Jump to content

מישהו פה עשה מנוי דרך ארגון חבר?

Replay

Recommended Posts

עשיתי מנוי של חבר.

באתר שלהם היה שתי אופציות לבחור, מנוי ותיק ומנוי חדש (עם הפרש של 200 ש"ח בינהם)

בחרתי במנוי ותיק, למרות שאני חדש ובשנה שעברה לא היה לי מנוי.

השאלה שלי מה קורה עכשיו בעצם, האם בלאן מתקשרים לבדוק שאכן אני מנוי ותיק והיה לי מנויים בשנתיים הקודמות?

זה מעניין אותם?

מה אני עונה להם עכשיו?!

אני יכול למצוא למשל, קצינים בצבא שעשו מנוי בחבר בשנים קודמות (ושהשנה לא עשו מסיבות כלשהן) ולמסור ללאן את השמות?

דרך אגב, המנוי בחבר נעשה דרך אחי הגדול, שמשרת בקבע כמובן. הוא עצמו לא מתעניין כל כך בכדורגל ולא בא למשחקים... עד כמה שאני מבין השם שלו הולך להיות כתוב במנוי, האם את הסדרנים אמור לעניין שאני בעצם אח של בעל המנוי?

לא יבטלו לך את המנוי,פשוט יעשו לך מחיר של מנוי חדש וזהו.

פה הנקודה, שמפריע לי לשלם את המחיר החדש, במיוחד אחרי שמבחינתי ההנהלה עשתה תרגיל מלוכלך ו"אילצה" אותי לעבור בעל כורחי לשער 13.

עכשיו אני שואל, האם אפשר לברר מראש על אדם ספציפי (אני להגיד לאחי לברר לי מי מבין החבר'ה הקצינים שלו עשה מנוי דרך חבר למכבי בשנים קודמות)

שהיה לו מנוי בשנים קודמות והשנה לא עשה מנוי, ולתת את השם הזה בתור מנוי ותיק לשעבר, וככה לגאול אותי מלשלם 200 שקל מז****?

פה הנקודה, שמפריע לי לשלם את המחיר החדש, במיוחד אחרי שמבחינתי ההנהלה עשתה תרגיל מלוכלך ו"אילצה" אותי לעבור בעל כורחי לשער 13.

עכשיו אני שואל, האם אפשר לברר מראש על אדם ספציפי (אני להגיד לאחי לברר לי מי מבין החבר'ה הקצינים שלו עשה מנוי דרך חבר למכבי בשנים קודמות)

שהיה לו מנוי בשנים קודמות והשנה לא עשה מנוי, ולתת את השם הזה בתור מנוי ותיק לשעבר, וככה לגאול אותי מלשלם 200 שקל מז****?

לא הבנתי אותך כ"כ.אתה מתכוון שמישו עשה מנוי למשל 3 שנים אחורה..וניקרא מנוי ותיק..והשנה הוא לא עשה מנוי ואתה רוצה לקחת את השם שלו.??ולשלם מחיר של מנוי ותיק.??

אם לזה אתה מתכוון אז ברור שאפשר..הרבה עושים את זה.

לא הבנתי אותך כ"כ.אתה מתכוון שמישו עשה מנוי למשל 3 שנים אחורה..וניקרא מנוי ותיק..והשנה הוא לא עשה מנוי ואתה רוצה לקחת את השם שלו.??ולשלם מחיר של מנוי ותיק.??

אם לזה אתה מתכוון אז ברור שאפשר..הרבה עושים את זה.

בדיוק לזה אני מתכוון... (רק עכשיו שמתי לב שפספסתי שם מילה)

אתה יודע איך עובדת המערכת של לאן?

יענו, נגיד מצאתי מישהו שעשה מנוי לפני שנתיים דרך חבר והשנה הוא החליט לא לחדש... הוא כמובן הסכים שאשתמש בשם שלו כדי לקבל את ההטבה...

אני מוסר למוקדן בלאן את השם של אותו בחור והמוקדן רואה שבאמת לאותו בחור היה מנוי שנתיים אחורה... אממה, המנוי הנוכחי שאני עושה זה על שם מישהו אחר, לא אותו בן אדם...

אז איך אני בדיוק אמור להזדהות כאן?

כשלאן מתקשרים אליי (ברגע שהעסקה של חבר מאושרת ע"י חברת האשראי) ושואלים אם היה לי מנוי לפני שנתיים, אז הם רואים במחשב שלהם שבעצם השם שלי זה נגיד יוסי (שזה בעצם אמור להיות השם של אחי, לצורך העניין, הרי השם שמועבר אליהם מארגון חבר זה השם שמופיע ביוזר באתר של חבר - כי רק דרך האתר של חבר אפשר לעשות מנוי) מה אני אמור לעשות, לתת להם שם אחר? הרי אם אני מוסר להם שם של מנוי לשעבר ועכשיו מזדהה בשם אחר הם יבינו שזה בעצם הכל חרטא והיה לי כביכול מנוי של מישהו שהוא לא באמת אני? או שזה פשוט לא מעניין אותם...?

מקווה שלא סיבכתי אותך בשאלות ובהסברים...

בדיוק לזה אני מתכוון... (רק עכשיו שמתי לב שפספסתי שם מילה)

אתה יודע איך עובדת המערכת של לאן?

יענו, נגיד מצאתי מישהו שעשה מנוי לפני שנתיים דרך חבר והשנה הוא החליט לא לחדש... הוא כמובן הסכים שאשתמש בשם שלו כדי לקבל את ההטבה...

אני מוסר למוקדן בלאן את השם של אותו בחור והמוקדן רואה שבאמת לאותו בחור היה מנוי שנתיים אחורה... אממה, המנוי הנוכחי שאני עושה זה על שם מישהו אחר, לא אותו בן אדם...

אז איך אני בדיוק אמור להזדהות כאן?

כשלאן מתקשרים אליי (ברגע שהעסקה של חבר מאושרת ע"י חברת האשראי) ושואלים אם היה לי מנוי לפני שנתיים, אז הם רואים במחשב שלהם שבעצם השם שלי זה נגיד יוסי (שזה בעצם אמור להיות השם של אחי, לצורך העניין, הרי השם שמועבר אליהם מארגון חבר זה השם שמופיע ביוזר באתר של חבר - כי רק דרך האתר של חבר אפשר לעשות מנוי) מה אני אמור לעשות, לתת להם שם אחר? הרי אם אני מוסר להם שם של מנוי לשעבר ועכשיו מזדהה בשם אחר הם יבינו שזה בעצם הכל חרטא והיה לי כביכול מנוי של מישהו שהוא לא באמת אני? או שזה פשוט לא מעניין אותם...?

מקווה שלא סיבכתי אותך בשאלות ובהסברים...

חח סיבכת אחי לגמרי..

פשוט אחי..אתה מתקשר ללאן.."שלום אני רוצה לעשות מנוי לשער "...",ואני מנוי ותיק." אתה אומר את השם של מי שאתה לוקח ממנו..לא את השם שלו!את השם שהיה רשום על המנוי שלו.ובזה זה נגמר.

לא הבנתי את השאלה השנייה שלך..תנסה להסביר יותר ברור..