Jump to content

מאבדים את ליאור ג'אן?

Echoes

Recommended Posts

לראות שחקן כמו בן יוסף במכבי זה כואב כי הוא בינוני לא פחות מליאור ז'אן.

אבל זה יפה שכולם פה שוכחים את השביתה האיטלקית שלו.

חאלאס, אם הוא כ"כ אוהב את מכבי ואת אבי (הוא בעצמו אמר שהוא שמח לשבת עם אבי כי אבי גבר גבר ולא יזיין אותו) למה הוא לא מתפשר?

אבל כן, הוא שחקן חשוב למערך בסופו של יום, כי כל הכישרון בעולם בלי תאילנדי אחד לא שווה כלום.

לא שוכחים,אבל צריך לדעת להמשיך הלאה.

וזה יכאב דווקא בגלל שהוא לא יותר טוב ממנו וליאור שחקן בית.

חלאס עם התיוגים האלה של המכביסטים,צהוב וכל השטויות האלה.

בסופו של דבר הכל עניין של כסף.

אני אוהב את ליאור ורוצה שהוא ישאר במכבי אבל שינחת ומהר כי יותר מ-150-200 אלף דולר הוא לא צריך לקבל.

אה ולקלואטי מגיע 800 אלף דולר?

וליצחקי 550

ולזיו 350?

הוא שחקן בית כבר 10 שנים נראלי.

לו מגיע 800 אם כבר ולקולאטי לא מגיע יותר מ400.

אין פלא כל צעיר עם פוטנציאל עוזב כי הקהל מתייחס כמו חרא וגם הקבוצה לא מעריכה מספיק.

וואלה דוגרי לא מגיע לו 150 אלף דולר, אבל מכבי העלו לו לסכום הזה אז שיגיד תודה וישתוק.

אם הוא מוצא קבוצה בגרמניה שעוד מוכנה לשלם לו יותר ממה שמכבי משלמת לו אז שיהיה לו בהצלחה.

ג'אן ייני ומלול

שלושה שחקני בית והיחידים שנשאר בהם קצת מכביזם...

הם נותנים הכל בשביל מכבי

אז לפני שמביאים שחקנים מבחוץ' במילוני דולרים

צריך להשקיע ולתמוך בבסיס שהם שחקני הבית

לא שוכחים,אבל צריך לדעת להמשיך הלאה.

וזה יכאב דווקא בגלל שהוא לא יותר טוב ממנו וליאור שחקן בית.

אני בטוח.

אם צריך לדעת להמשיך האלה, אז איפה כולם ששטראובר הגיע למה לא הייתה סולחה?

למה לסטרול לא שוכחים?

למה לא שוכחים לצרפתי דברים?

למה לא ריחמו על עומר פרץ?

ולמה ששבחון הולך להפועל עושים לו טרור?

ת'כלס?

ליאור עשה פאדיחה רצינית.

פשוט אתם שוכחים שנח וזוכרים שנח.

מעבר לזה...

כולכם פה בנושא המציצה לליאור שוכחים שליאור עשה שביתה איטלקית.

ושליאור הוא חתיכת חור בכל נקודה במגרש.

אז בואו נגיד כזה דבר עפ"י התקשורת ההבדל הוא 30 אלף דולר.

בינינו? אם באמת הייתה לו הצעה מגרמניה הוא היה הולך וכולנו היינו מפרגנים.

לא נכון שיש לו הצעה, ולא נכון שהוא בלם כזה גדול כמו שעשיתם ממנו.

רק היום יש את פרנסמן ובנאדו וגרשון שהוא כבד לא פחות מבהם והם יותר טובים.

אפילו באדיר יותר טוב ממנו.

שייצא מהסרט שהוא חי בו.

30 אלף דולר? תכניס סעיף בחוזה ששנה הבאה יש לך גידול בשכר וזהו.

יאללה לא רוצה? ביי.

הגיע הזמן שכולם יבינו שמכבי זו זכות (במיוחד עם שמכורות כמו שהם רוצים)

וזה נכתב עם המון המון אהבה לליאור.....

בדיוק.

