Jump to content

הרכב לדרבי

איילי

Recommended Posts

נזכרתי שגם בית"ר בגביע שיחקה עם 3 בלמים והתמודדה יפה ב55 דקות הראשונות נגד הפועל. הנה ההרכב שגיבשתי:

שטראובר

מלול טומאסיץ' ראלדס ז'אן גפני

קומאץ' ייני

בוזגלו אבידור

מאיוקה

יחי ההבדל הקטן ביתר שיחקו עם 3 בלמי נבחרת לשעבר- בן יוסף בנאדו וגרשון

לקרוא לז'אן קפילוטו וטומסיץ בלמים טובים זה פשע מקסימום פחחים

כוס אמק נשבר הזין!!! מה עשיתם מהם???

סתם קבוצה מסכנה שתפסה שליש עונה טובה ואם לא הקיזוז הם היו גומרים את העונה כבר כושלאחותם אנחנו הולכים לזיין אותם!!!

הפועל נכון להיום (ובעצם מ2007) מראה עלינו עליונות מוחלטת בדרבים. הם פשוט יותר טובים מאיתנו. שנות ה90 נגמרו, גם שנת 2004 נגמרה מזמן. אין מה לעשות.

כולנו היינו רוצים לעלות עם הרכב התקפי, לשבת עליהם 90 דקות ולסיים את המשחק בשלישייה או רביעייה.

אבל אין מה לעשות, הם פשוט קבוצה יותר טובה, התקפית והגנתית. והדרך הכי טובה להתמודד מולם זה עם יותר משחק הגנה. נכון שזה נראה לא טוב, אבל מכבי 2010 זה לא מכבי של 1992 שיש לה את היכולת לזיין אותם.

3 בלמים - קפילוטו, ראלדאס , תומאסיץ בתוסף מלול וגפני

קשרים אחוריים - ייני וזאן

קיצוני שמאלי - אבידור - קיצוני ימני - בוזגלו

חלוץ מאיוקה

ניצחון 1-0

חי ההבדל הקטן ביתר שיחקו עם 3 בלמי נבחרת לשעבר- בן יוסף בנאדו וגרשון

לקרוא לז'אן קפילוטו וטומסיץ בלמים טובים זה פשע מקסימום פחחים

הבלמים של מכבי הם ראלדס, קפילוטו, טומאסיץ' וגם ז'אן. 4 בלמים בסגל שישחקו במערך של 3 בלמים. קפילוטו נלחץ והוא לא מתאים למעמד של הדרבי אז לדעתי שלושת הבלמים האחרים הם הכי טובים.

נכון שהם לא הבלמים הכי טובים בארץ, אבל הם לא ממש נופלים מהבלמים של בית"ר שכבר הזקנו.

חוץ מזה שטומאסיץ' וראלדס גם נחשבים שחקני נבחרת..

הפועל נכון להיום (ובעצם מ2007) מראה עלינו עליונות מוחלטת בדרבים. הם פשוט יותר טובים מאיתנו. שנות ה90 נגמרו, גם שנת 2004 נגמרה מזמן. אין מה לעשות.

כולנו היינו רוצים לעלות עם הרכב התקפי, לשבת עליהם 90 דקות ולסיים את המשחק בשלישייה או רביעייה.

אבל אין מה לעשות, הם פשוט קבוצה יותר טובה, התקפית והגנתית. והדרך הכי טובה להתמודד מולם זה עם יותר משחק הגנה. נכון שזה נראה לא טוב, אבל מכבי 2010 זה לא מכבי של 1992 שיש לה את היכולת לזיין אותם.

תעשה לי טובה, חיפה קבוצה יותר טובה מאיתנו ב3 רמות וניצחנו אותם.

זה הכל עניין של גישה. ועם גישה כמו של כל האומללים פה אנחנו נקבל חמישייה בדרבי!

3 בלמים - קפילוטו, ראלדאס , תומאסיץ בתוסף מלול וגפני

קשרים אחוריים - ייני וזאן

קיצוני שמאלי - אבידור - אמצע - שבחון - קיצוני ימני - בוזגלו

חלוץ מאיוקה

ניצחון 1-0

שמת שחקן אחד יותר מידי

הולכים לאנוס אותם כמו זומבים, נכון?

מאז מכבי חיפה ב-93/94 לא היתה בארץ קבוצה כלכך חזקה מבחינה התקפית. הם קבוצה מצוינת, יותר טובה מאיתנו, שתשחק עם רוב מוחלט של הקהל שלה. בשני המשחקים הקודמים מולם לא החזקנו מעמד 20 דקות.

