Jump to content

נושא אחד ויחיד לקראת ה-15 לחודש. מכבי תל אביב באירופה

Recommended Posts

קמצנים מסריחים..כל היום מזיינים פה ת'מוח כמה אתם לא יכולים בלי מכבי..

אז תוציאו קצת כסף מהכיס כוס ראבק

לא אמרתי שאני לא אגיע. פשוט יהיה מבאס שבמשחק הראשון יהיו יציעים ריקים. שמה שאתה רוצה לעשות במשחק הראשון זה להרעיד את האיצטדיון

ושהשחקנים יראו איצטדיון מלא.

הוציאו כ"כ הרבה חשק מהמשחק הזה זה לא ייאומן, חיכינו לזה הרבה זמן ואנחנו מקבלים זין.

הקטע שכולם יבואו רק עם יותר כאב לב.

אבל אין ברירה...

מקווה שיביאו לנו משחק חינם במנוי...

אתה צודק אולי לגבי הנוער.

לחיילים שומרים כרטיסים. לא רשום באיזה מחיר. אולי זה במחיר של מנויים.

ובשלב הבא אתה כנראה תקבל יריבה חזקה (ליברפול היא אחת מהאופציות), והמחיר יהיה כמו של כל משחק, 90/45. ואולי גם שם יהיה לנו מחיר יותר זול בקצת.

זה לגיטימי לגמרי. עוד מעט תגיד לי שאתה מצפה שכל המשחקים באירופה יהיו חינם למנויים.

אני בעיקר כועס על ה70 שקל מחיר אחיד. אני לא יכולתי לעשות מנוי כי אני מתגייס בקרוב אז למה אני צריך לשלם על המשחק 70 שקל? זה די מרגיז.

ולמחירים של המנויים לדעתי היה יותר חכם לתת מחירים קצת יותר זולים על מנת להלהיב את הקהל במקום שכל אחד יחשוב פעמיים לקנות או לא לקנות.

70 שקל אחיד כי מכבי מכרה אלפי מנויי נוער ולכן היא לא חייבת בכלל למכור שום כרטיס נוער ככה שגם אם היא תמכור נוער אז באמת שצריך להעריך את זה כי יש לה מספיק מנויי נוער השנה, יהיו השנה לפחות 4 אלף מנויי נוער חייל או כמשולב אב+בן

כדאי שתכינו את עצמכם מעכשיו שמאוד יכול להיות שלא יהיו כרטיסי נוער בכלל השנה

אפשר לחשוב כולה 70 שקל למי שאין מנוי, מי שאין לו מנוי וגם לא מוכן לשלם 70 שקל למשחק פתיחת עונה אז מה הוא רוצה, שיתנו לו הכל חינם והוא מהצד השני לא יקנה מנוי ויבוא רק ל2 משחקים בשנה? זה לא עובד ככה

יקר,אבל אם זה דרישה מגולדהאר אני מבין אותו..

יפה שבאים לקראת המנויים וחיילים.

לפי דעתי היו צריכים לעשות את זה 20 שקל מנויים ו40 שקל לקהל הרחב מחיר אחיד.השלב לאמ צדיק את המחירים האלה..

בשלבים הבאים שיעלו מקובל

אני בעיקר כועס על ה70 שקל מחיר אחיד. אני לא יכולתי לעשות מנוי כי אני מתגייס בקרוב אז למה אני צריך לשלם על המשחק 70 שקל? זה די מרגיז.

ולמחירים של המנויים לדעתי היה יותר חכם לתת מחירים קצת יותר זולים על מנת להלהיב את הקהל במקום שכל אחד יחשוב פעמיים לקנות או לא לקנות.

דבר ראשון, אם תחפש פה בפורום אני בטוח שתמצא מישהו עם מנוי שלא יכול ללכת למשחק ותוכל לקנות כרטיס על השם שלו.

מעבר לזה, אני מסכים שמחיר יותר נמוך היה אולי מביא יותר קהל (אני חושב שגם ככה יהיו 10,000 צופים). אם זה היה תלוי בי הייתי עושה מחיר אחר. אבל לבוא בטענות להנהלה ולקרוא למחירים האלו ביזיון זה כפיות טובה.

דבר ראשון, אם תחפש פה בפורום אני בטוח שתמצא מישהו עם מנוי שלא יכול ללכת למשחק ותוכל לקנות כרטיס על השם שלו.

מעבר לזה, אני מסכים שמחיר יותר נמוך היה אולי מביא יותר קהל (אני חושב שגם ככה יהיו 10,000 צופים). אם זה היה תלוי בי הייתי עושה מחיר אחר. אבל לבוא בטענות להנהלה ולקרוא למחירים האלו ביזיון זה כפיות טובה.

