Jump to content

שיטת הקיזוז? אז הנה ההתאחדות גם מציגה: שיטת השיבוץ [בושה וחרפה]

Recommended Posts

ואתה חושב שאם נתחיל מול 10 קבוצות נחותות אז לא נפסיד? ואם לא נפסיד ואז נגיע לדרבי או לחיפה ונפסיד את המשחקים האלה, אז אנשים לא יגידו דברים?

כמו שאמרו פה, הדרך היחידה להתחבר זה לשחק מול הגדולות... די כבר לדבר כמו לוזרים, הקבוצה של השנים האחרונות הפכה את הבינוניות להרגל כאן. הגיע הזמן שנפרק את כל מה שיעמוד לנו בדרך, ועם סגל כזה אין שום סיבה שלא. רק דרך משחקים גדולים נצבור את הביטחון הדרוש ללכת על כל התארים, ואם זה מגיע במחזורים הראשונים אז עוד יותר טוב.

מה שאתה לא מבין זה שאם ננצח את חיפה הכל תלוי במה שנעשה בשאר המשחקים, אבל אם נפסיד הכל תלוי במה שנעשה בשאר המשחקים.

בקיצור, תקעו לנו על ההתחלה משחק ששולח אותנו לכאן או לכאן.

אתה עיוור? כולם פתחו רגליים כדי שהם לא יקחו אליפות, מדינה שלמה התגייסה. אפילו ההתאחדות הצטרפה למאמץ המלחמתי ביודעה שחיפה ודאי תהיה שאננית מדי אם יותר לה לשמור על כל נקודותיה כאילו היינו ליגה ככל הליגות, ולכן קיזזה מחצית מהם בתקווה שהיא תיתן את הפוש האחרון, אך לא, הפועל ניצחה כנגד כל הסיכויים.

אני מבקש לתקן - לא כולם פתחו רגליים, שיבחון היה היחידי שנלחם נגד חיפה (נשבע שקראתי את זה אצלם. אני דווקא זוכר שהיה אחד החלשים, אבל מילא).

מה שאתה לא מבין זה שאם ננצח את חיפה הכל תלוי במה שנעשה בשאר המשחקים, אבל אם נפסיד הכל תלוי במה שנעשה בשאר המשחקים.

בקיצור, תקעו לנו על ההתחלה משחק ששולח אותנו לכאן או לכאן.

אליפות לא לוקחים מול מכבי חיפה, הפועל ת"א, או בית"ר ירושלים... לוקחים אותה מול כל האחרות.

כן, הפסד על ההתחלה יכול לשים את המערכת באיזהשהוא לחץ קטנטן, אבל זה לחץ שאמור להשתחרר במשחק הבא.

וחוץ מזה, עדיף לחשוב חיובי כי הקבוצה שיש לנו כרגע צריכה לרמוס את מכבי חיפה המתפוררת.

אליפות לא לוקחים מול מכבי חיפה, הפועל ת"א, או בית"ר ירושלים... לוקחים אותה מול כל האחרות.

כן, הפסד על ההתחלה יכול לשים את המערכת באיזהשהוא לחץ קטנטן, אבל זה לחץ שאמור להשתחרר במשחק הבא.

וחוץ מזה, עדיף לחשוב חיובי כי הקבוצה שיש לנו כרגע צריכה לרמוס את מכבי חיפה המתפוררת.

תקרא שוב את מה שכתבתי (:

מתי הפכנו להיות בכיינים כמו הפועל?

מישהו פה באמת ובתמים מאמין שלוזון אוהד הפועל, שהוא תכנן את זה בכוונה נגדנו?

יש רק דבר אחד לנגד עיניו, וזה לרומם את הקבוצה הזונה שלו גם במחיר של הרס טוטאלי של הכדורגל הישראלי.

זה שזה לא מתוך אינטרס לדפוק את מכבי לא אומר שזה בסדר.

ולא שאני מבין את הפאניקה של אנשים פה, להכריז שאם נפסיד את המשחקים האלה הלכה העונה זה לא פחות לוזרי מלהגיד מראש שנפסיד את המשחקים האלה.

מה אנשים פה חיים בסרט שזה בכוונה.

אם מישהו היה רוצה אקשן בהתחלה היה שם הפועל-חיפה מחזור ראשון, או שולח את הפועל שוב לטדי.

הליגה מאוד מצומצמת יחסית לאצטדיונים שמשחקים בהם. 3 ת"א במגרש 1, עוד 2 חיפאיות במגרש אחד ו2 פ"ת בעוד מגרש.

הגיוני שיצאו הגרלות דפוקות כאלה.

אגב שנה שעברה הפועל נסעה לטדי מחזור ראשון ומחזור 3 אם אני לא טועה כבר אירחה את חיפה.