אני לא אשכח לבן זונה הזה איך הוא בא בדרישות כספיות מטורפות, מכבי סירבו לו בצדק - וכמובן אף קבוצה אחרת בליגת העל לא רצתה אותו והוא נשאר כמה חודשים ללא קבוצה,

ועל הדרך הציע את עצמו דרך הסוכן למספר קבוצות כולל הפועל (!) שסירבו לקבל אותו,

ואז הייתה לנו מכת פציעות,ולמרות משחקי האגו שלו נכנעו לדרישות שלו והסכימו לתנאים המוגזמים שלו ואמרו לו " רק תחזור ותקבל הרכב ראשון " והוא סירב.

ממש מכביסט. רק אחרי עוד תקופה שנרקב בבית הועיל בטובו לחזור.

ועכשיו שוב הוא חש איזה מלדיני , הוא הרבה יותר טוב \ הרבה פחות גרוע מתומר בן יוזף,אין ספק -אבל מפה ועד הדרישות שלו ? שיילך קיבינמט. שיהנה לו בגרמניה או בטורקיה הראש כריש הזה.

קבוצה אמיתית מתחילים משחקני בית, וליאור הוא הדגל שלהם, אי אפשר לבנות רק על רכש, אני מעדיף שיקחו את ברק וישיארו את ליאור.

אמן שישאר במכבי.

אני בטוח.

אם צריך לדעת להמשיך האלה, אז איפה כולם ששטראובר הגיע למה לא הייתה סולחה?

למה לסטרול לא שוכחים?

למה לא שוכחים לצרפתי דברים?

למה לא ריחמו על עומר פרץ?

ולמה ששבחון הולך להפועל עושים לו טרור?

ת'כלס?

ליאור עשה פאדיחה רצינית.

פשוט אתם שוכחים שנח וזוכרים שנח.

כל פעם שמאור עולה לשחק אתה תקלל אותו על הפחדנות שלו במשחק גביע מול ביתר? אני בטוחה שלא.

אבל אני גם בטוחה שזה לא יברח לך מהמוח(ואני מדברת על כל הקהל של מכבי) אז זה אותו דבר,אבל אתה יודע כל בן אדם הוא לעצמו ואני יכולה להעיד רק על עצמי.

במצב כזה שהאלטרנטיבה לליאור היא בן יוסף,אז לא צריכה להיות אלטרנטיבה.

כל פעם שמאור עולה לשחק אתה תקלל אותו על הפחדנות שלו במשחק גביע מול ביתר? אני בטוחה שלא.

אבל אני גם בטוחה שזה לא יברח לך מהמוח(ואני מדברת על כל הקהל של מכבי) אז זה אותו דבר,אבל אתה יודע כל בן אדם הוא לעצמו ואני יכולה להעיד רק על עצמי.

ליאור ג'אן נגר בינוני שבלט בשנה האחרונה רק לצד החולשה של שאר הנשנשים ששיחקו אצלנו .

ליאור ג'אן אולי נחשב בעיניכם "שחקן בית", אבל שחקן בית אמיתי ,כשמו כן הוא, נאמן לבית שלו -

וכמו שאמרתי קודם - אני לא אשכח לבן זונה הזה איך הוא ניסה לסחוט את הקבוצה ( ולא בפעם הראשונה ) ולבסוף שנכשל, הפקיר את הקבוצה בזמן שהיו צריכים אותו יותר מהכל (עקב מכת פציעות וכו') ,ואשכרה הציע את עצמו לקבוצות בליגה כולל הפועל (!!) , ורק לאחר שאף אחת לא באמת רצה אותו, אגב הפועל היחידה שעוד התעניינה אבל ירדה מזה, הוא "הסכים" לחזור לקבוצה , אחרי שנרקב זמן מה בבית .

הוא האחרון שמגיע לו חסד, ושלא יבלבל את השכל - נגר כמוהו שנמצא בקבוצה על תקן "עיבוי סגל" לא ראוי לסכומים של 100 אלף דולר, בטח ובטח שלא 150 או סכום דמוני אחר שהוא מבקש.

רוצה להרוויח כמו יצחקי? תכבוש 15 שערים בעונה.

