Jump to content

אמיר לובין: 'עצם ההשוואה למכבי מקוממת. הקהל שלנו לא קהל של הצלחות'

Yaniv.

Recommended Posts

אין עוד קהל אוהדים של קבוצת כדורגל בעולם שאכל

חרא כמו שאנחנו אכלנו בשנים האחרונות..

ועדיין אנחנו ממשיכים לבוא..

ההפך הגמור הוא הנכון הקהל של מכבי זה הקהל הכי נאמן לקבוצה שלו..

איזה קהל הצלחות? מתי הצלחנו לאחרונה?

%*#!)%*!@)%*!@)

אתה לא אמרת שיצחקי לא יגיע למכבי וצחקת על כולנו שאין לנו מושג?!

איך אתה ממשיך לכתוב פה, אני במקומך הייתי מוחק תיוזר ועובר לפורום של בית"ר שמשון, סעמק.

טוב כולם זיינו ת'מוח.

ליובין בן זונה, הפועל זונה, שיבחון ואמא שלו זונות שמתחלקות ברווחים. כולם צריכים לדחוף אצבע לתחת להכניס לפה ולדגדג איתה את הצ'ופצ'יק שנמצא לפני הגרון.

אבל מה שסויר רשם פה פשוט הרג אותי מצחוק.

מצטער שהסטתי אותכם מהנושא.. תמשיכו.. הפועל... בני זונות... :wubyellow3:

הפועל מועדון שתמיד נהג להזכיר כמה מכבי הוא מועדון יהיר ושחצן, נהפך להיות

בדיוק מה שהם הכי שנאו ,ולמה?השתן עלה להם לראש,הם ממש חיים בסרט שהם ברצלונה.

הוא מדבר איתי על קהל של הצלחות?שילך לתחילת שנות ה90 ואפילו באמצע ,במשחקים של הפועל

היו 2000 איש בלחץ.איפה היה אז הקהל הנאמן של הפועל?

אותו הדבר בכדורסל ,הם כל היום בוכים על אוסישקין,בפועל היו מגיעים לשם 200-300 איש,קהל ממש נאמן.

הקהל של הפועל הצליח לגדול משנת 2000 בערך, בגלל הדאבל אבל הרבה יותר בזכות

התקשורת ,שמשנה לשנה נהיית יותר ויותר אדומה,ולא יעזור כלום תקשורת משנה דעת קהל.

כשאני הייתי ביסודי ותיכון לא הכרתי בכלל אוהדי הפועל כי לא היו כאלה ...

אגב ניכר על לובין שהוא עדיין לא התאושש מההשפלה בפרשת יצחקי.

אני יודע שגם חיפה יריבה שלנו, אבל אני מתחיל ממש לקוות שבן סהר יחתום שם.

לעזאזל, אם אני הייתי מנהל את מכבי הייתי מציע לו 4 מיליון יורו לעונה, ושם אותו חלוץ רביעי, רק בשביל לראות את התגובה שלהם.

מזל שאני לא מנהל את מכבי.

אני יודע שגם חיפה יריבה שלנו, אבל אני מתחיל ממש לקוות שבן סהר יחתום שם.

לעזאזל, אם אני הייתי מנהל את מכבי הייתי מציע לו 4 מיליון יורו לעונה, ושם אותו חלוץ רביעי, רק בשביל לראות את התגובה שלהם.

מזל שאני לא מנהל את מכבי.

GOLDHAR, WE NEED TO FUCK HAPOEL :yellow_cool1:

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.82151.html

חובה לראות ראיון עם גוטמן הוא יותר מסכן מלובין הזה.

אלק הוא רוצה להביא את ריאל לארץ ולראות אם הם נותנים להם פייט חחח זה הזוי השתן עלה להם לראש

הם חושבים שהם ברמה של ריאל קבוצה שלקחה אליפות בגלל קיזוז וחושבת שהיא ברמה של ריאל אני לא מאמין פשוט

איזה גישה שחצנית נהייתה להם.