וחיפה קיבלה הגרלה סופר קלה.

השנה זה יצא הפוך לרעתנו.. צריך להתמודד עם זה.

תקרא שוב את מה שכתבתי (:

זה שזה לא מתוך אינטרס לדפוק את מכבי לא אומר שזה בסדר.

ולא שאני מבין את הפאניקה של אנשים פה, להכריז שאם נפסיד את המשחקים האלה הלכה העונה זה לא פחות לוזרי מלהגיד מראש שנפסיד את המשחקים האלה.

תסתכל אחורה בכל שנה ושנה ותראה שמכבי משחקת נגד אחת הגדולות, אם לא 2 מהן, במחזורי הפתיחה של העונה.

ככה זה, זה מה יש, עם זה מתמודדים. ההגרלה היא החלק הכי פחות משמעותי כאן.

בואנה חלק מהאנשים פה חיים בבועה!

לאף אחד אין בעיה עם הגרלה קשה! אבל לא לקבל אותה בצורה כזאת!

על זה כל ההתלהמות, ועל זה גם נפתח הנושא. על הדרך הרקובה שקיבלנו את "ההגרלה הזאת", הכל כבר היה סגור מראש.

אם היו עושים הגרלה נורמלית והיה יוצא דרבי, חיפה ובית"ר בשלושת המחזורים הראשונים הייתי אומר ברוך הבא.

אבל הדרך שזה נעשה היא פשוט מגעילה..

לא שאני אומר שהכל כשר, אבל תסתכלו על הצד החיובי-

מכבי תבוא לשחק מול חיפה בראש נקי, בלי שהקהל יתחיל עם הזוהמה שלו והשריקות לקבוצה אחרי שלא מצליחים לנצח 2 משחקים בתחילת עונה.

תגיד לי אתה עולה חדש? הקהל של מכבי מצפה לתבוסה 0-4 מול מורגן, קיבלנו הגרלה שבמידה ואתה לא מנצח אחרי 2 מחזורים (ועם חיפה בבית ובית"ר במשחק ראשון שלהם בטדי זה יותר מסביר לא לנצח) אז במשחק השלישי, מול סכנין בבית, אם אתה לא מנצח בצורה משכנעת הקהל ישלח את מזרחי, נמני, בושינסקי, שעיה, גולדהר ואפילו את האפסנאי הביתה. מכבי קבוצה שעם כל החוזק שלה על הנייר היא קבוצה כמעט חדשה וייקח לה זמן להתחבר, ולכן פתיחה מול קבוצות חלשות יחסית במחזורים הראשונים זה טוב לנו. ידעתי שבאחד משני המחזורים הראשונים ידפקו אותנו מול קבוצה גדולה אבל לזה באמת שלא ציפיתי. בקיצור, תצפו לקריאות "תתפטר" כבר במחזור ה-3. ואני אומר את זה כי אני מכיר את הקהל שלנו.

גם בONE וגם בספורט 5 כתבו על זה..

יכול להיות בynet ועוד אתרים לא בדקתי

שלחתי מכתבים לכול אתרי הספורט , שיפרסמו את זה , כנראה זה עזר....

בואנה חלק מהאנשים פה חיים בבועה!

לאף אחד אין בעיה עם הגרלה קשה! אבל לא לקבל אותה בצורה כזאת!

על זה כל ההתלהמות, ועל זה גם נפתח הנושא. על הדרך הרקובה שקיבלנו את "ההגרלה הזאת", הכל כבר היה סגור מראש.

!

זאת פשוט בושה

שלחתי מכתבים לכול אתרי הספורט , שיפרסמו את זה , כנראה זה עזר....

תגובת ההתאחדות פשוט מצחיקה:

הטענה או הרמיזה כי יש כאן יד מכוונת היא טענה שאינה נכונה ולא עומדת במבחן המציאות. בליגות רבות בעולם אין כלל הגרלה וההתאחדות היא זו שמפרסמת את לוח המשחקים לאחר שקבעה אותו באופן שרירותי. באופן טבעי יש קבוצות להן משחקים קשים או קלים יותר. בעונה שעברה, לדוגמה, הפועל ת"א ובית"ר שיחקו במחזור הראשון והוא משחק לא פחות אטרקטיבי מזה שנקבע העונה". קודם לכן, גורמים בארגון כינו את העניין "פארסה"

אתם מבינים, הם נותנים כדוגמא את זה שהפועל שיחקה עם בית"ר מחזור 1 עונה שעברה. אממה, אם כבר, זו רק המחשה לזה שרצו "להקל" על הפועל העונה.

בכל אופן, שנה שעברה בוודאות זה היה מכור - והמטרה העיקרית היתה שבית"ר תעשה קופה של 1 מש"ח כבר בהתחלה, כדי להישאר עם הראש מעל המים מבחינה כלכלית.

