Jump to content

ידיעות אחרונות: מאיוקה נמכר ליאנג בוזי

Recommended Posts

אמרתי כבר, אין לי בעיה עם מי שתומך בעזיבה של מאיוקה כי הוא חושב שעטר שחקן עדיף עליו. אני לא מסכים איתו, אבל זו דיעה לגיטימית. יש לי בעיה עם מי שלא חושב כך, אבל רואה בעזיבה של מאיוקה גזירת גורל שלא ניתן היה למנוע אותה.

אני לא חושב שמכבי הייתה יכולה להציע לו חוזה באותו קנה מידה שהציעו לו יאנג בויס......אחרי הכל הוא צעיר מדי וזה שכר ברמה הכי גבוהה בליגה.

מכיב הציעו לנאד שרק יצא 150 אלף דולר לעונה ולא יכולה לעמוד בזה?

הביאו את קולאוטי וזיו ולא יכולים לעמוד בזה?

יכולים, כסף זו לא הבעיה העונה (הנה הלך עוד תירוץ) הבעיה היא רצון.

אבל ניחא, אם באמת המחליף הוא יצחקי אז כולם יהיו בשקט (עד ההחטאה הראשונה של יצחקי)

מכיב הציעו לנאד שרק יצא 150 אלף דולר לעונה ולא יכולה לעמוד בזה?

הביאו את קולאוטי וזיו ולא יכולים לעמוד בזה?

יכולים, כסף זו לא הבעיה העונה (הנה הלך עוד תירוץ) הבעיה היא רצון.

אבל ניחא, אם באמת המחליף הוא יצחקי אז כולם יהיו בשקט (עד ההחטאה הראשונה של יצחקי)

אפשר לחשוב שמאיוקה לא החטיא העונה (0:0 בני יהודה עדיין אין לי מושג איך זה לא נכנס)

צריך לתת לשחקנים להתאקלם פה לא ישר לשחוט אותם, גם אם יבוא לנו יצחוקי תהיו בטוחים שהוא עוד יחטיא

ובקשר לנונשא, אהבתי אותו ממש וגם אני חושב שיש לו פונטנציאל מטורף אבל זאת עסקה מטורפת

הבעיה היא לא שאין כסף, שפשוט אין הצדקה לשלם לו סכום כזה כי אז היו כאלה שדורשים סכום דומה, זה לא אותו הדבר עם שחקני רכש שאתה צריך

להשוות את השכר שלהם לזה של הקבוצה שהם היו בה לפני (או להתקרב לפחות)..

ששוב תום זו בחירה...לא צורך.

שנה שעברה לא יכולנו.

העונה? אפשרי, בחרו שלא, מוצדק או לא?

אם בסופו של דבר לא יהיה מחליף (כולכם פה הפרחתם תאוריה שעטר הוא לא מחליף, מה גם שאני לא מזחיק מעטר יותר טוב ממאיוקה וזה אומר הרבה על עטר) אז נדפקנו.

אם יצחקי יגיע?

יצאונ טוב.

כן אני חושב שאתה תפסיק מול השחקנים האחרים שהיו פה שנה שעברה כי אתה אומר בעצם שמאיוקה הוא היחיד שמגיע לו שדרוג בשכר. ולא כך המצב.

לא השתמע לשנייה מהדברים שלי שלמאיוקה הגיע ולאחרים לא.

אני חושב שמאיוקה היה צריך להימכר עכשיו כי זה השיא שאליו הוא יגיע במכבי (ורק בגלל שאני לא מאמין באבי כמאמן אגב).

לכל השחקנים ששיחקו העונה במכבי והסתיים החוזה כדאי לשדרג שכר.

במיוחד לשחקני הבית....אבל מאיוקה קיבל הצעה טובה מאוד מחו"ל, ואם רצית להשאיר אותו היית צריך לפחות להשוות אותה, התירוץ של "אי אפשר" הוא טיפשי לאור המצב, ובמכבי בחרו שלא לתת לו כ"כ הרבה כסף (אגב ליאור ז'אן יקבל אותו חוזה כמו עטר ככה ש...) מסיבה זו או אחרת.

