Jump to content

מאור בוזגלו

הרוסונרי

Recommended Posts

וזה התירוץ שלו?שחקן צריך להתחמם מהרגע שהמאמן אומר לו עד לרגע שהמאמן קורא לו לעלות לדשא או לחזור לספסל ולסתום את הפה.

ואם זה היה קורה לפני שנתיים והוא היה מכפר על זה אף אחד לא היה מזכיר את זה אבל כרגע זה הדבר הכי 'גדול' שמאור עשה בשנה האחרונה וכן הוא יצטרך לכפר על זה.

לא אמרתי שזה התירוץ שלו. אני גם עשיתי מעבר בין מה שאמרתי בצחוק למה שאמרתי ברצינות. לא מפתיע שזה הדבר הכי גדול שמאור עשה כי כל הזמן מחפשים מה אנשים עשו רע, ובגלל זה הדבר הכי גדול שהוא עשה היה זה ולא למשל הבישול שלו מול ביתר דקה אחרי האדום של ג'אן אחרי מהלך אישי, השער שלו מול ביתר 17 שניות מהפתיחה מחזור אחרי זה או המהפך שהוא הוליך מול הפועל עכו.

הרי שורה תחתונה הוא עדיין בקבוצה, ויש לו חוזה במכבי.

אם במכבי החליטו לבנות עליו, בואו נדחוף אותו ונעודד אותו, זאת יכולה להיות עונת המפתח שלו, כשמשחקים לידו קולאוטי, יצחקי, והזרים שיבואו לקישור, הוא יוכל להשתדרג בצורה בלתי רגילה ולהציג את הכישרון הגדול שיש בו, כי אין להתווכח שהוא כשרוני ברמות ושיש לו פוטנציאל ענק, אבל מה לעשות שהשחקנים שלידו היו נחותים ממנו עד כה.

אי אפשר להאשים אף אוהד שלא יכול לאהוב כרגע את מאור, באמת שלא מגיע לו, אחרי מה שהיה בטדי, אחרי זה שאבא שלו מזיין את השכל והוא לא משתיק אותו, הכל נכון.

אבל אם ההחתמות הצפויות ייסגרו, מכבי הולכת לפתוח עונה עם הסגל המוכשר בהיסטוריה שלה (כן כן, לא מגזים) וזה צריך להיות השיקול היחידי שבגללו הגיוני לעמוד מאחורי מאור, ובכלל, מאחורי כל הקבוצה הזאת. הפוטנציאל טוב, חבל להרוס את זה עוד לפני תחילת עונה עם שחקנים ששרופים כבר ביולי.

להכניס אותו משחק אחד לעשר דקות, אחרי זה לחמש, אחרי זה לשתיים, אחרי זה לעשר עוד פעם, ואז כל פעם שהקבוצה בפיגור זה לא לשלב בהדרגה. הייתי אומר שהוא הוכיח שיש לו ביצים אז במחזור ה30 כשהוא הביא לנו ניצחון ראשון אחרי שבעה משחקים. אלא אם יש לך כאילו משהו מסוים שאתה מצפה ממנו לעשות כדי לסלוח לו...?

שיתנהג כמו לואיס אנריקה אחרי המעבר לבארסה ולא כמו קוקסינל עם קוקו

שינהיג, למרות שזאת בקשה גדולה מידי מילד חרא

מי ישמע מה הוא כבר עשה לך שאתה קורא לו ילד חרא....

אל תשים את הדרעק הזה עם לוצ'ו באותו משפט :wubyellow3:

בוזגלו לא היה רע כשהוא חזר מהפציעה, בדרבי הוא היה אחלה, אבל הוא לא הוכיח שהוא מסוגל להנהיג באף שלב. אולי כשהפוקוס יהיה על יצחקי, קולאוטי והזרים שיבואו, הוא ישחק טוב יותר, הרי להעלם הוא לא יעלם. מוכשר מדי בשביל להתייבש על הספסל כשהוא בכושר משחק.

לא אמרתי שזה התירוץ שלו. אני גם עשיתי מעבר בין מה שאמרתי בצחוק למה שאמרתי ברצינות. לא מפתיע שזה הדבר הכי גדול שמאור עשה כי כל הזמן מחפשים מה אנשים עשו רע, ובגלל זה הדבר הכי גדול שהוא עשה היה זה ולא למשל הבישול שלו מול ביתר דקה אחרי האדום של ג'אן אחרי מהלך אישי, השער שלו מול ביתר 17 שניות מהפתיחה מחזור אחרי זה או המהפך שהוא הוליך מול הפועל עכו.

