Jump to content

רון קופמן תודה רבה!!! סוף סוף מישהו עונה לבכיינות של הפועל

Recommended Posts

היום ביציע העיתונות היה אייטם על מאבק האליפות בליגה.

קופמן פתח את האייטם בקריאת ההרכב של הפועל ת"א מהמשחק נגד כפ"ס לפני שנתיים (במשחק חסר חשיבות להפועל, בזמן שכפ"ס נלחמה עם מכבי פ"ת נגד הירידה). ובמילים שלו: "זה לא ההרכב שמעניין פה, אלא שחקני ההרכב הקבועים שלא שיחקו - אניימה, דגו, אנטבי, אנסומבו. והמאמן - אלי גוטמן". הוא גם המשיך וציין את הסטטיסטיקה המדהימה, שכללה 19 איומים על השער מצד כפ"ס לעומת 5 בלבד של הפועל.

הדבר היחיד שהיה חסר זה שהוא יזכיר שפחות מחודשיים לאחר מכן לבשו 4 שחקני כפ"ס את המדים האדומים, ובעלי כפ"ס הפך לבעלי הפועל באופן "מפתיע" רק שנה אחת לאחר מכן.

בדר"כ קופמן מביא לי את הסעיף, אבל הפעם הוא סיפק את הסחורה.

הגיע הזמן שמישהו יזכיר להפועל שהיא הקבוצה הכי לא ספורטיבית בתולדות הכדורגל הישראלי.

היום ביציע העיתונות היה אייטם על מאבק האליפות בליגה.

קופמן פתח את האייטם בקריאת ההרכב של הפועל ת"א מהמשחק נגד כפ"ס לפני שנתיים (במשחק חסר חשיבות להפועל, בזמן שכפ"ס נלחמה עם מכבי פ"ת נגד הירידה). ובמילים שלו: "זה לא ההרכב שמעניין פה, אלא שחקני ההרכב הקבועים שלא שיחקו - אניימה, דגו, אנטבי, אנסומבו. והמאמן - אלי גוטמן".

הדבר היחיד שהיה חסר זה שהוא יזכיר שפחות מחודשיים לאחר מכן לבשו 4 שחקני כפ"ס את המדים האדומים, ובעלי כפ"ס הפך לבעלי הפועל באופן "מפתיע" רק שנה אחת לאחר מכן.

בדר"כ אופמן מביא לי את הסעיף, אבל הפעם הוא סיפק את הסחורה.

הגיע הזמן שמישהו יזכיר להפועל שהיא הקבוצה הכי לא ספורטיבית בתולדות הכדורגל הישראלי.

שכחת את הסטטיסטיקה-

19 בעיטות לשער של כפר סבא(5 למסגרת) מול 5 של הפועל(0 למסגרת).

ואנחנו מדברים על קבוצה שלא ניצחה קרוב לסיבוב(ולכן ירדה).

הוא הבעלים שלהם כבר מאותו קיץ.

עוד פרט מעניין מהמשחק(ראיתי אותו בזמן אמת)-לאחר השער של פתח תקווה שנכבש קרוב לסיום וגמר את סיכויי כפר סבא, הפועל החלה ללחוץ בחמש הדקות האחרונות כי ידעה שאם תשווה, היא תעבור אותנו בטבלה(ביחס שערים נדמה לי או בנקודה).שער חמש היה בטירוף :)

כתב בנושא אחר קסטור, בכל עונה יש כמה משחקים כאלה(ונמני עלה בהרכב מלא מול חיפה) אבל זה עולה לכותרות רק כשהצד הסמרטוטי נפגע.

מישהו מדבר על משחק העליה המכור(אמא של המכור) שלהם מול עמידר?

ויש עוד(בדרך כלל הם מקבלים את העזרה מהשופט, הם לא נזקקים לקבוצות היריבות).כל האתוס השיקרי שלהם בנוי על שער באופסייד, דקה אחרונה עם היד. זה האתוס שלהם.

שכחת את הסטטיסטיקה-

עוד פרט מעניין מהמשחק(ראיתי אותו בזמן אמת)-לאחר השער של פתח תקווה שנכבש קרוב לסיום וגמר את סיכויי כפר סבא, הפועל החלה ללחוץ בחמש הדקות האחרונות כי ידעה שאם תשווה, היא תעבור אותנו בטבלה(ביחס שערים נדמה לי או בנקודה).שער חמש היה בטירוף :)

כתב בנושא אחר קסטור, בכל עונה יש כמה משחקים כאלה(ונמני עלה בהרכב מלא מול חיפה) אבל זה עולה לכותרות רק כשהצד הסמרטוטי נפגע.

