כנראה בגלל שכמו שאמרת, הוא שחקן בית), ורק אני שנאתי אותו כל פעם הוא היה מחמיץ או הולך עם הכדור יותר מדי

אני גרוע בתוצאות סופיות נדמה לי שזה היה דרבי 2-0, דרבי שהוא עשה את המהלך של החיים שלו באגף שמאל ברמת גן עבר קבוצה שלמה מסר למישהו שאני כרגע לא זוכר את שמו( :thumbs: ) ועשה את אחד הגולים היפים שאני זוכר בדרבים מהצד שלנוגם היה מעורב בשער השני ונתן את משחק חייו (נדמה לי נגמר 2-0 בתקופה שלא ניצחנו דרבים בכלל) הגיע להמון מצבים..

זה הדבר היחיד שאני אזכור ממנו (וגם זה במעורפל)...

קיצר בדקתי קצת וניצחנו רק דרבי אחד בין 96' ל03' ובמקרה זה גם היה 2-0 אז כנראה שמדובר בדרבי שהיה ב 07/02/2000

קוסולאפוב וקוביקה הבקיעו בדרבי הזה.

הפועל לקחו אליפות באותה שנה.

לא פלופ כמו קודרו\ הורבאט \

מי שזוכר את אלכסיי קוסירין שחקן כל כך גרוע ואפור חחח

למרות שהבנתי שאחר כך הוא נהיה תותח

אחד הנושאים הטובים ללא ספק!!