Jump to content

הפנים לשבוע הבא: בני יהודה מארחת אותנו בבלומיפלד

Itzik Israel

Recommended Posts

המשחק יהיה כנראה בשבע וחצי

הפועל נגד חיפה ביום שני, ביתר נגד אשדוד לא מעניין, וצ'רלטון יבחרו אותנו למשחק המרכזי שלהם.

אני מניח שאם נקבל שני יציעים אז השחקן יגיע אבל צריך לחכות קודם להקצאת היציעים.

נצחון על בני יהודה והמקום השלישי יהיה סגור. ניצחון ישים אותנו 9 הפרש מבני יהודה ו-6 מביתר (בהנחה שהם ינצחו את אשדוד), 3 מחזורים לסיום. בני יהודה לא יוכלו להדביק אותנו, ואני מאמין שגם ביתר לא תהפוך פתאום לקבוצה ותוציא 6 נקודות כשיש לה עוד את חיפה והפועל

לפי איך שבני יהודה נראו היום אנחנו יכולים להיות רגועים.

גם מול חיפה וגם מול הפועל הם היו עם שחקן עודף והם פשוט לא מצליחים להבקיע (עזבו לנצח).

הבעיה היחידה זה , שממכבי אתה לא יודע מה אתה תקבל.

או שתקבל משחק כמו מול ביתר ואז לבני יהודה אין שום סיכוי.

או שתקבל משחק כמו מול נצרת , ואז אתה תקבל שתי חתיכות ומעלה.

אני מאמין שזה יהיה משהו בין לבין , ככה שנסגור על 1-0 קטן למכבי .

לפי איך שבני יהודה נראו היום אנחנו יכולים להיות רגועים.

גם מול חיפה וגם מול הפועל הם היו עם שחקן עודף והם פשוט לא מצליחים להבקיע (עזבו לנצח).

הבעיה היחידה זה , שממכבי אתה לא יודע מה אתה תקבל.

או שתקבל משחק כמו מול ביתר ואז לבני יהודה אין שום סיכוי.

או שתקבל משחק כמו מול נצרת , ואז אתה תקבל שתי חתיכות ומעלה.

אני מאמין שזה יהיה משהו בין לבין , ככה שנסגור על 1-0 קטן למכבי .

אם גיא לוזון לא עושה את השטות שלו במחצית עם החילוף של מורי, בני יהודה לא מפסידה ואולי גם מנצחת

מעבר לזה, אנחנו לא כאלה טובים שאנחנו יכולים לזלזל בהם. הבקענו להם שער אחד בשני משחקים וגם זה בקרן

משחק על כל העונה, פשוט ככה.

גם אם אתה מפסיד חס וחלילה אתה עדיין 3 נק' מבני יהודה וביתר (אם הם ינצחו את אשדוד)

שנשאר לנו חיפה הפועל אשדוד (שלדעתי נוציא 4 נק')

לבני יהודה נישאר אשדוד חיפה ביתר (יוציאו 3-4 נק')

לביתר ישאר אשדוד הפועל חיפה (יוציאו כניראה 3-4 נק')

זה אומר שההפרש ישאר כמו שהוא, אלה אם אנחנו נפשל נגד אשדוד או שבני יהודה / ביתר ינצחו אחת הטוענות לתואר מה שלא יקרה

קיצור המשחק היום היה יותר חשוב

מכבי תל אביב נגד בני יהודה תל אביב באיצטדיון בלומפילד - בני יהודה מארחת.

זה יהיה בערוץ 54-ספרוט 1 בשעה 19:30 ביום שבת.

עוז ראלי קיבל אדום ולא ישחק ואלירן עטר מוצהב עם 5 צהובים לא ישחק.

אצלנו איגור טומאסיץ' שקיבל אדום לא ישחק , לא נורא ליאור ז'אן יחליף אותו.

זה באמת משחק שאם מכבי תנצח בעזרת השם היא גומרת סופית את הסיכויים של הקבוצות האחרות לגנוב לנו את המקום השלישי.

גם אם אתה מפסיד חס וחלילה אתה עדיין 3 נק' מבני יהודה וביתר (אם הם ינצחו את אשדוד)

שנשאר לנו חיפה הפועל אשדוד (שלדעתי נוציא 4 נק')

לבני יהודה נישאר אשדוד חיפה ביתר (יוציאו 3-4 נק')

לביתר ישאר אשדוד הפועל חיפה (יוציאו כניראה 3-4 נק')

זה אומר שההפרש ישאר כמו שהוא, אלה אם אנחנו נפשל נגד אשדוד או שבני יהודה / ביתר ינצחו אחת הטוענות לתואר מה שלא יקרה

קיצור המשחק היום היה יותר חשוב

אוקיי, אני אנסח את זה אחרת-

משחק אחד לפני הים.

אוקיי, אני אנסח את זה אחרת-

משחק אחד לפני הים.

האמת שלא הייתי אומר את זה.. יש את הדרבי.. וצריך גם לפתוח תרגליים מול חיפה ( מה שלא יקרה לצערי )..

