Jump to content

- נושא שירים רשמי לעונת 2010/2011 -

Recommended Posts

איזה מזל שאנשים בפורום הם לא אלה כותבי השירים.

העיקר ישר לפסול, חכו תגיעו למגרש תשירו ואז תביעו את דעתכם, אתם עוד כולכם תאכלו את הכובע, בטח ובטח על השיר של יצחקי.

השיר של יצחקי היחיד שיכול להפתיע אחי

בלי להעליב או משהו אבל השיר של עטר הוא הכי עלוב ששמעתי בחיים , ולא רק שהמנגינה שלו עלובה ומיושנת

גם המילים שלו לא במקום

וגם סלינו על כתפינו

בואנה השירים האלו היו מבאסים לי את הקריירה

שיר שמבוסס על סלינו על כתפינו, כמו שיר שמבוסס על שה לה לה לה לה, לא יכול להיות טוב ביציע

פשוט אין לו קצב טוב

אבל עם הראל מויאל שיחקתם אותה

בתור נציג מצוות שירים אני חייב להגיד שאני מאוד מופתע.

סוף סוף באמת הייתה השקעה אמיתית בשירי שחקנים ולא סתם שמנו שירי מזרחית מסריחים, כל שיר ושיר פה אמור להיות להיט.

אני מבין שיש המון אנשים שפוגע בבטחון העצמי שלהם לשיר "סלינו על כתפיני" או "עושה שלום" אבל אני חייב להזכיר לכם שאתם שרים "אווו לייק איט לייק איט" :flowers:

אני אישית הולך לדאוג שכולכם תאכלו את הכובע, תבואו למגרש עם ראש פתוח ואתם עוד תראו שטעיתם.

יאללה מכבי :wubyellow3:

אל תקחו את באופן אישי וזה שהנימה פה היא של אכזבה זה לא בהכרח הדבר הנכון(הרוב פה לא ניראה לי כ''כ מבינים),וחוץ מזה שזה לא אומר שהכל לא טוב.

לטעמי,ולטעמי בלבד מבחינה ביקורתית השירים שיש לשנות הם של אלירן עטר,יואב זיו וקולאוטי-לא כי הוא לא יפה,כי יש פוטנציאל לשירים הרבה יותר טובים מזה..לא צריך הרבה מילים לשיר שחקן..מבטיח לכם שגיז'רמו שומע 13 14 אלף נגד חיפה צועקים גיז'רמו זה עדיף והוא יותר מתרגש מאשר שישירו לו 2000(במקרה הממש טוב) שיר עם יותר מילים,פזמון ובדיעבד יותר משמעות.

לגבי השירים של המשחק ה2 הראשונים מעולים,שמתי לב עכשיו שהתבלבלתם שם בספירה עם השיר האיטלקי הוא אמור להיות ה3..ולגביהם כבר כתבתי למעלה אני לא אחזור על זה שוב רק אוסיף שהשיר שמבוסס על הראל מויאל נשמע מעולה.

השיר של יצחקי היחיד שיכול להפתיע אחי

בלי להעליב או משהו אבל השיר של עטר הוא הכי עלוב ששמעתי בחיים , ולא רק שהמנגינה שלו עלובה ומיושנת

גם המילים שלו לא במקום

וגם סלינו על כתפינו

בואנה השירים האלו היו מבאסים לי את הקריירה

אז תפתח קצת את הראש ותראה את הפונטנציאל שיש בשירים האלה.

אי אפשר להיות כל הזמן מקובעים ולשיר רק שירי מזרחית ביציע.

תצאו רגע מהקטע של השירים עצמם ותקשיבו למנגינה, מסכים איתכם שזה נשמע מגושם בהתחלה, אבל אם תפתחו את הראש ותקשיבו למנגינה ולא מאיזה שיר זה בא, אז זה יסתדר לכם יותר טוב.

בכל מקרה, יש הבדל גדול מבין לשמוע ולראות שיר מיוטיוב לבין לשמוע במגרש עצמו את הביצוע, מה גם שיש מצב שאנשים לא כך מבינים איך זה בדיוק יתבצע אז ישר הם פוסלים.

מוריו, אתה יכול לשלוח לי.

נגמרו העקיצות של השחקנים שעוד לא דרכו בבלומפילד

התחילו העקיצות של השירים שעוד לא נשמעו בבלומפילד

אני לא שולל שום שיר פשוט המילים של יצחקי לא במקום כנ"ל עטר.

אז תפתח קצת את הראש ותראה את הפונטנציאל שיש בשירים האלה.

אי אפשר להיות כל הזמן מקובעים ולשיר רק שירי מזרחית ביציע.

תצא רק מהקטע של השירים עצמם ותקשיבו למנגינה, מסכים איתכם שזה נשמע מגושם בהתחלה, אבל אם תפתחו את הראש ותקשיבו למנגינה ולא מאיזה שיר זה בא, אז זה יסתדר לכם יותר טוב.

בכל מקרה, יש הבדל גדול מבין לשמוע ולראות שיר מיוטיוב לבין לשמוע במגרש עצמו את הביצוע, מה גם שיש מצב שאנשים לא כך מבינים איך זה בדיוק יתבצע אז ישר הם פוסלים.