מסכים איתך רק על המשפט האחרון - שבן יוזף פשוט שחקן כדורגל נורא ואיום, וזה על גבול הביזיון אם באמת יביאו אותו לקבוצה. לא יודע אם זו החתמה של נמני או של מזרחי,אבל זאת טיפשות נטו - דווקא בזמן שעושים יחסית החתמות טובות ( כמובן שעוד חסרים שני בלמים ושני קשרים אחוריים בשביל להשלים את הסגל).

ב150 אלף דולר לעונה אתה יכול להביא הרבה יותר טוב מג'אן, הרבה . (אגב לישראלים יש מס פי 2 מזרים - ז"א שבשביל לשלם לו 150 אלף, צריך להוציא 300 אלף דולר עליו - בעוד שאתה מביא זר אתה לא משלם עליו את המיסים האלו,ככה שבעצם הבחירה היא בן ג'אן או בין זר בעלות של 300 אלף דולר. את רוצה להגיע לי שאי אפשר להביא שחקן שיהיה בחמש דרגות מעליו בסכום הזה? בטח שאפשר . וכל הכבוד להנהלה שלא נופלת לשטויות האלו שאנשים מדברים פה על ה"נשמה והלחימה " שלו, כאילו הוא מינימום מ"פ בגולני.

הוא שחקן סגל סביר - ולא יותר מכך . 100 אלף דולר זו הצעה נדיבה בהחלט לשחקן מסוגו - לא יאה לו שיעבור לגרמניה ) .

חחח רואיםש את לא יודעת מה את מדברת.

הקהל של מכבי אחרי משחק טוב אחד של מאור שכח הכל.

הקהל של מכבי זה הסטייק כי גדול שראיתי בחיים שלי...אבל אני לא מתפלא?

אני?

במגרש אני לא מקלל שום שחקן של מכבי בצורה מגמתית, אני פשוט לא מאמין בזה....אבל בוזגלו? אני לא אשכח לו את זה, ואם הייתי מאמין שזה מה שצריך? הייתי גם מקלל אותו אחרי המשחק...מה כבר יקרה?

אז לא, אני לא אשכח, אבל כדי שאני אישית אאמין בו שוב? הוא צריך להוכיח את עצמו יופי יופי וזה ייקח לו זמן.

לגבי ליאור?

כנ"ל....וזה שאני מכיר אותו ואוהב אותו וחבר שלו זה טוב ויפה...אבל הוא אמר שהוא אוהב את מכבי, בנתיים הוא מוכיח ההפך.

מי ישמע הוא אינייסטה.

אני?

במגרש אני לא מקלל שום שחקן של מכבי בצורה מגמתית, אני פשוט לא מאמין בזה....אבל בוזגלו? אני לא אשכח לו

חוץ מיוספה שבחון.

ליאור ז'אן מכביסט, אוהב את הקבוצה ונלחם בשבילה, ורואים את זה על המגרש, אבל בסופו של דבר כל אדם צריך לחשוב בתכלס גם על הקידום שלו אישית, הוא רוצה להשתדרג בשכר ואני אישית יכול להבין אותו. אם מכבי יכלו למשוך אותו באף עד שדיברו איתו על שכר, אם הוא רואה שחקנים אחרים וחדשים בקבוצה מקבלים פי כמה ממנו והוא שגדל בקבוצה מקבל הרבה פחות? כן אני יכול להבין אותו שהוא חושב ללכת לקבוצה אחרת.

חוץ מיוספה שבחון.

ליאור ז'אן מכביסט, אוהב את הקבוצה ונלחם בשבילה, ורואים את זה על המגרש, אבל בסופו של דבר כל אדם צריך לחשוב בתכלס גם על הקידום שלו אישית, הוא רוצה להשתדרג בשכר ואני אישית יכול להבין אותו. אם מכבי יכלו למשוך אותו באף עד שדיברו איתו על שכר, אם הוא רואה שחקנים אחרים וחדשים בקבוצה מקבלים פי כמה ממנו והוא שגדל בקבוצה מקבל הרבה פחות? כן אני יכול להבין אותו שהוא חושב ללכת לקבוצה אחרת.

אני לא מגדיר את שבחון כשחקן.

מסתבר שבארבע שנים האלו צדקתי כל הדרך :g:

לגבי ליאור?

אתה כהרגלך מדבר בלי לדעת, ויוצא (שוב ושוב) טיפש.

