Jump to content

מאבדים את ליאור ג'אן?

Echoes

Recommended Posts

ואלה אני פתחתי את הנושא הזה כי היה חשוב לי שז'אן ישאר וחבל לי שהוא בדרך החוצה..אבל איך שהעניינים התגלגלו עד היום..אין לתת לו לחזור..ולא בגללו,בגלל התדמית שזה יצור..ששחקנים יכולים לדרוך ולשחק במועדון הזה ולרכך בכמה מילים ויקבלו אותם באהבה.

ואלה אני פתחתי את הנושא הזה כי היה חשוב לי שז'אן ישאר וחבל לי שהוא בדרך החוצה..אבל איך שהעניינים התגלגלו עד היום..אין לתת לו לחזור..ולא בגללו,בגלל התדמית שזה יצור..ששחקנים יכולים לדרוך ולשחק במועדון הזה ולרכך בכמה מילים ויקבלו אותם באהבה.

התדמית היחידה שזה יצור היא שמכבי תשלם לשחקן את מה שהיא חושבת שהוא שווה

ושמשחקי הכבוד חשובים פחות מהפן המקצועי (בהנחה שמכבי חושבת שז'אן שחקן טוב לספסל).

תזכיר לי כמה פעמים אמרו את זה ליצחקי לפני שהמחיר עלה?

יצחקי שחקן, ג'אן לא.

הילד זין הזה ניסה לעשות צחוק ממכבי.

הסוכן שלו מקפץ מספין לספין ומלכלך על מכבי, ג'אן פותח ת'פה אצל אופירע, מסובב את כל העולם כדי שמכבי תצא הרעה מכל הסיפור, וכל זה על סכומים שבכלל לא מגיעים לא, אפילו לא קרובים למה שמגיע לאפס הזה (שמעבר להיותו בנאדם אפס, הוא גם שחקן אפס.)

עזוב שניה את הויכוח המקצועי אם הוא מתאים למכבי או לא, זה ברור שלא, הדבר היחידי שהוא נשען עליו זה ה"אהבה" למועדון, "שחקן נשמה" כמו שכולם מהללים אותו.

אנשים לא מבינים שהוא נלחם לא כי המועדון חשוב ויקר לליבו, הוא נלחם כי זה מה שיש לו להציע. בלי המלחמה על המגרש אין לו שום יכולת של שחקן כדורגל.

קרלוס פויול למשל, בלי אותה הלחימה, הוא עוד בלם בינוני בספרד.

ובחזרה לג'אן - שחקן נשמה לא היה עושה שביתה איטלקית כשהקבוצה קוראת לו לעזרה, שחקן נשמה לא היה רץ לתקשורת כדי לסחוט מהמועדון שלו כסף.

הוא לא נשמה, וגם לא שחקן. הוא כלום ושיירקב באיזו הפועל פ"ת.

וכמו שדליה רשמה, קחו את שרן כדוגמא. אותו, צריך להעריך.

לא יצא לתקשורת, לא לכלך, ניסה לקבל כמה שיותר (שזה הכי לגיטימי) אבל בדרך מכובדת שלא תבייש אותו ואת המועדון, ומעבר לכל הוא גם שחקן כדורגל עם כשרון אמיתי ולא חובבן כמו ה"נשמה".

סלאמת ואל תחזור.

מה אתה מבלבל את המח?

לצאת לתקשורת אחרי שהוא אמר "אני אשחק במכבי כי אבי נמני גבר" ואז לספר לכולם שיש לו חוזה במץ (לא היה ולא נברא) ואז לסוע למדינה בסוף העולם, לשחק אותה גבר לפתוח על המועדון ואז לחזור ולספר כמה אתה אוהב את המועדון זה בסדר?

לא זה לא.

היום הו מקבל פחות ממה שהוא היה מקבל אם הוא לא היה עושה דאויינים.

שלא לדבר על לנטוש את הקבוצה כי אתה לא בהרכב למרות שכולם ביקשו ממנו לשחק.

אבל נועם לוי צודק.

בואו ניקח שישה גולנצ'יקים נשים אותם בהרכב גם הם יילחמו וזה חשוב.

זה שהוא נטש את הקבוצה ושם על כולנו זין ושיקר לכולנו זה בסדר?

שיילך.

אין לו מקום במכבי.

זו זכות ללבוש את החולצה.

אה ועל הקטע הזה צריך להעיף אותו????