והוא יצא ממש דפוק בשאלה על יצחקי הוא אמר שהוא אמר לרדת מברק מתי בדיוק הפועל ירדו מברק?

הן היו קרובים מרחק נגיעה מלהחתים אותו לקחנו להם אותו בכמה שניות אז מתי הוא החליט שהוא לא רוצה את ברק בדיוק?

חתיכת שקרן טמבל ועוד מה הוא אומר למה שברק יבוא וירוויח יותר משכטר וורמוט אבל בן סהר הקוקסינל יבוא

וירויח 350 אלף יורו שזה כמעט 450-500 אלף דולר שזה בערך פי 2 מורמוט וידין ואותו שכר של ורמוט אחרי כל המענקים שהוא יכול לקבל אז

איפה השיויון בקיצור גוטמן לך חפש מי יזיין אותך

לקאזאן הוא לא נתן פייט, אז לריאל?

איזו קבוצה הזויה, חיים בסרט שהם מינימום ברצלונה

אבל היופי אצלם זה שהם לא קהל של הצלחות, הם שוברים שיאי מנויים כי גרעין האוהדים מתרחב

בעיקרון הקטע אצלם זה "אנחנו שונים מכולם, טובים מכולם אבל המכביסטים מגעילים כי הם חושבים שהם מעל כולם"

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.82151.html

חובה לראות ראיון עם גוטמן הוא יותר מסכן מלובין הזה.

אלק הוא רוצה להביא את ריאל לארץ ולראות אם הם נותנים להם פייט חחח זה הזוי השתן עלה להם לראש

הם חושבים שהם ברמה של ריאל קבוצה שלקחה אליפות בגלל קיזוז וחושבת שהיא ברמה של ריאל אני לא מאמין פשוט

איזה גישה שחצנית נהייתה להם.

והוא יצא ממש דפוק בשאלה על יצחקי הוא אמר שהוא אמר לרדת מברק מתי בדיוק הפועל ירדו מברק?

הן היו קרובים מרחק נגיעה מלהחתים אותו לקחנו להם אותו בכמה שניות אז מתיה וא החליט שהוא לא רוצה את ברק בדיוק?

חתיכת שקרן טמבל ועוד מה הוא אומר למה שברק יבוא וירוויח יותר משכטר וורמוט אבל בן סהר הקוקסינל יבוא

וירויח 350 אלף יורו שזה כמעט 450-500 אלף דולר שזה בערך פי 2 מורמוט וידין ואותו שכר של ורמוט אחרי כל המענקים שהוא יכול לקבל אז

איפה השיויון בקיצור גוטמן לך חפש מי יזיין אותך

שכטר מתנדב !

בסוף הכל יתפוצץ להם בפנים :yellow_cool1:

שכטר מתנדב !

בסוף הכל יתפוצץ להם בפנים :yellow_cool1:

אחי אל תיצור סיכסוך פנימי שם שכטר שייך לגילי אז אביחי מתנדב

אבל גוטמן רוצה את אניימה אז יש טיפה בלאגן.

אגב, למי שתהה - ככה נראה דרבי בערים שהן לא ת"א.

אנחנו פשוט לא מכירים את זה כי היריבה העירונית שלנו החליטה לבנות לעצמה תדמית של להאדיר אותנו ולגמד את עצמם.

למזלנו זה נגמר - באופן זמני, עד הפעם הבאה שהם יחזרו לחורים - עכשיו יהיה יותר כיף.

אגב, למי שתהה - ככה נראה דרבי בערים שהן לא ת"א.

אנחנו פשוט לא מכירים את זה כי היריבה העירונית שלנו החליטה לבנות לעצמה תדמית של להאדיר אותנו ולגמד את עצמם.

למזלנו זה נגמר - באופן זמני, עד הפעם הבאה שהם יחזרו לחורים - עכשיו יהיה יותר כיף.