או את זה שהוא אמור להרים את מכבי למעלה ולא עושה את זה.

או אתז ה שמכבי יכולה להיות להגיע למצב שהוא חייב לה משכורת עם כל הדיבורים של אבא שלו אבל הם מרחמים.

או את הפנדל שעד היום לא הגיע לשער של אניימה.

או את זה שהוא בא לאבי ואמר לו שהוא לא חם (אז מה הוא עשה חצי שעה? שיחק דוקים?) וברח מאחריות (וזה למה אני מחזיק מכחלון יותר)?

אז אתה תזכור לו את התשעה גולים (תחי הבינוניות) והשלושה בישולים.

אני אזכור את זה שמצפים ממנו ליותר (והכל בגללו ובגלל אבא שלו) שהוא פחדן וכמו שסופרנו אמר, שהוא ילד חרא.

לא אקלל אותו במגרש, אבל מבחינתי העונה זה להיות או לחדול גם בשבילו.

אבל זילבר, אם במצב כזה אני אומר שאבי בסדר, הוא כנראה בסדר...אם הייתה בעיה הייתי הראשון שאומר את זה, אחרי המשחק מול בית"ר אני הייתי משעה את מאור מהסגל עד סוף עונה.

או את זה שהוא אמור להרים את מכבי למעלה ולא עושה את זה.

או אתז ה שמכבי יכולה להיות להגיע למצב שהוא חייב לה משכורת עם כל הדיבורים של אבא שלו אבל הם מרחמים.

או את הפנדל שעד היום לא הגיע לשער של אניימה.

או את זה שהוא בא לאבי ואמר לו שהוא לא חם (אז מה הוא עשה חצי שעה? שיחק דוקים?) וברח מאחריות (וזה למה אני מחזיק מכחלון יותר)?

אז אתה תזכור לו את התשעה גולים (תחי הבינוניות) והשלושה בישולים.

אני אזכור את זה שמצפים ממנו ליותר (והכל בגללו ובגלל אבא שלו) שהוא פחדן וכמו שסופרנו אמר, שהוא ילד חרא.

לא אקלל אותו במגרש, אבל מבחינתי העונה זה להיות או לחדול גם בשבילו.

אבל זילבר, אם במצב כזה אני אומר שאבי בסדר, הוא כנראה בסדר...אם הייתה בעיה הייתי הראשון שאומר את זה, אחרי המשחק מול בית"ר אני הייתי משעה את מאור מהסגל עד סוף עונה.

קוסטה, גם אתה מאמין בו.

עכשיו אני אשאל אותך, הוא באמת קיבל הזדמנות (=עונה שבו נותנים לו את הקרדיט+קבוצה לידו+לא להיות פצוע) (וברור לי שפציעות זה לא באשמת הצוות המקצועי) לדעתי התשובה היא לא.

העונה הזאת זאת העונה שהוא אמור להוכיח שהוא אכן מאור בוזגלו, הכישרון הענק שכולם מחכים שיפרוץ. והעונה הוא יעשה את זה. לדעתי יהיה בין המצטיינים של מכבי, עם דאבל פיגרס בבישולים וכיבושים. יהיה חם.

קוסטה, גם אתה מאמין בו.

עכשיו אני אשאל אותך, הוא באמת קיבל הזדמנות (=עונה שבו נותנים לו את הקרדיט+קבוצה לידו+לא להיות פצוע) (וברור לי שפציעות זה לא באשמת הצוות המקצועי) לדעתי התשובה היא לא.

וואי סוויר חשבתי אתה לא יכול לצאת יותר טיפש ממה שאתה באמת אבל אתה שובר שיאים כל פעם מחדש

לא הוא לא קיבל הזדמנות עונה שלמה בהרכב והצעיד אותנו היישר למקום ה6

שחקן בינוני שבורח מאחריות.. לא שחקן שיכול להוביל קבוצה לא היה ולא יהיה ורמוט בחיים

לא שחקן שאפשר לבנות מסביבו קבוצה שלמה

שחקן בלוף שאולי ליד שחקנים טובים גם יהיה טוב

קיצר לך לישון אתה עייף אתה משדר לי חארטות

ורמוט עד העונה לא עשה 10% ממה שעשה בוזגלו בקריירה שלו, וורמוט כבר בן 25 (בוזגלו 22).

