Jump to content

אין פה מצברוח כמו שרצינו, וזה לא הגמר שלו קיווינו, אבל ....

הניחוש ה-12

מעניין לדעת.. בעד מי אתם?  

67 members have voted

1. 1. בין שתיהן...

• אני מעדיף שאינטר תזכה.
      16
    • אני מעדיף את באיירן מינכן.
      33
    • אני אזרום ואחליט תוך כדי משחק.
      18

Recommended Posts

200910c.jpg

~~~~~~~~~~ 746633-35.jpg ~~~~~~~~~~

מבחינה אישית לא ככה קיווינו שייראה השבוע האחרון, ואין טעם לפרט...

ובלי קשר - גם לא ככה קיווינו שייראה משחק הגמר של ליגת האלופות.

אבל גבירותי ורבותי, קבלו את גמר ליגת האלופות שלכם לשנת 2010.

אחרי עשרות משחקי מוקדמות, שלבי בתים מרתקים, לא מעט דרמות במשחקי ההצלבה, ומשחקי רבע גמר שקולים, הגיעו להם משחקי החצי.

ולאחר שבאיירן מינכן נתנה הצגה ענקית בצרפת במה שהיה בגדר המתאבן משולש שהחזיר את הצרפתים לחור שממנו הגיע,

ברצלונה שבה לספרד בפיגור 3:1 בנסיון להכניע את המכונה המשומנת של אינטר, ופשוט לא יכלה. לא יכלה על המשחק הטקטי האדיר של הנראזורי, לא יכלה על ההגנה הקשוחה והבלתי מתפשרת, לא יכלה, חייבים להודות, על ז'וזה מוריניו. זה נגמר ב-0:1 מאכזב ולא מספיק טוב עבור אלופת אירופה המכהנת, וב-22 במאי נכתיר אלופה חדשה, והיא תהיה ראויה. ראויה מאוד.

כי איך שלא תסתכלו על זה, כמו מיליארדים אחרים ברחבי העולם, זה עדיין.. גמר ליגת האלופות 2010.

...

...

whatwasdi2.png

להזכירכם במשחקי חצי הגמר לא נרשמו הפתעות מיוחדות. או שבעצם אולי דווקא כן?

במשחק הראשון באיירן עלתה בליון נינוחה ומשוחררת ונהנתה ממשחק מלא ביטחון של שני הווינרים הגדולים שלה העונה, אריאן רובן המוכשר ואיביצ'ה אוליץ' הקטלני שגנב את ההצגה.

הבווארים הציגו משחק מצוין בסטאד דה ז'רלאן ושייטו לעבר גמר אלופות ראשון מאז 2001 בזכות שלושער מרשים של אוליץ'.

738075-5.jpg

במשחק השני... אממ.. אמת, אינטר אולי הוציאה הגדרה חדשה למושג "בונקר", אבל קשה להאשים אותה.

ז'וזה מוריניו, שהעניק לפפ גווארדיולה נוק-אאוט כואב במפגש הראשון בסן סירו, שוב הוכיח את עליונותו הטקטית, ושוב הוא בגמר ליגת האלופות.

את המפגש הזה ברצלונה ככל הנראה הפסידה כבר באותו משחק ראשון מופלא של אינטר בסן סירו, אבל היא קיבלה צ'אנס יותר מראוי לתקן.

ובכל זאת אל מול 96 אלף אוהדים נלהבים, באחת מבמות הכדורגל הגדולות בעולם, קבוצת ההתקפה הטובה בייקום בהחלט היתה מסוגלת, על הנייר, להבקיע פעמיים לעלות לגמר. בפועל, כאמור, לאינטר היו תכניות אחרות לחלוטין, וכעת, את ה-22 במאי בסנטיאגו ברנבאו, היא תראה מהבית.

738516-5.gif

howbw8.png

במחזור השני אצלנו פה בניחוש ה-12 לקחו חלק 48 משתתפים בלבד.

(בושה וחרפה של כמות, בעיקר כי במחזור הראשון השתתפו 56).

וכל זאת דווקא כשמתוכם היו לנו לא פחות מאשר 10 משתתפים חדשים:

