Jump to content

מלפפונים אירופאיים - נושא מרוכז

Recommended Posts

דייגו עובר לוולפסבורג לפי וואן ורשום שגם שאלקה בתמונה עלות העיסקה 16 מיליון יורו

מה עובר על דייגו הבטחה ענקית שעשה טעות 1 בקריריה וזה ללכת לליגה האיטלקית המסריחה

לא מבין אין יוניטד לא רוצה דבר כזה באמת לא מובן

פרגי אמר בראיון פעם שדייגו שחקן רך וכל עוד הוא במניו דייגו לא ילבש ת'מדים האדומים,שכח מזה.

בבה ההומלס(יצג את פורטוגל במונדיאל ההומלסים) חתם ביונייטד.נקנה רק לפני חודש מהליגה השלישית.

הזקן משתגע ואני מת על זה :yahoo:

הוא מנסה לשבור את השיא אחרי שהחתים את אואן?

בכל מקרה יש לו תחרות קשה מכיוון מאיורקה, שמגששת אצל ריבאלדו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3934886,00.html

הוא מנסה לשבור את השיא אחרי שהחתים את אואן?

בכל מקרה יש לו תחרות קשה מכיוון מאיורקה, שמגששת אצל ריבאלדו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3934886,00.html

איך אואן וריבאלדו קשורים לילד בן עשרים ששיחק כדורגל ברחובות? הוא שחקן רחוב....

פרגי, אין אנשים כאלה בכלל.בטח לא מאמנים.

איך אואן וריבאלדו קשורים לילד בן עשרים ששיחק כדורגל ברחובות? הוא שחקן רחוב....

פרגי, אין אנשים כאלה בכלל.בטח לא מאמנים.

התכוונתי לקטגוריה של "ההחתמה ההזויה של העשור"... לגבי בבו, אתה לא יכול להכחיש שזה נשמע סיפור הזוי.

כמובן שמקווה בשבילו שיצליח, זה יהיה סיפור ענק אם כן.

עזוב יואב, הוא יושאל לקבוצה אחרת ולא תשמע ממנו יותר. סתם גימיק של רגע.

אולי ישאילו אותו להפועל, הוא יכול להזדהות עם העובדה שאין להם בית.

בקשר לבחור שמועמד למאיורקה, אהבת ילדות אמיתית :wub:

7 מיליון על הומלס.

לא יאומן.

על סמך מה הם מביאים אותו?

מילה של קירוש האידיוט באמת מספיקה?

ואיך קירוש התרשם? טייל במגרשים בשכונה וראה שבוחרים אותו ראשון בכוחות?

איזה שכונה..

עזוב יואב, הוא יושאל לקבוצה אחרת ולא תשמע ממנו יותר. סתם גימיק של רגע.

אולי ישאילו אותו להפועל, הוא יכול להזדהות עם העובדה שאין להם בית.

בקשר לבחור שמועמד למאיורקה, אהבת ילדות אמיתית :wub:

אבנר,

על פניו(ולאור התנהלות הרכש המצומצמת בקיץ-ואני בכלל לא מתלונן)יונייטד ממש לא יכולה להרשות לעצמה גימיקים של שבע מיליון פאונד. זה היה נכון אולי לטרום תקופת הגלייזרים(שהביאו את הסיני שלא שיחק בכלל ורק הושאל). אני רק רוצה להזכיר שהאפונה הקטנה נקנה באותו הסכום(עוד כמה שנים זאת תיחשב לאחת העיסקאות הגדולות ביותר של פרגי-אין לי ספק בכלל). יונייטד הוציאה בערך עשרים וארבע מיליון פאונד על רכש-בבה הוא כמעט שליש!! מזה.הוא מין הסתם יושאל(ליונייטד יש חמישה חלוצים בסגל וזה לאחר שהשאילה כבר שניים) אבל אם פרגי בוחר להוציא סכום כזה על פרוספקט לעתיד ולא על שחקן מוכח(כמו אוזיל למשל) אז אין דברים כאלה.נשאלת גם השאלה-מי תשאיל אותו...

