Jump to content

דעה אישית

גיא לוי

Recommended Posts

לראשי האולטראס שלום.

אני רוצה להבין בשביל מה אתם חייבים להרוס כל דבר שזז?

למה אתם עושים את זה?

למה לדחוף את הדעות שלכם לכל מקום? - נמאסתם!.

תפסיקו לדחוף את אבי נימני לכל מקום! תבינו זה נגמר.

גם לכדורסל? עזבו את זה שלא הכניסו את השלט (ובצדק)

אני מאשים אותכם בכל מה שקרה!

אם לא הייתם ממשיכים בטיפשות ובחוצפה שלכם להכניס ת'שלט ואת אבי נימני לכל מקום

זה לא היה קורה.

אבי נימני לא קשור למכבי כדורסל! אתם מנסים בכוח להרוס את הכל!

מספיק! אתם לא אוהדי מכבי אתם אוהדי נימני.

אז הנה מתכוננת עוד מחאה (בגללכם) השגתם את מה שרציתם מרוצים? עכשיו לא רק לוני יהיה נגדנו אתם תגרמו שגם המלך (שמעון מזרחי) ישנא את הקהל.

השגתם את מה שרציתם הצלחתם להרוס את כל האוהדים- נמאסתם! תתפרקו.

אתה מתבלבל בין 2 ארגונים שונים.

יש בכדורסל גוף שנקרא "אולטראס כדורסל", הוא אינו קשור בארגון האולטראס.

למה שקרה אמש בהיכל אין שום קשר לארגון האולטראס מהכדורגל.

השלט של אבי נמני הובא להיכל, ע"י אוהדי מכבי כדורסל, שהינם אוהדי מכבי בכדורסל. זאת לא הפעם הראשונה ששלט של הכדורגל מגיע להיכל וששלטים מהכדורסל מגיעים לכדורגל. יש שיתוף פעולה בין מחנות האוהדים, מה גם שחלקם משתייכים גם לכדורסל וגם לכדורגל.

אתה טוען שהשלט לא הוכנס, כנראה שלא היית אתמול ביד אליהו ואתה לא יודע על מה אתה מדבר, תרשה לי לתקן אותך במקצת, כי במקרה הייתי במקום בזמן שהכל קרה.

לקראת סיום המחצית הראשונה, עלו לפתע שוטרים לעבר הגוש בשער 11, הורידו את השלט של אבי נמני ועוד מס' כרזות. כאקט של מחאה, הורידו חברי ארגון אולטראס הכדורסל, את כל השלטים והדגלים שלהם, והתיישבו בדממה. השוטרים אמרו שהם קיבלו הוראה מניר פרצלינה. הורדו גם שלטים והוחרמו גם דגלים, ע"י השוטרים, אף מהיציעה של אוהדי הפו*ל ירושלים.

מיד בסיום המשחק, ניסו חברי ארגון אולטראס הכדורסל לקבל בחזרה את השלטים שלהם בחזרה ואת השלט של נמני בפרט, מכיוון שביום ראשון יש דרבי והשלטים נחוצים. תחילה סירב מר פרצלינה להחזיר את השלט, ורק בהתערבותו של אורי משיח, שהינו מארגון האולטראס בכדורגל, הסכים להחזיר את השלט, אך בהוראה שזאת הפעם האחרונה שהשלט מובא ליד אליהו, מכיוון שאבי נמני שחקן ביתר ירושלים והשלט כבר לא אקטואלי.

זה מה שקרה.

עכשיו, אותו ניר פרצלינה הוא במקרה גם מנהל אצטדיון בלומפילד, במסגרת הסמכות שלו, לא לתת לנו להכניס את השלט הנ"ל יותר לבלומפילד בטוענה שמדובר בהסתה (שכחתי לציין שזה מה שנטען על השלט אתמול...).

אוליי תסביר לי בבקשה, מה הסתה ב"אבי נמני זה בדם 8 לעולם"?!?!?!

המחאה שכנראה מתוכננת בהיכל, אינה קשורה כלל וכלל לארגון האולטראס מהכדורגל והיא אינה בגלל השלט של אבי נמני, אלא אקט הורדת השלט והחרמתו...יש להם סיבות נוספות.., אבל את זה כבר תצטרך לשאול אותם בפורום של צהבת או משהו כזה, כי אני לא כל כך בקיעה במה שקורה בארגון האולטראס סניף כדורסל.

בנוגע לשמעון מזרחי...הוא לא היה מעורב בהחלטה של פרצלינה, הוא אפילו לא ידע במה מדובר...מבלי להכיר אותו אישית, אך מלדעת עד כמה הוא אוהד מכבי שרוף בכדורגל, אני יכולה לתאר לעצמי, שכששמע על מה שקרה, ואתמול הוא לא שמע, (הייתי בהיכל עד שתים עשרה בלילה, אף אחד מבכירי הנהלת מכבי, לא ידע מה קרה), הוא לא אהב את מה ששמע.