תן לו 3 עונות באווירה טובה ורגועה, ועם שחקנים טובים לידו, והוא לא רואה את ורמוט.

ורמוט עד העונה לא עשה 10% ממה שעשה בוזגלו בקריירה שלו, וורמוט כבר בן 25 (בוזגלו 22).

תן לו 3 עונות באווירה טובה ורגועה, ועם שחקנים טובים לידו, והוא לא רואה את ורמוט.

אתה צוחק נכון? חחח באווירה טובה חח בוזגלו איזה אוברייטד

הלוואי תמיר כחלון יפתח במקום הנעל בית הזה

ורמוט עד העונה האחרונה היה סתם שחקן פרווה. כשהוא היה בהפועל בקדנציה הקודמת הוא לא היה בכלל בשיא.

ורמוט עד העונה האחרונה היה סתם שחקן פרווה. כשהוא היה בהפועל בקדנציה הקודמת הוא לא היה בכלל בשיא.

כן זכה כולה ב2 גביעים בשנתיים וזה אתה אומר חלש

שחקן העונה 2010 פרווה אחי פרווה

שתי גביעים בשנתיים בקבוצה שהוא היה בה אולי כינור רביעי אחרי טועמה אבוקסיס והחברה

ואין ספק שהעונה הוא היה טוב מאוד אבל זה רק מוכיח ששחקן שהיה פרווה כמה שנים טובות יכול פתאום לפרוח ולהיות שחקן העונה

ככה שאת החרטות שאתה מזבל פה תיקח מקומות אחרים

העונה הוא היה טוב מאוד אבל זה רק מוכיח ששחקן שהיה פרווה כמה שנים טובות יכול פתאום לפרוח ולהיות שחקן העונה

בינגו. ומאור יותר מוכשר מורמוט... מאור הספיק להלהיב כששיחק באירופה ובנבחרות, לא בהפועל חיפה בליגה הלאומית.

וואלה השנה אני לא אקלל את בוזגלו באופן מיוחד ולא יתפס עליו, אלא אם כן יתן סיבה טובה תוך כדי, וזה רק בשביל לא להפריע לקבוצה. בוזגלו הוא ילד זין מזדיין בן זונה ואפס שאסור היה בצחוק אפילו שישאר אצלנו גם אם היה כריסטיאנו רונאלדו (והוא כל כך רחוק גם מלהיות כריסטיאנו רונאלדו הישראלי).

חוץ מהאבא הזבל והאפס שלו שמשמיץ את מכבי כל שני וחמישי, על מה שהוא עשה בטדי, שהשחקן הכי יקר בהיסטוריה של מכבי (מי אתה בכלל מה עשית בקריירה שלך, איזה תארים לקחת, הישגים, משהו?) לא יסכים לשחק כשזה התואר היחיד שאנחנו נלחמים עליו בחמש השנים האחרונות, אין שום מחילה, רוצה מחילה תביא טרבל, כלומניק.

קוסטה, גם אתה מאמין בו.

העונה הזאת זאת העונה שהוא אמור להוכיח שהוא אכן מאור בוזגלו, הכישרון הענק שכולם מחכים שיפרוץ. והעונה הוא יעשה את זה. לדעתי יהיה בין המצטיינים של מכבי, עם דאבל פיגרס בבישולים וכיבושים. יהיה חם.

הלוואי.

נחכה ונראה....

יותר משמועה, מאור בוזגלו סגור בבני-יהודה לעונה הבאה.

4 מיליון יורו, ואתם מקבלים אותו בעסקת חבילה יחד עם האבא.

אמה מה? קשטן לא ייקח את המחלה שנקראת יעקב בוזגלו לשום מקום.....

יותר משמועה, מאור בוזגלו סגור בבני-יהודה לעונה הבאה.

זה בין שמועה לכמעט סגור? או בין סיכם את תנאיו עקרונית ללבש פיג'מה כתומה?

מקור חביבי, וקצת הגיון בריא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.