מעבר לזה, בהרכב של שלושה בלמים אפשר גם לתקוף כשצריך. בגלל שתמיד יהיה חיפוי מאחור, דור מלול (וגם גפני) יוכל לעלות הרבה למעלה ולהצטרף להתקפה, ויש לו יכולות התקפיות לא פחות טובות מאף שחקן אחר אצלנו.

צריך להתחיל את המשחק זהיר כי הפועל תפתח בבליץ. אחרי שהם יתעייפו קצת וגם יתחילו להלחץ צריך להתחיל לצאת יותר קדימה ולתת למגנים לעלות למעלה ולהצטרף להתקפות.

אתה צוחק? רק בעשור הזה היו 5 קבוצות טובות יותר והתקפיות יותר מהפועל הנוכחית.

אתה עושה מהם הרבה יותר ממה שהם שווים,סף הכל קבוצה טובה שמנצלת ליגה חלשה להחריד.

האמת שב20 השנים האחרונות שתי ההתקפות עם ממוצע השערים הטוב ביותר היא דווקא שלנו- 77 שערים ב30 משחקים ב99. ו82 שערים ב30 משחקים ב92, ממוצעים יותר טובים מחיפה ב94..

אז להפועל של השנה יש את הממוצע הכי גבוה מאז מכבי של 92

אתה צוחק? רק בעשור הזה היו 5 קבוצות טובות יותר והתקפיות יותר מהפועל הנוכחית.

אתה עושה מהם הרבה יותר ממה שהם שווים,סף הכל קבוצה טובה שמנצלת ליגה חלשה להחריד.

אנשים פה לא מודים באמת רק בגלל שאלו הפועל.

לא אמרתי לכם ללכת לאהוד אותם, אבל תפנימו שהם קבוצה מצוינת.

ומבחינת ממוצע שערים יש להם את ממוצע גבוה מאוד, אני חושב שיותר גבוה משל כל קבוצה בעשור האחרון

יאללה יאללה

לעלות עם שלושה בלמים מה אנחנו הפועל יהוד?חלאס עם החרטות.

עשיתם אותם ברצלונה כל המשתמשים הפקטיבים פה בפורום שמאוננים על הפועל

השתן עלה לכולכם לראש,

שכחתם שדגלס דה סילבה והמזדיין השני אביחי ידין ירדו ליגה ? או שורמוט היה שחקן ספסל בהפועל חיפה ושזהבי הוא כולה ילד חרא ? ושלדני בונדר לא היה מקום בקריית שמונה ושדדי בן דיין מבחינה הגנתית הוא חושך ושלהלה ערבי?

הם לא קבוצה גרועה אבל גם לא נתניה ועוד 15 חלאס,

לעלות עם מי שיש לו ביצים לתת לשים את שפונגין ואז להעביר את דור לקישור לעלות עם בוזגלו,כחלון זה בטוח אין יותר ערס ממנו ובשום פנים ואופן לא את קומאץ ולא את קפילוטו הרשע.

האוהדים שלנו דופקים שלשול בדרבי אז השחקנים לא?

פאדיחה הנושא הזה.

דאגלס ירד ליגה אז והיום הוא הבלם הכי טוב בליגה.

ידין היה אז ילדון שעלה מהנוער.

ורמוט היה שחקן ספסל בהפועל חיפה לפני שהוא היה בן 20. היום הוא שחקן מצוין.

זהבי ילד חרא אבל שחקן טובץ

דני בונדר אתה צודק, הוא החוליה החלשה שלהםץ

דדי חושך בהגנה אבל כבש 11 שערים העונה, יותר מכל שחקן שלנו.

לאלה ערבי (האמת שהוא דרוזי אבל נזרום איתך) אבל כבש 10 שערים נגד מכבי/חיפה/ביתר בשנתיים האחרונות.

אני לא דופק שלשול. אני חושב שאפשר לנצח. אבל צריך לשחק חכם. תתחיל עם שלושה בלמים, תתסכל להם את החיים, תוציא אותם משיטת המשחק שלהם, ואז יהיה לך הרבה יותר קל לתקוף בעצמך ולנצח את המשחק.

להפועל יש השנה 85 שערים ב-33 משחקים

למכבי ב-99 היו 77 ב-30

77/30 = 2.56

85/33 = 2.57

אז להפועל יש ממוצע יותר גבוה ממכבי של 99

הליגה עדיין לא נגמרה, והפועל צריכים להבקיע 6 שערים בשני המשחקים שנותרו כדי להיות עם ממוצע גבוה כמו של מכבי, יהיה להם קשה..

