Jump to content

רבע גמר גביע המדינה

Liran

Recommended Posts

כל שחקן מלמיליאן.

ולחשוב שרצינו את בן דיין ושכטר תחילת העונה וויתרנו בגלל בעיות כסף.אבל קולאוטי בא ב6 מליון שקל לעונה.

האמת שבלי גוטמן כל זה לא היה קורה..הפועל עובדת כמו מכונה משומנת,אותה שיטה ואותו הרכב לאורך כל העונה..פשוט מאמן גדול.

דה סילבה כשהגיע היה יותר חלוץ מבלם,תראו אותו היום,שכטר 3 שנים בנתניה היה כישרון עם אופי של אפס,תראו אותו היום,ורמוט ניראה כמו אינייסטה,ידין פתאום נהיה שחקן מחלק מסירות שמאלה וימינה שחותכות את כל ההגנה..דדי בן דיין שכבש העונה יותר מאבידור ויבוריאן ביחד.

ערן זהבי אפילו ניראה שחקן(למרות שבתוך תוכו הוא כלום)..הכל בזכות גוטמן..בלי גוטמן הם לא היו שווים כלום.

מה שכן ..אני מקווה שהסקאוטים נהנו היום ויקחו להם את אניימה דה סילבה ורמוט ושכטר..לרביעייה הזאת יהיה קשה למצוא מחליפים ראויים.

ותוסיף לזה שחקנים כמו לאלא ומרעי שגוטמן יודע מתי להשתמש בהם.. שגם הם נותנים תפוקה..

שחקנים כמו זהבי, מרעי, לאלא שבאו מקבוצות בליגה הלאומית(?) ובכל זאת הוא יודע מתי להשתמש בהם ואפילו הם נותנים תפוקה.

תבינו שהכל בידי המאמן, השאלה מה הוא עושה עם השחקנים ואיך הוא פועל איתם.. האם יש שיטה או לא..

ומה שמדהים לצערי בהפועל זה באמת שכל משחק הם משחקים באותה צורה.. לא משנה מול איזו קבוצה או באיזה הרכב..

חבל שאצלנו מחליפים כל שבוע הרכב חדש.. שם אתם רואים את גוטמן רץ עם הרכב אחיד כל השנה..

צועק על השחקנים שלו גם אם מובילים 3-0 ולא מפסיק להיות פעיל על הקווים ובכלל.. מאמן באמת גדול.. הוא צריך להיות בנבחרת..

רק אם היא תקבל את בני יהודה(שתעבור)בחצי הגמר אז יש איזשהו סיכוי,וגם הוא קטן שהם לא יקחו.

כיף להם.

בקשר לקהל,סתם קהל.

פעם הערכתי את הקהל שלהם יותר.

אם מכבי היו משחקים כדורגל כמו הפועל וכל דרבי היינו דופקים הופעה ובנוסף מאבק על האליפות והגביע

תאמינו לי שבלומפילד כל משחק היה בשמיים.

אתה מתכוון רמת גן

רק אם היא תקבל את בני יהודה(שתעבור)בחצי הגמר אז יש איזשהו סיכוי,וגם הוא קטן שהם לא יקחו.

כיף להם.

בקשר לקהל,סתם קהל.

פעם הערכתי את הקהל שלהם יותר.

אם מכבי היו משחקים כדורגל כמו הפועל וכל דרבי היינו דופקים הופעה ובנוסף מאבק על האליפות והגביע

תאמינו לי שבלומפילד כל משחק היה בשמיים.

יפה, אתה בעצם אומר שאנחנו קהל הצלחות!!

צאו מזה. הכל בליגה המסריחה הזו זה עניין של מומנטום. לפני חודשיים חיפה הייתה קטר בלתי ניתן לעצירה, 10 רמות מעל הליגה.

מה קרה פתאום? מתו לה שחקנים והתגלגלו הנשמות לתוך ויקטור מרעי?

הפועל לא יציבה כמו כל הליגה. אם היא הייתה יציבה האליפות הייתה בכיס שלה מזמן.

אמנם יש לה מאמן מעולה ושיטת משחק שמתאימה לה כמו כפפה, אבל כשייגמר המומנטום במהרה בימינו הכל אבק.