אם יבוא מחליף יותר טוב זה ענק, אם יבוא מחליף גרוע זה טיפשי.

הכל בדיעבד אבל.

שני דברים:

1. אמנם בידיעות כתבו שזה סגור, אבל זה לא נרשם במקומות אחרים (וב- ONE רק רשמו שיש התקדמות במו"מ).

2. הנקודה החשובה יותר. למה רובכם מניחים שזה רק הכסף? הרי נכתב כל הזמן בכל האתרים שגולדהאר לא רוצה למכור את מאיוקה, כך שמאד יכול להיות שהיה ניסיון לדבר איתו ולבדוק את הרצונות שלו. יכול להיות שמאיוקה פשוט רוצה לעזוב ולשחק בחו"ל? זה לא רק ההשתתפות בליגת האלופות, אתם שוכחים שזה אירופה, ולפחות על הנייר קל יותר להתקדם משם מאשר מהארץ (לדוגמא - יאנג בויז מכרה לאחרונה את החלוץ שלה ב- 15 מיליון יורו. בארץ, גם יעקובו שכבש שלושער במשחק אחד בליגת האלופות ובכלל היה אדיר לא התקרב לסכומים האלה).

למה תמיד להיות אנטי כלפי ההנהלה והקבוצה? נשמע כל כך הזוי ששחקן רוצה לעזוב ולשחק באירופה, גם אם בליגה בינונית??

אמרתי כבר, אין לי בעיה עם מי שתומך בעזיבה של מאיוקה כי הוא חושב שעטר שחקן עדיף עליו. אני לא מסכים איתו, אבל זו דיעה לגיטימית. יש לי בעיה עם מי שלא חושב כך, אבל רואה בעזיבה של מאיוקה גזירת גורל שלא ניתן היה למנוע אותה.

אתה עדיין חי בתסביכים שמכבי מכרה את מיואקה בשביל להביא את עטר? :)

חבל לוותר עליו בשביל כמה גרושים בעונה שאתה במילא שופך כסף..

הטיעון ההגיוני היחיד שהוא רוצה לעזוב אז אין טעם להחזיק שחקן ממורמר.

ועדיין כל עוד לא מביאים 2 בלמים ו-2 קשרים אחוריים - סתם עוד עונה

שני דברים:

1. אמנם בידיעות כתבו שזה סגור, אבל זה לא נרשם במקומות אחרים (וב- ONE רק רשמו שיש התקדמות במו"מ).

2. הנקודה החשובה יותר. למה רובכם מניחים שזה רק הכסף? הרי נכתב כל הזמן בכל האתרים שגולדהאר לא רוצה למכור את מאיוקה, כך שמאד יכול להיות שהיה ניסיון לדבר איתו ולבדוק את הרצונות שלו. יכול להיות שמאיוקה פשוט רוצה לעזוב ולשחק בחו"ל? זה לא רק ההשתתפות בליגת האלופות, אתם שוכחים שזה אירופה, ולפחות על הנייר קל יותר להתקדם משם מאשר מהארץ (לדוגמא - יאנג בויז מכרה לאחרונה את החלוץ שלה ב- 15 מיליון יורו. בארץ, גם יעקובו שכבש שלושער במשחק אחד בליגת האלופות ובכלל היה אדיר לא התקרב לסכומים האלה).

למה תמיד להיות אנטי כלפי ההנהלה והקבוצה? נשמע כל כך הזוי ששחקן רוצה לעזוב ולשחק באירופה, גם אם בליגה בינונית??