כנס לפורום של אולימפיאקוס ותראה איך הם לא מפסיקים להאדיר ולשבח את השחקניםש לנו

כל מה שהם כותבים בפורומים שלהם על זיו ומדוניאנין ומאוקר וברק הם כותבם הפוך בפורום של אולימפיאקוס

פתאום זין מסוכן ומדוניאנין שחקן ענק מאור דריבליסט מעולה ויש לו חופשיות מושלמות ושלא נדבר על ברק

שיכול לגמור משחק לבד כל זה רק על קצה המזלג מדו"ח הסקאוט שלהם.

אחי אל תיצור סיכסוך פנימי שם שכטר שייך לגילי אז אביחי מתנדב

אבל גוטמן רוצה את אניימה אז יש טיפה בלאגן.

לפי מה שאני הבנתי, שכטר עם ידין, ולפעמים ורמוט מצטרף...

"מספר 9 מיוחד

הוא לא שוכח עם כל אחד

הוא ביחד עם ידין

. . . . " :yellow_cool1:

עם הנהלה של הפועל הולכת להיות לנו שנה שהרבה זמן לא הייתה

בליגת העלק.

ד"א, אנחנו ויתרנו על הדאבל בשנה שעברה כי העדפנו להתחיל עם איזה ליגה אירופית ביולי כמו שצריך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחח

ענק.. :hooligan: :clap: :clap:

איך אומרים פאתט ביוונית? :flowers:מתוך פורום של אולימפיאקוס)

Hapoel

17-07-2010

3

First, as Hapoel Tel-aviv fan, I wish you to pass Maccabi smoothly. Maccabi is our biggest rival and we hope for them to lose in any competition there playing in. I know that you can't participate your home game, but I hope you will all come to the away game, which will be played in our home stadium - Blumfield. Maccabi has lot of supporters here and pretty strong team this year so your team will need you in the game. We will try to make your stay in israel as fun as you can hope. Let me give you some details and tips about maccabi:

During last year maccabi has a new owner, one of the 10 richest people in Canada. He spent about 25mil euro on his new team to buy few great eoropean players and the best Israeli player who were for sale. The upside is that maccabi are not well coordinated with each other, since the team is totally new. Another weak spot of maccabi is the manager, which is kind of a grayish person with grayish tactical game.

Maccabi alignment is 4-4-2. Maccabi has two lethal attacking midfielders - Maor Buzaglo (which playes in the wings, has a lot of technical skills, fast, and has dangerous free kicks) and Medujanin (who played for villadolid last season and know how to score from mid ranges). Also, maccabi has two dangerous strikers - Barak itzchaky (very fast, very strong, with lethal right foot, scored 15 goals last season), and roberto colautti (played in the bundes league last season, considered one of the biggest scorers in Israel with amazing scoring precentage). The weakest spot of maccabi is the goalkeeper - Liran shtrauber, 37 years old who is not so good with mid-height balls and tend to fall to the ground before the right time, but he is a great leader on the pitch.

The best way to score against maccabi is to attack through the wings, in which maccabi have to weak defenders (but they know how to support the attack). The left defender - Klemi Saban is really weak with his defence skills. In the centre maccabi has Nivaldo (played for villadolid last season, very aggresive and strong) and Avi strool (Played in Belgium last season, strong defender who makes 2-3 mistakes every match).

If you have questions about Israel, Maccabi or anything else just ask. Good luck olympiacos, Hapoel loves you

.

dr.avi

16-07-2010

2

How many fans can you bring to Israel ?

Would you like to learn some anti-maccabi songs ?

We have a lot of song base on Greek music.

Are you familiar with the song "The voices of Pireus" ?

I can give you the funny lyrics so maccabi fans will go balistic !

מה אתה לא יודע?

