Jump to content

שמחה מהולה בעצב

Recommended Posts

כן, אפשר טוב וכיף לשמוח לאיד.

כן, לקחנו לזונות את האליפות.

אבל העונה הזאת היא הכי עצובה שהייתה לי. התהפכו היוצרות- אנחנו הפועל והם מכבי.

ממתי אנחנו באים לדרבי בגישה של רק לא להפסיד? עזבו את האוהדים, השחקנים עצמם- פשוט בושה. הפועל קבוצה יותר טובה? על הזין, מכבי ת"א אמורה לעלות לדרבי

לתת את הנשמה עד שנבקיע ולא לעלות אה-לה אינטר עם 10 שחקנים בהגנה. זה התפקיד של הפועל! לבוא לדרבי עם רגשות נחיתות, לחשוש, לפחד, לשקשק רק מלשמוע את השם מכבי ת"א.

ממתי אנחנו באים עם רגשי נחיתות לדרבי?! אמרות שהיו שמורות להפועל פתאום הפכו למוטו של הקהל שלנו ועוד יותר חשוב ועצוב- לקבוצה שלנו, אותה קבוצה שהעונה נתנה לצד השני

של הכביש לעבור אותה במאזן הדרבים ולאבד את הרוח הגבית מאחורי הטענה שאנחנו תמיד היינו ונהיה יותר טובים מהפועל.

אני לא אומר לא לשמוח, ואני לא אומר שאני לא שמח, אבל רבאק, אנשים פה נמצאים בתחושה הפועלית של "פירקנו אותם 0-0", באמת טוב שלא יצאנו לכיכר לחגוג.

אתם אומרים לקבוצה שהיא לא מכביסטית? תהיו קודם אתם.

בקיצור, איך אתם אומרים? "תזכרו שאתם מכבי תל-אביב"

מחזור אחד פותחים רגליים מחזור אחרי חוגגים תיקו 0 בדרבי.. גועל נפש, איפה השאיפה לנצחון תמיד לא משנה איפה לא משנה נגד מי?

זאת לא מכבי שאני רוצה לראות :wubyellow3:

המשחק הזה מסמן את המעבר שלנו לגישה שמתאימה לצד השני של הכביש, אבל לאור הנסיבות אני לא יכול להאשים אף אוהד. סוף סוף היום הקבוצה הסבה לנו קצת נחת, כמו שאחד החברים שלי כתב בפייסבוק: אין שמחה כמו שמחה לאיד.

ועכשיו ברצינות, לדפוק להם את האליפות בעונה כזאת, זה מתוק, אפילו מאוד מתוק. גם לא להפסיד דרבי זה מתוק (אפילו שאנחנו סוגרים עונה שנייה רצופה בלי ניצחון בדרבי). מעבר לזה, יש לזה השלכה חסרת תקדים על מאזן הכוחות בעיר - עכשיו הם יפחדו מאיתנו, אניימה ודה סילבה יעזבו בטוח בקיץ (רק אליפות הייתה משאירה אותה), וגם שכטר וורמוט צפויים לעזוב, מה שלמעשה משאיר אותם בלי כל הבסיס שלהם.

זה סך הכול כדורגל, יש מצב נתון שהפועל יותר טובים אז עולים יותר הגנתי.

במיוחד שהפועל משחקת על אליפות ולנו לא נותר על מה לשחק, זה מתבקש, אל תעופו ותזיינו תמוח בסיסמאות "התהפכו היוצרות" הקבוצה הגדולה היא הפועל וכאלה זה חרטא עפה שהתקשורת האדומה מנסה לצייר כדי לרכך את אוהדן האליפות.

זיינו אותם, הרסנו להם וכמו תמיד ברגע האמת הם לא יכלו לנו, גם עם העליונות המקצועית שלהם.

חלאס,עם החומר שחקנים שיש למכבי,כולכם הייתם קונים מקום שלישי!

הפועל עשו רכש מאסיבי,ומעבר לרכש,עשו קומבינה עם דה סילבה ידין יבואה(שהביא להם 700 אלף יורו רווח נקי).

חיפה נשארה חיפה כמו כל העשור האחרון.

עם הסגל שהיה העונה למכבי אי אפשר לרוץ לאליפות! וגם ידענו את זה וגם נמני אמר מלכתחילה!

אתה חושב ככה שהתהפכו היוצרות רק כי הפועל בעונה כזו מצוינת,אבל הופה,הפלא ופלא! גם בעונה כזאת,הם יצאו עם מקסימום גביע בעזרת ה' גם בלי זה!

