Jump to content

חאריס מדוניאנין - עונת 2010/11

Omer

Recommended Posts

פשוט אבי.

הגמלוניות האלגנטית, הקור רוח הזה שיש למעטים מאוד במשחק הזה .

לא מפחד לעבור שחקן ותוך כדי להרים את הראש , במקום לתקוע אותו על הדשא. וכמובן המשחק עם הגב זקוף.

אתה פשוט רואה שהוא מעל הרמה .

הפחד היחיד שלי כרגע זה שהוא ישמור על הבריאות ואף בן זונה לא יינסה לפצוע אותו.

אני לא מבין למה אומרים שהוא אדיש ועצלן הוא בא לקבל המון כדורים באמצע ועשה המון תנועה

לדעתי הוא ויצחקי היו הכי טובים על המיגרש

אני לא מבין למה אומרים שהוא אדיש ועצלן הוא בא לקבל המון כדורים באמצע ועשה המון תנועה

לדעתי הוא ויצחקי היו הכי טובים על המיגרש

אדיש מבין, הוא נראה מעט אדיש (לפחות כרגע)

עצלן? לא מבין גם. בא אחורה לקבל כדורים, רוב ההתקפות עוברות דרכו. זה טעות אנשים שחושבים ככה. בגלל שהוא משחק לאט (ובקלאסה) ואפילו הטכניקה וה"תרגילים" שלו הוא עושה לאט (ברמות האלו נגד דייגי מונטנגרו הוא לא צריך יותר מהר מזה) אז חושבים שהוא "עצלן"

לפי מה שראיתי? הוא דווקא די פעיל. (לא ג'יזרמו, אבל לא פחות מבוזגלו או כל שחקן ממוצע אחר במכבי ב"פעילות")

ותקלטו כבר זה לא האריס מדוניאנין, זה האביס מדוניאנין הבנאדם נראה 'העתק-הדבק' של אבי נימני, שחקן אש! :yellow_cool1:

( איזה כיף לראות את אבי קופץ בגול של האביס :flowers: )

20.jpg_wh.jpg

לא מצליח לראות את הדימיון,

אילייב ממש הזכיר את נמני, במדוניאנין אני לא רואה שום קשר לאבי.

Guest דניאל מוגרבי
לא משחק גדול שלו לדעתי לוקח צעד אחד יותר מדי לפני שמוסר ואז מאבד..המזל אתמול ששיחקנו נגד קונוסים

מה זה השטויות האלה קונוסים לא קונוסים!??, אני לפחות אישית ועוד הרבה מאוהדי מכבי לא זוכרים שחקן עם טכניקה כ''כ גבוהה וביטחון עצמי על המגרש ,ועוד מה אפשר להגיד על הקור רוח שלו בגול שהוא הבקיע.

צריך את אלברמן ליד באנינג ואז ניהיה מסודרים

סידיבה יש לו קרס בירה אחושרמוטה נראה כמו פנסיונר שבא לשחק בשכונה

שירן מספיק טוב.

סידביה הזה מיותר.

מה זה השטויות האלה קונוסים לא קונוסים!??, אני לפחות אישית ועוד הרבה מאוהדי מכבי לא זוכרים שחקן עם טכניקה כ''כ גבוהה וביטחון עצמי על המגרש ,ועוד מה אפשר להגיד על הקור רוח שלו בגול שהוא הבקיע.

בוא נגזים עוד קצת. לאוהדי מכבי יש נטייה להתלהבות שמגשימה את עצמה בנוגע לזרים האלו. אני מבין שהתגובות פה לא ממש קשורות לאיך שהוא שיחק אתמול, אבל יש לו בהחלט עוד מה להוכיח (ואין סיבה שלא יעשה זאת).

אסף המשחק שלו מזכיר את אבי קופי....

איזה גול, איזה משחק :wubyellow3:

הןא לא נראה בכושר מלא, והוא משחק בדיוק במהירות שצריך....ממנו אני לא מתרגש.

להוא שכתב על סידיבה ובאנינג, אתה יודע שאם אלברמן מגיע או מגיע על המשבת של באנינג נכון?

אסף המשחק שלו מזכיר את אבי קופי....

איזה גול, איזה משחק :wubyellow3:

הןא לא נראה בכושר מלא, והוא משחק בדיוק במהירות שצריך....ממנו אני לא מתרגש.

להוא שכתב על סידיבה ובאנינג, אתה יודע שאם אלברמן מגיע או מגיע על המשבת של באנינג נכון?