יש לך שחקן הרכב שסירב לעלות למשחק ועוד שוער שאמר שלא אכפת לו שנרד ליגה ועוד חלוץ שאמר שהוא בחיים לא ישחק במכבי מה שליאור עשה זה כלום לעומת בוזגלו או שטראובר אבל העיקר הכבוד נכון

אם לא שמת לב ב4 שנים האחרונות ועוד יותר אחורה ללבוש תחולצה של מכבי זה כבר לא כזה כבוד מבחינת השחקנים ליאור מעבר לזה שהוא טוב לרוטציה שאמורה להיות במכבי הוא שחקן שאתה יודע שהוא עושה לחץ טוב והוא לא נותן לשחקן שהוא שומר עליו לזוז והוא דווקא יותר מכולם תמיד נותן הכל שהוא במגרש אף אחד לא הבטיח לך שתקבל משו יותר טוב מזה אני מוכן להסתפק בליאור שאני יודע מה הרמה שלו והיא לא רעה בכלל מלפני שהבלון עוד פעם יתפוצץ לך בפנים עם עוד איזה זר שישים על כולנו זין

כמה שאלות:

1) ייני באמת עוד לא חתם על חוזה? רבאק שיתחימו אותו כבר לאיזה 4-5 שנים, שיראו נכונות לבנות בנייה חכמה לעתיד, וככה הוא גם יקבל ביטחון, כי מגיע לו.

2) כמה כיאל מרוויח בחיפה? כמה קינן הרוויח השנה? באדיר בהפועל? אני בטוח שאף אחד מהם לא משתכר בהרבה מעל ל 200 אלף דולר שז'אן מבקש, ואולי גם פחות.

3) למה צריך אותו? כי הוא נלחם? הוא יילחם על הספסל כי ניבאלדו וסטרול עדיפים עליו, ובתור קשר אחורי אני לא רואה מצב שהוא ישחק.

אה ועוד משהו אחרון - אנשים אומרים שיש לנו רק 3 בלמים, ולא רוצים לראות מצב שבאנינג/סבן יעברו להיות בלמים כגיבוי. למה מה קרה? מי היה הבלם השלישי של הפועל השנה? שנה הבאה זה יהיה באדיר. גם בחיפה בלם שלישי זה בנאדו, ואני לא חושב שאנחנו צריכים בלם רביעי בסגל (נניח ויש אנשים שאומרים שהוא עדיף על קפילוטו - אז אתה דופק לגמרי את ניסו ככה) עם משכורת של 150-200 אלף דולר, שיתמרמר על הספסל.

אה ועל הקטע הזה צריך להעיף אותו????

יש לך שחקן הרכב שסירב לעלות למשחק ועוד שוער שאמר שלא אכפת לו שנרד ליגה ועוד חלוץ שאמר שהוא בחיים לא ישחק במכבי מה שליאור עשה זה כלום לעומת בוזגלו או שטראובר אבל העיקר הכבוד נכון

אם לא שמת לב ב4 שנים האחרונות ועוד יותר אחורה ללבוש תחולצה של מכבי זה כבר לא כזה כבוד מבחינת השחקנים ליאור מעבר לזה שהוא טוב לרוטציה שאמורה להיות במכבי הוא שחקן שאתה יודע שהוא עושה לחץ טוב והוא לא נותן לשחקן שהוא שומר עליו לזוז והוא דווקא יותר מכולם תמיד נותן הכל שהוא במגרש אף אחד לא הבטיח לך שתקבל משו יותר טוב מזה אני מוכן להסתפק בליאור שאני יודע מה הרמה שלו והיא לא רעה בכלל מלפני שהבלון עוד פעם יתפוצץ לך בפנים עם עוד איזה זר שישים על כולנו זין

1) גם אבי אמר שהקהל של בית"ר הקהל הכי טוב בארץ....אז אמר.

לא על כל מילה למישהו אחר כדי לצאת זונת קהל צריך להתרגש.

2) שטראובר בא והתנצל, ואמר לי אישית שאין לו בעיה לעשות את זה.

3) מאור בוזגלו יכול ללכת להזדיין ממכבי יחד עם אבא שלו, ילד אפס.

4) שייקח איתו את ליאור ז'אן.

אבל צודק, הוא יותר טוב מסטרול ויותר טוב מבלם ששיחק בליגה הספרדית והיה טוב שם.

אבל ליאור לא נותן לאף אחד לזוז, צודק.

4 גולים בדרבי שבאו בגלל בישולים של ורמוט שהוא שמר עליו.

אחלה שמירה ואחלה לחץ. אין מה לדבר.

אתה מבין כדורגל כמוש אני מבין בלט.

צר לי....

