Jump to content

Guess Who Back? Back Again - ספיישל ליגת האלופות.

הניחוש ה-12

Recommended Posts

לכו תמותו טוב? מי עומד מאחורי הדבר הזה?

1) אינטר חזקה מאוד, ובארסה פחות טובה מבשנה שעבר, וסובלת מלא מעט חולשות (בלי חלוצים, בלי אינייסטה), אבל נהנית ממסי. אני מאמין שבארסה תעבור, ותיקח בפעם הראשונה בהיסטוריה ליגת אלופות שניה ברצף, בבית של מדריד. הייתי אומר שיהיה תיקו, אבל בארסה לא קבוצה כזאת. אני חושב שהיא תנצח, ואם לא, היא תפסיד 1:0 ותעבור בגומלין. בקיצור - 2.

2) ליון אחת הקבוצות המעניינות באירופה, עם עשור אדיר שאף פעם לא הגיע מספיק רחוק בליגת האלופות. אני מאמין שהפעם הם יכולים לעלות אפילו לגמר (אם ידאגו שרובן יפצע לפני הדקה ה 70 של הגומלין. אבל את העליה הם יעשו בבית. ממינכן הם יחזרו עם תיקו - X

3) לא.

4) בהנחה שמיליטו משחק מספיק זמן, 2 מריח כמו באנקר, כי עם כל הכבוד לזה שאני חושב שבארסה תנצח, ושיש סיכוי טוב מאוד שמסי יכבוש, זה לא מסוג המשחקים שבארסה תבקיע בהם יותר משני גולים.

5) לא יהיו טיסות, ולכן גם לא יהיו משחקים, כן?

לצערך עברנו את הניחוש ה30

ורק בגלל שזה הניחוש וזה הקוף ננחש גם

אני עם הקוף

הניחוש של הקוף:

1) X

2) 1

3) 1

4) 2

scaredmonkeypa6.png

בזיון שיש ניחוש רק עכשיו

אני מאוכזבת קשות אבל :unsure:

מה מה מה?! מי מי מי?! מה זזה???????? מי נתן לכם את הסיסמא ליוזר של הניחוש בכלל?

בושה.

אני מחרים.

זובי. :rolleyes:

טוב, לא יכולתי להתאפק, אז ככה (אבל זה עדיין בושה כי זה באנרים שלי כושליראבק!!!, המינימום זה לתת לי גישה לפורום של הניחוש!!!!!!)

1. רציתי לשים על אינטר, ואז קראתי שהיא לא ניצחה מעולם את בארסה, אז אמרתי טוב איקס, ואז נזכרתי:

אני אוהב אותך מוריניו!!!!!!!!! יאללה אינטר 1

2. אחרי השבע שבאירן הבקיעו אתמול, עם כל האהבה שלי לליון, אני צריך 3 נק'. 1.

3. זה קצת יכול לסתור את אחד. ובווינר היו מורידים את הסעיף הזה. אז אני בוחר שלא לבחור ולא יבחר בכלל ובגלל זה אני ילך לפי מה שלא בחרתי ויבחר בא'.

4. הייתי מתחיל לנתח למה סעיף 1 3 4 לא יתקיימו ולמה מי שבחר ב 5 הוא לוזר, כל כך לוזר שאם הוא היה משחק סטנגה מול רועי דיין רועי דיין היה מנצח..

ולכן אני יבחר בסעיף 2 גם כי מסי לא יכבוש (ישברו לו את הרגל לפני) וגם כי ברור שהוא יהיה בנבדל!

ניחוש מושלם, תודה.

הא ועוד הערה אחרונה, הפרומו של אינטר מול בארסה הוא פרומו ל HD אבל באיכות סרטון הכי גרועה שראיתי בחיי.

:wubyellow3:

ינשאללה יהיו רק 29 תגובות :)

מה מה מה?! מי מי מי?! מה זזה???????? מי נתן לכם את הסיסמא ליוזר של הניחוש בכלל?

בושה.

אני מחרים.

זובי. :rolleyes:

טוב, לא יכולתי להתאפק, אז ככה (אבל זה עדיין בושה כי זה באנרים שלי כושליראבק!!!, המינימום זה לתת לי גישה לפורום של הניחוש!!!!!!)

כרגע הסתיימה ההרשמה לתחרות ציטוט השבוע לקראת הנושא הבא :yellow_cool1:

ינשאללה יהיו רק 29 תגובות :)

גם (אם) (כש)נתעלם משלך, לא :angry:

.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.