לא . באנינג ישחק ליד אלברמן במידה והוא יבוא וייני וסיבידיה על הספסל.

למרות שלא נראה לי שזה יקרה .. אבל יש יותר סיכוי שסאליניץ יבוא שהוא גם ישחק ליד באנינג.

Guest דניאל מוגרבי

אחי,צד אחד לאוהדי מכבי יש התלהבות יתר לזרים החדשים אבל הזר הזהז הוא משהו מיוחד שלא היה פה וכבר מנסים להשמיץ אותו

לא . באנינג ישחק ליד אלברמן במידה והוא יבוא וייני וסיבידיה על הספסל.

למרות שלא נראה לי שזה יקרה .. אבל יש יותר סיכוי שסאליניץ יבוא שהוא גם ישחק ליד באנינג.

לא...

אלברמן בא על העמדה שלו וייני אתמול הראה שיש לו מקום במגרש ובהרכב.

אם סמיליאניץ' יגיע ולא אלברמן (שכמו שזה נראה הוא אופציה ראשונה והקרואטי שני) אז הוא על העמדה של ייני....

ככה אני הבנתי לפחות.....

כן נכון שחקן גדול...

איזה מעצבן היינו יכולים לעשות להם אפילו 5 עם כול המצבים של יצחקי ושל כולם

בבית שלהם הם לא הסתגרו והם ירצו להבקיע גולים אז הם יפרצו והם סתם קבוצה חלשה מליגה ב אז אנכנו נתקוף ואז תיראו באמת את מכבי השנה הם לא היו יכולים לעשות כלום עם 11 שחקנים מתוכם 10 שמצטופפים ב16

מאיפה הבאתם את זה שבא עוד שחקן?

מכבי במו"מ עם סימילאניץ', קשר אחורי של אספניול.

למען השם, חלאס עם כל הספקולציות... אלברמן לא יגיע למכבי אם הסרבי יגיע, זה בטוח.

עכשיו, אף אחד לא יודע אם הוא יבוא על חשבון באנינג/ייני, באימונים ייקבעו הכל.

חלאס, תרפו קצת.

תבינו שהוא היה בגיל 20~19 הוא שיחק עם הנבחרת הצעירה של הולנד עם רובן סניידר וואן דר וארט והשוו אותו עליהם ואפילו אמרו שהוא יותר טוב מהם, הוא הגיע לאלקמר וואן חאל המנייק רב איתו וייבש אותו על הספסל ולא נתן לו לעבור לאייקס שהציעו עליו הצעה... והוא הדרדר עד לויאדוליד... הוא שחקן עם כשרון ענק עם בעיות משמעת... ראיתם שכל נגיעה שלו היא בקלות כזה בלי להתאמץ מזכיר את נימני שחקן שהכל עובד לו בקלות הטאצ' הבעיטות המסירות. נכס גדול למכבי, ועוד בונוס שהוא ענק 193 ס"מ...

וקוראים לו האריס לו חאריס.

שחקן גדול, לא יעזור לאף אחד.

הוא 1.89 או 1.87 אחי, באנינג 1.93

האריס חאריס ניראה לי שגם לו זה לא משנה

אפילו שמשחק אחד זה לא מדד בטח לא מול קבוצה של ענקים מגושמים רואים שלבנאדם יש טאץ' מיוחד

יש לי תחושה שגם אם הוא יהיה לא טוב או טוב בשנה הבאה הוא כבר לא ניראה לי ישאר בארץ....

מאיפה הבאתם את זה שבא עוד שחקן?

מהדמיון.

נו...יהיה בסדר.

זה או אלברמן או סמליאניץ' (או איך שלא כותבים את זה) אבי רוצה אחד מהם...

נחכה ונראה...

נראה כמו שחקן ענקק ניתן לו זמן להוכיח כרגע זה נראה מבטיח.. סידיבה נראה כמו מישהו מליגה למקומות עבודה מה זה הקרס הזאת.. חבל ללהחתים עוד מישהו יש לנו כבר 4 שחקנים אין מקום כבר על הספסל אפילו כל משחק מישהו מבין הבאים יהיה ביציע כחלון-עזרן-מלול-גפני

שחקן ענק

עדיין יש פה דילמה קטלנית

מסוכן לשים אותו עם קשר אחורי אחד ואותו כפליימייקר

מצד שני אם אתה שם אותו עם 2 אחורים זה הגנתי מדי (אלה אם כן 3יית ההתקפה היא עטר-יצחקי-קולאוטי ובלי בוזגלו!)