Jump to content

אלירן עטר חתם רשמית ל-4 שנים במכבי ת"א

Tal

Recommended Posts

וואלה אוהב אותך אחי, אבל תגיד לי מה כל מי שגדל בשכונת התקווה גדל להיות שודד ואונס זקנות? מזה כמו בר מצווה שם ?

שכונת מגורים זה לא תירוץ , אני גדלתי בג'סי כהן , לא יצאתי סטודנט לרופאה אבל אני עושה את שלי ומשתדל יום יום .

בדיוק.

אתה באמת הזכרת את מאיוקה ואלירן עטר באותו משפט? חח אתה עושה פדיחות לעצמך

מאיוקה לא יודע מזה לתת גול

עטר מגיעה לשוער עובר אותו חוזר אחורה ושואל אותו לאיזה פינה

שלא תבין לא נכון, אני לא מחזיק ממאיוקה מה שעדר הליצנים פה עשה ממנו מינימום אטו כן?

אבל לפי המ שאתה מדבר החתמנו פה את מסי.

החתמנו עוד ילד שעשה דבר אחד בכדורגל ומכבי שילמו עליו מחיר מופרז (ר"ע מאור בוזגלו) ומהכרות עם הבחור רציני מדי הוא לא (מה לעשות, בליך תיכון גדול ובשביל הנבחרת שלהם זינגר עשה דברים כמו לתת לתלמידים להיות רשומים ולא להגיע אפילו יום אחד לבי"ס).

כן יכול להיות שהוא מתאמן קשה.

אבל בינינו?

ההבדל מבחינת מספרים? לא קיים בינו לבין מאיוקה.

ואישית? מאיוקה התקדם יותר מעטר (לא בגלל מאמן זה או אחר, דווקא פה זה כישלון עצום של לוזון לדעתי) והראה סוג של שיפור לאורך זמן (העונה האחרונה) אלירן עטר רק הראה שהוא שחקן חביב ולא יותר.

אולי אני טועה, אולי לא.

אבל לא ראיתי אותו עובר את השוער של כל קבוצה פעם אחת העונה, שלא לדבר על לחזור אחורה ולשאול אותו לאיזה פינה הוא רוצה.

את הפאדיחה עושה מי שמשלם על ילד בן 20 שלא שווה את זה מיליון דולר.

אין פה שנאה.

אבל די נמאס לי מהשטויות האלה.

הוא ישתלב נהדר?

ביחד עם מי? כל שאר הצעירים שמחממים את הספסל? או עם שאר שחקני הבית? תכף תכתירו אותו בתור המכביסט הבא.

הלוואי ויצליח, אבל אין לו מקום בהרכב של מכבי היום.

לדעתי? כחלון יותר טוב.

גם מאיוקה.

שלא תבין לא נכון, אני לא מחזיק ממאיוקה מה שעדר הליצנים פה עשה ממנו מינימום אטו כן?

החתמנו עוד ילד שעשה דבר אחד בכדורגל ומכבי שילמו עליו מחיר מופרז (ר"ע מאור בוזגלו) ומהכרות עם הבחור רציני מדי הוא לא (מה לעשות, בליך תיכון גדול ובשביל הנבחרת שלהם זינגר עשה דברים כמו לתת לתלמידים להיות רשומים ולא להגיע אפילו יום אחד לבי"ס).

אבל בינינו?

ואישית? מאיוקה התקדם יותר מעטר (לא בגלל מאמן זה או אחר, דווקא פה זה כישלון עצום של לוזון לדעתי) והראה סוג של שיפור לאורך זמן (העונה האחרונה) אלירן עטר רק הראה שהוא שחקן חביב ולא יותר.

אולי אני טועה, אולי לא.

אבל לא ראיתי אותו עובר את השוער של כל קבוצה פעם אחת העונה, שלא לדבר על לחזור אחורה ולשאול אותו לאיזה פינה הוא רוצה.

אין פה שנאה.

הוא ישתלב נהדר?

ביחד עם מי? כל שאר הצעירים שמחממים את הספסל? או עם שאר שחקני הבית? תכף תכתירו אותו בתור המכביסט הבא.

לדעתי? כחלון יותר טוב.

גם מאיוקה.

קודם כל עשית היסטוריה גרמת לי להגיב למישהו שכתב יותר מ3 שורות ק-ד-ח-ת איתך!

ולענין שחקן גדול אתה עוד תראה זה מהשחקנים שרואים שיש לו את זה .. קח דוגמא הרכב קלאסי

2 קשרים אחורים זרים

כחלון-בוזגלו-קולאוטי ועטר! זה הרכב קטלני צעיר ואיכותי

הוא עוד יביא תוצרת ומהר כי הוא לא סופר אף אחד ממטר במגרש והוא טכני בטירוף יש לו מנחוס אניימה אבל גם זה ייעלם כבר בדרבי הקרוב בדוק

אבל בינינו?

