Jump to content

הנהלת מכבי - גביע השוקו או לא...

morzo

Recommended Posts

4-5 זה גם יותר מידי לבני זונות האלה. רק את הפינה של 5 כוס אמא שלהם.

ובכללי בלי שום קשר אני חושב שהמצב שנוצר שרק יציע 11 או 5 ינתן לקבוצה האורחת, ככה היתרון הביתי יהיה הרבה הרבה יותר משפיע.

אוי ואבוי. המשחק להתקטנן איתם זה לא המשחק הזה. צריך להכות בהם בקטע הזה בדרבים בליגה. כמו שאני רואה את זה ההנהלה עוד מסוגלת לנצל את זה שזה גביע הטוטו ולהגיד "הנה, החזרנו להם, והחזרנו לעצמנו את הכבור מאירועי הדרבי הקודם" ובזה זה ייגמר. לא אכפת לי מה יהיה בדרבי הזה מבחינת כרטיסים, כל עוד יקפידו לזמבר אותם ב-4-5 בלבד בשאר הדרבים שנארח.

אוי ואבוי. המשחק להתקטנן איתם זה לא המשחק הזה. צריך להכות בהם בקטע הזה בדרבים בליגה. כמו שאני רואה את זה ההנהלה עוד מסוגלת לנצל את זה שזה גביע הטוטו ולהגיד "הנה, החזרנו להם, והחזרנו לעצמנו את הכבור מאירועי הדרבי הקודם" ובזה זה ייגמר. לא אכפת לי מה יהיה בדרבי הזה מבחינת כרטיסים, כל עוד יקפידו לזמבר אותם ב-4-5 בלבד בשאר הדרבים שנארח.

אתם מבינים שכרגע מוכרים מנויים לשער 7 כן?

לתת להם את 4-5 לא מספיק,צריך לתת להם רק חצי לשרמוטות האלה

לא מגיע להם אחרי האבל שעשו לנו

בא לי בדרבי של ליגה אפילו לעשות את זה ויש לי אפילו רעיון איך להראות שהם שרמוטות:

נותנים להם את הכרטיסים בחינם,אבל עושים שזורקים באוויר את הכרטיסים,השרמוטות האלה יילחמו על הכרטיסים ונראה דם מהשרמוטות!!!!

חלום :)

לכל מי ששמח שמעכשיו הפועל תקבל רק את 4-5 נראה איך תדברו אחרי הדרבי חוץ הראשון שרק המקומבנים בקריית שלום\דרך האירגונים יצליחו להכנס.

אין מה לעשות,גם ככה יהיה אצלהם

אנחנו נסבול,אבל גם הם

לכל מי ששמח שמעכשיו הפועל תקבל רק את 4-5 נראה איך תדברו אחרי הדרבי חוץ הראשון שרק המקומבנים בקריית שלום\דרך האירגונים יצליחו להכנס.

אני מקומבן, חבר ארגון לשעבר, בלה בלה בלה.

בדרבי האחרון לא הצלחתי להשיג כרטיס בכוחות עצמי.

ולמרות הכל, אני כבר שנים מחכה ליום שנקבל רק יציע אחד ולהיפך.

אין שום צורך לתת לאורחת בדרבי כמעט חצי אצטדיון.

אבל נתנו לנו 3...

השופט נתן לנו 3 (כל אחד מהגולים היה שלו). זאת הפעם היחידה שאני זוכר את מכבי מפסידה משחק, ועוד דרבי, ועוד 3-0, וכל האצטדיון קם ומוחא כפיים לקבוצה. וזה רק דירבן אותנו לליגה, שם היינו נותנים להם 3 בלי השופט, אם לא ההחטאה של מסיקה...

רק אותי ממש מבאס שיש דרבי במפעל הזניח הזה???

איזה באסה!

לא...לא רק אותך.

אבל בכל מקרה לאנשי ההנהלה שקוראים פה:

הבטחתם ותקיימו.

אותנו הם זיינו בדרבי שהם אירחו, הגיע הזמן שטביב והחבורה העליזה המצד השני של הכביש ילמדו את הלקח שלהם.

שער 4 בלבד, עשרה אחוז בלבד נוער (כל המתפייפים עכשיו תלכו לדחוף אצבע, הם לא התחשבו בנו אף פעם, להזכיר לכם לפני שש שנים ומעלה את הדרבי והכרטיסים דרך הסופר? או שרובכם לא הייתם במגרשים אז?) ומחירים מטורפים כמה שיותר.

שיתמכו בקבוצה כמו שאנחנו...עם חור בכיס.

יובל 11 אתה ילד טיפש.

באמת אבל....סן סירו הוא הבית של מילאן ואינטר, לך תבדוק כמה אוהדים של מילאן יש במשחק בית של אינטר והפוך.

לך תראה כמה אוהדי ברסה יש בברנבאו וכמה אוהדי ריאל בקאמפ נואו.

בדקת? יופי.

כמו זיגי גם לי יש מספיק חברים וגם לי לא היה כרטיס.

זה מה יש....זה משחק בית שלי, לא של הפועל, שהגוש האדום יהיה קטן, ומבחינתי? שאוהדי מכבי יקנו גם לשער 4 ויהיו להפועל רק חמישה אוהדים.

רק את 4. ובהנחה שנותנים להם גם את 5 - אז שיהיה גם 200 שקל לכרטיס.

שלא יבואו, לא צריך אותם.

שלא יבואו ? קצת הגזמת לא..כל הכיף שיש גם אוהדי הפועל באיצטדיון עפ האווירה ולראות את התפאורה שלנו נגדם,אדום נגד צהוב. כמובן שאני בעד רוב מוחלט של צהוב,אבל עדיין לתת להם איזה חצי משער 4,5

שלא יבואו ? קצת הגזמת לא..כל הכיף שיש גם אוהדי הפועל באיצטדיון עפ האווירה ולראות את התפאורה שלנו נגדם,אדום נגד צהוב. כמובן שאני בעד רוב מוחלט של צהוב,אבל עדיין לתת להם איזה חצי משער 4,5

למי אכפת מתפאורה? יש לי מספיק אווירה גם בלי לראות אותם מול הפרצוף שלי.