לא חושב שיש מאמן אחד בעולם שהיה נוהג כך, אבל אני לא מתפלא. זה פרגי.

עומר,

ראיתי את הדירוג שלך בפייסבוק ולמרות שאתם האלופה המועדפת עלי(אם זאת לא יונייטד), לא נראה לי שאתם או צלסי תסיימו לפני יונייטד השנה.אבל מקווה שתסיימו סגנים :wub: .

בהצלחה מול השכנים הרעים בשבת....

7 מיליון על הומלס.

לא יאומן.

על סמך מה הם מביאים אותו?

מילה של קירוש האידיוט באמת מספיקה?

ואיך קירוש התרשם? טייל במגרשים בשכונה וראה שבוחרים אותו ראשון בכוחות?

איזה שכונה..

מתוך החום הישראלי, בפורום אוהדי מכבי,ללא שום ידע אמיתי על מה שקורה, אתה קורא לפרגי/יונייטד שכונה-זה בטח לא רציני.כאילו שפרגי צריך עוד להוכיח משהו למישהו..

גם הרכישות של שמייכל, ינסן, פארק ואולה בעבר, נראו תמוהות(בנורבגיה לא יודעים איפה נמצא החור שהוא בא ממנו).

אגב, קירוש נחשב לאחד המוחות הטובים ביותר בכדורגל מבחינת תאוריה וזוכה להערכה עצומה בקרב אנשי מיקצוע. לא סתם ריאל החתימה אותו כאשר היה רק עוזר של פרגי. מעשית-הוא כנראה לא מאמן מוצלח אבל כמספר שתיים ליד פרגי=ארבעה אליפויות וליגת אלופות אחת פלוס אנדרסון, רונאלדו ונאני שהגיעו בהמלצתו.

השאלה העונה נראת לי הכרחית, גם אם אתה באמת בונה עליו. אתה רואה אותו משתלב כחלוץ לגיטימי מהספסל?

רוני, מאקדה, ברבאטוב, אואן, הרננדז. אם אחד מהם לא ממשיך, תקן אותי. בכל מקרה יש כאן 5 חלוצים, גם אם נגיד 4, שבאים לפניו. לא מאמין שהוא יקבל קרדיט ביונייטד מתישהו, אי פעם, אבל העונה זה נראה לי אפילו קלוש מזה. אחרי השאלה, אולי.

מסצ'ראנו יותר קרוב מאוזיל כרגע, ליברפול החתימה היום את פאולסון מיובה, כמחליף למסצ'ראנו. אומרים שהוא מתלבט בין אינטר לבארסה, בניטס ומסי. כנראה בארסה.

אוזיל זה סיפור.. פפ רצה ססק, ההנהלה לא הצליחה, בדקה אופציות אחרות וסגרה עם אוזיל, חזרה לפפ ואמרה לו שאם הוא רוצה זה סגור, רק שיתן OK. פפ מתלבט, כי אוזיל לא יקבל הרבה דקות, בטח לא בהרכב, וזה לא שחקן עם ערך מוסף כמו ססק, וזה ע"ח צעירים כמו תיאגו וג'ונתן דוס סנטוס, וקשר אחורי קצת יותר דחוף, רק שהוא צריך להחליט מהר כי ורדר ברמן מתחילה עוד שבוע וקצת את העונה האירופאית.

השאלה העונה נראת לי הכרחית, גם אם אתה באמת בונה עליו. אתה רואה אותו משתלב כחלוץ לגיטימי מהספסל?

רוני, מאקדה, ברבאטוב, אואן, הרננדז. אם אחד מהם לא ממשיך, תקן אותי. בכל מקרה יש כאן 5 חלוצים, גם אם נגיד 4, שבאים לפניו. לא מאמין שהוא יקבל קרדיט ביונייטד מתישהו, אי פעם, אבל העונה זה נראה לי אפילו קלוש מזה. אחרי השאלה, אולי.