יש הבדל של שמיים וארץ בין היחס של מר שמעון מזרחי לאוהדי הקבוצה, לבין היחס של לוני הרציקוביץ לאוהדי הקבוצה.

אני לא ראיתי את המנהל של קרית אליעזר אומר לאוהדים של מכבי חיפה להוריד תמונות ושלטים של ראובן עטר ועוד בטענה שזאת הסתה!

בושה להתנהגות הזאת אני בטוח שלשמעון מזרחי אין קשר בדבר ואני בטוח שלא אכפת לו איזה שלט של הכדורגל ואיזה של הכדורסל ואיזה שלט של הכדורעף, ניר פרצלינה חתיכת אפס שכמו לוני שונא את הקהל של מכבי ומחפש רק כסף בושה!

יאללללההה..........

הרסתם עלק

בלי הארגונים האלה

מי היה מביא לך תופים

מי היה עושה לך שלטים

מי היה כותב לך שירים

מי היה מרים אותך בפיגור

כל אחד בא עם טענות

קודם תחשבו מה אתם עשיתם למען מכבי וזה (".. אבל יש לי מנוי ואני מעודד ויש לי דגל!" - תגובה של מפגרים)

נמאס לכם תעברו שער

שגעתםםםםם

לא שאני חבר באולטראס ולא שאני חבר בשחקן (סאב11 עולה)....

האירגון אולטראס מכבי, הם אותו אירגון בכדורגל פשוט יש עוד סניף בכדורסל של אותו אירגון.

דרך אגב, לא אירגון אולטראס מכבי פתח במחאה אלא, השחקן ה-12. אין טעם לתקוף אותו.

ההשקפת עולם שלך די טיפשית לדעתי...

לבוא בטענות לאולטרס בגלל שקרעו להם שלטים ,לפחות בעיני

זאת דרך מוזרה להסתכל על הדברים.

גיא לוי, ידידי , מאמן שדרך בבני יהודה וגם שם לא הסתדר?

בנו של המושחט הגדול בעולם גברי לוי?

מה אתה בא ומטיף לנו על דרכי מחאה , על השחקן או חס וחלילה על אנשים הגדולים ממך פי כמה וכמה , אתה בא ומטיח האשמות?

גיא לוי ידידי , לך תפרשן לך משחקים מליגת העל ועל תפריע לנו לפני הדרבי שעומד בפתח.

ועוד דבר מתוק, על תשכח .

אבי במכבי ויישאר במכבי , ועל תתן לשום גורם או מעבר לקבוצה שונה להשפיע על הדבר, אבי תמיד אבל תמיד ירצה בהצלחתנו , אז מן הסתם שנרצה לזכור אותו ולתמוך בו , לעד!

קפיש!

:P

אתם צודקים שלא בסדר שהורידו להם שלטים, אבל זאת לא סיבה למחאה!! הם מחפשים למחות- ורואים את זה!!!

אין קבוצה שבה אין אף אי הסכמה וחיכוך בין הנהלה לאוהדים, אבל לא על כל שטות מוחים! הנהלת מכבי ת"א בכדורסל היא הטובה בארץ הן בניהול והן ביחס לאוהדים! אז קורה שיש איזה משהו שהם עשו לא בסדר- לא סיבה למחות! אנחנו צריכים לומר תודה שיש לנו כזאת הנהלה, ועם כל הכבוד לאולטראס על ההשקעה שלהם וכל מה שאמרתם, הם סתם מחפשים באופן קבוע להתסיס את הקהל! גם בכדורסל ועכשיו גם בכדורסל!

זה באמת נראה לך שטות?

שבאים ומורידים שלט בגלל שהוא "לא רלוונטי יותר", שלט שאין בו הסתה, גזענות או משהו שלילי, שלט של אהבה נטו, ובאים ומורידים אותו בלי שום סיבה הגיונית?

אם זו שטות, אם זו לא סיבה למחות, אנל'א יודעת מה כן.

משהו פה התעוות מאוד, אם עושים דברים כאלה, משהו פה הולך לכיוון מאוד לא רצוי, וצריך לעצור את זה בזמן.

אתה טועה, זה לא "לא בסדר שהורידו להם שלטים", זה פשוט אבסורד!

אתה שמעת על דבר כזה פעם , מלבד במקומות שהדמוקרטיה לא קיימת בהם, מקומות בעלי משטרים חשוכים?

נמאס לי מהטמטום הזה, נמאס לי כבר מאנשים שמוכנים לאכול כל דבר בשקט, יש דברים שאי אפשר לעבור עליהם ולהבליג רק בשביל למנוע "חיכוך עם ההנהלה".

לתלות את השלט של נמני זה "טפשות וחוצפה"????

יודע מה, אדון גיא לוי?