ויש עוד(בדרך כלל הם מקבלים את העזרה מהשופט, הם לא נזקקים לקבוצות היריבות).כל האתוס השיקרי שלהם בנוי על שער באופסייד, דקה אחרונה עם היד. זה האתוס שלהם.

צודק, הוספתי

האינטרס של הפועל היה שכפר סבא ירדו ליגה כדי לקבל את השחקנים שלהם , אז למה להפסיד להם בכוונה בשביל להשאיר אותם בליגה...

שכחת את הסטטיסטיקה-

עוד פרט מעניין מהמשחק(ראיתי אותו בזמן אמת)-לאחר השער של פתח תקווה שנכבש קרוב לסיום וגמר את סיכויי כפר סבא, הפועל החלה ללחוץ בחמש הדקות האחרונות כי ידעה שאם תשווה, היא תעבור אותנו בטבלה(ביחס שערים נדמה לי או בנקודה).שער חמש היה בטירוף :flowers:

ואגב, רק בשבוע שעבר הזכירו בידיעות אחרונות משחק של הפועל מלפני 16 שנה (עונת 93/4) נגד הפועל חיפה, שבו הפועל סיימה את הליגה וחיפה הייתה חייבת ניצחון כדי להישאר, וכמובן ניצחה ללא מאמץ 4-1. כמה ימים לפני כן הפועל ניצחה את אותה הפועל חיפה בגביע המדינה (נראה לי ברבע גמר) 4-1 מוחץ משלה. מנגד, גם אנחנו נהגנו כך רק לפני שנתיים כשהפסדנו לבני יהודה במחזור האחרון (נערך בוינטר) 1-0 כדי שהם ישלימו סיבוב שלישי מדהים וינצלו מירידה. ושוב, אם נלך 50 שנה אחורה נמצא בכל עונה מקרה כזה או אחר. חלקם בכוונה, חלקם מתוך תת מודע.

זה קורה בכל העולם, כולל באנגליה (ראה ליברפול לפני שבועיים).

האינטרס של הפועל היה שכפר סבא ירדו ליגה כדי לקבל את השחקנים שלהם , אז למה להפסיד להם בכוונה בשביל להשאיר אותם בליגה...

הפועל לא היו צריכים לדאוג בנוגע לשחקנים.

היתה תוכנית לקומבינה-

http://sports.walla.co.il/?w=/738/1386799

בקצרה: הפועל משלמת לטביב על השחקנים. טביב לוקח את הכסף ומחזיר אותו להפועל.

אני לא זוכר איך זה נסגר בסוף ואם הפועל את טביב הצליחו עם השוד השפל הזה. אבל הכוונה ברורה.

כפ"ס כאמור עוד לא התאוששה מאז ולא הצליחה לחזור למקומה הטבעי בליגת העל.

אינטרס? ההגיון אומר שטביב רצה להתנתק מכפ"ס בצורה הכי פחות מכוערת, קרי כאשר היא עדיין בליגת העל (מה שיקל בין היתר על העברת הבעלות ויוציא אותו פחות מלוכלך).

אבל גם אם אין אינטרס זה בכלל לא משנה. בשורה התחתונה הפועל פתחו רגליים במשחק מכריע על הירידה לליגה הלאומית.

חוסר ספורטיביות שחור על גבי לבן, עם או בלי אינטרס.

שבוע לפני זה, אגב, מכבי הגיעה לכפ"ס וניצחה 3-0. שבוע אחרי שהבטחנו הישארות בליגה.

זה לא היה המשחק שבו נשים ואנשים עם חולצה ירוקה נכנסו חינם?

חחח אני זוכרת מלא אוהדי מכבי באו עם חולצה ירוקה והעבירו אותם ליציע של מכבי אח"כ

קופמן תמיד היה ויהיה מלך.

גם שהוא אומר שטויות לפעמים מעצבנות,אני פשוט צוחק..ואומר "הבן אדם הזהמ סטוללללללל"

רון קופמן לראשות הממשלה!!!!!!!!!!!!!!

הוא הראשון שאמר שגם עם ההרגלה הקלה למונדיאל החבורת אפסים שלנו לא תעלה בחיים.גם לא להצלבה. כל פעם שמגיע העצבים או הצרבת,תענוג לשמוע אותו..

אפילו שהוא יורד על מכבי זה מצחיק חחחחחחחחחח

גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

הוא גם דיבר על זה שאשדוד פתחו רגליים להפועל.

בקיצור?

סתם מחפש את השחיתות בכל דבר והפעם צדק.