yossinew, איתי ד. , פלוגנחיימן, דניאל פוקשי, devil, מנג'ר יונייטד, Michael Scofield, Matan , ראש קופסא, ו- שניר :]

המחזור עצמו היה קשה מאוד לניחוש, והתוצאות.. בהתאם /:

ובמספרים: הממוצע עמד על 5.8 נק' בלבד למשתתף.

מכולם היו לנו 7 גולשים שכמעט והוציאו ניחוש מושלם, ובסופו של דבר... עשה את זה רק אחד! :clap:

(הפרטים כמובן בהמשך).

quoetmf1.png

בהתאם לכמות, גם ציטוטים מיוחדים לא היו לנו בנושא האחרון /:

נזכיר רק את רוגו שריגש: "אחרי 4 שנים שאני בפורום סוף סוף הגיע הזמן לניחוש מושלם, עשיתי את שלי."

ואם כבר, אז מכבי תל אביב לעד שהגדיל ואמר: "אתם לא יודעים כמה אני מתרגש, כל עונה שעברה לא הייתי קרוב למושלם והפעם פאף על הניחוש הראשון!"

נציין גם את את איתי ד. שמשתתף לראשונה אחרי שנים: "פעם ראשונה שלי אי פעם? אני לא נוהג להמר, אני נוהג לכבוש טבלאות. (סתם מכניס לעצמי אמביציה)."

ו.. הקינוח (מריר אומנם) שייך למשתמש barak שהגיב במקרה כי היה באפטר ולמעשה סימל משהו שקרה לכולנו בשבוע שלאחר מכן מבחינת הליגה המקומית פה בארץ:

(על המשקל של לא הפסדנו דרבי אבל הפסדנו במלחמה) -

"נו באמת, למישהו יש בכלל ספק שברצלונה תנצח?

שוב, כמו במשחק הקודם - לא יודע כמה, לא יודע מי תעלה בסופו של דבר, אבל בתום 90 דק' ברצלונה מנצחת את אינטר (לעומת פעם שעברה שהשתדלתי לא לנחס ובסוף הלך הפוך, היום זה חד וחלק, בארסה מנצחת).

מקווה מאוד שגם תעלה."

אגב, את ציטוט השבוע אנחנו מעניקים ללא ספק למר Matan -

"הבונקר שאינטר תעשה מול בארסה, לא שונה מחומת ברלין דאז. אני מסמן X - איזה כייף להרגיש אבי מלר לרגע"

patuhsi7.png

מדובר על פרוייקט של 3 מחזורים בלבד, כך שזו הפעם האחרונה שלנו יחד. אבל מי שלא מכיר:

היתרון של הניחוש ה-12 הוא שיטת הניקוד בטבלה שמשקללת את התוצאות כך שגם מי שלא השתתף עד כה - יכול לעשות את זה בגדול, גם אם יתחיל כעת.

misesge3.png

אז כאמור, הפעם היו לנו 9 שהיו ממש קרובים...

סגרו על 11 נק' רק כי שמו איקס במשחק של בארסה והשער שהובקע בדקה ה-83 הרס להם:

* yaniv1

* YellowHell

רק כי האמינו שלא יהיו אדומים, והיה לנו להזכירכם כזה, של אינטר:

* לעד צהוב

* David16

רק כי האמינו שמסי יבקיע או לפחות יבשל:

* sawyer

* Tal

* Michael Scofield

רק כי האמינו שליון תציל את כבודה ותנצח:

* אופסימיסט

* פלוגנחיימן

רק כי הלך על ניצחון של אינטר:

* ניר ג.

hitiu7.png

וואלה באופו מפתיע היו לנו בסה"כ 7 משתתפים שידעו שבארסה תנצח ושבאיירגן לגבור על ליון בחוץ:

sawyer

Tal

לעד צהוב

Michael Scofield

מתן11

David16

lior30

kingnh5.png

איזה מלך.

לקחת ניחוש מושלם זה לא כזה פשוט גם כשמודבר רק על 4 שאלות ושני משחקים,

ויעידו על כך כל ה-10 שזכו במחזור הראשון, אבל כשאתה היחיד.. כמו במחזור השני.. אז אין ספק שמגיע לך.

שי דבוש :whistling:

בעקבות הזכייה שלו, ולאור לא מעט תוצאות אחרות של השאר, שימו לב לטבלה...

