Jump to content

נושא אחד ויחיד לקראת ה-15 לחודש. מכבי תל אביב באירופה

Recommended Posts

קנו לי מנוי דרך התעשייה האוויירית וזה ירד למי שקניתי ממנו מהמשכורת ואני שילמתי לו במזומן, אין לי שום "הוכחה" על כך שקניתי מנוי כי אמרו שישלחו בדואר (נתתי כתובת וכו'), יש משהו לעשות?

אני אותו דבר עם חבר, איך אנשים שקנו מנוי ישר מלאן או מכבי אמורים לקבל את הכרטיס המוזל בכלל?

וואלה עשיתי מנוי אבל אני בספק אם אני יבוא, למשחק כזה לשלם 45 שקל?!

למה לא עשו מחיר אחיד של 20 שקל גג?! היו ממלאים את האיצטדיון!

פשוט בושה, מה המחירים היקרים האלה? בכלל לדעתי הייתה צריכה להיות כניסה חינם למנויים, ביזיון.

וואללה אנשים פה קמצנים מגעילים, פה ברמות.....פי עלייכם!!!! בלי בושה אני לא מאמין למה שאני רואה פה אנשים כותבים....

תישמרו תכסף אל תיקנו , ותישארו בבית, אתם יודעים מה אל תקנו מנוי ותראו בטלוויזיה הכי טוב.

בזיון.. פשוט בושה וחרפה, איך הם עושים מהלך אחד טוב ויורקים עלינו בפנים עם 2 צעדים אחורה.

כוסעמק ערס מה 70 שקל לסיבוב מוקדמות ראשון מחורבן נגד קבוצת דייגים?

איפה המחשבה על למלא את האצטדיון?

וואללה אנשים פה קמצנים מגעילים, פה ברמות.....פי עלייכם!!!! בלי בושה אני לא מאמין למה שאני רואה פה אנשים כותבים....

תישמרו תכסף אל תיקנו , ותישארו בבית, אתם יודעים מה אל תקנו מנוי ותראו בטלוויזיה הכי טוב.

שמע אני לא גולדאר, לי קשה לשלם מנוי 700 שקל, משחקי חוץ,גביע, וגם משחקים של הליגה האירופית , לי זה קשה במיוחד לבחור בן 18 לא יודע מה איתך, זה בכלל לא קשור לקמצנים!

בזיון.. פשוט בושה וחרפה, איך הם עושים מהלך אחד טוב ויורקים עלינו בפנים עם 2 צעדים אחורה.

כוסעמק ערס מה 70 שקל לסיבוב מוקדמות ראשון מחורבן נגד קבוצת דייגים?

איפה המחשבה על למלא את האצטדיון?

צודק 100%

ביזיון!

בנוגע לשאר ההודעות כאן,אם זה תלוי בכם,כל משחק בעונה צריך להיות חינם. אהה כן, ושמיץ יבוא למצוץ לכם גם כל לילה מחדש

ממש לא. מחירי המנויים למחדשים הם סבירים בהחלט, פשוט מדובר במשחק טרום עונה נגד קבוצה ליגה ז' וכל שנה במשך השנים האחרונות נהגו לתת כניסה חינם למנויים. אז אני מבין שהחתימו את יצחקי ועטר וקולאוטי וסטרול ואם היו שואלים אותי בייתי מוכן לשלם גם 100 שקל על החתמות כאלה ולא רק 45, פשוט אם מנסים לחשוב קצת קדימה להמשך העונה צריך להבין שא', הרבה אנשים יבחרו להישאר בבית במקום לשלם על משחק כזה וב', אם מכבי תיתן הצגה מול בלומפילד מלא זה יביא לעוד תנופה במכירת המנויים לשער 7 שנחשב לפחות אטרקטיבי.

אני לא בא בטענות לאף אחד אבל חושב שיכלו לשווק את המשחק הזה יותר חכם.

מצפים לאיצטדיון מלא? שיורידו ציפיות ויקוו ליציע מלא

כי עם מחירים כאלה זה לא יקרה

שהפסדנו לסנטה קולומה בחוץ ישר הורידו ל10 שקל עכשיו מביאים לנו סוג של סנטה קולומה חדשה ומפציצים במחירים כאילו עלינו לבתים של הליגה האירופית

לראות בטלוויזיה עולה יותר.

30 שקל לחודש ועוד אתה מקבל את המשחק חוץ כנראה (: אני שהכי אנטי בעולם לערוצי ספורט האלה יכול להגיד לך בוודאות שעדיף כבר לשלם לחארות האלה אחרי שההנהלה הזאת דופקת כאלה מחירים למשחק כזה.. פשוט בזיון

מה זה החרא הזה?!?! אם אני מנוי אבל אין לי איך להגיע לבלומפילד כדי לקנות כרטיס??? אני יכול להזמין בטלפון? ולמי יש המספר של קרית שלום?

ספציפית למשחק הזה המחירים באמת קצת יקרים אבל באופן עקרוני מהלך מתבקש

הם עשו צעד מתבקש עם המחירים, להרבה (וגם לי) היו טענות על זה שאם מחלקים את מס' המשחקים במחיר של המנוי יוצא מחיר מצחיק שבעקבותיו אפילו לא משתלם בכלל לקנות מנוי

הציפיה הייתה שמחיר המנוי יירד אבל למרות מכבי עשתה הפוך, הצעד מתבקש

הם גם עשו צעד מתבקש נוסף - שכל מי שיש לו מנוי דרש וזה שמירת כרטיסים לאנשים בעלי מנוי לתקופה מסוימת, גם על זה דיברו פה רבות בפורום

באופן עקרוני מאוד כיף לראות שההנהלה שומעת את הדברים שנכתבים פה ומועלים ע"י האוהדים ופועלת בהתאם

אין מה לעשות, מי שלא מנוי צריך לשלם יותר, אם אני משלם נגיד על מנוי נוער 810 תעשה 810:18 זה יוצא 45 למשחק, אם כרטיס נוער רגיל עולה 40 אז זה מחיר דפוק

בקיצור אני אישית מאוד מרוצה למרות שזה דופק אנשים שאין להם מנוי זה מחזק את המעמד שלי כבעל מנוי

אני לא בא בטענות לאף אחד אבל חושב שיכלו לשווק את המשחק הזה יותר חכם.

בדיוק.

תעשה מחיר אחיד 30 ש"ח כל האצטדיון,

תקבל בלומפילד מלא כמו נגד סנטה קלאוס וכתוצאה מכך גם רבים יקנו מנויים בעקבות האווירה/האופטימיות אחרי ניצחון על קבוצה ליגה ז'.

זה פשוט לא חכם, וגם מאכזב בתור אוהד שציפה לפחות למחיר נמוך אם לא כניסה חינם למנויים.