Jump to content

לראשי ארגון השחקן ה-12...

Eldar8

Recommended Posts

באמת שאין דבר שאני יותר אוהב בכדורגל את השילוב של מכבי ת"א והשחקן ה12.

אתם ארגון גדול אתם תותחים,

עושים תפאורות גם במשחקים הכי קטנים

והיכולת שלכם להרעיד את בלומפילד ולהריםם את כל היציעים באוויר רק בשביל לדחוף את הקבוצה שכולנו אוהבים - מכבי - זה משהו שקשה לתאר.

בעיקר כשרואים ושומעים מה קורה כשאתם לא מגיעים.

אבל- ויש פה אבל גדול, אתם לא חבורה של קוקסינלים, אתם פאקינג הארגון אוהדים של מכבי תל אביב!

אף אחד פה לא חושב שיש צורך ליוהות כמו האולטראס שאני לא ארחיב בדיבור אבל פאק מכבי במומנטום השנה ועכשיו היא צריכה אותנו וזה אומר במיוחד אתכם!

תפסיקו להתנהג כמו חבורה של כוסיות ולבכות להנהלה על האלימות

תוותרו על קצת אינטרסים משלכם תגיעו להסדר עם האולטראס או שאל תגיעו להסדר אבל תבואו לשבת בשער 11 כמו שהיה תמיד וכזה היה האולטראס והשחקן 11 לא היה קהל חזק מאיתנו יותר בכל הליגה המזדיינת הזו!

בבקשה מכבי צריכה אותנו תוותרו על כמה אינטרסים של הארגון או על כבוד של כמה אנשים בארגון,

תנסו לשתף במשחק הזה פעולה עם האולטראס עד שתגיעו להסדר למרות שאני לא סובל שאתם משתפים איתם פעולה אבל זה עדיף מכלום ויאללה.

שוב, אתם פאקינג הארגון הכי גדול ומשמעותי שיש היום בכדורגל בישראל ולא באים למשחק חשוב שיכול להבטיח לנו את אירופה ולדחוף אותנו לפני הדרבי?

ובגלל 20 אנשים מהצד השני?

יאללה כולנו פה איתכם ובחיים לא ניתן למה שקרה לקרות שוב!

בבקשה תבואו נמאס לי כבר שכל העולם יורד עליי בבצפר שאנחנו קהל פח! ואין לי מה להגיד לקומוניסיטם המסריחים האלה כי כמה שזה כואב - זה מהצד נראה מדוייק

ואתם רק מחזקים את זה במקום להילחם או להתעלם מהגרומים השליליים שיש בקהל הזה!

אני מצפה פה בבקשה לתשובה מהשחקן כי באמת שאנל'א יכול עוד. :please:

בבקשה תבואו נמאס לי כבר שכל העולם יורד עליי בבצפר שאנחנו קהל פח! ואין לי מה להגיד לקומוניסיטם המסריחים האלה כי כמה שזה כואב - זה מהצד נראה מדוייק

אני לא יודע מה הקטע של הסתלבט פה, אבל לי בכל אופן קשה להישאר אדיש לפסקה הזו,

כשאני הייתי בתיכון השחקן ה-12 בדיוק קם וכל משחק באיצטדיון היה חגיגה, הקהל היה בשיאו ותצוגות קהל בזמנים ההם לא היו דבר מובן מאליו, לא היו לנו מתחרים.

אני באמת מצטער שאתה מרגיש מושפל בגלל הקהל שלנו, אבל השחקן ה-12 לא יכול לעזור לך בזה,

ימים קשים לכולנו, אני באמת מקווה שנדע זמנים טובים יותר.

והיכולת שלכם להרעיד את בלומפילד ולהריםם את כל היציעים באוויר רק בשביל לדחוף את הקבוצה שכולנו אוהבים - מכבי - זה משהו שקשה לתאר.

אבל- ויש פה אבל גדול, אתם לא חבורה של קוקסינלים, אתם פאקינג הארגון אוהדים של מכבי תל אביב!

אף אחד פה לא חושב שיש צורך ליוהות כמו האולטראס שאני לא ארחיב בדיבור אבל פאק מכבי במומנטום השנה ועכשיו היא צריכה אותנו וזה אומר במיוחד אתכם!

תוותרו על קצת אינטרסים משלכם תגיעו להסדר עם האולטראס או שאל תגיעו להסדר אבל תבואו לשבת בשער 11 כמו שהיה תמיד וכזה היה האולטראס והשחקן 11 לא היה קהל חזק מאיתנו יותר בכל הליגה המזדיינת הזו!

בבקשה מכבי צריכה אותנו תוותרו על כמה אינטרסים של הארגון או על כבוד של כמה אנשים בארגון,

תנסו לשתף במשחק הזה פעולה עם האולטראס עד שתגיעו להסדר למרות שאני לא סובל שאתם משתפים איתם פעולה אבל זה עדיף מכלום ויאללה.