זה לא רלוונטי כרגע, במצב אידאלי לאוהדים צריכה להיות זכות לתלות גם שלט שאומר "באוטו אנחנו מקליקים ת'עניינים", גם אם זה הכי לא רלוונטי, כל עוד אין בזה הסתה, קריאה לאלימות, גזענות או כל נגע רע אחר, זה לגטימי,

ואין לאף אחד, אף אחד, שיהיה ראש העיר מצידי, זכות להוריד להם את השלט הזה.

חבל שאנחנו נמצאים במצב מעוות כל כך ואתם אומרים- תנו לזה לקרות.

לאדון גיא לוי שלום.

ארגון האולטראס גאה בכל מעשיו וימשיך לבלוט בשטח על אפם ועל חמתם של אוהדי כורסא כמוך

הדברים שכתבת אינם ראויים להתייחסות או להגנה מצידנו

זו הסתה ונסיון לגניבת דעת.

לידיעתך האישית, שמעון מזרחי, כואב את המצב בקבוצת הכדורגל לא פחות מאיתנו, אולם גם הוא אינו יכול לעשות דבר.

לפני שנים ,שאתה עדיין היית מדביק מדבקות של ליוויס במחברות בי"הס, אני החוליגן, הגנתי בגופי על מר מזרחי, מפני עשרות אוהדי הפו*ל, שניסו לתקוף אותו,

אנחנו ארגון ששינה את התרבות המקולקלת של אוהדי מכבי ת"א

גם לאוהדים יש זכויות, ורק עכשיו התחילו להפנים את העבודה וההשקעה שלנו מ-96

אני כאדם, תמיד מחפש דרכים של שלום לפתור בעיות, תמיד אני מקשיב ומוכן לקבל ולהפנים כל ביקורת שתופנה אלי

אני בטוח שתמצא את הדרך ליצור קשר במקרה של שאלות או בעיות

בידידות והבנה, אורי משיח

זה באמת נראה לך שטות?

שבאים ומורידים שלט בגלל שהוא "לא רלוונטי יותר", שלט שאין בו הסתה, גזענות או משהו שלילי, שלט של אהבה נטו, ובאים ומורידים אותו בלי שום סיבה הגיונית?

אם זו שטות, אם זו לא סיבה למחות, אנל'א יודעת מה כן.

משהו פה התעוות מאוד, אם עושים דברים כאלה, משהו פה הולך לכיוון מאוד לא רצוי, וצריך לעצור את זה בזמן.

אתה טועה, זה לא "לא בסדר שהורידו להם שלטים", זה פשוט אבסורד!

אתה שמעת על דבר כזה פעם , מלבד במקומות שהדמוקרטיה לא קיימת בהם, מקומות בעלי משטרים חשוכים?

נמאס לי מהטמטום הזה, נמאס לי כבר מאנשים שמוכנים לאכול כל דבר בשקט, יש דברים שאי אפשר לעבור עליהם ולהבליג רק בשביל למנוע "חיכוך עם ההנהלה".

לתלות את השלט של נמני זה "טפשות וחוצפה"????

יודע מה, אדון גיא לוי?

זה לא רלוונטי כרגע, במצב אידאלי לאוהדים צריכה להיות זכות לתלות גם שלט שאומר "באוטו אנחנו מקליקים ת'עניינים", גם אם זה הכי לא רלוונטי, כל עוד אין בזה הסתה, קריאה לאלימות, גזענות או כל נגע רע אחר, זה לגטימי,

ואין לאף אחד, אף אחד, שיהיה ראש העיר מצידי, זכות להוריד להם את השלט הזה.

חבל שאנחנו נמצאים במצב מעוות כל כך ואתם אומרים- תנו לזה לקרות.

זאת לא שטות

אמרתי שזה באמת לא בסדר

אבל יש לי תחושה שמאז שהתחילה המחאה (הצודקת) בכדורגל הרבה אוהדים מחפשים עוד פגמים למחות עליהם

הנהלת מכבי בכדורסל אינה מושלמת, אבל המרחק בין מה שקרה אתמול לבין שביתת עידוד הוא גדול מאוד בעיניי!

נ.ב

גם להפועל ירושלים הורידו שלטים- אולי זה לא קשור לתוכן של אותו שלט שהורד....

" כי נמני לא קשור לכדורסל ", איזה משפט טיפשי.

זה כמו שלא היית נותן לאוהד הפו*ל לפרוש דגל של " קרן, אני אוהב אותך, התינשאי לי ",

מה קשור קרן והפועל ודרבי?

נו ב'מת.

" כי נמני לא קשור לכדורסל ", איזה משפט טיפשי.

זה כמו שלא היית נותן לאוהד הפו*ל לפרוש דגל של " קרן, אני אוהב אותך, התינשאי לי ",

מה קשור קרן והפועל ודרבי?

נו ב'מת.

חחחחח אני זוכר את זה

עוד מאז אני מתכנן לעשות את זה לאישתי