Jump to content

קורנפיין למכבי:קחו את יצחקי ב2.5 מיליון דולר.

moshe888

Recommended Posts

חוץ מזה אנשים מדברים פה כאילו יש חלוצים ישראלים יותר טובים ממנו בארץ, ואל תגידו לי ארבייטמן ושכטר שיצא להם עונה טובה אחת בפוקס הרי שניהם הממוצע שלהם בעונות שעברו היה 7-9 גולים בעונה, את מי תביאו אם לא יצחקי? תומר חמד, ערן לוי ?

יצחקי החלוץ הישראלי הישראלי שראוי למכבי, זה שחקן שיבוא ויכניס רוח וילהב את שאר הבחורות שיש לנו במגרש, זה שחקן שיצור לנו חוד מטורף של הוא וקולואוטי + מאיוקה מהספסל.

אז חדל קשקשת.

חוץ מזה אנשים מדברים פה כאילו יש חלוצים ישראלים יותר טובים ממנו בארץ, ואל תגידו לי ארבייטמן ושכטר שיצא להם עונה טובה אחת בפוקס הרי שניהם הממוצע שלהם בעונות שעברו היה 7-9 גולים בעונה, את מי תביאו אם לא יצחקי? תומר חמד, ערן לוי ?

יצחקי החלוץ הישראלי הישראלי שראוי למכבי, זה שחקן שיבוא ויכניס רוח וילהב את שאר הבחורות שיש לנו במגרש, זה שחקן שיצור לנו חוד מטורף של הוא וקולואוטי + מאיוקה מהספסל.

אז חדל קשקשת.

שכטר היה ברור שהוא חלוץ גדול,ופשוט השאלה הייתה מתי הוא יעבור לקבוצה גדולה ויתפוצץ.

בנתניה קשה להצליח שמי שמוסר לך לגולים זה רביד גזל או כל מיני נגרים אחרים.

שכטר היה ברור שהוא חלוץ גדול,ופשוט השאלה הייתה מתי הוא יעבור לקבוצה גדולה ויתפוצץ.

בנתניה קשה להצליח שמי שמוסר לך לגולים זה רביד גזל או כל מיני נגרים אחרים.

יצחקי טוב יותר משכטר לא ככה?

וחוצמזה לא נוכל להביא את שכטר בשנה הבאה גם אם נרצה, ותודה לאל שאנחנו לא נקבל אותו. אדום מתחנגל.

וחוצמזה לא נוכל להביא את שכטר בשנה הבאה גם אם נרצה, ותודה לאל שאנחנו לא נקבל אותו. אדום מתחנגל.

יצחקי חלוץ טוב.

השאלה היא אם אתה מעדיף לותר על חלוץ זר ולהביא את יצחקי.

אנשים פה לא מבינים דברים..

דבר ראשון יצחקי מסוכסך עם האוהדים של ביתר , אתם חושבים שקל לו לשחק ככה ?

דבר שני אין לו ממש עם מי לשחק בביתר השנה..

דבר שלישי העונה הוא עם 15 שערים ועוד הוא בעונה בינונית..

הוא וקולואטי יכולים להיות שפיץ אחושרמוטה שכל ההגנות בליגה ירעדו ..

יצחקי חלוץ טוב.

השאלה היא אם אתה מעדיף לותר על חלוץ זר ולהביא את יצחקי.

אם אתה שואל אותי אז כן לוותר על זר ולהביא את יצחקי שהוא שחקן מוכח ולא איזה זר שיכול להתגלות כפלופ, עדיף לשמור את המקום של הזר לעמדה אחרת.

יצחקי לא יותר טוב משכטר

זה לא כסף שלי האומנם.. אבל גולדהאר יצטרך לעשות את החושבים.

2.5 מיליון דולר?!?! כאילו מה נסגר?..

1.5 מיליון דולר צריך לשלם עליו גג שבגג.. וגם זה המון..

בכל מקרה הייתי רוצה לראות אותו במכבי

יצחקי לא יותר טוב משכטר

אני אישית חושב שאתה טועה, שכטר העונה משחק עם שחקנים נורמלים וכובש 22, יצחקי שמשחק עם חבורה של כורדים ובעונה בינונית כובש 15.