הליגה עדיין לא נגמרה, והפועל צריכים להבקיע 6 שערים בשני המשחקים שנותרו כדי להיות עם ממוצע גבוה כמו של מכבי, יהיה להם קשה..

זה רק בגלל שיש פלייאוף עליון ומשחקים עוד פעם נגד מקומות 1-6. אם היית עוצר את הספירה אחרי 30 מחזורים אז להפועל היה אז ממוצע של 2.63.

תאמין לי שב99 לא היה לך אחי נצרת ועכו וכאלה קבוצות שמקבלות 7 מהפועל כל משחק ..

היו גם היו. הקבוצה שספגה השנה הכי הרבה שערים היא אחי נצרת עם 72, ואחריה רעננה עם 58.

אז היו לך את בית שאן עם 83, מכבי יפו עם 73, הפועל כפ"ס עם 66 וראשל"צ עם 60.

היו אז קבוצות לא פחות גרועות ממה שיש היום

זה רק בגלל שיש פלייאוף עליון ומשחקים עוד פעם נגד מקומות 1-6. אם היית עוצר את הספירה אחרי 30 מחזורים אז להפועל היה אז ממוצע של 2.63.

היו גם היו. הקבוצה שספגה השנה הכי הרבה שערים היא אחי נצרת עם 72, ואחריה רעננה עם 58.

אז היו לך את בית שאן עם 83, מכבי יפו עם 73, הפועל כפ"ס עם 66 וראשל"צ עם 60.

היו אז קבוצות לא פחות גרועות ממה שיש היום

סבבה, אבל הם עדיין לא מתקרבים באטרקטיביות שלהם ולדורסנות שלהם למכבי של 92 שהייתה הקבוצה הכי דורסנית ב20 שנה האחרונות בישראל ,עם פעמיים 5-0 על חיפה של צאנוב, גלאם חרזי בנין עטר ברקוביץ ועופר מזרחי, עם ניצחון 4-0 בדרבי, ושלישיה לבני יהודה במשחק העונה.

חוץ מזה, לא נראהלי שאנחנו נכור בעוד כמה שנים את הפועל הנוכחית כקבוצה מפחידה ודורסנית כמו שהם זוכרים את הקבוצה שלנו בשנות ה90..

סבבה, אבל הם עדיין לא מתקרבים באטרקטיביות שלהם ולדורסנות שלהם למכבי של 92 שהייתה הקבוצה הכי דורסנית ב20 שנה האחרונות בישראל ,עם פעמיים 5-0 על חיפה של צאנוב, גלאם חרזי בנין עטר ברקוביץ ועופר מזרחי, עם ניצחון 4-0 בדרבי, ושלישיה לבני יהודה במשחק העונה.

חוץ מזה, לא נראהלי שאנחנו נכור בעוד כמה שנים את הפועל הנוכחית כקבוצה מפחידה ודורסנית כמו שהם זוכרים את הקבוצה שלנו בשנות ה90..

אם הפועל תנצח דרבי שלישי העונה, ובצורה מרשימה, וגם תיקח דאבל, תאמין לי שכולנו נזכור

אני מקווה ומאמין שזה לא יקרה

אם הפועל תנצח דרבי שלישי העונה, ובצורה מרשימה, וגם תיקח דאבל, תאמין לי שכולנו נזכור

אני מקווה ומאמין שזה לא יקרה

אני אישית מקווה שהפועל תזכה רק באליפות ווחס וחלילה לא בדאבל, כי את חיפה אני שונא יותר..

לגבי צורת משחק- מכבי צריכה לראות את הקלטת של המשחק בקריית אליעזר מלפני שבועיים ולשחק בדיוק כמו שהפועל שיחקה שם.

אבל הפועל לא שיחקה שם.

כמו שכתבתי כבר, מכבי צריכה לעלות עם 10 שחקנים ברחה, לא לתת להפועל להגיע למצב, ולעלות למעלה רק ברגע שהפועל תשתגע ותשלח את כולם חוץ מאניימה למעלה.

אה, ואם במקרה הפועל מובילה 3-0 - חמישה אדומים, הפסד טכני, כמה שיותר פצועים לקראת טדי, ושחיפה ינצחו יותר מזה במשחק שלהם.