שוב, אתם פאקינג הארגון הכי גדול ומשמעותי שיש היום בכדורגל בישראל ולא באים למשחק חשוב שיכול להבטיח לנו את אירופה ולדחוף אותנו לפני הדרבי?

שאלה יהיו הצרות שלך. רק בריאות!

שאלה אליכם,

אתם חושבים שאם תבואו ל11 במשחק נגד בני יהודה נגידת תתישבו בפינה ליד 13 והאולטראס יתחילו להרביץ לכם אף אחד לא יעשה כלום?

אני בטוח שאם זה יקרה, יבואו הרבה מאוד אנשים ניטרלים לעזור לכם כי הקהל מבין איזה צד עושה את הבעיות...

אתה מצפה לתגובה כזאת...?! "וואי נכון אולי הוא צודק,יאללה בוא לא ניהיה כוסיות ונזיין אותם מכות,טוב יאללה באים מחר"

השחקן לא יכול לשבת עם האולטראס באותו שער תבינו כבר.ראינו מה קרה בטדי ושמענו מה קרה באורווה.תוך כדי הבלאגן בטדי שאלתי מישו מהשחקן.."למה אתם לא יושבים שם?" הצבעתי לו על אחת הפינות ביציע..והוא ענה לי.."אני לא מעודד על שלט שלהם,זה עינין של עיקרון"והוא צודק.זה לא אגו ולא כבוד ולא נעליים.צריך לקבל את המינימום שזה לעודד ומתחת יש שלט "השחקן ה12".

האולטראס יושבים ב11 מתחילת שנה..וכול השלטי גדר שלהם ממוקמים באופן קבוע באותם מקומות ביציע..אז באמת ניראה לכם שהם יזיזו שלט בגלל שחבורה של מלשינים באה לשער 11.?

אם השחקן היה בא היה אותו סיפור כמו בטדי.

שאלה אליכם,

אתם חושבים שאם תבואו ל11 במשחק נגד בני יהודה נגידת תתישבו בפינה ליד 13 והאולטראס יתחילו להרביץ לכם אף אחד לא יעשה כלום?

אני בטוח שעם זה יקרה, יבואו הרבה מאוד אנשים ניטרלים לעזור לכם כי הקהל מבין איזה צד עושה את הבעיות...

מקרי העבר, ולצערנו היו יותר מדי כאלה - הוכיחו אחרת.

תוותרו על קצת אינטרסים משלכם

תבואו לשבת בשער 11 כמו שהיה תמיד וכזה היה האולטראס והשחקן 11 לא היה קהל חזק מאיתנו יותר בכל הליגה המזדיינת הזו!

אינטרסים של הארגון או על כבוד של כמה אנשים בארגון

:)

אני בטוח שאם זה יקרה, יבואו הרבה מאוד אנשים ניטרלים לעזור לכם כי הקהל מבין איזה צד עושה את הבעיות...

:)

הוא צודק !

הכל בשביל מכבי - מכבי עד המוות.

הבטחנו עד המוות ולכן נקיים ! אז בואו תקיימו את זה במשחק נגד בני יהודה ונגד הפועל בדרבי שזה שני משחקי חוץ בבלומפילד.

הוא צודק !

הכל בשביל מכבי - מכבי עד המוות.

הבטחנו עד המוות ולכן נקיים ! אז בואו תקיימו את זה במשחק נגד בני יהודה ונגד הפועל בדרבי שזה שני משחקי חוץ בבלומפילד.

אולי במקום לחרטט לנו,

תטפטף לחברים שלך מההנהלה (או לעצמך מי יודע) שיריצו את זה בכל הכוח אפילו לפני סיום העונה???

אולי במקום לחרטט לנו,

תטפטף לחברים שלך מההנהלה (או לעצמך מי יודע) שיריצו את זה בכל הכוח אפילו לפני סיום העונה???

אתה וכל חברי השחקן שחושבים כמוך פשוט חיים בסרט רע מאודדד

באמת נראה לכם שלמישהו מההנהלה אכפת אם אתם מקבלים מכות או לא

נמאס מכל הנושאים האלה עדיף שישאיר ככה וזהו

הדבר היחיד שחבל ממנו זה ששער 11 נהיה בית קברות לעומת פעם

נמאס מכל הנושאים האלה עדיף שישאיר ככה וזהו

הדבר היחיד שחבל ממנו זה ששער 11 נהיה בית קברות לעומת פעם

אני אומר לך ברצינות,

דיעות כמו שלך זה ההבדל בין מועדון בינוני לבין מועדון ברמה גבוהה.