אולי אני טועה, אולי לא.

אין פה שנאה.

הוא ישתלב נהדר?

לדעתי? כחלון יותר טוב.

גם מאיוקה.

כחלון שחקן מצויין אגב, חבל שלא קיבל יותר קרדיט העונה.

כחלון ,מלול וקפילוטו (כמובן לצד בלם מנוסה יותר) חייבים לשחק בעונה הבאה, ולשחק הרבה.

עטר למרות הכל שחקן נחמד ++ אפילו, בטח שלא שווה סכומים כאלו , וחבל שלא השתמשו בכסף הזה בחכמה , אבל מה אפשר לעשות? לא יוצא מהכיס שלנו - לא הבעיה שלנו.

נוכל רק לאחל לו שכן יתאפס על עצמו יהיה מקצועי יתאמן טוב יעבוד קשה ויזנח את השטויות ( לא משנה אם הוא יראה זקנה מליונרית עוברת ברחוב אם יעלה לו היצר לתקוף אותה שיחשוב על הדברים שהוא מסכן ויכול לאבד וידע שזה פשוט לא שווה את זה ).

אגב הייתי רוצה לראות מבני יהודה דווקא את צעירי ודין מורי - להערכתי העונה עם קשטן הם יתנו פריצה ענקית קדימה ואם לא יצאו לאירופה ימכרו בסכומי עתק בקיץ הבא -חבל שלא השכלנו להביא אותם מראש.

אבל תודה שחוד של קולאוטי ועטר זה הרבה יותר ממה שהיה לנו בשנים האחרונות עם כל העזרנים והמשה ביטונים למיהם .

נכון שהיה נחמד לו היו משאירים גם את מיוקה ואפילו מביאים את יצחקי - ואז הרביעיה הזאת ברוטציה יכלה לפרק את הליגה, אבל מה אפשר לעשות..

הלוואי אחי.

הלוואי.

אבל אם מביאים שני קשרים אחוריים זרים...איפה ייני? איפה הבנייה?

איפה מלול?

סגול - מסכים איתך.

אין אפס...גם אני הייתי רוצה לראות את דין מורי (אם כבר נתנו להם כסף...) אבל להסכים איתך? על מה ולמה? :wub: משה ביטון היה מלך שערים, גם עזרן, אלירן עטר היה מלך השודדים (נו בדיחה חסרת טעם) אין טעם להביא אותו, ולא בסכום כזה.

לא רואה סיבה...

צר לי...ושוב, הלוואי ואני טועה...

הלוואי אחי.

הלוואי.

אבל אם מביאים שני קשרים אחוריים זרים...איפה ייני? איפה הבנייה?

איפה מלול?

עזוב אותך ייני בחייאת אפילו שירן עצמו לא פותח עם עצמו במנג'ר.. זה לא שחקן לאליפות

נימני נתן השנה לייני ולמלול ולכחלון ובוזגלו ומאיוקה וז'אן ולשפונגין ולקפילוטו ואפילו קצת לצמח ואף אחד לא באמת הרשים מה"שחקני בית".. אז שינו כיוון ובצדק

עוזב שטויות תכלס אין הרבה שחקנים כמו עטר בליגה ..

יש משפט שאומר- לפני שאתה מתחזק תחליש את היריב.. שמע זה הביא לביתר דאבל.. אני קונה רק אליפות חח

אני שמעתי שהוא רצח זקנה, ביתר אותה, אנס חלק ממנה ורק אז דפק לה את התיק

זה נכון?

שיהיה לו ולנו במזל.

איכס יא מגעיל הוא אנס את כולה בכלל

התסיסה וכל התגובות הרעילות והמכוערת כלפיו לא נופלות מהשורה הזאת שבחרתי לצטט.

תתבייש.

אה עכשיו היפי נפש התעוררו לתחייה?

וואלה אוהב אותך אחי, אבל תגיד לי מה כל מי שגדל בשכונת התקווה גדל להיות שודד ואונס זקנות? מזה כמו בר מצווה שם ?

שכונת מגורים זה לא תירוץ , אני גדלתי בג'סי כהן , לא יצאתי סטודנט לרופאה אבל אני עושה את שלי ומשתדל יום יום .

למה אמרתי שזה תירוץ?

