Jump to content

פותחים את הפלייאוף: בלומפילד. לקראת... ביתר ירושלים, שבת ב.. 15:00

Liran

Recommended Posts

תקופה 'סבירה' שהיינו ברצף נצחונות?

זה היה עוד לפני ה-7 נצחונות, הפסדנו לנתניה, תיקו עם אחי נצרת ובין השאר נצחונות על חיפה ואשדוד אז זו תקופה סבירה.

עם זה מקום שלישי שלנו ודאבל דל הפועל לעומת מקום רביעי וחיפה אלופה,

אני בלי לחשוב הולך על האפשרות הראשונה...

ניצחון על בית''ר ובני יהודה והבטחנו מקום שלישי. אשדוד בני יהודה ובית''ר לט ינצחו את חיפה והפועל

אמנם העונה גמורה, אבל זה עדיין לא מובן מאליו שעושים את זה מול קבוצה כמו בית"ר (שאנחנו מתחרים איתה על המקום ה-3) ואחרי ניצחון עליה ולא מול קבוצות כמו אשדוד ובני יהודה ועל זה מגיעה מילה טובה להנהלה.

חבל שההנהלה נכנעת לסחטנות של לאן, שבתמורה לכמה גרושים שהיא משלמת למכבי בתחילת השנה, היא מבקשת מאוהדים לשלם 48 ש"ח במקום 30 כולל עמלה כפולה. ועוד לחשוב שגם אם היא תבקש 2 שקל עמלת אינטרנט במקום 15, היא עדיין תרוויח מהאתר.

איזה משחק יש שבוע לפניי חיפה? צריך להפסיד טכני עם חמישה אדומים.. מאיוקה,בוזגלו,ראלדס,מלול,כחלון.. וזהו,אין סיכוי שניתן גול.

איזה משחק יש שבוע לפניי חיפה? צריך להפסיד טכני עם חמישה אדומים.. מאיוקה,בוזגלו,ראלדס,מלול,כחלון.. וזהו,אין סיכוי שניתן גול.

זה היה בעברית אחי?

אם הזמנתי כרטיס ל13, אני צריך לאסוף מהקופות לא?

כבר שכחתי איך זה הולך חח...

אם הזמנת דרך האינטרנט אתה לוקח תכרטיס מהמכונה ליד הקופות.

כמה יהיה קשה צריך שמכבי ינצחו סמכו על חיפה שלא תפסיד להם בקרית אליעזר ויש בני יהודה

הי, לא מצאתי איפה לשים את השאלה - מקווה שפה זה בסדר :thumbdown:.

במשחק הארור נגד נצרת ניקבו לי בטעות את את הניקוב במנוי של המשחק של בית"ר (סדרן ממש עיוור בשער 8), ועכשיו זה נראה חצי מנוקב.

יעשו לי בעיות להיכנס למשחק נגד בית"ר? הקופות של קריית שלום לא עונים לי.

זה קרה פה למישהו? יש לכם רעיון מה אני צריך לעשות?

הי, לא מצאתי איפה לשים את השאלה - מקווה שפה זה בסדר :thumbdown:.

במשחק הארור נגד נצרת ניקבו לי בטעות את את הניקוב במנוי של המשחק של בית"ר (סדרן ממש עיוור בשער 8), ועכשיו זה נראה חצי מנוקב.

יעשו לי בעיות להיכנס למשחק נגד בית"ר? הקופות של קריית שלום לא עונים לי.

זה קרה פה למישהו? יש לכם רעיון מה אני צריך לעשות?

לא יעשו לך בעיות בגלל זה התיקתוקים זה צורות..

אם לא מכניסים אותך פשוט תחכה לעוד מישהו עם מנוי שיבוא להיכנס ותראה לכרטיסן שחור שעל אחי נצרת אותו חור שעשו לך על הניקוב על המשחק של ביתר

שימו לב!הורידו מחירים ותראו מה התוצאות.שער 13-נגמר כול הכרטיסים.שער 8-פחות מ10 מקומות עוד שעה שעתיים גג ייגמר.שער 2-המצב שלו ניראה מעולה.ראיתי את המפה בלאן.

זה צריך להיות ככה כול משחק..ולא בגלל שהרמה נמוכה או משו.פשוט כי זה המחירים שצריך לשלם בשביל לראות כדורגל..

שימו לב!הורידו מחירים ותראו מה התוצאות.שער 13-נגמר כול הכרטיסים.שער 8-פחות מ10 מקומות עוד שעה שעתיים גג ייגמר.שער 2-המצב שלו ניראה מעולה.ראיתי את המפה בלאן.

זה צריך להיות ככה כול משחק..ולא בגלל שהרמה נמוכה או משו.פשוט כי זה המחירים שצריך לשלם בשביל לראות כדורגל..

אחי, זה רק הכרטיסים שיש בלאן, רוב הכרטיסים בקרית שלום.

הם מסמנים באתר הרבה מקומות כאילו לא פתוח לרכישה אבל לא בגלל שנגמר, בגלל שזה נמכר בקרית שלום.

מזל שהזמנתי אתמול ל-13...

הבנתי שלא נשארו כמעט כרטיסים... יש סיכוי שיפתחו את 5?

אגב הקופים גמרו את הכרטיסים ל7 לא?

בטח הם קונים ל5.. סעמק יהיה חצי ביתרים שם על בטוח נראה לי..

חוץ מזה שעדיין לא נגמר ל2.. שיגמרו קודם ל2

אגב הקופים גמרו את הכרטיסים ל7 לא?

בטח הם קונים ל5.. סעמק יהיה חצי ביתרים שם על בטוח נראה לי..

חוץ מזה שעדיין לא נגמר ל2.. שיגמרו קודם ל2

איפה אתה חי

הם לא ימלאו את 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.