עזבו שטויות כולה שמחה לאידם של המסריחים

עמנואל רוזן אביעד פוהורילס רון עמיקם הארץ וואלה :

אין מכבי,מכבי בית שאן,מכבי האמיתית-חיפה.

מי הרס לכם ת'אליפות אחרי 20 שנה-לוזרים-

מכבי

מכבי תל אביב

אנחנו כבר שנים פח אשפה , אז כן , מה שנשאר זה להרוס להפועל.

אבל כמו שהפועל היו פח אשפה , ועכשיו הם לא , אנחנו עכשיו פח ונחזור להיות גדולים , הגלגל מסתובב.

ההבדל בינינו להפועל , זה שאם אנחנו היו מתמודדים על האליפות היינו גם לוקחים אותה , הפועל לוזרים.

אף אחד כאן לא רוצה להיות במעמד של לקלקל להפועל ולשמוח לאיד.

אבל מה לעשות שזאת העונה הכי טובה בהיסטוריה שלהם ואנחנו השנה קבוצה בינונית שלא מסוגלת להתמודד איתם.

אז כן, שהם בעונה כזאת מרחק נגיעה מאליפות והקבוצה שלי הורסת להם את זה אני אהיה אחושרמוטה שמח

לא הפכנו להיות הפועל

פשוט אנחנו סובלים כ"כ הרבה זמן מכל הכיוונים (צורת משחק, השפלות בדרבי, הנהלה שלא ממשת את הפוטנציאל, אלימות וכו')

אז גם עכשיו לסבול מלראות את הפועל לוקחת אליפות? כמה אנחנו כבר יכולים לשאת?

ולא הפכנו להיות הפועל, אנחנו שנים בקנטים אם לא שמתם לב.... את השליליות בתוכנו אנחנו המצאנו. למכבי יש ראשוניות בהכל... מכבי שלנו היא הקבוצה הראשונה שקמה בארץ, המצאנו את ההצלחות והמצאנו את הכשלונות, שאר הקבוצות? הן שמחקות אותנו, לטוב ולרע

מחכה כבר לניצחון בדרבי, לכדורגל יפה, עד אז...

הגענו פחדנו וסגנות עלובה לקחנו

לפעמים המטרה מקדשת את האמצעים.

לא צריך לקחת כל ניצחון וכל הפסד ולהפוך אותו לאבן דרך במועדון..

אנחנו מועדון עם היסטוריה ארוכה ומפוארת, ועם עתיד גדול.

אל תדאגו, המשחקים האלה לא עיצבו כלום במכבי..

הם רק הראו, שגם בעונה מאוד בינונית יכולים להיות הרבה רגעי שפל, ורגע אושר מאוד גדול.

קחו בקלות, תיהנו מהרגע.. שבו, תצחקו קצת על אוהדי הפועל, עכשיו זה תורנו לשמוח קצת.

בקרוב נחזור להתמודד על האליפות, והם יהיו אלה שרוצים לדפוק לנו..

אין היום שום עצב

הפועל קבוצה שעולה עלינו בכמה רמות מבחינה מקצועית

בעיקר בגלל בחירה טובה של שחקנים שלהם ,הרבה מזל ובחירה לא משו של שחקנים אצלנו

השחקנים הציגו היום משחק לחימה אחושרמוטה

ומגיע להם כל הכבוד

ולנו מגיע לשמוח קצת

אז חאלס לחפש את הרע

כן, אפשר טוב וכיף לשמוח לאיד.

כן, לקחנו לזונות את האליפות.

אבל העונה הזאת היא הכי עצובה שהייתה לי. התהפכו היוצרות- אנחנו הפועל והם מכבי.

ממתי אנחנו באים לדרבי בגישה של רק לא להפסיד? עזבו את האוהדים, השחקנים עצמם- פשוט בושה. הפועל קבוצה יותר טובה? על הזין, מכבי ת"א אמורה לעלות לדרבי

לתת את הנשמה עד שנבקיע ולא לעלות אה-לה אינטר עם 10 שחקנים בהגנה. זה התפקיד של הפועל! לבוא לדרבי עם רגשות נחיתות, לחשוש, לפחד, לשקשק רק מלשמוע את השם מכבי ת"א.

ממתי אנחנו באים עם רגשי נחיתות לדרבי?! אמרות שהיו שמורות להפועל פתאום הפכו למוטו של הקהל שלנו ועוד יותר חשוב ועצוב- לקבוצה שלנו, אותה קבוצה שהעונה נתנה לצד השני

של הכביש לעבור אותה במאזן הדרבים ולאבד את הרוח הגבית מאחורי הטענה שאנחנו תמיד היינו ונהיה יותר טובים מהפועל.