והרמה שלו לא רעה בכלל? ביחס למי שהיה לנו בעונה שעברה הוא הכי גרוע (חוץ מקומאץ' שלא נשאר) ככה ש....אין לו מקום לא ברוטציה ולא בהרכב.

יש לו חוזה של 400 אלף דולר בעונה לא?? אז מה קרה פתאום? גם משם חתכו אותו?

שיהיה מה שהוא רוצה, הוא עשה צחוק מאיתנו פעמיים...מגיע לנו שחקנים כאלה כי אנחנו מרימים אותם על כפיים.

1) גם אבי אמר שהקהל של בית"ר הקהל הכי טוב בארץ....אז אמר.

לא על כל מילה למישהו אחר כדי לצאת זונת קהל צריך להתרגש.

2) שטראובר בא והתנצל, ואמר לי אישית שאין לו בעיה לעשות את זה.

3) מאור בוזגלו יכול ללכת להזדיין ממכבי יחד עם אבא שלו, ילד אפס.

4) שייקח איתו את ליאור ז'אן.

אבל צודק, הוא יותר טוב מסטרול ויותר טוב מבלם ששיחק בליגה הספרדית והיה טוב שם.

אבל ליאור לא נותן לאף אחד לזוז, צודק.

4 גולים בדרבי שבאו בגלל בישולים של ורמוט שהוא שמר עליו.

אחלה שמירה ואחלה לחץ. אין מה לדבר.

אתה מבין כדורגל כמוש אני מבין בלט.

צר לי....

והרמה שלו לא רעה בכלל? ביחס למי שהיה לנו בעונה שעברה הוא הכי גרוע (חוץ מקומאץ' שלא נשאר) ככה ש....אין לו מקום לא ברוטציה ולא בהרכב.

יש לו חוזה של 400 אלף דולר בעונה לא?? אז מה קרה פתאום? גם משם חתכו אותו?

שיהיה מה שהוא רוצה, הוא עשה צחוק מאיתנו פעמיים...מגיע לנו שחקנים כאלה כי אנחנו מרימים אותם על כפיים.

נתחיל עם זה שאהת מזיין תשכל ורמוט בישל 2 שערים וזה היה כבר אחרי ה2-0 ניראה לי שזה באמת היה אחד המשחקים החלשים של ליאור ולמרות זאת הוא היה ניראה כמו היחיד שרץ שמה ואכפת לו אז להפיל עליו תדרבי זה לא להבין כלום

אבל כמו שזה ניראה הגיע עוד קשר אחורי זר ואם נסתכל אחורה מאז ברונו רייס לא היה קשר אחורי שהיה טוב

דבר על ליאור כמה שאתה רוצה תעבודה שלו הוא בדרך כלל עושה טוב אבל זה לא מספיק לאוהדים כמוך אתם כבר ניראה לי אוהבים את הבלון שמתפוצץ בפנים סטייל דולי גונסון

נתחיל עם זה שאהת מזיין תשכל ורמוט בישל 2 שערים וזה היה כבר אחרי ה2-0 ניראה לי שזה באמת היה אחד המשחקים החלשים של ליאור ולמרות זאת הוא היה ניראה כמו היחיד שרץ שמה ואכפת לו אז להפיל עליו תדרבי זה לא להבין כלום

אבל כמו שזה ניראה הגיע עוד קשר אחורי זר ואם נסתכל אחורה מאז ברונו רייס לא היה קשר אחורי שהיה טוב

דבר על ליאור כמה שאתה רוצה תעבודה שלו הוא בדרך כלל עושה טוב אבל זה לא מספיק לאוהדים כמוך אתם כבר ניראה לי אוהבים את הבלון שמתפוצץ בפנים סטייל דולי גונסון

בקיצור לך תמצוך לליאור ז'אן.

הוא שחקן חרא, נקודה.

תגיד לי חתיכת טיפש אתה בפורום כמה? שבוע?

טרחת לקרוא הודעות בנושאים אחרים?

מה שתגיד.

ליאור ז'אן ככדרוגלן הוא בינוני ביום הכי טוב שלו.

וכן הוא נשמה ופייטר, זה לא מצדיק חוזה ב150 אלף דולר גם אם הבעלים שלך הוא ביל גייטס.

נ"ב

לאן המלחמה שלו הביאה אותנו בשנתיים האחרונות (כי הוא "היחיד שנלחם") השפלות בדרבי? כמעט ירדנו ליגה עונה לפני? מה בדיוק?