מסצ'ראנו יותר קרוב מאוזיל כרגע, ליברפול החתימה היום את פאולסון מיובה, כמחליף למסצ'ראנו. אומרים שהוא מתלבט בין אינטר לבארסה, בניטס ומסי. כנראה בארסה.

אוזיל זה סיפור.. פפ רצה ססק, ההנהלה לא הצליחה, בדקה אופציות אחרות וסגרה עם אוזיל, חזרה לפפ ואמרה לו שאם הוא רוצה זה סגור, רק שיתן OK. פפ מתלבט, כי אוזיל לא יקבל הרבה דקות, בטח לא בהרכב, וזה לא שחקן עם ערך מוסף כמו ססק, וזה ע"ח צעירים כמו תיאגו וג'ונתן דוס סנטוס, וקשר אחורי קצת יותר דחוף, רק שהוא צריך להחליט מהר כי ורדר ברמן מתחילה עוד שבוע וקצת את העונה האירופאית.

וזה עוד לאחר שדיוף ווולבק הושאלו.

אולי פרגי איתר שם משהו באמת מיוחד? מוזר, כי זאת עיסקה יקרה בהקשר של ניסוי ותהיה ובכלל.הוא כמעט שליש!!! מתקציב הרכש השנה(עד עכשיו)

כל חמשת החלוצים הנוכחיים פותחים את העונה.

השאלה היא-מי תשאיל אותו?

מחכה לתגובה רישמית של פרגי.

אדיר. מתוך החום הישראלי, בפורום אוהדי מכבי,ללא שום ידע אמיתי על מה שקורה, אתה קורא לפרגי/יונייטד שכונה. זה אדיר באמת.

זה מה שאמרו על הרכישות של שמייכל, ינסן, פארק ואולה בעבר(בנורבגיה לא יודעים איפה נמצא החור שהוא בא ממנו).

כאילו שפרגי עוד צריך להוכיח לך(או לכל אחד אחר) משהו.

אגב, קירוש נחשב לאחד המוחות הטובים ביותר בכדורגל מבחינת תאוריה וזוכה להערכה עצומה בקרב אנשי מיקצוע. לא סתם ריאל החתימה אותו כאשר היה רק עוזר של פרגי. מעשית-הוא כנראה לא מאמן מוצלח אבל כמספר שתיים ליד פרגי=ארבעה אליפויות וליגת אלופות אחת פלוס אנדרסון, רונאלדו ונאני שהגיעו בהמלצתו.

אתה חייב להסכים איתי שזה לא כמו כל הרכישות האחרות.

פארק בכלל קרע רשתות כשאיינדהובן הגיעה לחצי גמר.

גם הרננדז במדי צ'יבאס.

רונאלדו היה כשרון ענק וידוע בפורטוגל, ופירפר את יונייטד במשחק ידידות.

הרבה רכישות של פרגוסון נראית תמוהות בהתחלה, אבל אתה מבין מה גורם לו להביא את השחקנים שהוא מביא.

אבל להביא הומלס שלא שיחק כדורגל מקצועי בחיים שלו, ועוד ב-7 מיליון לישט, כל זה בגלל מילה של מישהו שהוא בסך הכל מספר 2 טוב (פרגוסון כבר לקח תארים לפניו, ועל אנדרסון ונאני גם אני יכלתי להמליץ), זה נראה לי יותר מדי תמוה.

דרך אגב, זה שקראתי לפרגוסון שכונה זה על אותו משקל שאתה אמרת עליו שהזקן השתגע :wub:

אתה חייב להסכים איתי שזה לא כמו כל הרכישות האחרות.

פארק בכלל קרע רשתות כשאיינדהובן הגיעה לחצי גמר.

גם הרננדז במדי צ'יבאס.

רונאלדו היה כשרון ענק וידוע בפורטוגל, ופירפר את יונייטד במשחק ידידות.

הרבה רכישות של פרגוסון נראית תמוהות בהתחלה, אבל אתה מבין מה גורם לו להביא את השחקנים שהוא מביא.