אני לא אומר לא לשמוח, ואני לא אומר שאני לא שמח, אבל רבאק, אנשים פה נמצאים בתחושה הפועלית של "פירקנו אותם 0-0", באמת טוב שלא יצאנו לכיכר לחגוג.

אתם אומרים לקבוצה שהיא לא מכביסטית? תהיו קודם אתם.

בקיצור, איך אתם אומרים? "תזכרו שאתם מכבי תל-אביב"

צודק מיליון אחוז אבל וזה אבל גדול .... יש לנו סגל חלש מאוד מאוד יחסית להפועל. קוראים לזה להיות ריאליסטי. תכיר בחולשות. מקום שלישי ולדפוק להפועל אליפות דקה 89 של העונה ... לא יודע מה איתך אני לא ציפיתי מהסגל הזה ליותר מזה עוד במחזור הראשון

לא הפכנו להיות הפועל

פשוט אנחנו סובלים כ"כ הרבה זמן מכל הכיוונים (צורת משחק, השפלות בדרבי, הנהלה שלא ממשת את הפוטנציאל, אלימות וכו')

ולא הפכנו להיות הפועל, אנחנו שנים בקנטים אם לא שמתם לב.... את השליליות בתוכנו אנחנו המצאנו. למכבי יש ראשוניות בהכל... מכבי שלנו היא הקבוצה הראשונה שקמה בארץ, המצאנו את ההצלחות והמצאנו את הכשלונות, שאר הקבוצות? הן שמחקות אותנו, לטוב ולרע

אתה שומע את עצמך?

לאורך כל השנים, ובעיקר שנות ה-90 לפי מה שאני זוכר הפועל סבלו מכל כיוונים, ומכאן התפתחה הגישה האנדרדוגית והלוזרית שאפיינה את הפועל- אנחנו בכמה שנים של השפלות שהגיעו לשיא בדרבי שעבר ואנחנו מגיעים בגישה של "זה בסדר אם נעשה תיקו, לא נורא העיקר שעברנו את הדרבי בשלום". הרי המהות שלנו היא רק להגיע לדרבי, ליהנות ממנו ולנצח אותו, לא לעבור אותו בשלום!

אני לא מספר פה חרטות כמו שאמרתם ולא "עף עליכם", פשוט תנסו להיות אובייקטיבים לרגע, תסתכלו אפילו על העמוד הראשון פה בפורום ותגידו אם זה לא נראה כמו פורום של הפועל אחרי 0-0 בדרבי.

שוב פעם, אני לא אומר לא לשמוח כי אין אוהד מכבי שלא שמח היום, אני מדבר על התפיסה הכללית שצריכה להיכנס לאנשים פה שחיים עדיין באופוריה צהובה מסוימת.

כי באמת ניצחנו 0-0...

היו לך מטרות העונה, להגיע לאירופה(כי מה לעשות שמקצועית אנחנו לא שווים אליפות) ולהרוס להפועל... עמדתם בהם.. למה לא לשמוח?

אתה שומע את עצמך?

לאורך כל השנים, ובעיקר שנות ה-90 לפי מה שאני זוכר הפועל סבלו מכל כיוונים, ומכאן התפתחה הגישה האנדרדוגית והלוזרית שאפיינה את הפועל- אנחנו בכמה שנים של השפלות שהגיעו לשיא בדרבי שעבר ואנחנו מגיעים בגישה של "זה בסדר אם נעשה תיקו, לא נורא העיקר שעברנו את הדרבי בשלום". הרי המהות שלנו היא רק להגיע לדרבי, ליהנות ממנו ולנצח אותו, לא לעבור אותו בשלום!

אני לא מספר פה חרטות כמו שאמרתם ולא "עף עליכם", פשוט תנסו להיות אובייקטיבים לרגע, תסתכלו אפילו על העמוד הראשון פה בפורום ותגידו אם זה לא נראה כמו פורום של הפועל אחרי 0-0 בדרבי.

שוב פעם, אני לא אומר לא לשמוח כי אין אוהד מכבי שלא שמח היום, אני מדבר על התפיסה הכללית שצריכה להיכנס לאנשים פה שחיים עדיין באופוריה צהובה מסוימת.

לא קראת את מה שכתבתי

יש לי סלידה מבונקר, תיקו זה הכי לא ניצחון

אבל כשהכל חרא בקבוצה, עדיף לא לסבול גם מאליפות של השנואה.

אמרנו שזה בסדר אם נעשה תיקו, כי העובדות הם שהפועל השנה קבוצה יותר טובה!! ולכן יש מקום להשתמש במושג "לסחוט" תיקו.