עזוב קוסטה זה בטח האח הקטן של ז'אן, או שזה אותו אחד שמוצץ לו אחרי שהוא היה משחק גרוע(35 משחקי ליגה, וואי זה המון... בטוח שההורים שלך התפלאו איך התרחב לך הפה).

ליאור ז'אן שחקן אפס מאופס, והפוזות שהוא עושה על מכבי, רק גורמות לרצות שגולדהאר יעשה את ההחלטה הנכונה, ולא יקשיב לאבי ולא לאף אחד ושהבן זונה הזה ישחק איפה שהוא צריך, בביצים.

עדן, מינימום של כבוד בהודעות בפורום. מינימום.

זכותו של כל בן אדם להביע דעה על שחקן. זכותך גם שלך. אבל תרגע עם הדיבור.

עזוב קוסטה זה בטח האח הקטן של ז'אן, או שזה אותו אחד שמוצץ לו אחרי שהוא היה משחק גרוע(35 משחקי ליגה, וואי זה המון... בטוח שההורים שלך התפלאו איך התרחב לך הפה).

ליאור ז'אן שחקן אפס מאופס, והפוזות שהוא עושה על מכבי, רק גורמות לרצות שגולדהאר יעשה את ההחלטה הנכונה, ולא יקשיב לאבי ולא לאף אחד ושהבן זונה הזה ישחק איפה שהוא צריך, בביצים.

שמע ילד מטומטם לא דיברתי איתך מסריח אז אל תתחיל לדבר ככה יאפס

כולה אמרתי שאני חושב חושב שליאור צריך להישאר לא צריך לקלל

תגיד לי חתיכת טיפש אתה בפורום כמה? שבוע?

טרחת לקרוא הודעות בנושאים אחרים?

מה שתגיד.

ליאור ז'אן ככדרוגלן הוא בינוני ביום הכי טוב שלו.

וכן הוא נשמה ופייטר, זה לא מצדיק חוזה ב150 אלף דולר גם אם הבעלים שלך הוא ביל גייטס.

נ"ב

לאן המלחמה שלו הביאה אותנו בשנתיים האחרונות (כי הוא "היחיד שנלחם") השפלות בדרבי? כמעט ירדנו ליגה עונה לפני? מה בדיוק?

מה הקשר כמה זמן אני בפורום??? יש לי מנוי 3 שנים ואני רואה

ובנינוניות שלו כמו שאתה אומר עדיפה על עוד קשר אחורי זר שאין לך מושג איך הוא יהיה

ואם הוא יהיה טוב?

אני אישית ראיתי את הקשר האחורי שהביאו ולא מחזיק ממנו.

ויודע מה? אם ליאור יותר טוב ממנו ויסכים לחתום במכבי (נכתב בציניות גמורה) אולי הוא ייקח את מקומו...כי הוא יהיה הרע במיעוטו.

כתבתי על הזמן שלך בפורום, כי אני האחרון שמדבר על הזרים שגמיעים למכבי בלי לראות אותם (אגב, אני גם צודק לרוב, אבל זה כבר נושא לויכוח :wubyellow3: כן הרמתי פה לכולכם להנחתה, יאללה טרור עד יום חמישי) אבל אתה צודק, ליאור ז'אן בדרך לברצלונה או ריאל, אני בטוח שבוסקטס מתאמץ במונדיאל רק מהפחד שאולי הוא ייקח לו את המקום.

עכשיו אם הוא כזה שחקן טוב, כמה פסים מדוייקים יש לו? בוא נשווה אותו ל....ייני, לא שחקן זר (כי שום זר בעמדה הזאת מאז הייס לא היה שווה את זה)?

כמה חילוצי כדור טובים היו לו ביחס לישראלביץ' או טומאסיץ' ששיחקו שם כמה וכמה משחקים?

כמה פעמים שחקנים עשו ממנו קרקס אז הוא עשה פאול טיפשי?

וכמה פעמים הוא שיחק משחקי כבוד? יש לך מנוי 3 שנים?

אז אתה לא זוכר את הנטישה שלו נכון?

אבל צודק, הוא שחקן מדהים.

אין מילים פשוט, גווארדיולה ומוריניו רבים מי ייקח אותו....יופי.

עכשיו תתעעורר, ותבין שביום הכי טוב שלו הוא בינוני.

הוא לא בלם ברמה של סטרול, הוא לא מוסר ברמה של ייני, אין לו מקום בהרכב.

אי לכך ובהתאם לזאת, לדעתי האישית (ואני מקווה שגולדהאר מסכים איתי) הוא לא שווה את הסכומים שהוא רוצה.

שייסע לאזרבייג'אן, שם כולם גברים.