Jump to content

מלפפונים אירופאיים - נושא מרוכז

Recommended Posts

לא הצלחתי להבין את האנשים שם בלוזרפול, למה להוציא פאקינג 35 מיליון פאונד על חלוץ שנתן 17 שערים בצ'מפיונשיפ בעונה שעברה, ועוד 11 שערים העונה בפריימרליג. הוא פוטנציאל ענק זה נכון, אבל יחסית אליו, זה סכום אסטרונומי ולא מוצדק. אגב, בנוסף לסוארז ולקארול, צ'רלי אדם יצטרף(קשר בלאקפול). בצ'לסקי הולכים גם על דויד לואיז, שהוא בלם נהדר, וכל העתיד שלו לפניו. המחיר גבוה, אבל כנראה שבזמנים שלנו רק ככה אפשר לקנות שחקנים.

אגב, למי שלא יודע, ביום ראשון צ'לסקי ולוזרפול ייפגשו :D

הולכת להיות שם אווירה מטורפת, מקווה שזה לא יתנגש לי עם הנסיעה לדרבי... למרות שאני לא סובל את שתיהן.

מתי נכנסים חוקי הפייר-פליי הפיננסי? בקיץ?

יש מצב שבגלל זה כולם לחוצים על העברות גדולות?

2013. לא לחוצים על העברות גדולות, אבל ליברפול רצו לפצות על מכירת טורס.

אני רק מדמיין את טורס במדים כחולים ועולה לי חיוך. אני בטוח יקנה חולצה שלו שנה הבאה.

לא כתבו פה, אבל גם דויד לואיז חתם בצ'לסי תמורת 20 מיל'+5 מיל' עתידיים+ מאטיץ' הקשר הסרבי הצעיר של צ'לסי.

סוף חלון העברות חלומי מבחינתי :P

דניאל סטארידג' עבר לבולטון בהשאלה, מהלך חכם לאור ההגעה של טורס.

עוד קצת מידע מהרגע האחרון:

סטיבן איירלנד מושאל מאסטון וילה לניוקאסל עד סוף העונה.

פול קונצ'סקי המגן השמאלי של ליברפול מושאל לנוטינגהאם פורסט.

החלוץ הניגרי אובפמי מרטינס מושאל לברמינגהאם עד סוף העונה.

אנדי ריד עבר מסנדרלנד לבלקפול.

טונצ'אי החלוץ של סטוק סיטי עובר לוולפסבורג.

32722563.png

D:

סופית אל-ניניו עובר מליברפול לצ'לסי תמורת 50 מיליון ליש"ט ושובר סכום שיא העברה באי הבריטי.

ליברפול מצרפת את סוארז וקארול, שניהם ב-60 מליון ליש"ט.

זה לא יאומן, תוך 24 שעות הם איבדו 10 מיליון פאונד ונחלשו.

אחד המהלכים ההזויים בהיסטוריה. יש סיכוי שנוכל למכור להם את גפני בקיץ?

זה נראה לי המקרה הראשון בהיסטוריה שקבוצה משלמת כסף כדי להיחלש.

אגב, זה מצויין לטוטנהאם. אמנם סוארס לא בא, אבל לפחות גם קרול לא.

אוברייטד מטורף. בחיים לא שווה גם את מה שטוטנהאם התכוונה לשלם עליו.

זה לא יאומן, תוך 24 שעות הם איבדו 10 מיליון פאונד ונחלשו.

אחד המהלכים ההזויים בהיסטוריה. יש סיכוי שנוכל למכור להם את גפני בקיץ?

זה נראה לי המקרה הראשון בהיסטוריה שקבוצה משלמת כסף כדי להיחלש.

אגב, זה מצויין לטוטנהאם. אמנם סוארס לא בא, אבל לפחות גם קרול לא.

טורס סיים את הסיפור שלו בליברפול כבר מזמן.

במקום זה באו שני חלוצים טובים.

נכון שקארול במחיר מופרז מאוד, אבל זה עדיין שדרוג.

אני אישית לא מאמין שקבוצה שילמה על טורס 50 מיליון ליש"ט אחרי שהוא היה פצוע בערך חצי מהעונה שעברה, היה לו מונדיאל גרוע וחצי עונה מאכזבת.

איך שהוא נראה כרגע, הוא לא שווה יותר מ-30 מיליון.

His armband proved he was a red, Torres, Torres.

But Romans money turned his head, Torres, Torres.

Went to the club with plastic flags, and where your captain will shag your WAG,

Fernando Torres, just another cockney slag!!

איזה טור דעה מטומטם בוואן לגבי ליברפול :| גם הוא טוען שטורס החלוץ הכי טוב בעולם,למרות שהוא משחק עם ברבאטוב באותה הליגה,וגם הוא טוען שמכרו אותו כדי לחזק את צ'לסי ולהפריע ליונייטד. וואו,כמה טמטום.

טורס סיים את הסיפור שלו בליברפול כבר מזמן.

במקום זה באו שני חלוצים טובים.

נכון שקארול במחיר מופרז מאוד, אבל זה עדיין שדרוג.

אני אישית לא מאמין שקבוצה שילמה על טורס 50 מיליון ליש"ט אחרי שהוא היה פצוע בערך חצי מהעונה שעברה, היה לו מונדיאל גרוע וחצי עונה מאכזבת.

איך שהוא נראה כרגע, הוא לא שווה יותר מ-30 מיליון.

His armband proved he was a red, Torres, Torres.

But Romans money turned his head, Torres, Torres.

Went to the club with plastic flags, and where your captain will shag your WAG,

Fernando Torres, just another cockney slag!!