מה כפיות טובה ? מה אתה דביל? 50 שקל לסיבוב שהוא יותר פח מפח נגד קבוצה שהיא יותר פח מפח. אפילו לוני הבן זונה עשה 15 שקל (כמה זה עלה?) אחיד נגד קולומה.

סיבוב הבא בכיף אני משלם ככה, אבל ראבאק קצת התחשבות

חבר'ה יש לי פיתרון גאוני!

תעשו מנוי.

ומי שעדיין לא הבין את משמעות המחירים זה תמריץ לאנשים לעשות מנויים.

כבר הצהירו לפני שהמחירי כרטיסים יהיו יקרים אז תפסיקו להתפלא.

קבוצה של 80 מיליון לא באה ברגל,קדימה לתמוך במכבי.

תעשו מנוי.

+1

לא מבין איך החלטתם שבאים לקראת המנויים אם מעלים לאלה שאין מנוי את המחיר?

המחיר של המנויים הוא מחיר רגיל(שבשנים קודמות הוא היה חינם ובשלב מתקדם יותר 10 ש"ח) ואת המחיר לאלה שלא מנויים פשוט עשו יותר יקר.. לא באו פה לקראת אף אחד וגם זה שלא ייקרו את המנויים השנה אלא השאירו אותו על אותו מחיר של שנים קודמות(שלהזכירכם כולם באתם בטענות פה שנים על זה שהמנויים שלנו יקרים) לא אומר שצריך להגיד תודה... מחיר לחייל 70 שקל מזה השטויות האלה בחיים לא זכור לי כזה דבר וזה נראה לכם עוד לגיטימי..

אני מנוי ואני לא בטוח אם יבוא ונראה לי שכבר יחכה לשלב הבא/גביע הטוטו עד שיגיע לבלומפילד(במיוחד עוד שצריך לבוא במיוחד כמה ימים לפני כדי לקנות כרטיס להתמודדות מול מוגרן האימתנית)..

כמה דברים :

א.לבקש 45 שקל מבנאדם שקנה מנוי רק לפני שבועיים ב830 שקל למשחק נגד יריבה כזאת זה פשוט חוצפה , אתם יודעים יש אנשים שהם סטודנטים חיילים או פשוט לא התברכו בהורים עשירים , וזה לא קשור לקמצנות ומי שכתב את זה הוא ילד שמנת מטומטם שלא מבין מהחיים שלו, תנסו להוציא כמעט 900 שקל על מכבי בחודש ולהחזיק אוטו חשבונות פלאפון (דירה אולי...) חשבונות שוטפים..לימודים....

ב.עד עכשיו נקנו 6000-7000 מנויים נגיד שכולם יגיעו למשחק נגד מוגרן (וברור הרי שלא) באמת נראה להנהלה שעוד 5000-8000 איש יקנו כרטיס במחיר של 70 שקל למשחק כזה ?

האיצטדיון רבותיי יהיה חצי ריק במשחק פתיחת העונה של מכבי - במקום לייצר מומנטום מכירת מנויים ולהראות לספונסרים לקהל ושחקנים טירוף ואיצטדיון מלא נקבל איצטדיון חצי ריק...

ג. די ללכת בחצי כוח - רוצים ללכת לקראת המנויים תנו להם כניסה חינם למשחק המטומטם הזה ..הרי אם הייתם מפסידים במשחק הראשון במונטנגרו 2-0 והייתם צריכים את הקהל הייתם עושים את זה ..

אז מה קרה עכשיו ?....מנצלים את ההתלהבות של הקהל בשביל להשחיל אותו עוד קצת...

אנשי השיווק של מכבי ולא בפעם הראשונה הם חבורת מטומטמים ..

העיקר פותחים תחרויות סלוגנים מטומטמות בפייסבוק...שום מושג....כלום.

אני אגיד לכם משהו, אני הבאתי את ה 850 שקל האלה למנוי בקושי, אני תפרן מת אין לי שקל על התחת.....

אני מת מת מת לבוא למשחק ולא יודע איך, הם קצת הגזימו.. ואל תגידו קמצן או משהו כי המצב אצלי לא הכי טוב בבית מבחינה כלכלית..

תעשו מנוי.

ברור שמי שלא עושה מנוי לא צריך לצפות למחירים זולים יותר מידי.

ובכל זאת, אני כן עשיתי מנוי, ועדיין : 45 שקל כרטיס למשחק מול קבוצה דרג ז'?!

למה מה קרה? ואל תגידו לי שזה בסדר כי ההנהלה התחשבה העונה במחירים של העונים ובמחיר לשער 8, זה לחוד וזה לחוד.

