Jump to content

מלפפונים אירופאיים - נושא מרוכז

Recommended Posts

עד עכשיו אמרו לי שאין לי מושג. אבל, בחייאת .. נכון צ'אבי ובנאליו (השוער של שוויץ) דומים אחושרמוטה?

http://wiki.masquefutbol.com/images/5/5f/Xavi.jpg

http://hawk.ekstergans.net/images/benaglio.jpg

מצטער שלא העליתי את התמונות ישר ובלי קישורים פשוט אין לי מושג איך עושים את זה :mushy: :D

לדעתי התגלית של המונדיאל הוא מולר, שחקן נהדר ללא ספק(כמובן שאוזיל גם שחקן אדיר, אבל מבחינתי מולר התגלית כי את הטורקי המתאזרח כבר הכרתי לפני כן)

לדעתי תגלית העונה זה מולר, אבל הוא הגיע למונדיאל כשחקן מוכר.

מה שכן, זה דורש פתיחת נושא בפורום מונדיאל.

* אחרי שכל הפרטים על העברותיהם כבר סוכמו בשבוע שעבר, הפכו היום לאונרדו בונוצ'י וחורחה מרטינז לשחקני יובנטוס בצורה רשמית. בונוצ'י נרכש מבארי תמות 15.5 מיליון יורו, בעוד מרטינז עלה לגברת הזקנה 12 מיליון יורו, שעשו דרכם לקטאניה.

שמועות:

* על פי דיווחים בגרמניה, באיירן מינכן דחתה את הצעתה של ריאל מדריד לרכוש את בסטיאן שווינשטייגר תמורת 50 מיליון יורו.

* באיטליה טוענים שאינטר שמה עין על מגן נבחרת מקסיקו ופ.ס.וו איינדהובן, קרלוס סלסידו, ושהיא תנסה לרכוש אותו בשבועות הקרובים.

* על פי דיווחים באנגליה, ארסנל הגישה הצעה בסך 27 מיליון יורו על שני שחקני מנצ'סטר סיטי, נייג'ל דה יונג ושון רייט פיליפס.

יאללה סיטי רק שיביאו מגן ימני ושנה הבאה אפשר לדבר על צמרת גבוהה ...

דויד סילבה שחקן אדיר ואני בטוח שהוא יצליח ... ביחד עם יאיא טורה, סטפן איירלנד, רייט פיליפס, אדם ג'ונסון, גארת' בארי לסיטי יש קישור מצוין .

דווקא יש דיבורים על כך שאיירלנד יעזוב את הסיטי.

בכל מקרה אני לא מבין איך כל כך הרבה שחקנים במרכז המגרש יכנסו בהרכב של הסיטי.

יש את איירלנד, יאיא טורה בארי וסילבה ...

אחד מהם יישב על הספסל כנראה זה יהיה בארי ...

או שיהיה קישור שבנוי ככה :

יאיא טורה ---- גארת' בארי

דויד סילבה ----- איירלנד

מה שלא נראה הגיוני כי אין לך שחקני קו (סילבה ואיירלנד עדיפים באמצע) אז סביר שאחד משחקני הקישור יעזוב (אולי איירלנד באמת)

ובפינת משבר הזהות:

כריסטוף מצלדר, שגדל בשאלקה, מאוחר יותר הגיע לדורטמונד, זכה איתה באליפות, היה הקפטן, דפק לשאלקה אליפות ומכר חולצות באתר שלו על המשחק הזה, חתם בשאלקה. אם לא מספיק שהאוהדים של דורטמונד רתחו עליו הבגידה אחרי שהבטיח לחזור אליהם, ואם לא מספיק שהאוהדים של שאלקה רתחו עליו על זה שהוא מעיז לחזור אליהם אחרי ההיסטוריה הצהובה שלו - הוא הכריז בראיון שהוא עדיין חבר מועדון בדורטמונד. כזה שמשלם כסף למועדון. ולא מתכוון לבטל את הרישום שלו.

מעניין מאיזה יציע הוא יחטוף יותר קללות בדרבי.

אשכרה דורטמונד מקבלת כסף משאלקה. זה אדיר.

ויש מצב שהקפטן של שאלקה יהיה מוכר חולצות אנטי-שאלקה שחבר בבורוסיה דורטמונד. אני מת לראות את זה.