מכאן ועד לקנא בהם, לשלוח הודעות מבזות כמו שנשלחו פה כאילו הם בדרך לעשות היסטוריה בליגת האלופות (אבל אחת חיובית) הדרך ארוכה.

הגלגל בתל אביב אמנם התגלגל ב180. אבל אנחנו כקהל הופכים את המצב עוד יותר. ואני ממש לא מדבר על הפילוג בקהל.. שם רק התערבות עליונה תועיל.

אנשים פה מדברים הפועל ("שיישרפו, פיגוע המוני, תאונה קשה, גרמנים מסריחים" וחברים"). החכמה היא לא רק להישאר ברגעי חולשה אלא גם לשמור על הזהות.

אנחנו מכבי. זה אמנם לא מפחיד כמו פעם, אבל זה עדיין מייצג את אותם ערכים.. ורק אם נשמור עליהם נדע לחזור לעצמנו.

כמה רגשי נחיתות פיתחתם פה..

בסך הכל קבוצה יותר מאומנת ומועדון שמנוהל יותר טוב.

והנה לכם, הפועל היא הדוגמא שלטפל בקהל זה התפקיד של ההנהלה. ותראו לאיזה תוצאות אפשר להגיע..

לטפל בקהל??תפסיקו לבלבל ת'מוח.

יש לטפל בקהל כמו שעושים בהפועל וזה לתת להם להכין תפאורות בבלומפילד אולי כסף ואת התנאים שהם רוצים.

אבל מה אתה רוצה שההנהלה של מכבי תיהיה שותפה לביזיון שקורה ביציעים.??הרי גם אם ייתנו לשחקן את כול התנאים שהם רוצים האולטראס יגיעו אליהם.גם עם מאבטחים בגדר וגם לשער 5 הם יגיעו.

אני לא מצפה מעוזי שעיה להתנהג כמו גננת ושכול יום יגידו לו.."הוא הרביץ לי,הוא עשה לי." הוא מנהל את המועדון הכי גדול בישראל.והוא לא צריך להתעסק יותר מידי בחרא בקהל שלנו.

תפסיקו להפיל את כול המצב החרא ביציעים על ההנהלה.

אחי, עזוב אותך. בתאכלס כל קהל הוא קהל של הצלחות. אתה חושב שאוהדי הפועל היו ממלאים את בלומפילד מול הפועל עכו אם הם לא היו במאבק לאליפות?!

אתה רוצה שבלומפילד ירעד ויהיה בשמיים אחרי המשחק המביש שקיבלנו נגד נצרת?

אתה רוצה שאוהדים יבואו בהמוניהם שמחים ומבסוטים אחרי שהם קיבלו שלישיה מהפועל במחצית?

האחרונים שאפשר לבוא אליהם בטענות אלה האוהדים

ולנושא עצמו...

ביתר שיחקו מעולה במחצית הראשונה אבל הפועל כמו הפועל תמיד יודעת לעלות חזקה במחצית השנייה ולסיים את המשחק ב5 דקות

אחי, עזוב אותך. בתאכלס כל קהל הוא קהל של הצלחות. אתה חושב שאוהדי הפועל היו ממלאים את בלומפילד מול הפועל עכו אם הם לא היו במאבק לאליפות?!

דווקא לי זכור שבשנים האחרונות(והלא מוצלחות בכלל אלא אם אתה קורא לגביע הטוטו הצלחה) אנחנו מביאים למשחקי בית ממוצעים של כמעט 10 אלף איש,שנה שעברה שהיינו הכי קרובים ללרדת ליגה זה היה 10 אלף איש..

אז קשה לי להגיד שאנחנו קהל של הצלחות.מה שכן,ברגע שהקבוצה מצליחה..הקהל טורף את זה וזה משתנה משבוע לשבוע..דוגמא:אם היינו מנצחים בדרבי,היית רואה בלומפילד מלא עד היום.הקהל שלנו צריך שהקבוצה תיתן אצבע אחת כדי לקחת את כל היד גוף או מה שזה לא יהיה..

אבל גם בלי זה אנחנו עדיין מעמידים מספרים יפים ביחס לקהל מרובה מריבות ומחלוקות ופילוגים ותכלס לא הכי כיף לבוא בימינו לבלומפילד כדי לעודד..