אבל הוא בעצמו אמר שזה נהוג בכל העולם...

גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

הוא גם דיבר על זה שאשדוד פתחו רגליים להפועל.

בקיצור?

סתם מחפש את השחיתות בכל דבר והפעם צדק.

אבל הוא בעצמו אמר שזה נהוג בכל העולם...

אם הוא לא היה מחפש שחיתות כל פעם ובכל חור שיש בספורט בארץ

התוכנית הייתה מאבדת הרבהה עניין

קופמן מלך ,שונא הפועל בדם

רק לידיעתך שקופמן וכל הקואליציה של אוהדי הפועל ר"ג מפעם (מליניאק, אפי בירנבוים, שימי ריגר וכו') שונאי מכבי גדולים.

שבוע לפני זה, אגב, מכבי הגיעה לכפ"ס וניצחה 3-0. שבוע אחרי שהבטחנו הישארות בליגה.

3-2 נגמר.

וקופמן וחבריו אוהדי ר"ג ידועים כשונאי מכבי וכאוהבי הפועל...

רק לידיעתך שקופמן וכל הקואליציה של אוהדי הפועל ר"ג מפעם (מליניאק, אפי בירנבוים, שימי ריגר וכו') שונאי מכבי גדולים.

צודק מלבד אפי-אוהד הכח(ומכבי רמת גן בסל). אבל אתה יכול להחליף אותו בנתן דנטנר.

מילדות ,אבא שלי אומר לי שהם המסריחים ביותר(אחרי ההם כמובן).

קופמן שונא מכבי ולא מכחיש זאת אבל הוא לא מטאטא את הליכלוך של הצד השני מתחת לשטיח.

אין לי בעיה גדולה איתו-דמות משעשעת בסך הכל שמפיחה חיים בתוכנית בידור(כמו שקסטור אמר).אין לו בעיה לקבל בראש שהוא טועה ולצחוק על עצמו.הומור עצמי זה מצרך נדיר אצל כספית ורוזן.

המשחק מול כפר סבא היה מכור בגישה, כמו לא מעט משחקי סוף עונה.

מה שטביב עשה לכפר סבא זאת הגירסה המודרנית לכיבשת הרש.אבל לוחמי הצדק-שתקו.

הבעיה היחידה שיש לאנשים "הנאורים" ולוחמי זכויות האדם עם טביב זה מוצאו(ולא הריסת כפר סבא).ככה זה אצלם מימים ימימה. תשאלו את בן זקן.

צודק מלבד אפי-אוהד הכח(ומכבי רמת גן בסל). אבל אתה יכול להחליף אותו בנתן דנטנר.

מילדות ,אבא שלי אומר לי שהם המסריחים ביותר(אחרי ההם כמובן).

קופמן שונא מכבי ולא מכחיש זאת אבל הוא לא מטאטא את הליכלוך של הצד השני מתחת לשטיח.

אין לי בעיה גדולה איתו-דמות משעשעת בסך הכל שמפיחה חיים בתוכנית בידור(כמו שקסטור אמר).אין לו בעיה לקבל בראש שהוא טועה ולצחוק על עצמו.הומור עצמי זה מצרך נדיר אצל כספית ורוזן.

המשחק מול כפר סבא היה מכור בגישה, כמו לא מעט משחקי סוף עונה.

מה שטביב עשה לכפר סבא זאת הגירסה המודרנית לכיבשת הרש.אבל לוחמי הצדק-שתקו.

הבעיה היחידה שיש לאנשים "הנאורים" ולוחמי זכויות האדם עם טביב זה מוצאו(ולא הריסת כפר סבא).ככה זה אצלם מימים ימימה. תשאלו את בן זקן.

אה נכון צודק על התיקון

תאכלס תוכנית בידור שסבבה לראות, לא תורה מסיני ולא כלום, סתם אמרתי להוא שרשם על קופמן שונא הפועל שבתאכלס הם שונאי מכבי גדולים.

אם הוא לא היה מחפש שחיתות כל פעם ובכל חור שיש בספורט בארץ

התוכנית הייתה מאבדת הרבהה עניין

התכנית היא תכנית ספורט.

אגב, באחת התכניות התגלה שקופמן הוא חבר ועד שהוא כ"כ נהנה ללכלך על ועדים.

צביעות משהו לא?

אבל אל תטעו, אוהדי הפועל ר"ג גרועים לא פחות מאוהדי האחות הגדולה שלהם מת"א.

זה נבלה וזה טרפה.

עד היום אני לא סולח לדוד שלי שהוא אימן אותם.