ובפינת משבר הזהות:

כריסטוף מצלדר, שגדל בשאלקה, מאוחר יותר הגיע לדורטמונד, זכה איתה באליפות, היה הקפטן, דפק לשאלקה אליפות ומכר חולצות באתר שלו על המשחק הזה, חתם בשאלקה. אם לא מספיק שהאוהדים של דורטמונד רתחו עליו הבגידה אחרי שהבטיח לחזור אליהם, ואם לא מספיק שהאוהדים של שאלקה רתחו עליו על זה שהוא מעיז לחזור אליהם אחרי ההיסטוריה הצהובה שלו - הוא הכריז בראיון שהוא עדיין חבר מועדון בדורטמונד. כזה שמשלם כסף למועדון. ולא מתכוון לבטל את הרישום שלו.

מעניין מאיזה יציע הוא יחטוף יותר קללות בדרבי.

אשכרה דורטמונד מקבלת כסף משאלקה. זה אדיר.

ויש מצב שהקפטן של שאלקה יהיה מוכר חולצות אנטי-שאלקה שחבר בבורוסיה דורטמונד. אני מת לראות את זה.

למה יש מצב ישנאו אותו בשאלקה?

אם כן,מסכן...

נראה לי האוהדים של שתי הקבוצות יעבירו מאחד לשני קללות עליו חחחח

דוד סילבה ווינגר קלאסי בצד שמאל, והוא מתפקד מעולה בצד ימין כשהוא עושה תנועה לאמצע עם רגל שמאל.

יכול לשחק גם מאחורי החלוץ, אך הוא איננו שחקן אמצע כמו גארת' בארי לדוג'.

דוד סילבה ווינגר קלאסי בצד שמאל, והוא מתפקד מעולה בצד ימין כשהוא עושה תנועה לאמצע עם רגל שמאל.

יכול לשחק גם מאחורי החלוץ, אך הוא איננו שחקן אמצע כמו גארת' בארי לדוג'.

אם כבר עדיף שהוא ישחק כמו בנבחרת ספרד :

כשוייה באמצע, אינייסטה משמאל וסילבה מימין ...

ככה הוא מנצל את רגל שמאל בשביל להיכנס לאמצע, היה קיצוני ימני בולנסיה הרבה מאוד פעמים והיה מצוין .

יש דיווחים בצרפת שריאל מציעה 22 מיליון יורו על האזארד מליל.

נקווה מאוד שזה יצא לפועל כי אם כן אז לליל יהיה כסף לשלם להפועל על דה סילבה ואז נוכל להיפטר ממנו

אם כבר עדיף שהוא ישחק כמו בנבחרת ספרד :

כשוייה באמצע, אינייסטה משמאל וסילבה מימין ...

ככה הוא מנצל את רגל שמאל בשביל להיכנס לאמצע, היה קיצוני ימני בולנסיה הרבה מאוד פעמים והיה מצוין .

אני אומר, בעיקרון הוא קשר שמאלי קלאסי, כמו רובן לדוג'. אבל מאז שהשיטה הזאת הוכיחה את עצמה, כששחקן עם רגל ימין משחק בצד שמאל ועושה תנועה לאמצע ולהפך, החליטו לנסות ולהוציא מסילבה את המיטב כשהוא משחק בצד ימין.

יש דיווחים בצרפת שריאל מציעה 22 מיליון יורו על האזארד מליל.

נקווה מאוד שזה יצא לפועל כי אם כן אז לליל יהיה כסף לשלם להפועל על דה סילבה ואז נוכל להיפטר ממנו

ים כסף..יכולים לקחת גם את אניימה בעסקת חבילה ואני בכלל אהיה אוהד ליל בשנה הבאה..

נראה לי אחרי המונדיאל תהיה מלחמה על סוארס התותח של אורוגוואי ואיאקס..

הוא לא סיכם באף קבוצה לפני הטורניר נכון?

לא שחקן לרמות הגבוהות באמת לדעתי..לפחות לא כרגע.

יתאים לקבוצות שולי צמרת בספרד ויאריאל ולנסיה אתלטיקו וכאלו...

לא רואה אותו באחד המועדונים המובילים כרגע...

לא יודע על מה אתה מדבר הוא תותח!

ואחרי היום בכלל הוא שחקן מרגש!

להביאאאא!!! :yellow_cool1:

בבקשה תגיד שאתה לא רציני.

אם פרגי מחתים את הרננדס שכמה שהוא מוכשר סוארס טוב ממנו בכמה רמות אז סוארס מתאים לכל קבוצה בעולם.

אני מאמין שיוניטד וארסנל ילכו עליו חזק אני לא יתפלא אם ליברפול וריאל יצטרפו אליהם