פתאום בניגוד למחזור הראשון הכל מתאזן לו בצורה דרמטית בצמרת, כאשר מרכז הטהלב רותח וכל אחד מעשרות המשתתפים שם יכול לבוא עם ניחוש מושלם ולקחת את הניצחון בסופו של עניין.

image31.png

image3fq.png

kadurdr6.png

למען הסר ספק: משחק הגמר יתקיים במוצ"ש, החל מהשעה 21:45 כאשר השידור בערוץ 10 יחל עם אולפן מיוחד כבר מהשעה 19:00 !

12xza1.png

אתם רק צריכים לבחור אם התוצאה הסופית תביא תוצאה של 1,2 או X.

על כל ניחוש מדוייק תקבלו 2 נקודות. ועל כל ניחוש קרוב תקבלו נקודה אחת. מה זה אומר?

אם בחרתם 1' או לדוגמא 2' - וטעיתם כי יצא תיקו --> תקבלו נקודה

ואם תבחרו X וטעיתם כי יצא 1' או 2' ---> תקבלו גם כן נקודה.

* שימו לב! הניחוש מתייחס לתוצאה אחרי 90 דקות בלבד!

1) אינטר מילאנו- באיירן מינכן

(יום שבת, 21:45)

כל אחד מאיתנו קיווה לראות 2 קבוצות אחרות. זה אני אומר באחריות. אבל כשרואים את הדרך שלהן לגמר..

איזה שערים, איזה תוצאות... חייבים להודות שמגיע להן בגדול.

...

sikuyzw5.png

סוג של הימור קצר ולעניין. אבל כזה שיש בו יתרון לידע ומעט מחשבה.

(שאלה אחת, ארבע נקודות)

2) המזל דופק פעמיים?

א. רובן -ההולנדי עם ממוצע מדהים של 10 שערים ב-11 המשחקים האחרונים של באיירן בכל המסגרות - לא יבקיע הפעם וגם לא יבשל.

ב. איבצ'ה אוליץ' ממוקם במקום השני בטבלת הכובשים של המפעל השנה עם 7 שערים (הראשון, עם 8 שערים, הוא מסי) - לכן הוא בטוח יבקיע שער גם בגמר.

ג. הצמד דייגו מיליטו ואטו (מאינטר) יבקיעו או יבשלו יותר מאשר הצמד ומירואסלאב קלוזה ותומאס מולר (באיירן).

ד. עזוב אותי בחייאת. תן לי 2 נק' מתוך ה-4 מראש.

* אם אף סעיף לא יתקיים - כולם יקבלו את מלוא הנקודות.

** שימו לב! הסעיפים מתייחסים לכל 120 הדקות, במידה ותהיה הארכה כמובן.

shelaxe1.png

סוג של ניחוש נטו עם השוואה והגיון יותר מאשר ידע שקשור לספורט.

(שתי שאלות, כל אחת 3 נקודות)

3) חלק א'

א. במחצית השנייה של הגמר יבקעו יותר שערים מאשר במחצית הראשונה.

ב. ממוצע השערים העונה בליגת האלופות קרוב ל- 2.5 שערים במשחק. בגמר יובקעו לפחות שלושה (מתייחס ל-90 דקות בלבד).

ג. זה יהיה גמר פרווה שבו יונפו מקסימום 3 כרטיסים צהובים.

** שימו לב! בשאלה הזו הסעיפים מתייחסים רק ל-90 דקות.

4) חלק ב'

א. אדומים - למרת ההיסטוריה של שתי הקבוצות במפעל, ולמרות שזה הכל או כלום - הפעם לא יונף אפילו ולא כרטיס אדום אחד בגמר.

ב. ב-90 דקות אין מצב שהמאמנים יבצעו את מכסת החילופים המקסימלית שלהם (זאת אומרת: יהיו פחות מ-6 חילופים במשחק).

ג. טוב קיצר, לא תהיה במשחק הארכה.

** שימו לב! בשאלה הזו הסעיפים מתייחסים רק ל-90 דקות.

זהו.

הנושא יינעל מחר, בשעה 21:45.

ונושא סיכום מסודר יעלה ביום שישי הבא.

סופ"ש נעים, סעו בזהירות, ב-ה-צ-ל-ח-ה .

אגב, אין עוד הרבה זמן לדבר האמיתי של הקייץ אז..