חיים משה זה הלהיט ביוון

וכמה שסוייר רשם הודעה מצחיקה, ביסטר עכשיו הרג אותי

איך אומרים פאתט ביוונית? :yahoo:מתוך פורום של אולימפיאקוס)

Hapoel

17-07-2010

3

First, as Hapoel Tel-aviv fan, I wish you to pass Maccabi smoothly. Maccabi is our biggest rival and we hope for them to lose in any competition there playing in. I know that you can't participate your home game, but I hope you will all come to the away game, which will be played in our home stadium - Blumfield. Maccabi has lot of supporters here and pretty strong team this year so your team will need you in the game. We will try to make your stay in israel as fun as you can hope. Let me give you some details and tips about maccabi:

During last year maccabi has a new owner, one of the 10 richest people in Canada. He spent about 25mil euro on his new team to buy few great eoropean players and the best Israeli player who were for sale. The upside is that maccabi are not well coordinated with each other, since the team is totally new. Another weak spot of maccabi is the manager, which is kind of a grayish person with grayish tactical game.

Maccabi alignment is 4-4-2. Maccabi has two lethal attacking midfielders - Maor Buzaglo (which playes in the wings, has a lot of technical skills, fast, and has dangerous free kicks) and Medujanin (who played for villadolid last season and know how to score from mid ranges). Also, maccabi has two dangerous strikers - Barak itzchaky (very fast, very strong, with lethal right foot, scored 15 goals last season), and roberto colautti (played in the bundes league last season, considered one of the biggest scorers in Israel with amazing scoring precentage). The weakest spot of maccabi is the goalkeeper - Liran shtrauber, 37 years old who is not so good with mid-height balls and tend to fall to the ground before the right time, but he is a great leader on the pitch.

The best way to score against maccabi is to attack through the wings, in which maccabi have to weak defenders (but they know how to support the attack). The left defender - Klemi Saban is really weak with his defence skills. In the centre maccabi has Nivaldo (played for villadolid last season, very aggresive and strong) and Avi strool (Played in Belgium last season, strong defender who makes 2-3 mistakes every match).

If you have questions about Israel, Maccabi or anything else just ask. Good luck olympiacos, Hapoel loves you

.

חחחחחח במקום הזה עדיין לא דרככנו....

יום רביעי בע"ה יש ראיון עם שכטר זה יהיה מצחיק.

עכשיו שמישהו יסביר לי משהו גוטמן האוטיסט אמר שויתר על ברק בגל שהמשכורות שלו פי 2

מכמה שחקנים מובילים לא קשה להבין שזה שכטר וידין אבל בן סהר מקבל 350 אלף יורו שזה 420-450 אלף דולר

כמעט כמו יצחקי והרבה יותר משכטר אז זה בסדר שילדון שלא קרע נעלים ויבש ספסלים יקבל יותר מהכוכב שלהם אבל לא

ששחקן מוכח עם רקורד יקבל את אותו סכום חחח פשוט עלוב גוטמן המסכן במקום להגיד כמו גבר מכבי לקחו לנו אותו

מה הם רציניים?

הם נהיים פאתטים מרגע לרגע

אני מקווה שאוהדי אולימפיאקוס חושבים בראש על WTF? ולא איזה רעיון גאוני להלחין שירים עם הפועל חחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קבלו קבלו

אחרי שאוהד הפועל "עזר" להם במידע שלו על מכבי תראו מה כתב לו אוהד אולימפיאקוס:

Israeli antiMaccabi friends.......do not worry.....we will feed your maccabi "friends" kosher Olympiacos "sausage"!

די הפתטיות אמורה לעצור אצלהם,זה כבר עובר גבולות השטויות שלהם חחחחחח

בעזרת השם עוד נאכיל את אולימפיאקוס והגועל הגויים שרימפסים בצורת ברק יצחקי והאריס מדוניאנין טעים טעים

נאכיל אותם כמו בסרט של צ'רלי וחצי עם הביצים חחחחחח

יאו אני לא מאמין שהם עשו את זה.

זה הדבר הכי פאתטי שראיתי בחיים שלי.

ה-כ-י פאטתי..

Maccabi has lot of supporters here and pretty strong team this year so your team will need you in the game. We will try to make your stay in israel as fun as you can hope. Let

לפחות הוא מודה במשהו

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 כולם אפסים שם