אבל להביא הומלס שלא שיחק כדורגל מקצועי בחיים שלו, ועוד ב-7 מיליון לישט, כל זה בגלל מילה של מישהו שהוא בסך הכל מספר 2 טוב (פרגוסון כבר לקח תארים לפניו, ועל אנדרסון ונאני גם אני יכלתי להמליץ), זה נראה לי יותר מדי תמוה.

דרך אגב, זה שקראתי לפרגוסון שכונה זה על אותו משקל שאתה אמרת עליו שהזקן השתגע :wub:

מסכים שזה תמוה מאד ואכן הזקן השתגע..

זה מה שדיוייד גיל אומר בקשר להשאלה העונה-

Gill added that it was unlikely that Bebe would be immediately sent out on loan and would instead be given the chance to bed down at Old Trafford.

"He'll join up and be part of the first-team squad this season,'' said Gill. "I think he'll probably stay this year. (He is) a boy who has to learn English and integrate into Manchester United, and he's really come from nowhere in a lot of respects."

מצורף פה קליפ עם ביצועיו(מפאקינג ליגה שלישית בפורטוגל). נראה שהוא יכול לשחק באגפים וגם במרכז.אולי הוא

לא נקנה רק כסטרייקר?

אגב, העמדה הרשמית של יונייטד היא שהוא לא שיחק במונדיאל של ההומלסים.

בכל מקרה, או שזה יתגלה כפלופ, או שהוא לא יקבל צ'אנס, או שהשילוב של פרגי וקירוש יסדר לנו עוד כוכב שהגיע משום מקום ויימכר לריאל בפי 5 מהמחיר שבו נרכש.

יש פרסומים שחאבייר מסצ'רנו יעבור לבארסה תמורת 20 מיליון אירו או לחילופין ישולם ללוזרפול 15 מיליון אירו + אלכס' חלב. בנוסף, לואיס פביאנו סגור במארסיי(?) לדעתי פיספוס רציני. אני במקומו נשאר בספרד אם אין הצעה מהפריימרליג. חלוץ נהדר.

באלוטלי חתם בסיטי

על פי הפרסומים תמורת 30 מיליון דולר

זה יותר הזוי מההחץמה של ההומלס ביוניטד

מה יש לשלם על הילד המופרע הזה שעושה צות יותר משהוא נותן גולים 30 מיליון דולר

בסכום כזה הם יכלו להוסיף שחקן ולהביא את זלאטן שתפור עליהם ושווה הרבה יותר ממנו.

טוב, לא היה לי איפה לשים את זה(:

תראו מי נותנת היום חמישייה לרומא...

עזוב, תן לשונאי מכבי להסביר שאולימפיאקוס זאת קבוצה ברמה של ליגה לאומית.

גם רומא האלה לא משהו. הפועל נותנים להם בראש. לפחות בהנחה שהם מקבלים מים בטמפרטורה נוחה במקלחת.

בתור אוהד מכבי, זה גורם לי להרגיש קצת גאה.

למרות שזה שהם העפילו עונה שעברה לשמינית גמר ליגת האלופות (עם 9 שחקנים ששיחקו בהרכב שלהם בבלומפילד) יותר עושה לי את זה.

בתור אוהד רומא, קצת מבאס, אבל הם רגילים לקבל חמישיות במשחקי ידידות, וגם הם עדיין מחפשים בלם.

ובסטנגה רומא בכלל היו יותר טובים.

עזוב, תן לשונאי מכבי להסביר שאולימפיאקוס זאת קבוצה ברמה של ליגה לאומית.

גם רומא האלה לא משהו. הפועל נותנים להם בראש. לפחות בהנחה שהם מקבלים מים בטמפרטורה נוחה במקלחת.

למה אתה מסתלבט אבל?

היו רק מים חמים במקלחת, זה נורא

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.378.83612.html

מסוט אוזיל חתם בריאל מדריד לחמש שנים עבור 15 מיליון יורו

הקשר המצטיין של נבחרת גרמניה הצטרף לבלאנקוס לחמש שנים.

ורדר ברמן קיבלה עבורו 15 מיליון יורו.

השחקן: לא מעוניין להגיב כרגע, תכבדו את החלטתי.