שכונות כמו פרדס כץ, רמת עמידר, ג'סי כהן, שכונת התקווה וכו' מה לעשות אח שלי, כמעט כל נער שם החשיבה המיידית שלו פונה לפשע

שכונת מגורים היא לא תירוץ, אבל המנטליות היומיומית כן

ואם אתה אומר שלא, אז וואלה הויכוח פה מיותר כי לשחק אותה ראש קטן זה לאנשים שיש להם עצבים

אה עכשיו היפי נפש התעוררו לתחייה?

יפי נפש?! למה אני תקפתי אותו? להיפך אני אמרתי שזה מטומטם להסתכל לעבר של בנאדם.

פשוט זה טיפשי להוציא משפט כמו שהוצאת.

אתה גר בשכונה כזו שאתה חושב שכמעט כל נער שם פניו מועדות לפשע?!

זה לא הדיון,זה כבר לא משנה. מאמין שהבנת לבד שהמשפט שלך היה טיפשי.

יפי נפש?! למה אני תקפתי אותו? להיפך אני אמרתי שזה מטומטם להסתכל לעבר של בנאדם.

פשוט זה טיפשי להוציא משפט כמו שהוצאת.

אתה גר בשכונה כזו שאתה חושב שכמעט כל נער שם פניו מועדות לפשע?!

זה לא הדיון,זה כבר לא משנה. מאמין שהבנת לבד שהמשפט שלך היה טיפשי.

אני גר בשכונה כזו מגיל 0, ואני אומר לך מעכשיו, שאני בטוח שחצי מהחברים שלי ישבו בכלא, יש לי כבר עכשיו חבר שנכנס ל20 שנה בית סוהר (על סיפור מאוד מוכר) אז? זה אומר שהוצאתי משפט טיפשי או שאני יודע על מה אני מדבר?

ככה או ככה לא מתגאה בכלום, פשוט יודע מה אני אומר ולא מוציא עוד משפט מהפה

ככה זה, לא משנה איך תסובב את זה

דולי ג'ונסון הרג בנאדם אגב..

וחצי משחקני ליגת העל מעשנים חשיש סתם שתדעו..

למה להתהפך עליו עכשיו פתאום אחרי כמעט שנתיים...ועוד רגע אחרי שהוא חותם בקבוצה שלנו

היה ילד עשה טעות שילם תמחיר ...נגמר

אני גר בשכונה כזו מגיל 0, ואני אומר לך מעכשיו, שאני בטוח שחצי מהחברים שלי ישבו בכלא, יש לי כבר עכשיו חבר שנכנס ל20 שנה בית סוהר (על סיפור מאוד מוכר) אז? זה אומר שהוצאתי משפט טיפשי או שאני יודע על מה אני מדבר?

ככה או ככה לא מתגאה בכלום, פשוט יודע מה אני אומר ולא מוציא עוד משפט מהפה

ככה זה, לא משנה איך תסובב את זה

גם אני גר בשכונה כזו אבל זה לא נכון להגיד שכולם כמעט ככה...

למה להתהפך עליו עכשיו פתאום אחרי כמעט שנתיים...ועוד רגע אחרי שהוא חותם בקבוצה שלנו

תראה לי איפה כתוב שג'ונסון הרג בן אדם ואוותר על השטות שחצי משחקני ליגת העל מעשנים חשיש...

וואי וואי כמה אתם אוהבים לזייין את השכל.

הבנאדם עשה מה שעשה, בית משפט הטיל עליו עונש, הוא שילם את המחיר, ופה נגמר הסיפור.

אבל בנינו?

מעניין לכולכם את הזין פה מה הבנאדם עשה, זה סתם עוד תירוץ בשביל ליפול על הבנאדם.

הקהל הכי מגעיל בארץ יש למכבי, ופער ענק, יותר מביתר יותר מב"ש, לכו זדינו ימניאק.

הוא יהיה אחד הגדולים אצלנו, חכו תראו.

שיהיה בהצלחה אלירן :)

זה לא היה אונס?

תראה לי איפה כתוב שג'ונסון הרג בן אדם ואוותר על השטות שחצי משחקני ליגת העל מעשנים חשיש...

אתה לא זוכר שהוא טס לשוודיה לעמוד למשפט כי הוא דרס בן אדם?

לא יודע אם הוא הרג אותו אבל...

זו הייתה התקופה הכי יפה שלו במכבי...

אתה לא זוכר שהוא טס לשוודיה לעמוד למשפט כי הוא דרס בן אדם?

לא יודע אם הוא הרג אותו אבל...

זו הייתה התקופה הכי יפה שלו במכבי...

הוא לא אנס ולא רצח ולא דרס ולא כלום...

בסה"כ נהג בשכרות, ובגלל שהוא עשה את זה כבר פעם או פעמיים בעבר חששו שייכנס לכלא.