לא הפכנו להיות הפועל

צחוק צחוק אבל בשער 5 ( או באוסישקין, תלוי איך את מסתכלת על זה :wubyellow3: ) בד"כ חוגגים סגנויות :yellow_cool1:

הם עדיין הפועל ואנחנו עדיין מכבי ,

בעונה הכי גדולה שלהם הם במקרה הטוב יזכו בגביע אחרי שהאליפות הייתה אצלם בכיס ,

ואנחנו ? בעונה אפורה מאד העפלנו לאירופה .

כל הכבוד לשחקנים!!!! נלחמו 90 דקות ויצאו גברים אחד אחד.

אבל זה היה ממש מוזר לראות את התמונות שלהם חוגגים אחרי המשחק. כחלון רוקד על הדשא כאילו הוא זכה בגביע או משהו כשבעצם הוא חוגג את האין אליפות של הפועל, אובארוב גם מוציא את הנשמה שלו מרוב שמחה וג'אן עוד חשב לכמה שניות שניצחנו... :yellow_cool1:

והאמת שזה טיפה מזכיר את איך שהפועל חיפה חגגו אחרי ה 0-0 מול מכבי חיפה. ואנחנו די מגזימים אם אנחנו חוגגים ככה. בואו לא נעשה מעצמנו קבוצה כזאת קטנה...

אבל בכל זאת - כל הכבוד לשחקנים. :flowers:

מה כאילו תמיד תמצאו על מה להתבאס? אז נכון שמה שעשינו זה בדיוק להיות הפועל אבל אין מה לעשות שמה שנשאר לנו מהעונה המעפנה הזו זה להרוס להם, לפחות בזה הצלחנו, וזה שווה המון. אין שמחה כמו השמחה לאיד :flowers:

חלאס כבר להגיד שהפכנו להיות הפועל, מה זה קשור לעזאזל

זה שאנחנו שמחים שאנחנו בעצמנו דפקנו ליריבה הכי שנואה שלנו את האליפות זה אומר שנהיינו הפועל? הפועל יצאו לכיכר כשקבוצות מכבי הפסידו בלי קשר אליהם. זה נראה לכם אותו דבר?

ואללק המטרה מקדשת את האימא של כל האמצעים. נהיינו הפועל עלאק. גאה שפתחנו רגליים מול חיפה. גאה בבונקר הבנזונה שהיה היום. אנחנו במו ידינו זיינו להם את האליפות וכולם יכולים רק למצוץ זין.

אה והכי חשוב- הפועל נישארה אותה הפועל. גם כשהם נותנים את עונת חייהם. בסוף נישארו עם הזין ביד. זה ההבדל. מכבי במצב הזה שמה להם 3 ושולחת אותם לבכות. בגלל זה אנחנו מכבי.בעזרת השם שנגיע כבר למצבים האלה רק.

בואנה יגנובים איזה עצב מה לקחתם?!

הרסתם להפועל אליפות בעונה הכי טובה שהייתה להם ב200 שנה האחרונות ובכח מחפשים מה לא טוב?!

שלא יבלבלו לכם את השכל על הפכנו להפועל וכל הבלבולי ביצים האלה, אנחנו בעונה לא להיט בכלל קיבלנו אירופה והרסנו לעוכרי ישראל האלה אליפות במו ידינו! שחקנים בכושר בינוני מאוד נלחמו כמו אריות נגד קבוצה טובה בהרבה מהם ודפקו אותם דפיקה שלא ישכחו שנים.

כשאני רואה את הספסל של מכבי חוגג כמו הקהל, ממשהו שאין לו שום סיבה לחגוג אלא אם הוא קהל, אני שמח.

זה כל מה שרציתי.

הניצחונות יבואו מתישהו. הגלגל מסתובב. עד שהם יבואו, לפחות טוב לדעת שכנראה הרסנו להפועל את האליפות, וטוב לדעת מה חשוב לשחקנים שלנו.

ודווקא אם אתם מדברים על השנים הבאות - אליפות של הפועל זה אסון לטווח הארוך. עכשיו הסיכוי שהכוכבים שלהם יעזבו הרבה יותר גדול, הם לא יקבלו את הכסף של ליגת האלופות, ולא יפתחו פער רמות ענקי ממכבי. עכשיו הם יכולים להתחלש בקיץ, בזמן שאנחנו אמורים להתחזק. אם היו לוקחים אליפות, זה לא היה ככה. ככה שאם אנחנו רוצים לנצח דרבי מתישהו בקרוב, התיקו היום הוא צעד חשוב בדרך לזה...