והנה לכם, הפועל היא הדוגמא שלטפל בקהל זה התפקיד של ההנהלה. ותראו לאיזה תוצאות אפשר להגיע..

בוא תחסוך מאיתנו את הבולשיט הזה. הקהל של הפועל היה שורק בוז לקבוצה שלו אחרי 2 הפסדים, לקשטן הוא קרא להתפטר בזמן שהם היו צמודים לנו ולחיפה והפסידו את האליפות ב-2003 את גילי לנדאו הם הרגו, בגיא לוזון התעללו, התקיפו את אסולין ואישתו. ואז באה ההנהלה, ותראה מה היא עשתה לקהל: החתימה מאמן בכיר, אחד הטובים בשוק, החתימה אחלה שחקנים, ולהפועל יש קבוצה מצויינת שגוברת על כל יריבה פה בארץ אולי פרט לחיפה, וגם זה עניין של זמן עד שיקחו מהם את האליפות, אם לא העונה, בעונה הבאה. והקהל מבסוט, אכן ההנהלה "טיפלה בקהל"... בקיצור, תן לי קבוצה עם שחקנים כאלה מוכשרים מאומנת ככה ומאבדת נק' פעם בחודשיים ותראה איך גם אני "מטפל" בקהל שלנו... התרופה הכי טובה לרצות קהל זה ניצחונות, כל השאר חרטה.

מה התחלתם לאונן על הקהל של ה*ועל?

קודם כל, קהל ששר שירים כמו שהוא שר (ולא צריך לפרט), לא מגיע לא מילה טובה אחת

דבר שני, אם מכבי ברבע גמר גביע, משחקת הכי יפה בארץ, רחוקה ניצחון אחד (על חיפה) מאליפות וההנהלה גם פועלת בהתאם ומורידה מחירים-כל בלומפילד, משער 2 ועד 13 יהיה מלא בצהוב כחול והוא ירעד.

ודבר אחרון, לא כדאי להתחיל להזכיר פה מה קרה לפני כמה שנים ועד כמה הקהל שלהם היה נאמן כשהם, בלשון המעטה, לא כ"כ הצליחו.

לצערי ה*ועל הקבוצה הכי טובה היום בארץ, והיא תזכה בגביע, אבל בואו נקווה שבשנה הבאה הרכש יעזור, הסקאוטים התלהבו מדה סילבה,אניימה,ורמוט, שכטר וכו', ונוכל גם לזכות במשהו.

לכל קבוצה יש גוש של אוהדים שהולכים איתה בטוב וברע.

אבל ברור שהרוב המוחלט של הקהל הוא קהל הצלחות.

וזה לא רק במכבי וזה לא רק בארץ זה בכל העולם.

הצלחה מביאה הקהל,וזה טבעי.

דווקא לי זכור שבשנים האחרונות(והלא מוצלחות בכלל אלא אם אתה קורא לגביע הטוטו הצלחה) אנחנו מביאים למשחקי בית ממוצעים של כמעט 10 אלף איש,שנה שעברה שהיינו הכי קרובים ללרדת ליגה זה היה 10 אלף איש..

אז קשה לי להגיד שאנחנו קהל של הצלחות.מה שכן,ברגע שהקבוצה מצליחה..הקהל טורף את זה וזה משתנה משבוע לשבוע..דוגמא:אם היינו מנצחים בדרבי,היית רואה בלומפילד מלא עד היום.הקהל שלנו צריך שהקבוצה תיתן אצבע אחת כדי לקחת את כל היד גוף או מה שזה לא יהיה..

אבל גם בלי זה אנחנו עדיין מעמידים מספרים יפים ביחס לקהל מרובה מריבות ומחלוקות ופילוגים ותכלס לא הכי כיף לבוא בימינו לבלומפילד כדי לעודד..

אנשים בבית כמו שאמרתי רובם צריכים שמשהו ימשוך אותם מהכורסא.

שהקבוצה מדשדשת במרכז הטבלה אין שום דבר מושך,בקרב ירידה דווקא יש.

בית"ר פשוט קבוצה פח, אין שום סיבה שלא ניתן להם בשבת 3-4 חתיכות.