מוריו, אתה יכול לשלוח לי.

לא חסרים שירים יפים לא במזרחית

אני מוכן לחכות עד המשחק בליגה האירופאית לשמוע את השירים בלי דעה קודמת עליהם אבל רוצה לדעת אם במידה ואנשים לא יאהבו תיהיו פתוחים לשנות אותם.

כאילו באמת מילא שירים שקטים לשחקני הגנה

אבל אחרי גול טירוף של אלירן עטר , ברק יצחקי, מדוניאנין

זה השירים שיטריפו את הקהל

ואללה לא רוצה שאבא שלי לידי יגיד מילים כאלה שהוא שר שיר עידוד לברק יצחקי

אפשר לסכם שהשורה על אלירן עטר אולי לא במקם ויכול להיות שתשתנה

ואולי יש שורה בשיר של יצחקי שהיא קצת בוטה מדי

אבל לגבי השאר, תנו הזדמנות

אם זה לא ילך אני מאמין שהצוות לא ילך עם הראש בקיר ויחליף

השיר על יצחקי הוא השיר שהכי ציפיתי לו, והוא הכי איכזב אותי, מה זה השיר המעפן הזה?

כנ"ל על עטר, פדיחה לשיר את השורה על כל מקרה השוד.

מקווה שתשנו את 2 השירים האלה, מקווה שלא נעלבתם או משהו, מגיע לכם שאפו על זה שאתם מקדישים בשביל לכתוב את השירים הללו, זו סך הכל ביקורת בונה.

קחו לתשומת לבכם.

אפשר לסכם שהשורה על אלירן עטר אולי לא במקם ויכול להיות שתשתנה

ואולי יש שורה בשיר של יצחקי שהיא קצת בוטה מדי

אבל לגבי השאר, תנו הזדמנות

אם זה לא ילך אני מאמין שהצוות לא ילך עם הראש בקיר ויחליף

מסכים אבל אם אפשר גם לשנות את המנגינה של אלירן עטר וכולם יהיו פה בטירוף

:wubyellow3:

אם השיר של יואב זיו לא יתפוס.

אז יש שיר שסוחף את כולם...

השיר על דרק שארפ מהכדורסל.אותו דבר בדיוק על יואב זיו.יכול לצאת גדול!

השיר של דרק שארפ הוא של דרק שארפ.

וגם השיר הזה שהוא אחד השירי שחקנים שהכי תפסו,זה שיר של להקת הנח'ל..אז עדיף שלא תשללו פה מנגינות.

אלירן מה שכן לא במקום זה המילים נגיד עם עטר "הוא הגיע מהשכונות,אז שיגנוב" ,זה נשמע כאילו כל מי שמגיע מהשכונות ישר גונב אז אתם אומרים לאלירן שאם כבר גונב גנוב גולים בדרבי(למה לגנוב גולים? שייתן אותם בראש מורם)

מה עם השיר ששרו קצת באימון המסכם לפני הדרבי 4-2?

נדמה לי שהוא התחיל משו כזה: בעיר יש רק אחת-אימפריה בצהוב.

לא זוכר את ההמשך :wubyellow3:

מכניסים אותו?

אחי זה נושא הצעות לשירים לשחקן ה12,זה נושא שהם אומרים לך מה השירים שהולכםי להיות העונה.

אני משער שטווח הגילאים שלך נע בין 11 ל14 וחצי גג,ולכן אומר לך לא שאל תיקח את זה באופן אישי,אבל שיר לא קשור ואיך שניסית לקשר אותו עם זה שהוא בא מהשכונות בכלל דפוק.

פרוש עכשיו וזהו.

לא אני לא בן 14 ולא לא ניסיתי לדחוף את הקטע עם השכונות זה פשוט נשמע טוב ורץ יפה עם השיר..

ודרך אגב אני בן 21 (חייל) בגלל זה שנה שעברה לא יצא לי להיות במגרשים כמעט אם אתה יושב ב11 יותר משנה בטח גם תזהה אותי

לא אני לא בן 14 ולא לא ניסיתי לדחוף את הקטע עם השכונות זה פשוט נשמע טוב ורץ יפה עם השיר..

ודרך אגב אני בן 21 (חייל) בגלל זה שנה שעברה לא יצא לי להיות במגרשים כמעט אם אתה יושב ב11 יותר משנה בטח גם תזהה אותי

אוקי אז טעות שלי,מצטער מראש,וכמו שאמרתי מקווה שלא לקחת באופן אישי

הכינויי ליאור 19 וסמי 21 וכל זה בד''כ ילדים לפי מה שיוצא לי לראות..אז טעיתי בהבחנה.

ברק יצחקי ואלירן עטר - שירים מביכים..

ובלי קשר- יש לנו עשרות שירים מעולים שפשוט לא שרים, אני לא מוצא סיבה להביא שירים חדשים ליציע (לא שירי שחקנים). עדיף להחיות שירים מעולים שהפסקנו לשיר, לדוגמה השיר שבחתימה שלי.