תטבע בבינוניות בקהל, תביא כל שנה רכש במליונים. כי במכבי מזמן מצאו את נוסחאת הקסם...

בלי קשר למקרה הספציפי של השחקן - אולטראס, נגיד והמצב הזה היה קורה בקהל של הפועל, ובמקום השחקן זה היה אולטראס הפועל.

אתה באמת חושב שלהנהלה של קבוצה לא צריך להיות איכפת שיש אוהדים שרוצים לבוא למשחקים ולעודד את הקבוצה כמו שהם רוצים והם פשוט לא יכולים?

תוותרו על קצת אינטרסים משלכם תגיעו להסדר עם האולטראס

אני באמת מנסה להבין, על מה עוד נשאר לנו לוותר כדי לרצות את האולטראס? מה עוד אנחנו יכולים לעשות כדי שיהיה פה שקט? מה עוד לא עשינו?

בקיץ ויתרנו על שער 11 כדי שלא תהיה אלימות ולא יהיו מלחמות,

ויתרנו על התרמות ומרציינדז בכל השערים,

ישבנו חצי שנה בבית,

שחזרנו מול בית"ר ושמו לנו בד כחול על הגדר של 13 שתקנו,

שפיצלו לנו עידוד בכוונה ושניסו למנוע משער 8 לעודד איתנו שתקנו,

שעשו לנו את התרגיל מול בני יהודה בשער 7 שתקנו והמשכנו לעודד כאילו כלום לא קרה,

אפילו הודעת התנצלות העלינו (יש עוד תקדים שאנשים שנתקפים מתנצלים בפני התוקפים?)

בפ"ת לפני חודש וחצי שהם לא נתנו לנו לתלות שלטים השחקן המשיך לעודד,

בטדי בגביע שהם לא נתנו לנו לתלות שלט המשכנו לעודד כאילו כלום לא קורה,

אז באמת, אחרי הרשימה הזאת מה עוד נשאר כדי "לוותר על האגו"? איזה כבוד בדיוק נשאר לשחקן ה-12 פה שהוא צריך להוריד ממנו?

הדבר האחרון שעוד לא עשינו זה לשים על עצמנו חולצות של האולטראס - ועם כל הכבוד, באמת יש גבול כמה עוד אפשר להשפיל פה אנשים, כדי "שיהיה שקט".

מי שרוצה שקט ביציע שיבוא לאולטראס בתלונות, כי יותר ממה שעשינו אנחנו לא יכולים לעשות, זה לא כי אנחנו לא רוצים, זה כי לא נשאר לנו כבר על מה לוותר.

אף אחד היום לא מונע מהאולטראס לשיר מה שהם רוצים, להתרים ולמכור מרצייניז איפה ומתי שהם רוצים ולעשות 64564646 תפאורות בשער 11, אבל

כל עוד לאולטראס יש בעיה עם זה שהשחקן ה-12 קיים, והם יעדיפו להתרכז בלחסל את השחקן במקום להתעסק בעצמם (חיה ותן לחיות עלאק), כנראה שהקהל והקבוצה ימשיכו לסבול את השטויות שלהם.

ברגע שאנשים יבינו פה שכמו שנועם שוהם אמר אין פה עניין "של להוריד מהכבוד" או ללכת לקראת.

האולטראס (ובזמן האחרון "בורח" לבכירים שלהם + אנשי רמלה יותר ויותר) רוצים דבר אחד, המטרה שלהם זה "להעלים" את השחקן ה12. (וכל הזמן הם דואגים להגיד כמה הימים שלו ספורים וכ"ו)

אז באמת, חלאס לכתוב שטויות.

ולפתוח הנושא, ברצינות? המצב שלך אש. אם יורדים עלייך שהקהל שלך הוא חרא ולא על כל התבוסות האחרונות בדרבי? המצב אש. תאמין לי, הרבה פחות כואב.

יהיה בסדר, בכל מקרה סוייר שולח לך מפה חיבוקי חזק חזק. (לעזרה במבחנים בלגו שלח הודעה פרטית ללירן אוהלי)

שאלה אליכם,

מי שחכם ומבין טיפה ביציע של מכבי יודע שלא כדאי להצטרף.

האלו שמרביצים הם לא כמה ילדים קטנים הם עבריינים רציניים.

עדיף להישאר מחוץ לעניין הזה אם אתה רוצה לבוא לבלומפילד בשלווה.

אני באמת מנסה להבין, על מה עוד נשאר לנו לוותר כדי לרצות את האולטראס? מה עוד אנחנו יכולים לעשות כדי שיהיה פה שקט? מה עוד לא עשינו?