עוד דבר - שחיפה היתה בליגת האלופות, דרך פלא היא קיבלה 10 מחזורים עם קבוצות פח זבל (למעט הפועל במחזור 4). עכו, רעננה וכו' על הפתיחה. העונה, כשהפועל בליגת האלופות, דווקא לה סידרו משחקים קלים.

אם היה פה אמון, היו 8 לוחות שונים לגמרי. לא יכול להיות ש- 80% מכל הלוחות זהים. והם עוד קוראים לזה הגרלה... פחחח

מדהים שהגוף הזה עובד ואף אחד שם לא נכנס לכלא. איפה המבקר?!

מדהים שהגוף הזה עובד ואף אחד שם לא נכנס לכלא. איפה המבקר?!

מבקר בתחת שלי כולם במדינה הזאת זה פארטיה אחת גדולה,אפשר להכניס את זה לנושא שנאה לממשלה בבוטקה,הכל שם מקומבן..אני לא אתפלא אם לוזון טס למונדיאל מ"טעם ההתאחדות" (הכסף שלנו).

ביזיון מה שקורה פה...אם היה אפשרות ליום אחד להיות איזה דיקטטור הייתי מסדר את המדינה הזאת בשעתיים.גועל נפש

כי אנחנו לא בכיינים כמו אלה מהצד השני של הכביש

דפקו לנו "הגרלה" קשה? נתמודד

זאת הסיבה?

אחרי זה מתפלאים שיש שחיתות.

המשחק הראשון לא באמת קובע משהו, גם לא השני השלישי והרביעי.

מה שחשוב זה לשמור על פער סביר עד לסיום ושיטת הקיזוז כבר תעשה את השאר.

הפער בין חיפה להפועל היה משהו כמו 10 נק' בסיום העונה הסדירה לא?

אני די בטוח שהסגל שלנו מספיק איכותי בשביל לשמור על פער כזה ועוד במקרה הרע, במקרה הטוב הקיזוז יהיה לרעתנו.

הכל תלוי בסיבוב האחרון.

אני מבקש לתקן - לא כולם פתחו רגליים, שיבחון היה היחידי שנלחם נגד חיפה (נשבע שקראתי את זה אצלם. אני דווקא זוכר שהיה אחד החלשים, אבל מילא).

טוב, כמובן. לאוהדי הפועל הרי יש עקרונות. גם אבוקסיס היה היחיד שהתחנן בפני שחקני בית שאן להילחם עד הסוף ולכן נמחל לו. אבל כל השאר? זונות.

אני די בטוח שהסגל שלנו מספיק איכותי בשביל לשמור על פער כזה ועוד במקרה הרע, במקרה הטוב הקיזוז יהיה לרעתנו.

הכל תלוי בסיבוב האחרון.

ממש לא 10 בין 4-6 לא זוכר בדיוק כמעט בטוח ש4 אניחושב שהיה 6 מחזור אחרון וחיפה עשתה תיקו בדרבי והפועל ניצחה

אם נגיע בפיגור 10 לפליאוף סגור את העונה

הכל תלוי בסיבוב האחרון.

הפער בסוף העונה הסדירה היה 6 נקודת.

לפני הדרבי (הדרבי היה מחזור 23) הפער בינהן היה 12 ואז חיפה הפסידה לנתניה והפועל ניצחה בדרבי והפער ירד ל-9. הוא עוד הספיק לעלות ל-11 (הפועל עשו תיקו עם הפועל פ"ת) אבל אז חיפה הפסידה לסכנין ועשתה תיקו בדרבי וסיימה את העונה הסדירה עם פער 6, שקוצץ ל-3 בגלל הקיזוז.

הפער בסוף העונה הסדירה היה 6 נקודת.

לפני הדרבי (הדרבי היה מחזור 23) הפער בינהן היה 12 ואז חיפה הפסידה לנתניה והפועל ניצחה בדרבי והפער ירד ל-9. הוא עוד הספיק לעלות ל-11 (הפועל עשו תיקו עם הפועל פ"ת) אבל אז חיפה הפסידה לסכנין ועשתה תיקו בדרבי וסיימה את העונה הסדירה עם פער 6, שקוצץ ל-3 בגלל הקיזוז.

כן צודקים, עדיין ההפרש בין 6 ל10 אחרי הקיזוז הוא 2 נקודות.

הפועל לא שווים הפרש של 10 נק' עלינו במידה ונתחבר והעסק ידפוק.

במיוחד אם הם יעלו לאלופות מה שבדרך כלל מפרק קבוצות בארץ, ובמקרה של הפועל אם לא מהסגל הקצר אז מבריחת השחקנים לאירופה בינואר.