Jump to content

מול בני יהודה: השקט שלפני הסערה (בלי השחקן ה-12 וגם לפני חיפה והפועל)

Recommended Posts

קצת לפני שפוגשים את מכבי חיפה, ושבוע לאחר מכן מגיעים לדרבי, למכבי ת"א מחכה הערב (שבת, 17:10) קרב נוסף על המקום השלישי ועל הכרטיס לאירופה, הפעם מול בני יהודה.

אז קודם כל למען הסר ספק ולאור עשרות שאלות: אוהדי מכבי יושבים בשערים 10-11 וכולנו זוכרים מה היה במפגש החוץ האחרון מול בני יהודה בשער 7?

לכן ארגון השחקן ה-12 לא יכול להגיע למשחק.

בכל אופן,

ערב המשחק הפער בין שתי הקבוצות הוא שש נקודות ולכן המשחק מול החבורה של גיא לוזון יכול לעזור לצהובים להבטיח את המקום השלישי שכמובן נותן את מה שבמכבי כל כך רוצים, מקום באירופה.

ובעיקר מבחינתנו: לתת לנו ראש שקט לקראת צמד המשחקים שיגיע לאחר מכן.

אז.. נכון לעכשיו, הרכב משוער:

לירן שטראובר, דור מלול, ניסו קפילוטו, רונאלד ראלדס, רוני גפני, ליאור זאן, שרן ייני, גיז'רמו ישראלביץ' ,מאור בוזגלו, יובל אבידור ועמנואל מאיוקה .

מבחינת בני יהודה, אצלנו בפורום כרגיל לא מתייחסים לזה מקצועית אז ראוי שתדעו:

כפי שזה נראה, לוזון ייאלץ להסתדר, במשחק כה חשוב, ללא מספר שחקני מפתח. החלוץ, אלירן עטר, שסוחב חמישה צהובים, המגן, עוז ראלי, שהורחק במשחק האחרון. וכעת, הוחלט כי גם הקשרים, אסי בלדוט ומיכאל זנדברג, שלא התגברו על פציעותיהם, זנדברג בשריר הארבע ראשי ובלדוט בשריר המפשעה, לא יהיו בסגל.

אז..נכון לעכשיו, הרכב משוער:

דלה אינוגבה, איציק עזוז, אביב חדד, איבן גארידו, כפיר אדרי, מהראן ראדי, סיניסה ליניץ', לירוי צעירי, עומרי אפק (שלומי לוי), ג'ורג' אמסיס ומשה ביטון.

שריקת הפתיחה: 17:10

ובניגוד לנושא המרכזי שהיה פה במהלך השבוע כולו שגלש למקומות מגוונים,

כאן זה המקום בעיקר לבקשות לצפייה, דיבורים תוך כדי וגם קצת אחרי.

ב-ה-צ-ל-ח-ה-!

כל מי שיש לו את הבעיה שהוא צריך לשים קוד שיוריד את התוכנה הזאת

http://tiny.cc/Ho7RJ

ושישתמש בדפדפן גוגל כרום

http://www.google.com/chrome/index.html?hl...p;utm_medium=ha

ושיפעיל את התוכנה ושישתמש בקישור הבא:

http://www.justin.tv/spr99#r=NzzviZQ~&s=li

הרכב הגנתי מסריח

ועוד הלכתי מכבי ב2 בווינר

סעמק הלך הטופס

השחקנים נראים קצת ישנים, אין טיפת התלהבות.. מקווה שבמחצית אבי יעיר אותם קצת כי זה משחק שחייבים לנצח.

ועוד דבר, אולי כדאי להתחיל לתת לדור להרים קרנות, מאור פשוט לא מצליח להרים פעם אחת כמו שצריך.

האמת שאני כבר מזמן חדלתי להבין איך שחקנים מאבדים את חדוות המשחק. את התשוקה להעיז ולזכות ברגעי תהילה. פשוט הפסקתי.

השחקנים כבויים וחסרי יצירתיות.

האמת שאני כבר מזמן חדלתי להבין איך שחקנים מאבדים את חדוות המשחק. את התשוקה להעיז ולזכות ברגעי תהילה. פשוט הפסקתי.

השחקנים כבויים וחסרי יצירתיות.

תאכלס.. אני כבר לא מצפה מכלום למכבי..

אי אפשר לדעת איך הם יבואו למשחק.. ולהזכירכם זה אותו הרכב ששיחק שבוע שעבר מלבד טומסאיץ' בלבד שהורחק אז ז'אן

ממלא את מקומו..

בני יהודה סוגרים יפה אבל מכבי לא יוצאים בכלל קדימה, פשוט ביזיון.. שעה מתמסרים לי בהגנה.. למה ייני וישראלביץ' לא באים

מספיק לקבל כדור? מה זה הכדורים הארוכים האלה?.. אבידור מקבל את הכדור ולא מסוגל לשמור עליו.. חוץ מפעולה אחת טובה שהוא מסר

לדור מלול הוא לא עשה כלום.. אין לו את זה.. אני הייתי מכניס את כחלון במקומו או אפילו את שבחון.. ומשאיר את מאיוקה בחוד

איפה התשוקה למשחק?.. איפה המלחמה? הם משחקים לי בעמידה כאילו הם הרגע קמו משינה.. אין להם חשק.. אין רצון ואין כלום..

לא מבין את זה..זה פשוט בושה ששחקנים שמשחקים ככה מקבלים שכר.. אין לקבוצה הזו שיטה.. מחזיקים בכדור ואז מאבדים אותו אחרי שנייה..

אין מהלכים מסודרים.. נראה כאילו השחקנים לא יודעים מה כל אחד צריך לעשות על המגרש..

ובוזגלו לא יודע להרים קרנות... מה צריך לעשות כדי שנמני יראה את זה ולא יתן לו להרים?.. ז'אן, בפעם המי יודע כמה.. אמרתי ואמשיך להגיד

שהמקום שלו זה בעמדת הבלם ולא כקשר אחורי, הוא לא יודע לתת מסירת עומק אחת טובה, הוא לא יודע ליצור מהלך התקפי.. ואני לא מאשים אותו

האמת.. פשוט אין לו את זה.. הוא בלם.. שנמני יפסיק ליצור לשחקנים עמדות חדשות.. ז'אן צריך להיות בלם במקום קפילוטו וחייבים למצוא קשר אחורי לצד

ייני שגם חלש היום.. הקשרים לא באים לקבל כדור.. כאילו כלום.. אין שיטה ואין כלום.. שיכניס את שבחון / כחלון במקום ז'אן.. אין ממה לפחד.. לא הגענו

למצב אחד במחצית הזאת.. פשוט ביזיון.. מקווה שיתעוררו מחצית שנייה

משחק קלאסי של מכבי....

שבוע אחרי שנותנים הצגה נגד ביתרת באים ולא עושים כלום נגד בני יהודה...

היחידים שמנסים זה מאיוקה ייני ומלול אבל אף אחד לא משתף איתם פעולה...

איפה ישראלביץ של הזמן האחרון? איפה אבידור של משחק שעבר?

נמני צריך להוציא קודם כל את זאן שמשחק כמו קונוס, להכניס את כחלון ולהעיבר את ישראלביץ קצת אחורה...

עם גם זה לא הולך להוציא את אבידור להכניס את שבחון או יבוריאן...

למרות שהוא יכול להוציא גם את בוזגלו...הוא לא עושה כלום!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.