ובכלל בעונות שעברו יצחקי כבש יותר משכטר. יצחקי יכול ליצור לעצמו גול מכלום שכטר צריך להגיע לשער מול השוער כדי לעשות גול, שכטר לדוגמא לא היה כובש גול כמו שיצחקי דפק לנו ב-4-3 עם המספרת זה משהו ששכטר בחיים לא יעשה ולא יצליח לעשות.

אני לא עושה את יצחקי מינימום מסי אבל עדיין הוא יותר טוב משכטר ברמה או שתיים.

ההודי הדפוק הזה הכי אוברייטד בליגה

אפשר להתווכח על הכסף אבל הוא אחד השחקנים הכי טובים בליגה, הוא היה עושה בבית"ר גולים מכלום, הוא שחקן של משחקים גדולים, והוא יכול להכריע משחקים במהלך אחד טוב.  

מה אתם קופצים , בסה"כ נציג של מכבי שאל את קרונפיין את תג המחיר של יצחקי , לא יותר ולא פחות מזה היתה בפגישה ...

אם ובאמת מכבי רוצים אותו הם צריכים למהר לפני שיגיעו ההצעות מחו"ל

מה אתם קופצים , בסה"כ נציג של מכבי שאל את קרונפיין את תג המחיר של יצחקי , לא יותר ולא פחות מזה היתה בפגישה ...

אם ובאמת מכבי רוצים אותו הם צריכים למהר לפני שיגיעו ההצעות מחו"ל

הנהלת מכבי ת"א נפגשה עם קורנפיין והתעניינה ביצחקי

מחירו של החלוץ בשלב זה: 2.5 מיליון ד'. גורם בבית"ר אישר את הפגישה ואמר: "אין עדיפות לאף קבוצה". גם חיפה בתמונה, ביקשה מבית"ר להמתין לסוף העונה.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.77707.html

יא אללה, באמת שהקבוצה שתיהיה שנה הבאה תיהיה מפחידה בתוספת של יצחקי...

חוד של מאיוקה יצחקי וקולאוטי, כשאלברמן בקישור לצד כחלון בוזגלו וייני ויואב זיו מגן לצד דור מלול ואם ראלדס יישאר ויביאו עוד בלם שיעשה רוטציה עם קפילוטו יש חתיכת קבוצה, וסוף סוף לא כמו הגלאקטיקוס המפגר של 2006, יש קבוצה שבכל תפקיד יש לנו את השחקנים הכי טובים שיש.. ולא על תפקיד אחד 5234 שחקנים.

כל הכבוד להנהלה אם הם יביאו את יצחקי, למרות שבכל זאת, לא שווה יותר מ1.5

כל אחד נהיה כאן כלכלן.. ברק יצחקי הוא הסחורה הכי חמה הכי טובה והכי מוכחת שיש לשוק להציע- להביא אותו בכל מחיר,יחזיר כל שקל.

כל אחד נהיה כאן כלכלן.. ברק יצחקי הוא הסחורה הכי חמה הכי טובה והכי מוכחת שיש לשוק להציע- להביא אותו בכל מחיר,יחזיר כל שקל.

שיהיה סגור בהפועל.....אבל לדעתי קורנפיין מעדיף לשחרר אותו למכבי.

בלי קשר ליריבויות וכאלה, פשוט אנחנו לא עטנו עליו וניסינו ליסגור איתו מאחורי הגב כמו הפועל וחיפה.....

אני מת כמו כולם פה שיצחקי יבוא למכבי אני חושב שהוא שחקן גדול וספק אם בכלל בכל תפקיד יש מישהו יותר טוב ממנו להביא.

בין זה לבין זה שאתם חושבים שכל מי שמדבר על כסף הוא מפגר יש מרחק רב: מספיק לראות איך בית"ר ירושלים מגיעה פעם שנייה בשנים האחרונות אל עברי פי פחת בגלל סכומים משוגעים שהוצאו על רכש ואז בעלים שנעלם, בכדי שזה לפחות טיפה ידאיג את האנשים פה.