מאותה סיבה שאני לא מניח שפשוט זה חלום חייו של מאיוקה לגור בשוויץ. זה ייתכן אבל פחות סביר. גם באתרים שמתעקשים שמאיוקה פשוט לא רוצה להיות כאן, מציינים במפורש את השיקול הכלכלי בלבד ואף מגדילים לצטט את מאיוקה שטוען שהכסף יסדר את משפחתו. אף מילה על הסיכוי הלא ממש גדול ולא כ"כ ריאלי לצ'מפיונס. מישראל כבר יצאו ויוצאים שחקנים לאירופה, וגם לליגות הגדולות ביותר, קצת יותר גדולות מרוסיה אליה עזב דומביה. אמנם לא בסכומים כאלו, אבל לא נראה לי שאת מאיוקה מעניין כמה כסף הוא יכניס למועדון.

זה לא עניין של "אנטי" כמו שאנשים מסויימים מנסים לצייר את זה, אלא פשוט דיעה. יש מהלכים שאני תומך בהם ואחרים שאני מתנגד להם. זה לא נשמע הזוי ששחקן רוצה ללכת לשחק באירופה. כשמדובר בליגה שספק אם עדיפה על הליגה שלנו, זה גם לא כ"כ הזוי להניח שהשיקול המכריע ברצון של השחקן הוא כלכלי, ושאותו רצון עז היה נמוג לו היו מציעים למאיוקה את מה שעטר מקבל. אילו הייתי שומע שבתגובה הוצע למאיוקה שדרוג שכר, אף אם לא באופן שישווה את הצעת יאנג בויז, בניסיון לשנות את דעתו, ובכל זאת הוא התעקש לעבור, ניחא. מה שקרה הוא שבערך יומיים אחרי ההצעה כבר היה סיכום עם עטר ככה שלא נראה לי שמישהו יצא מכליו כדי לשנות את דעתו של מאיוקה.

אולי בפעם הראשונה (להוציא את טל בן חיים - שחקן בית) מכבי אשכרה עשתה כסף רציני על שחקן שעלה לה גרושים!

כל הכבוד לו ושיצליח כמה שיותר.

אולי בפעם הראשונה (להוציא את טל בן חיים - שחקן בית) מכבי אשכרה עשתה כסף רציני על שחקן שעלה לה גרושים!

פרוחה

פרוחה

תכלס...

אבל בדיוק על דברים כאלה המציאו את חוק ההתיישנות (:

טוב, אם העסקה הזו הולכת להיסגר בסכומים ובתנאים שוואלה מדברים עליהם אפילו אני כבר לא יכול להתנגד.

בואנה, זה אחלה כסף.

דווקא על טב"ח לא קיבלנו כלום.

נתן עונה נחמדה ושחקן עם המון פוטנציאל אבל לפי דעתי הוא לא שווה את המחיר שנתנו עליו השוויצרים,בכל מקרה שחקן שאני מאוד מעריך ומאוד אוהב והייתי רוצה לראות אותו ממשיך,אבל אין מה לעשות הוא לא רצה להיות פה אני בטוח שמכבי ניסו לשכנע אותו אבל אי אפשר להיכנס איתו ראש בקיר,הרבה בהצלחה לך מאיוקה.

1.7 מליון על 75 אחוז מכרטיסו

אני מקווה שזה נכון

יש מצב שנראה עוד הרבה כסף מהעסקה הזאת

עכשיו זה כמו להביא את יצחקי ב-100 אלף דולר...

רק שיסגר כבר.

הבנתי את הרעיון אבל טיפה דמגוגי, מכיוון ועל פי פרסומית יצחקי אמור להשתכר באם יחתום בכחצי מיליון דולר לעונה. בעוד מאיוקה אני בספק אם עובר את ה-70, לאחר שנקנה ב-50.

הבנתי את הרעיון אבל טיפה דמגוגי, מכיוון ועל פי פרסומית יצחקי אמור להשתכר באם יחתום בכחצי מיליון דולר לעונה. בעוד מאיוקה אני בספק אם עובר את ה-70, לאחר שנקנה ב-50.

היה אמור להשתכר העונה 120 אלף דולר נטו .. יצחקי יקבל באיזור 500 אלף דולר שהרבה מזה יהיה מבוסס פרמיות ולא חוזה פיקס