בדיוק ככה דיברנו לפני המשחק עם נצרת בדיוק ככה!! דיי ליהירות!! אין לנו ממה להתלהב....

בקושי ניצחנו אותם בבלומפילד השנה!

בדיוק ככה דיברנו לפני המשחק עם נצרת בדיוק ככה!! דיי ליהירות!! אין לנו ממה להתלהב....

בקושי ניצחנו? אולי,שלטנו במשחק כל ה-90 דק' וזה שנגמר רק ביתרון של גול אחד משקר,יותר מתאים..

הוא אומר את האמת,אין סיבה שבבלומפילד לא ננצח.

צריך לזכור שזה יהיה המשחק השלישי של ביתר ב7 ימים.

זה אמור להיות שלנו,למרות שאיי אפשר לדעת איזה מכבי נקבל על הדשא.

דדי בן דיין זאת ההחמצה הכי גדולה שלנו מהקיץ האחרון.

חבל שלא הלכו עליו בכל הכוח.

ושכטר? אם תלא זוכר ההתלבטות הייתה בין אבידור לשכטר..

התרופה הכי טובה לרצות קהל זה ניצחונות, כל השאר חרטה.

אין ספק שזאת התרופה הכי טובה (בראייה לטווח הקרוב), אבל מה קורה שמגיעים הפסדים? הרי אף קבוצה לא יכולה להבטיח שמכאן ועד אין סוף יהיו אליפויות.

גם המודל של מכבי כדורסל זה משהו נדיר מבחינה עולמית - במצב כזה להגיד "אין מה לעשות זה הכדורגל" זה פשוט רשלנות ניהולית.

מבחינתי זה כמו שתהיה מחלקת נוער לא טובה ויגידו "אין מה לעשות, ככה השחקנים".

לכן לדעתי, קבוצה בריאה צריכה להשקיע ברכש ובאותה נשימה גם בתשתיות שלה, שזה בין היתר קהל, אחרת, הקבוצה תמצא את עצמה כמו שמכבי כדורגל של קיץ 06 מצאה את עצמה - קיץ לפני עם 10 אלף מנויים והכנסה אדירה, ופתאום ירידה ל-3 אלף מנויים.

אם מכבי כדורגל היתה יודעת בזמנו למנף את ה-10 אלף מנויים האלה, ולשמור על אלפיים מהם, מכבי היתה מרוויחה המון בנושאים כלכלייים, מקצועיים (יותר כסף להביא רכש) ותמיכה מהיציעים.

אגב, הטעות הכי גדולה של אנשים בנושא הזה שהם שופטים את מכבי באותו קנה מידה של הפועל. זה תמצית הכשלון של הנהלת מכבי בנושא הקהל.

לפני 10 שנים, שהפועל לקחה דאבל היסטורי הם הביאו בקושי 13 אלף איש למשחק אליפות. היום למשחק סיום ליגה סדירה לפני הפלייאוף הם מביאים את הכמות הזאת בלי גביע ועוד בלי אליפות בכיס. בזמן שהם "הולידו" לעצמם אוהדים, אנחנו רק דורכים במקום ומפסידים אוהדים לחיפה/הפועל.

בלי לשים לב, הפועל כבר מצליחה להביא קהל גם לשער 8 במשחקי הבית שלהם. המשמעות של זה לטווח הארוך זה הרבה כסף.

ועדיין, החלוץ הכי טוב בארץ.

להביא ומהר, למרות שמבחינה ניהולית זה לא חכם להשתגע עם הסכומים.

לא מדבר אלי הטייטלים האלה, רק כימיה של קבוצה, עבודה על המגרש, רעב.אם הוא יכול לספק את זה-אהלן.

אם לא, זה עוד אגו שמתעסק בעצמו וחושב, למה אני לא באירופה עכשיו.

לקחתי אליפויות עם תור'גמן, גולדברג, דריקס, מליקה, פרוחה, קשנצב. אף אחד מהם לא היה "הכי טוב בארץ" אבל הם עבדו קשה והיו מחוייבים.

חלוץ בכיר ומוכח כבר הבאת. שאלת האנרגיה של יצחקי היא הקובעת, לא המספרות, העקבים והשם. היה לי מספיק שמות בשלושים וחמש שנה האחרונות. יותר מידי.