תתחילו לשנן את המילים:

1/ X

2/ג

3\א

4\ב

לא הבנתי את פשר השאלה "

א. אדומים - למרת ההיסטוריה של שתי הקבוצות במפעל, ולמרות שזה הכל או כלום - הפעם לא יונף אפילו ולא כרטיס אדום אחד

בצמד המפגשים.

יש משחק מקדים בין 2 קבוצות הנוער של המועדון? או שאתה מתכוון למפגש הפסגה בין הגרמנים מכפר סבא לאינטר רמת גן

--------

* אתה לא יודע שבכל נושא לאורך השנים תמיד חייב להיות לפחות פאק אחד? הנה זה נערך יא נאג' :whistling:

עריכה משנית: גבריאלה טטנבאום חח סתם עריכה של העורך: ייגמר 1-0 אינטר סמואל :clap:

1) אינטר מילאנו- באיירן מינכן X

2) ג. הצמד דייגו מיליטו ואטו (מאינטר) יבקיעו או יבשלו יותר מאשר הצמד ומירואסלאב קלוזה ותומאס מולר (באיירן).

3) א. במחצית השנייה של הגמר יבקעו יותר שערים מאשר במחצית הראשונה.

4)

א. אדומים - למרת ההיסטוריה של שתי הקבוצות במפעל, ולמרות שזה הכל או כלום - הפעם לא יונף אפילו ולא כרטיס אדום אחד בגמר.

X

ג

א

א

אי אפשר לארגן איזה קיזוז בטבלה או לעשות הניחוש על עונת המלפפונים?

מתאים לי שאלה על ברק יצחקי:

א. באירופה.

ב. במכבי.

ג. הפועל.

ד. בית"ר.

ה. עזוב אותך מיצחקי, תן לי שתי נקודות

:(

אתם יותר גרועים מיורם ארבל, על אפכם על חמתכם זה הגמר ואם לא נאה לכם אז אל תראו אותו.

לכו תייללו כמו בוסקטס או תבכו עם ריאל. נמאס כבר מכל הבכיינות המאוסה הזאת.

X

ג

א

א

זה הניחוש הראשון שלי רק העונה אז להיות ראשון לא, אבל סתם נשלח בשביל הכיף.

1 ) ריברי פני צלקת לא ישחק, אך מצד שני יש את אטו רודף הזברות. המשחק הזה הולך להיות משחק רב שערים.

אני מהמר על ניצחון של אינטר, 4 שערים ואדום אחד.

2 ) אני אלך על ג' רק כי אני חובב כושים.

3 ) שלשוער של דור מלול! ב'.

4 ) מה אתה גנוב, שרפת לי את סעיף א', בגלל שאמרתי שיהיה אדום. אז אתה יודע מה?

אני מוותר פה על הנקודות וממציא לי סעיף משלי:

ד. אדומים: במשך 90 דקות נטו, יונף לפחות אדום אחד או יותר במשחק.

אה כן, אני מסמן ד'!

1

א

א

ג

וכן, גם אני דורש קיזוז, זה הסיכוי היחיד שלי.

להכפיל ב0 ולתת לסוייר פ"ת בונוס של 16-19 נק.

לפחות,

מאיוקה :wub:

ובנימת אס"ק של סוף שנה, אני חושב ששנה הבאה צריך שמישהו עם קצת יותר זמן יעשה את הניחוש. כי עם כל האהבה והכבוד לפתוח אותו 8 (זה בדם!)*%!@)*%!) דק לפני שהוא נסגר, זה לא רציני.

אני מציע את ראש קופסא וחןחן לפרויקט הזה, חןחן מעצבת בחסד, ראש קופסא יש לו ראש אנליטי. חןחן תתרום את השנינות, ראש קופסא את הטעויות המתבקשות. לדעתי זה יהיה ציוות אש. ואפשר שיהיה אורחים בתור שאלת בונוס כל פעם. נגיד אם עומר יהיה האורח, אז הוא יכתוב משהו ואז יבחנו על זה, מי שיצליח לקרוא עד הסוף יקבל את הבונוס. או שעידן דורון יציב שאלה מוסרית וישאל מה אנחנו היינו עושים. להכניס קצת פלפל לניחוש.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.