Jump to content

מלפפונים אירופאיים - נושא מרוכז

Recommended Posts

אמרו דווקא שג'ו קול חותם בארנסל, למרות שהוא עוד לא חתם

וארסנל החתימה איזה חלוץ ממש סוס עוד לפני סוף העונה

אמרו דווקא שג'ו קול חותם בארנסל, למרות שהוא עוד לא חתם

וארסנל החתימה איזה חלוץ ממש סוס עוד לפני סוף העונה

מארואן צ'מאח מבורדו.

הרננדז. אני כבר מאוהב.

עוד קשר קידמי(שניידר, דייגו) ולא צריך יותר(סמולינג הבלם כבר נקנה מפולהאם בינואר).

עוד לפני הגול נגד ארגנטינה, ממש התלהבתי מהדקות שלו מול צרפת. מסתמן כשחקן אדיר!

אגב, איך שמו של פרגוסון מעולם לא עלה לאימון נבחרת אנגליה?!

בארסה לא צריכים קשרים "גולרים" יותר מאיניסטה וצ'אבי...

יש להם שלשוה חלוצים שזה התפקיד שלהם. איניסטה וצאבי צריכים להכין להם את המצבים והם עושים את זה מצויין...

פברגאס יכול לבוא רק עם הוא מסכים לשבת על הספסל רוב העונה ולהיות מחליף לצאבי ואיניסטה...

איניסטה מראה בנבחרת שהוא חזר לרמה משנה שעברה, צאבי זה צאבי ולא צריך לדאוג לגביו.

השחקן היחיד שצריך להביא לו מחליף בבארסה זה זלטאן, ואני בעד להביא חלוץ מרכזי סטייל רוביניו או אפילו להחזיר את אטו.

אתה טועה. העונה בארסה התקשתה מאד כי לא היו לה קשרים גולרים. בתחילת העונה היא נשענה על קייטה שכבש איזה 6-7 שערים, ובהמשך ממש הרגישו בחסרון של עוד גולר. ראו את זה נגד אינטר. ההתקפה נסגרה הרמטית, ולא היה מי שיבוא מאחורה ויסכן את השער.

קייליני עבר למנצ'סטר?!

אל תתרגש יותר מדי. הוא יגיע רק אם וידיץ' הולך, ואני מעדיף את המצב הקיים.

בינתיים יש 2 שחקני רכש - בלם וחלוץ, שניהם צעירים ויותר חשיבה לעתיד מאשר רכש לעכשיו.

וידיץ' וריו מאוד נחלשו בעונה האחרונה במיוחד בגלל הפציעות שהם עברו, קייליני הוא קיר אחושרמוטה ובלם אדיר, יהיה תוספת כוח משמעותית עבור יונייטד.

אני לא מתלהב מקייליני וזאת סתם שמועה. אם וידיץ' אכן יעזוב, סביר להניח שינחת בלם בעל שיעור קומה במקומו. אין ספק שהירידה בכושר שלו ושל פרדיננד וריבוי הפציעות פגעו מאוד ביונייטד העונה.

Guest דניאל מוגרבי

http://www.one.co.il/Article/160986.html

''ריאל מדריד רכשה את אנחל די מריה מבנפיקה''

ז'וזה מוריניו חשק בשחקן נבחרת ארגנטינה ופלורנטינו פרס ישלם 25 מיליון יורו. החוזה הוא לשש שנים. השחקן: "כבוד גדול עבורי שמוריניו רצה אותי"

"ריאל מדריד ובנפיקה הגיעו לסיכום על מעברו של די מאריה תמורת 25 מיליון יורו, הוא ישחק במדי הבלאנקוס למשך שש השנים הקרובות".

יש שמועות על פאביו קונטראו הזה של פורטוגל?

הייתי מצפה דווקא ממוריניו, כפורטוגלי לשים עליו עין. הרי הוא כל כך רוצה מגן שמאלי, למה שלא ילך עליו? יש לו עד עכשיו טורניר מדהים והוא צעיר ויודע להתקיף.. כישרון מאוד גדול.

מה שכן, אף פעם לא ראיתי אותו משחק מלבד המשחקים של פורטוגל במונדיאל ככה שלא יודע..

מוריניו אמר עליו שהוא "מרסלו הפורטוגלי" לפי דעתי אחרי המונדיאל המצוין שהוא נותן הוא ישנה את הדעה שלו מהר מאוד

לגבי קייליני:

שחקן ענקקק

מילה על קיילני:לא יודע מה כולם פה מחזיקים ממנו,הוא נראה רע מאוד מאוד לאורך כל העונה ובמונדיאל עשה טעויות ענקיות אני חושב שוידיץ עדיף עליו בהמון המון המון...