זה מעבר למחיר, זה שחקן שלפני שנה בקושי התאים לניוקאסל בליגה השנייה, ופעם בכמה שבועות מבלה במעצר (מישהו אמר ג'ואי ברטון?). פעם מכה נשים, פעם שובר כוס בירה על פנים של מישהו בפאב, פעם מציתים לו את המכונית, והוא כולה בן 22 - יש לו חתיכת הספק.

כישרון יש לו, אבל יש לו גם את כל הנתונים להיות אחד הפלופים הגדולים בהיסטוריה.

רק העונה הוא עוד הספיק לקבל שחרור בתנאי שהוא תחת חסותו של נולאן עד המשפט בנוגע להכאת חברתו לשעבר, בסוף לא היו מספיק ראיות אז לא היה משפט. הכנסתם סעיף בחוזה שבזמן שהוא בכלא הוא לא מקבל משכורת?

לשים גם חצי מה ששילמתם עליו אחרי חצי עונה טובה בפרמייר ליג, וכשבחצי העונה הזאת הוא עוד הספיק לבלות שוב בתחנת המשטרה הקרובה לביתו, זה פשוט לא מובן לי.

זה מעבר למחיר, זה שחקן שלפני שנה בקושי התאים לניוקאסל בליגה השנייה, ופעם בכמה שבועות מבלה במעצר (מישהו אמר ג'ואי ברטון?). פעם מכה נשים, פעם שובר כוס בירה על פנים של מישהו בפאב, פעם מציתים לו את המכונית, והוא כולה בן 22 - יש לו חתיכת הספק.

כישרון יש לו, אבל יש לו גם את כל הנתונים להיות אחד הפלופים הגדולים בהיסטוריה.

רק העונה הוא עוד הספיק לקבל שחרור בתנאי שהוא תחת חסותו של נולאן עד המשפט בנוגע להכאת חברתו לשעבר, בסוף לא היו מספיק ראיות אז לא היה משפט. הכנסתם סעיף בחוזה שבזמן שהוא בכלא הוא לא מקבל משכורת?

לשים גם חצי מה ששילמתם עליו אחרי חצי עונה טובה בפרמייר ליג, וכשבחצי העונה הזאת הוא עוד הספיק לבלות שוב בתחנת המשטרה הקרובה לביתו, זה פשוט לא מובן לי.

גם לי זה לא מובן.

אמרתי שמהחיר מוגזם. כולם אומרים.

אבל הכסף שולם, והוא כן חלוץ טוב, והיום יש לנו 2 חלוצים טובים במקום אחד שהיה אתמול.

ואם ג'ואי ברטון נרגע, גם קארול יכול להרגע.

גם לי זה לא מובן.

אמרתי שמהחיר מוגזם. כולם אומרים.

אבל הכסף שולם, והוא כן חלוץ טוב, והיום יש לנו 2 חלוצים טובים במקום אחד שהיה אתמול.

ואם ג'ואי ברטון נרגע, גם קארול יכול להרגע.

רק תקוו שזה ייקח לו פחות שנים וימים בכלא מאשר לבארטון.

לי אישית נראה שכרגע עם השתן בראש הוא רק ימשיך להתפרע, חצי השנה האחרונה עם כל הגולים והופעת בכורה בנבחרת לא מנעה ממנו להיכנס לקטטות, אולי אפילו להיפך.

בארטון התאפס על עצמו אחרי שהקריירה שלו היתה בנסיגה וקלט שתיגמר אם לא יירגע, קרול כרגע רק מרוויח. תקוו שדלגליש יוריד לו את הכאפה הראשונה ממש חזק כשהוא יצטרך, יש סיכוי שזה יהיה בקרוב.

גם בתור אוהד ליברפול אני יכול קצת להבין את טורס. בסופו של דבר הוא בא לליברפול כי הוא רצה לעבור לקבוצה גדולה שיכולה לזכות בתארים. ומה לעשות קרה מה שקרה. מאז העונה של המקום השני אין שם יותר קבוצה שיכולה לזכות בתארים, והוא כבר בן 26 אל תשכחו. יכול להיות שזה בסופו של דבר יהיה טוב גם לליברפול.

איזה טור דעה מטומטם בוואן לגבי ליברפול :| גם הוא טוען שטורס החלוץ הכי טוב בעולם,למרות שהוא משחק עם ברבאטוב באותה הליגה,וגם הוא טוען שמכרו אותו כדי לחזק את צ'לסי ולהפריע ליונייטד. וואו,כמה טמטום.

אם הוא היה אומר משהו בסגנון: "דבר אחד טוב לליברפול במעבר של טורס לצ'לסי זה שזה מגדיל את הסיכויים שמנצ'סטר לא תקח אליפות, אפילו אם לא במודע", הייתי יכול להבין. אבל כמו שהוא כתב זה? סתם עוד טור מגעיל שמוכיח כמה הם חובבנים...

חידוש גדול לשיר של טורס, בונבוניירה.

בנוגע לקארול אני גם מזועזע מהמחיר ששולם עליו, מה הבעיה לחכות לקיץ ולנצל את הכסף בצורה הגיונית?

גם ככה לא נגיע לכלום השנה, אז לפחות יהיה אפשר להביא בסבלנות איזה 2 תותחים כשקארול במקסימום שחקן טוב, בטח לא כוכב.

וגם אם שוק החלוצים לא גדול במיוחד (יורנטה, אגווארו, קבאני, ליסנדרו לופז) אפשר להשקיע בעמדות אחרות כמו ריברי, סניידר, לבאצי, קייליני או דה רוסי.

רבאק, זה מועד ההעברות שפאציני עבר לאינטר תמורת 15M יורו או אדין דז'קו לסיטי ב-28M יורו. מתסכל.