Jump to content

מאור בוזגלו

הרוסונרי

Recommended Posts

זה בין שמועה לכמעט סגור? או בין סיכם את תנאיו עקרונית ללבש פיג'מה כתומה?

מקור חביבי, וקצת הגיון בריא.

את המקור אני משאיר לעצמי בינתיים, וההגיון הבריא אומר שעם פיצוי הולם עדיף לו לשחק בקבוצה לא פחות טובה, במפעל אירופי זהה, ועם מאמן שמחזיק ממנו.

בני-יהודה של 2010/2011 תהיה קבוצה הרבה יותר טובה ממה שחלקכם חושבים.

אבל הכי טוב לתת לזמן לעשות את שלו, אני מאמין שעד המשחק הראשון שלנו באירופה (1.7) בוזגלו יהיה בכתום, הבעיה שלי זה החבילה שבאה יחד איתו.

נו, מה רצית להוכיח לי בקישור הזה? מה שכתבתי אז היתה משאלת לב + התרשמות שלי מכל הראיונות שנתן.

, הוא תמיד אמר שבארץ ישחק רק בבני-יהודה, אבל שוב הוכח שכסף מעוור גם עיני טיפשים.

את מה שכתבתי על בוזגלו הבאתי ממקום הרבה יותר מוצק, ועם יסוד טוב להניח שאכן כך יקרה.

שאתה קצת זיין שכל וקצת חי בסרט שבני יהודה היא איזו אימפריה ששחקנים באמת שואפים להגיע אליה.

אתם קבוצה קטנה ונחמדה, אבל לא יותר מזה. תחנת ביניים לשחקנים (כמו עטר) לפני שהם מגיעים למכבי, וירידה ברמה לשחקנים שמגיעים ממכבי.

בהחלט משעשע הנאמבר 9 הזה

וקראתי עכשיו את כל הנושא רק כדי לראות כמה אנשים פה החליפו את עורם תוך חצי שנה. לפני חצי שנה כולם שם בכו שאין מצב שהוא בא למכבי וחיפה תרוויח ממנו בסוף. היום בוכים למה הוא בא אין בזה צורך. העיקר להתלונן.

שאתה קצת זיין שכל וקצת חי בסרט שבני יהודה היא איזו אימפריה ששחקנים באמת שואפים להגיע אליה.

אתם קבוצה קטנה ונחמדה, אבל לא יותר מזה. תחנת ביניים לשחקנים (כמו עטר) לפני שהם מגיעים למכבי, וירידה ברמה לשחקנים שמגיעים ממכבי.

"קבוצה קטנה ונחמדה" ???

תמיר כחלון היה מעדיף שיכרתו לו אשך מאשר לחזור למכבי שלך ולהישאר בבני-יהודה.

באמת ירידה ברמה, שחקנים כמו מישאלוף, ז'אן, מלול או קפילוטו, אני לא לוקח להיות אפסנאים בבני-יהודה.

תכבד ילד, תקרא ותחכים, ואח"כ אולי תחווה דעה שונה על מועדון מפואר וותיק כמו בני-יהודה.

בונא אתה עדיין מזיין תשכל עם אותם חרטות?

כנראה כרתו לתמיר אשך כי תתפלא, הוא במכבי. כנל אלירן עטר החבר שלך. כנל כל שחקן בהיסטוריה שמכבי רצו מימכם. את מלול או קפילוטו אתה לא לוקח לבני יהודה? חחחחחח סבבה. אבל כשנשאיל אותם אליכם כדי שיגדלו קצת, כי זה מה שאתם-תחנת מעבר, אז אתה תעשה מהם אלוהים בקטנה ואז גם תגיד שהם רוצים להישאר אצלכם.

ילד לך תאכל מרק ועזוב אותנו בשקט באמא שלך. מועדון מפואר וותיק בתחת שלי.

בונא אתה עדיין מזיין תשכל עם אותם חרטות?

כנראה כרתו לתמיר אשך כי תתפלא, הוא במכבי. כנל אלירן עטר החבר שלך. כנל כל שחקן בהיסטוריה שמכבי רצו מימכם. את מלול או קפילוטו אתה לא לוקח לבני יהודה? חחחחחח סבבה. אבל כשנשאיל אותם אליכם כדי שיגדלו קצת, כי זה מה שאתם-תחנת מעבר, אז אתה תעשה מהם אלוהים בקטנה ואז גם תגיד שהם רוצים להישאר אצלכם.

ילד לך תאכל מרק ועזוב אותנו בשקט באמא שלך. מועדון מפואר וותיק בתחת שלי.

כנראה שההפסדים בדרבים האחרונים והעובדה שהפכתם לקבוצה הכי פחות אטרקטיבית בת"א הכניסה בך מירמור, אבל לא נורא, מכבי רגילים להיות אלופי העולם בשוק ההעברות, ובינואר לעשות מחאות. בהצלחה.

כנראה שההפסדים בדרבים האחרונים והעובדה שהפכתם לקבוצה הכי פחות אטרקטיבית בת"א הכניסה בך מירמור, אבל לא נורא, מכבי רגילים להיות אלופי העולם בשוק ההעברות, ובינואר לעשות מחאות. בהצלחה.

אתה מבזבז את האשראי והסבלנות שניתנת לך כאן על ידי התגרות, חוצפה וטימטום מרהיב.אם לא תיתן כבוד למועדון הגדול ביותר בישראל בבית שלו-לא תקבל כבוד.אפילו להכח יש יותר אליפויות.

תפנים ילד-כל שחקן שנרצה ממכם- ניקח. כך היה וכך יהיה.גם כשאנחנו עגלות.

וגם בעשור השחור הזה אנחנו לא רואים אתכם. לא במאזני משחקים, לא במיקומים(לא ירדת ליגה בעשור הזה?) ובוודאי שלא בתארים.