באמת שמכבי קבוצה מצויינת, שחקנים נהדרים ויש עתיד.. ועוד עם השחקנים שבאו אז בכלל.. העניין הוא שהמאמן

והצוות המקצועי צריך לקבל את ההחלטות הנכונות - את מי להשאיר / להעיף, עם מי לפתוח בהרכב ועם מי לא ומתי

ואיך וכו'.. וזה לגבי השנה הבאה.. למה יש הרבה שחקנים טובים במכבי ונוסיף גם את השחקנים שיבואו אז תהיה מלחמה

על ההרכב, אם היא תהיה בריאה או לא? את זה נראה, הכל תלוי עד כמה נהיה יציבים ובמסע הרכש אם הוא יהיה גדול מידי או לא..

צריך לחזק את הנקודות הבעייתיות שהן עמדת החלוץ שכרגע אפשר לסמן וי למרות שאולי צריך עוד חלוץ אבל יש את מאיוקה שהוא מצויין

והייתי רוצה שיקבל את הקרדיט שנה הבאה.. וחייבים קשר אחורי שיבואו אך ורק לצד שירן ולא במקומו, זיו אני מקווה שבא כמגן שמאלי

אבל אני מאמין שזה גבולי.. נראה הרבה שינויים בהגנה שנה הבאה.. לטוב ולרע..

בקשר להגנה.. נחכה ונראה.. לא יודעים עדיין מי עוזב ומי נשאר אבל אני מקווה שראלדס ישאר - מה שמוטל בספק כרגע.

אם צריך להביא עוד קשר התקפי במידה ואילייב לא נשאר אני לא יודע.. יכול להיות שכן.

נקווה לטוב, העיקר שדור יקבל את המפתחות שנה הבאה אם לא אני אשתגע.( באיזה תפקיד שהוא רוצה.. בהתקפה הוא מביא יותר לידי ביטוי את היכולות שלו

אבל ביננו? הוא לא יקבל הרבה הזדמנויות בהתקפה במיוחד שיש כל כך הרבה שחקני התקפה טובים.. ככה שלדעתי הוא צריך לקבל את הקרדיט

בעמדת המגן הימני.. לפחות אם לא ווינגר אז זה.. ולשחק איתו כל השנה בעמדה הזו כמו שאר הצעירים שצריכים לשחק שהם:

ייני, ז'אן, מאיוקה שצריכים לשחק דקות רבות שנה הבאה ואפילו קפילוטו שמגיע לו דקות משחק.. נקווה לטוב )

אז אני אנסח את זה בשלישית ואלך לישון-

משחק אחד לפני שאפשר להחליט מתי הולכים לים ומתי שוברים רגליים.

אם זה לא טוב אז תמצאו כותרת לבד :yellow_cool1:

המצחיק הוא, שביום שישי פורסם בידיעות אחרונות שבסופו של דבר בית"ר כנראה לא תוכל לשחק באירופה. ואגב, אם חיפה זוכה באליפות והפועל בגביע, אז גם הקבוצה במקום הרביעי תהיה באירופה.

בסוף אשדוד תשחק שם :yellow_cool1:

משחק חוץ. לא סביר שנקבל יותר מ-2 יציעים.

מצד אחד בני יהודה יוכלו לקבל אחלה הכנסה מלפתוח לנו תשערים, מצד שני הם יפסידו את הביתיות וחבל בשבילם.

בכל מקרה אני מחכה שיצאו כרטיסים כבר..

המקום השלישי 80% שלנו (שחר, מספרים תמיד באים טוב יותר מאמירות B) ). אין שום סיבה לא לנצח את בני יהודה ולהבטיח אותו סופית (ואולי אפילו מעשית) בשבוע הבא.

אם מתעלמים מהשטות הזאת של לחלק את הנקודות ב-2, דווקא יכול להיות נחמד (להישאר) עם שיטת פלייאוף בליגה כמו שלנו. לפחות יש כמה שבועות של משחקים מעניינים, וקבוצות שאיבדו עניין בליגה משחקות ביניהן.

מכבי תל אביב נגד בני יהודה תל אביב באיצטדיון בלומפילד - בני יהודה מארחת.

זה יהיה בערוץ 54-ספרוט 1 בשעה 19:30 ביום שבת.

b]

אני מבין שאתה כותב הרבה שטויות כי קיבלת את הכינוי "עוזי שעיה" ואתה חייב להראות לפורום שאתה מבין עניין, אבל עוד אין אישור על שעת משחק וחבל שאתה כותב שטויות.

אבל אם כבר, על-פי גורמים בצ'רלטון, המשחק צפוי להיערך בשעה 17:00.

Guest עידן דורון
אני מבין שאתה כותב הרבה שטויות כי קיבלת את הכינוי "עוזי שעיה" ואתה חייב להראות לפורום שאתה מבין עניין, אבל עוד אין אישור על שעת משחק וחבל שאתה כותב שטויות.

על פי האתר של ההתאחדות לכדורגל כבר קבעו שעה.

והיא כמו שאתה רשמת,

24/04/10 בני יהודה תל אביב - מכבי תל אביב בלומפילד 17:10

אני חייב רק לציין שאני הראשון שקרא לו ככה ויש זכויות יוצרים, שאר הפורום פשוט אוהב להעתיק אותי (:

ושוב אני זקוק לעו''ד לתביעת דיבה, הפעם אתה מתגייס לעזרתי ארז?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.