בקיץ ויתרנו על שער 11 כדי שלא תהיה אלימות ולא יהיו מלחמות,

ויתרנו על התרמות ומרציינדז בכל השערים,

ישבנו חצי שנה בבית,

שחזרנו מול בית"ר ושמו לנו בד כחול על הגדר של 13 שתקנו,

שפיצלו לנו עידוד בכוונה ושניסו למנוע משער 8 לעודד איתנו שתקנו,

שעשו לנו את התרגיל מול בני יהודה בשער 7 שתקנו והמשכנו לעודד כאילו כלום לא קרה,

אפילו הודעת התנצלות העלינו (יש עוד תקדים שאנשים שנתקפים מתנצלים בפני התוקפים?)

בפ"ת לפני חודש וחצי שהם לא נתנו לנו לתלות שלטים השחקן המשיך לעודד,

בטדי בגביע שהם לא נתנו לנו לתלות שלט המשכנו לעודד כאילו כלום לא קורה,

אז באמת, אחרי הרשימה הזאת מה עוד נשאר כדי "לוותר על האגו"? איזה כבוד בדיוק נשאר לשחקן ה-12 פה שהוא צריך להוריד ממנו?

הדבר האחרון שעוד לא עשינו זה לשים על עצמנו חולצות של האולטראס - ועם כל הכבוד, באמת יש גבול כמה עוד אפשר להשפיל פה אנשים, כדי "שיהיה שקט".

מי שרוצה שקט ביציע שיבוא לאולטראס בתלונות, כי יותר ממה שעשינו אנחנו לא יכולים לעשות, זה לא כי אנחנו לא רוצים, זה כי לא נשאר לנו כבר על מה לוותר.

אף אחד היום לא מונע מהאולטראס לשיר מה שהם רוצים, להתרים ולמכור מרצייניז איפה ומתי שהם רוצים ולעשות 64564646 תפאורות בשער 11, אבל

כל עוד לאולטראס יש בעיה עם זה שהשחקן ה-12 קיים, והם יעדיפו להתרכז בלחסל את השחקן במקום להתעסק בעצמם (חיה ותן לחיות עלאק), כנראה שהקהל והקבוצה ימשיכו לסבול את השטויות שלהם.

אתה צודק בכול מילה.ובגלל זה אני צועק בפורום כבר חודשיים.לעבור לשער 5.!

שמה לא ישימו לכם בד כחול מול העיניים.

שמה לא יגידו לכם לא למכור מוצרים.

שמה כול השער יהיה שלכם ותוכלו למלאות אותו שלטים ולעשות איזה תיפאורה שרק תרצו.

ושמה אפחד לא ירוץ לגדר באמצע הדרבי ויגיד לכם להפסיק לעודד.

פשוט להתנתק מהארגון השני.

רק הערה בקשר לתגובה שלך...אתה כותב איפה עוד קיים דבר שהמותקפים הם אלה שמוציאים הודעת התנצלות..פה אתה יכול לבוט בטענות רק לעצמך.אתם הוצאתם את ההודעה הזאת.

רק הערה בקשר לתגובה שלך...אתה כותב איפה עוד קיים דבר שהמותקפים הם אלה שמוציאים הודעת התנצלות..פה אתה יכול לבוט בטענות רק לעצמך.אתם הוצאתם את ההודעה הזאת.

(הקדמה להודעה, אני לא חבר ולא הייתי בשחקן ה12, שיפסיקו לצטט אותי כאחד כזה - עמדתי היא לא עמדת השחקן ה12)

גם אם השחקן ה12 היה רוצה לעבור לשער 5, זה לא רק החלטה שלו. קודם צריך אישור מההנהלה, ואני לא רואה את זה קורה.

וגם אם כן, מי אמר לך שהאולטראס לא יבוא לשם להתרים? שהאולטראס לא ישלח לשם אנשים שיפריעו בעידוד? שיתלו שלטים/לא ירשו לשחקן לתלות? למה? מה ההבדל? למה שם הם לא יכולים?

ומה לגבי משחקי חוץ?

ובקשר להתנצלות לא אתה ולא אני יודעים מה "הוביל" להתנצלות. בטוח היו כל מני דברים מאחורי הקלעים שבגללם השחקן היה "מחוייב" להוציא את ההודעה הזאת. כי כל מי ש-קצת- מעורה מבין שזה פשוט שטויות.

הדבר הכי נכון וחשוב שכתבת הוא "להתנתק מהארגון השני" הבעיה שזה לא קל ולא פשוט, אבל זה בהחלט אחלה חזון.

אתה שומע את עצמך? לשבת בשער 5?

שער 5 נראה כמו מחנה פליטים

שער 5 דרש בתחת הוא קיבל

שער 5 הם מוסלמים

זה מה שאתה שר בזמן שאתה יושב בשער הזה

נראה לך הגיוני?

וגם אתה רוצה כל שבוע להיכנס לבלומפילד דרך מוזיאון החמאס?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.