את המירמור שלי מהדרבים האחרונים אני שומר לאוהדי הפועל אני לא יבזבז אותו עלייך

מי אתם בכלל? אתה רציני בכלל שאתה מתווכח איתי פה? מה אתה דפוק? לקחתם אליפות אחת כל החיים שלכם מה אתה אהבל?

אתה מבזבז את האשראי והסבלנות שניתנת לך כאן על ידי התגרות, חוצפה וטימטום מרהיב.אם לא תיתן כבוד למועדון הגדול ביותר בישראל בבית שלו-לא תקבל כבוד.אפילו להכח יש יותר אליפויות.

תפנים ילד-כל שחקן שנרצה ממכם- ניקח. כך היה וכך יהיה.גם כשאנחנו עגלות.

וגם בעשור השחור הזה אנחנו לא רואים אתכם. לא במאזני משחקים, לא במיקומים(לא ירדת ליגה בעשור הזה?) ובוודאי שלא בתארים.

המדליה בדרך.

לא מתגרה בכם, אבל אם תגלגל אחורה את הנושא תראה מה אני כתבתי ומה ענו לי.

לא רוצים אותי כאן? סבבה. תעיפו אותי. אבל כל עוד אני כאן, אני אתבטא ואגן על המועדון שאני אוהב מהכפשות ושטויות של ילדים בני 14.

מכבייה יקר, אני באופן אישי נפגעתי, מה זה 'אפילו להכח', שלא תזלזל הלו, הכח הייתה אימפריה, קבוצה עם עבר מפואר, ציונות וצביון מפוארים בכל מה שקשור לעם היהודי, לא פחות משל מכבי תל אביב

המדליה בדרך.

לא מתגרה בכם, אבל אם תגלגל אחורה את הנושא תראה מה אני כתבתי ומה ענו לי.

לא רוצים אותי כאן? סבבה. תעיפו אותי. אבל כל עוד אני כאן, אני אתבטא ואגן על המועדון שאני אוהב מהכפשות ושטויות של ילדים בני 14.

אני לא מנהל פה ולא מתיימר. דיברתי על כבוד בסיסי שאתה מאבד כשאתה מתגרה ללא צורך(ובסיס) ולא על להעיף אותך.

אין שום דבר פסול בקבוצה קטנה ונחמדה.מה לא נכון בזה? אתם לא נחמדים(במובן של גרעין קהל,וותק, מסורת)?אתם מועדון גדול שמתמודד(או מתיימר) על תארים?

זכותך להגן על הקבוצה שלך. זאת גם חובתך. אבל יש דרך וצורה.

מכבייה יקר, אני באופן אישי נפגעתי, מה זה 'אפילו להכח', שלא תזלזל הלו, הכח הייתה אימפריה, קבוצה עם עבר מפואר, ציונות וצביון מפוארים בכל מה שקשור לעם היהודי, לא פחות משל מכבי תל אביב

צודק. לוקח חזרה.

אני לא מנהל פה ולא מתיימר. דיברתי על כבוד בסיסי שאתה מאבד כשאתה מתגרה ללא צורך(ובסיס) ולא על להעיף אותך.

אין שום דבר פסול בקבוצה קטנה ונחמדה.מה לא נכון בזה? אתם לא נחמדים(במובן של גרעין קהל,וותק, מסורת)?אתם מועדון גדול שמתמודד(או מתיימר) על תארים?

זכותך להגן על הקבוצה שלך. זאת גם חובתך. אבל יש דרך וצורה.

צודק. לוקח חזרה.

זהו שלא אני הוא המתגרה. לא זו היתה כוונתי בכל אופן.

ובני-יהודה הוא הרבה יותר מ"קבוצה קטנה ונחמדה" ואם תסתכלו מעט מעל האף שהרמתם גם תבינו שישנן קבוצות ומועדונים גדולים אחרים שלא קוראים להם מכבי. אני מכבד את הקהל של מכבי ת"א והתפאורות שהוא מעמיד הן הכי יפות ומושקעות בארץ בלי תחרות כבר שנים, אבל לא אתן לאף אחד באף מסגרת, להשוות את בני-יהודה שלי לאיזה הפועל עכו משודרגת. לא יקום ולא יהיה. כל שחקן שמכבי לקחה מבני-יהודה הוא שחקן שבני-יהודה לא רצתה בשירותיו (כולל עטר) ונתתי כבר את הדוגמא ההפוכה, לאף שחקן (להוציא שירן ייני) מהסגל של מכבי בעונת 2009-2010 אין מקום בבני-יהודה, זה אמור להכניס אתכם לפרופורציה.

זהו שלא אני הוא המתגרה. לא זו היתה כוונתי בכל אופן.

ובני-יהודה הוא הרבה יותר מ"קבוצה קטנה ונחמדה" ואם תסתכלו מעט מעל האף שהרמתם גם תבינו שישנן קבוצות ומועדונים גדולים אחרים שלא קוראים להם מכבי. אני מכבד את הקהל של מכבי ת"א והתפאורות שהוא מעמיד הן הכי יפות ומושקעות בארץ בלי תחרות כבר שנים, אבל לא אתן לאף אחד באף מסגרת, להשוות את בני-יהודה שלי לאיזה הפועל עכו משודרגת. לא יקום ולא יהיה. כל שחקן שמכבי לקחה מבני-יהודה הוא שחקן שבני-יהודה לא רצתה בשירותיו (כולל עטר) ונתתי כבר את הדוגמא ההפוכה, לאף שחקן (להוציא שירן ייני) מהסגל של מכבי בעונת 2009-2010 אין מקום בבני-יהודה, זה אמור להכניס אתכם לפרופורציה.

ד"ש לאביב חדד...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.