משחק רשמי ראשון, במקום למלא את בלומפילד עד 0 מקום ולתת את מלוא הדחיפה והאהבה לקבוצה.

מזיינים אותנו עם מחירים כאלה ואני בספק בכלל אם האיצטדיון יהיה 3/4 מלא, זה פשוט בושה.

אני לא מאמין שאני ילך למשחק, במיוחד כי אני לא אלך עד הקופות בבלומפילד כדי לקנות כרטיס, למה אין גם מכירה בלאן?

קיצר סיפור.. חבל.. יכלו לשווק את המשחק הזה בצורה טובה הרבה יותר ושהוא יהיה הרבה יותר אטרקטיבי, דבר שהיה מושך עוד אנשים לעשות מנויים, אבל זו לא הדרך בא הלכה ההנהלה וחבל.

מה כפיות טובה ? מה אתה דביל? 50 שקל לסיבוב שהוא יותר פח מפח נגד קבוצה שהיא יותר פח מפח. אפילו לוני הבן זונה עשה 15 שקל (כמה זה עלה?) אחיד נגד קולומה.

סיבוב הבא בכיף אני משלם ככה, אבל ראבאק קצת התחשבות

הסבה היחידה שלוני לקח 15 ש"ח היא שהיתה לנו קבוצה כזאת פח שהיא הצליחה להפסיד לסנטה קולומה (הניצחון היחידי של קבוצה מאנדורה במסגרות האירופאיות). רק אחרי ההפסד שם הם קבעו את המחיר הזה. אני משוכנע שזה לא היה קורה אם היינו מנצחים.

אתה מעדיף קבוצה פח אשפה שתלחם על הירידה עד המחזור האחרון בשביל שכרטיס לאירופה יעלה לך 30 ש"ח פחות?

השקיעו השנה המון כסף. זה לא התבטא במחירי המנויים, אז זה מתבטא בכך שמתייחסים למשחק הפתיחה של הקבוצה (שאמור להיות אטרקטיבי מעצם היותו משחק הפתיחה) כאל משחק רגיל (האמת שבמשחק רגיל המחירים גבוהים יותר אבל נזרום איתך).

כמה דברים :

א.לבקש 45 שקל מבנאדם שקנה מנוי רק לפני שבועיים ב830 שקל למשחק נגד יריבה כזאת זה פשוט חוצפה , אתם יודעים יש אנשים שהם סטודנטים חיילים או פשוט לא התברכו בהורים עשירים , וזה לא קשור לקמצנות ומי שכתב את זה הוא ילד שמנת מטומטם שלא מבין מהחיים שלו, תנסו להוציא כמעט 900 שקל על מכבי בחודש ולהחזיק אוטו חשבונות פלאפון (דירה אולי...) חשבונות שוטפים..לימודים....

ב.עד עכשיו נקנו 6000-7000 מנויים נגיד שכולם יגיעו למשחק נגד מוגרן (וברור הרי שלא) באמת נראה להנהלה שעוד 5000-8000 איש יקנו כרטיס במחיר של 70 שקל למשחק כזה ?

האיצטדיון רבותיי יהיה חצי ריק במשחק פתיחת העונה של מכבי - במקום לייצר מומנטום מכירת מנויים ולהראות לספונסרים לקהל ושחקנים טירוף ואיצטדיון מלא נקבל איצטדיון חצי ריק...

ג. די ללכת בחצי כוח - רוצים ללכת לקראת המנויים תנו להם כניסה חינם למשחק המטומטם הזה ..הרי אם הייתם מפסידים במשחק הראשון במונטנגרו 2-0 והייתם צריכים את הקהל הייתם עושים את זה ..

אז מה קרה עכשיו ?....מנצלים את ההתלהבות של הקהל בשביל להשחיל אותו עוד קצת...

אנשי השיווק של מכבי ולא בפעם הראשונה הם חבורת מטומטמים ..

העיקר פותחים תחרויות סלוגנים מטומטמות בפייסבוק...שום מושג....כלום.

כל מילה בסלע!

אבל הודיעו שמחירי הכרטיסים יהיו יקרים... אז על מה הפליאה?

שתי נקודות:

1. למה מוכרים רק במקום עצמו? למה מי שגר רחוק צריך לנסוע? לקחת חופש? לברוח מהבסיס?

למה יש אינטרנט/טלפון?

2. תעשו מחיר למנויים 10 שח וללא מנויים 150 ש"ח. ככה כולם יקנו מנויים, ובעלי המנויים ירגישו שיש תמורה לעצם הבטחת ההכנסה לקבוצה.