לליאור הציעו חוזה בקיץ הקודם והוא סירב.

הציעו לו בינואר והוא סירב, ואז גולדהאר החליט שהוא מדבר עם כולם בקיץ.

ליאור קיבל אחלה הצעה ביחס למה שהוא קיבל עד עכשיו (תאמין לי) והוא חושב שמגיע לו יותר.

לכולם פה הוא אמר לפני שבוע וחצי ככה שהוא מבסוט במכבי (וגם בעיתון הוא כתב את זה) השחקנים האחרים הם שחקנים שיש להם כדורגל.

עם כל הכבוד לליאור, הוא צריך לדעת את מקומו.....

מושיקו וליאור תמיד היו הסמל לבינוניות במכבי

אם הוא יסכים לחתום על החוזה שהציעו לו ויהיה שחקן ספסל סבבה , אם הוא לא רוצה - סלאמת

שנינו יודעים שהוא לא סרב לעלות בגלל שהוא הרגיש שהוא קר.

הוא לא פחדן ולא נעליים, הוא ניפח את מעמדו כל כך גבוה ועל סמך כלום, שכשנמני (כן, הסמל הכי גדול של המועדון הזה. וגם אם לא- זה המאמן שלו בכל מקרה) רצה להעלות אותו רק להארכה זה פשוט לא התאים למעמד הסופר סטאר שלו.

אני לא אסלח לו ואני עדיין חושב שהוא היה צריך להיזרק ממכבי באותו לילה.

שנינו יודעים שהוא לא סרב לעלות בגלל שהוא הרגיש שהוא קר.

הוא לא פחדן ולא נעליים, הוא ניפח את מעמדו כל כך גבוה ועל סמך כלום, שכשנמני (כן, הסמל הכי גדול של המועדון הזה. וגם אם לא- זה המאמן שלו בכל מקרה) רצה להעלות אותו רק להארכה זה פשוט לא התאים למעמד הסופר סטאר שלו.

אני לא אסלח לו ואני עדיין חושב שהוא היה צריך להיזרק ממכבי באותו לילה.

הוא יצא אפס אחד גדול באותו משחק,ואם סירב לעלות בגלל שהוא פחד שהוא קר(חרטא) או בגלל שזה לא למעמדו לעלות לתוספת זמן זה כבר לא מעניין.

הוא לא לקח את ההזדמנות ויצא אפס.

(בגדול אמרנו אותו דבר אבל בסדר...)

אם הסכומים המטורפים שמשלמים פה שיצחי מקבל 550 אלף דולר זה בושה וחרפה שליאור ז'אן שהוא אחד שהחקנים הכי טובים ומוכחים ויציבים במכבי בשנים האחרונות מעיפים כל 40 אלף דולר זה פשוט בושה וחרפה זה בדיוק מה שהיה עם סטרול ובן דיין וכל השחקני בית שהלכו בגלל שבמכבי לא יודעים להעריך אותם.

כולם מדברים על בניה אבל בניה מתחילה בלהשאיר את ליאור זאן שירן ייני וכו'...

אם הסכומים המטורפים שמשלמים פה שיצחי מקבל 550 אלף דולר זה בושה וחרפה שליאור ז'אן שהוא אחד שהחקנים הכי טובים ומוכחים ויציבים במכבי בשנים האחרונות מעיפים כל 40 אלף דולר זה פשוט בושה וחרפה זה בדיוק מה שהיה עם סטרול ובן דיין וכל השחקני בית שהלכו בגלל שבמכבי לא יודעים להעריך אותם.

כולם מדברים על בניה אבל בניה מתחילה בלהשאיר את ליאור זאן שירן ייני וכו'...

1) אם אתה כותב שליאור השחקן הכי טוב במכבי אתה צריך להיות משהו מיוחד.

2) ליאור הוא זה שמתעקש על שלושים אלף דולר (כמה אפשר לסובב דברים שרוצים הה? שני הצדדים טיפשים ולא מוכנים להתגמש)

3) מסכים איתך שפה מתחילה הבנייה.

ליאור ז'אן, אתה והסוכן שלך יכולים ללכת להזדיין.

כל הפרסומים על גרמניה זה ספין אחד גדול, היום בעיתון פורסם שהוא צפוי להמשיך ולהסכים להצעת מכבי.