אין ספק שזאת התרופה הכי טובה (בראייה לטווח הקרוב), אבל מה קורה שמגיעים הפסדים? הרי אף קבוצה לא יכולה להבטיח שמכאן ועד אין סוף יהיו אליפויות.

גם המודל של מכבי כדורסל זה משהו נדיר מבחינה עולמית - במצב כזה להגיד "אין מה לעשות זה הכדורגל" זה פשוט רשלנות ניהולית.

מבחינתי זה כמו שתהיה מחלקת נוער לא טובה ויגידו "אין מה לעשות, ככה השחקנים".

לכן לדעתי, קבוצה בריאה צריכה להשקיע ברכש ובאותה נשימה גם בתשתיות שלה, שזה בין היתר קהל, אחרת, הקבוצה תמצא את עצמה כמו שמכבי כדורגל של קיץ 06 מצאה את עצמה - קיץ לפני עם 10 אלף מנויים והכנסה אדירה, ופתאום ירידה ל-3 אלף מנויים.

אם מכבי כדורגל היתה יודעת בזמנו למנף את ה-10 אלף מנויים האלה, ולשמור על אלפיים מהם, מכבי היתה מרוויחה המון בנושאים כלכלייים, מקצועיים (יותר כסף להביא רכש) ותמיכה מהיציעים.

אגב, הטעות הכי גדולה של אנשים בנושא הזה שהם שופטים את מכבי באותו קנה מידה של הפועל. זה תמצית הכשלון של הנהלת מכבי בנושא הקהל.

לפני 10 שנים, שהפועל לקחה דאבל היסטורי הם הביאו בקושי 13 אלף איש למשחק אליפות. היום למשחק סיום ליגה סדירה לפני הפלייאוף הם מביאים את הכמות הזאת בלי גביע ועוד בלי אליפות בכיס. בזמן שהם "הולידו" לעצמם אוהדים, אנחנו רק דורכים במקום ומפסידים אוהדים לחיפה/הפועל.

בלי לשים לב, הפועל כבר מצליחה להביא קהל גם לשער 8 במשחקי הבית שלהם. המשמעות של זה לטווח הארוך זה הרבה כסף.

כמה שאתה צודק.

את הנתון על משחק האליפות שלהם לא ידעתי,אבל זה נתון שאומר הרבה.

הפועל היא הקבוצה היחידה שהצליחה להתפתח מבחינת קהל לא רק בגלל הצלחה.

חיפה זה פשוט ילדים קטנים שרוצים להיות בצד של האלופים.

וביתר זה גם.אפשר לקרוא להם אוהדי "ארקדי"

הקהל של מכבי הוא קהל שנעלם עם השנים,היום בצפון זה נדיר לראות אוהדי מכבי.

כל הילדים גם הקטנים וגם הגדולים אוהדי חיפה,וזה לא בגלל המיקום על המפה.זה פשוט בגלל שהנטייה של ילדים קטנים ללכת אחרי המנצחים.

רק הצלחה תשנה את זה,אין מה לעשות.

לא מדבר אלי הטייטלים האלה, רק כימיה של קבוצה, עבודה על המגרש, רעב.אם הוא יכול לספק את זה-אהלן.

אם לא, זה עוד אגו שמתעסק בעצמו וחושב, למה אני לא באירופה עכשיו.

לקחתי אליפויות עם תור'גמן, גולדברג, דריקס, מליקה, פרוחה, קשנצב. אף אחד מהם לא היה "הכי טוב בארץ" אבל הם עבדו קשה והיו מחוייבים.

חלוץ בכיר ומוכח כבר הבאת. שאלת האנרגיה של יצחקי היא הקובעת, לא המספרות, העקבים והשם. היה לי מספיק שמות בשלושים וחמש שנה האחרונות. יותר מידי.

מסכים, אבל אי אפשר להתווכח עם זה שהבנאדם יודע מה שחלוץ צריך לעשות.

לא מכיר סיפורים רעים שלו מבחינה חברתית בבית"ר, ואם יש מצב שחושב את עצמו "מגה סטאר" שיזיק מבחינה חברתית, אז ברור שאין פה מה לדבר.