מישהו יודע עם דני אלבס חתם על החוזה החדש שלו בבארסה?כי קראתי כתבה שהוא כבר סרב לאחד...

דוד סילבה חתם ל-5 שנים במנצ'סטר סיטי

חבל לי שהלך לשם, הייתי רוצה לראות אותו בריאל או יונייטד, רק בן 24 ולדעתי ישתפר עוד ועוד.

טוטנהאם קרובה להחתים את החלוץ אדיסון קאבני והבלם קאייר מפאלרמו תמורת 35 מיליון ליש"ט.

רכש אדיר לטוטנהאם. :)

טוטנהאם תמיד מככבת במלפפונים ואז מגיע העונה וכלום לא מתחבר להם שם...

בקשר ליונייטד אני מסכים עם מה שנאמר על וידיץ' ופרדיננד...לדעתי האנגלנד מפולהאם יכול להיות רכש מעולה במקום וידיץ'

וריו יצטרך לסחוב עוד עונה שתיים עד שסמולינג מפולהאם ייכנס לעניינים , ויש גם את אוונס.

הבעיה היא החלק הקדימי, גם וייה שהוזכר חתם בברצלונה , אנחל די מריה שפרגי מאוד רצה הלך לריאל ועכשיו דויד סילבה שגם היה מועמד רציני סגר בסיטי , כרגיל יונייטד מנומנמת מאוד בפגרה , יש שם הרגשה שנחים על זרי הדפנה ולא כל כך ברור לי למה ..

העונה האחרונה הייתה החלשה ביותר של הקבוצה בחמש שנים האחרונות , ראו שהקבוצה משחקת על אדי הדלק האחרונים שלה...

צריך להתחיל להזרים דם חדש בקבוצה הזאת ומהר , סקולסי גיגס ריו אושיי לא נהיים יותר צעירים .

האנדלנד של פולהאם כבר בן 30 מה מחליף לוידיץ מה?

יונייטד הביאו גם את חבייר הרננדז המכסיקני, מעניין אם הוא יהיה חלוץ שני לפני ברבאטוב או שיחכה על הספסל.

סך הכל יש לנו קבוצה חזקה, העמדה היחידה שבעייתית היא קשר יצירתי במרכז השדה, מישהו כמו סניידר או ואן דר וארט שיתן לנו ברק וישדרג אותנו.

אני לא מסכים שצריך לחזק את האגפים, נאני וולנסיה עוד יכולים להתקדם, ויש גם את פארק וגיגסי.

סוף סוף סילבה מתקדם !

מנצ'סטר סיטי שנה הבאה תדבר חזק מאוד גם בפרמייר ליג, גם בליגה האירופית .

קבוצה מצוינת שרק מתחברת לה, אם יביאו מגן ימני ועוד קשר אחורי חזק יש שם קבוצה ברמות הגבוהות ביותר .

מילה על קיילני:לא יודע מה כולם פה מחזיקים ממנו,הוא נראה רע מאוד מאוד לאורך כל העונה ובמונדיאל עשה טעויות ענקיות אני חושב שוידיץ עדיף עליו בהמון המון המון...

מישהו יודע עם דני אלבס חתם על החוזה החדש שלו בבארסה?כי קראתי כתבה שהוא כבר סרב לאחד...

חידש את החוזה עד 2012, 6.7M יורו בשנה, 90M סעיף שחרור.

מאמנה של פולהאם, רוי הודג'סון, מחליף את בניטז בליברפול.

מונדו דפורטיבו: 4 שחקנים מעניינים את בארסה - אוזיל, קונטראו, מולר והונדה.

צ'לסי: אחרי ששחררה את באלאק (לברקוזן), ג'ו קול, בלטי וסטוך (הצעיר שחתם בפנרבחצ'ה), מדברים על חיזוק בחלוץ, והשם הוא אגווארו.

ארסנל: דיבורים על ג'ו קול ושוערה של פולהאם, שוורצר.

טוטנהאם: מודריץ' האריך חוזה ל-6 שנים. כוכבי פאלרמו, קיאר וקאבאני, על הפרק.

לדעתי התגלית של המונדיאל הוא מולר, שחקן נהדר ללא ספק(כמובן שאוזיל גם שחקן אדיר, אבל מבחינתי מולר התגלית כי את הטורקי המתאזרח כבר הכרתי לפני כן)