חלאס, שחקן כזה לא צריך להיות בקבוצה. גם עשה עלינו שביתה איטלקית כשהיינו צריכים אותו(עלק מכביסט, שרמוטה יותר בכיוון)

וגם עכשיו דופק ספינים בלי הפסקה בשביל לקבל העלאת שכר שלא מגיעה לו עפ"י היכולת על המגרש(ושיבואו הזייני שכל על הנגר המעפן הזה שהוא נלחם ובלה בלה בלה, כשאכלנו 4 בדרבי הוא לא ידע להוריד למישהו רגל, אז מבחינתי כל הזיוני מוח האלה שווים לתחת)

עדן כפרה אתה מגזים

אומנם יש בקטעים האלה טעם לפגם, בעיקר בפארטייה שהוא דפק לנו אז כשממש היינו צריכים אותו

אבל בהחלט אפשר להבין שחקן שניגמר לו החוזה והוא מנסה להרים את המשכורת שלו כמה שיותר. בהחלט לגיטימי. בעיקר כשהבחור עובד בשביל כל המשפחה שלו. ניסה, לא הצליח, שיבוא ויחתום ושלום על ישראל.

דרך אגב בדרבי, כל דרבי, היחיד שאתה רואה עליו שהוא באמת רוצה זה ליאור ולא אף אחד אחר, לא משנה איך תהפוך את זה. שורה תחתונה זה טוב ובריא שהוא יישאר.

עדן כפרה אתה מגזים

אומנם יש בקטעים האלה טעם לפגם, בעיקר בפארטייה שהוא דפק לנו אז כשממש היינו צריכים אותו

אבל בהחלט אפשר להבין שחקן שניגמר לו החוזה והוא מנסה להרים את המשכורת שלו כמה שיותר. בהחלט לגיטימי. בעיקר כשהבחור עובד בשביל כל המשפחה שלו. ניסה, לא הצליח, שיבוא ויחתום ושלום על ישראל.

דרך אגב בדרבי, כל דרבי, היחיד שאתה רואה עליו שהוא באמת רוצה זה ליאור ולא אף אחד אחר, לא משנה איך תהפוך את זה. שורה תחתונה זה טוב ובריא שהוא יישאר.

תאמין לי אחי שאני לא מגזים, זה גובל בעלבון כל הספינים האלה, הוא באמת חושב שמישהו אוכל את זה.

לטובתו, הוא חוזר עם הזנב בין הרגליים כל עונה, אף קבוצה לא רוצה אותו, אפילו לא חיפה.

שיגיד תודה, ויישתוק.

נשמה זה ככה אצל כל שחקן ואין מה לעשות. תמיד היה ותמיד יהיה. כל אדם יש לו אינטרס להגביר את התמורה שהוא מקבל על העבודה שלו. שיעשה ספינים מכאן ועד מחר, אם הוא היה שווה את הכסף הוא היה מקבל, הוא לא ויש לו תחליף אז מחכים שהוא יחזור כמו ילד טוב ויחתום על חוזה.

תאמין לי זה היה ככה גם עם אבי וגם עם כל שחקן, רק שאצל ליאור זה קצת צורם לעין. עזוב אותך אלה לא דברים שאנחנו צריכים להתעסק בהם, זה מו"מ לגיטימי.

הפארטייה שהוא דפק אז, זה כבר היה מרגיז אבל עברנו את זה וסלחנו על זה, אז אין טעם לחזור לזה עוד פעם.

לדעתי ההנהלה יודעת מה היא עושה,כנראה שהיא חושבת שיש מחליפים יותר טובים ממנו

ותפסיקו עם כל הקטע של מכביסטים,אין כזה דבר לדעתי,רק האוהדים הם מכביסטים,כל שחקן שיציעו לו יותר כסף ירוץ כמו ילד קטן לממתק לקבוצה אחרת,גם אם זה הפועל...

מכביסט זה אחד שלא יברח סתם ככה לגרמניה או יחתום בהפועל פתאום,מכביסט זה אחד שיעשה הכל כדי להישאר במכבי,גם אם זה אומר שהוא לא יקבל את ה-30-40 אלף דולר האלה...