יבוריאן מורחק

יש לך מושג אם מותר לו להיות על הספסל?

אם כן, לשים אותו שם בשביל הרגע הקבוע שבו הכל יתפוצץ והוא יצטרך להוריד אגרוף למישהו. הפעם זה אפילו לא ישאיר אותנו במינוס שחקן...

דאגלס ירד ליגה אז והיום הוא הבלם הכי טוב בליגה.

ידין היה אז ילדון שעלה מהנוער.

ורמוט היה שחקן ספסל בהפועל חיפה לפני שהוא היה בן 20. היום הוא שחקן מצוין.

זהבי ילד חרא אבל שחקן טובץ

דני בונדר אתה צודק, הוא החוליה החלשה שלהםץ

דדי חושך בהגנה אבל כבש 11 שערים העונה, יותר מכל שחקן שלנו.

לאלה ערבי (האמת שהוא דרוזי אבל נזרום איתך) אבל כבש 10 שערים נגד מכבי/חיפה/ביתר בשנתיים האחרונות.

אני לא דופק שלשול. אני חושב שאפשר לנצח. אבל צריך לשחק חכם. תתחיל עם שלושה בלמים, תתסכל להם את החיים, תוציא אותם משיטת המשחק שלהם, ואז יהיה לך הרבה יותר קל לתקוף בעצמך ולנצח את המשחק.

שדגלס דה סילבה עוצר את אחמד סבע ותומר חמד אז בשבילי הוא לא פיול גם לא שהתשוקרת מנסה לסדר לו חוזה בחול,בלם טוב לא אגדה.

שגילי ורמוט עובר את אבי סופר וחוגג על אביב חדד אז הוא ממש לא מסי גם לא שהוא חזר מבלגיה וגם לא אחרי שאוהדי הפועל בתקשורת וגוטמן דופקים עליו ביד.

ידין?בכמה הוא התבגר?אם לא הייתם עושים את הפועל מעצמה הוא היה רואה צהוב וכמו בכפ"ס הוא היה מחרבן כי הוא עדיין ילד.

זהבי?הפועל לא רצו להחתים אותו על חוזה ארוך טווח בתחילת העונה ועכשיו פתאום הוא שווה מאות אלפי דולרים?מה הוא עשה העונה?בישל ונתן גולים מול הפועל רעננה?זה מדד?

באדיר כבר בן 36 והוא צריך גוי רייד בשביל להשיג את אבידור,דדי בן דיין נתן 11 גולים?אבל זיין לנו את הנבחרת עם הגול מול מלטה כי בהגנה הוא חושך וגם הוא צב לא קטן.

ושכטר?מהעקרב הזה אתם מפחדים? אם קלינגר מאמן מכבי אנחנו מנצחים בשבת וגם יוצאים עם הראש למעלה כי מה שאתם לא מבינים שהליגה הזאת פיקציה ושיטת הקיזוז עוד יותר וזה שהם מביסים את אשדוד שפותחת להם רגליים או את הפועל פ"ת שהיא קבוצה פח אז אני מצטער על כך וגם על זה שאתם קוראים את עמנואל רוזן ומאמינים לו או לאלי ישראלי הבן זונה מגלי צה"ל.

וואלה כן אתם משלשלים שאתם רואים אדום וחבל שהגענו למצב הזה כי זה מחלחל לשחקנים.

לפעמים עדיפה לחימה על פני כישרון..

אם שחקן כשרוני אבל לא נלחם כמו אריה שלא ישחק בדרבי הזה..

הם צריכים לעלות לדשא מורעלים לזיין אותם ולא לפחד מהם !!

לא יאמן... אמסלם הולך לעלות עם 3 בלמים מול חיפה

כנראה שהחברות שלו עם אבוקסיס משפיעה. אני לא אתפלא אם דווקא שבוע הבא נגד הפועל הוא יעלה בהרכב התקפי

לא יאמן... אמסלם הולך לעלות עם 3 בלמים מול חיפה

כנראה שהחברות שלו עם אבוקסיס משפיעה. אני לא אתפלא אם דווקא שבוע הבא נגד הפועל הוא יעלה בהרכב התקפי

גרשון בנאדו בן יוסף

לא בדיוק ULTIMATE הגנה

גרשון בנאדו בן יוסף

לא בדיוק ULTIMATE הגנה

זה לא משנה .

העובדה היא שיהיו שלושה בלמים, וקשה לפרוץ הגנה כזאת.

ובמשחק שהפרש השערים חשוב בו, זו בעיה.