Jump to content

פותחים את הפלייאוף: בלומפילד. לקראת... ביתר ירושלים, שבת ב.. 15:00

Liran

Recommended Posts

לדעתי 3 בצהריים זאת אחלה שעה לכדורגל.

בלי פקקים , שמש נעימה , אווירה של יום שבת , תענוג!

חוץ מזה , אם באנגליה משחקים ב 12 בצהריים , ומשחקים גדולים שמה נערכים גם באיזה 3 בצהריים , מי אנחנו שנתלונן .

אנגליה לא נמצאת במדבר!

לדעתי 3 בצהריים זאת אחלה שעה לכדורגל.

בלי פקקים , שמש נעימה , אווירה של יום שבת , תענוג!

חופשי. אני התאהבתי באווירה של פיקניק בבלומפילד.

שיזוף בשער 8 :)

אני חושב שסוייר הוא האשם המרכזי בסיפור ראש קופסא

הוא דאג לטפח לו את האגו.

סוייר אני מקווה שתיקח את מלוא האחריות ותמצא את הפיתרון למחלה

שעה שמשחקים בשכונה..לא בבלומפילד.לפחות בארץ שלנו..

חבל שהאצטדיון לא יהיה מלא אני מקווה שייתנו לאוהדי בית'ר רק את שערים 4-5 כי גם אותם הם לא ימלאו(בגלל שבת).

ושיורידו מחירים כבר אמן!

רק תביאו ת'דרבי!

העונה מסתיימת ב15\5 ואם מכבי תגמור את העונה במקום השלישי, העונה הבאה מתחילה כבר חודש אחרי זה ב24 ליוני בסיבוב מוקדמות הראשון של ליגת אירופה..

איך אפשר להכין ככה קבוצה חדשה? עכשיו אני כבר לא כל כך בטוח שכדאי לנו אירופה

העונה מסתיימת ב15\5 ואם מכבי תגמור את העונה במקום השלישי, העונה הבאה מתחילה כבר חודש אחרי זה ב24 ליוני בסיבוב מוקדמות הראשון של ליגת אירופה..

איך אפשר להכין ככה קבוצה חדשה? עכשיו אני כבר לא כל כך בטוח שכדאי לנו אירופה

איפה ראית 24 ליוני? הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופאית יערך ב- וב-8 ליולי. הסיבוב השני ישר אחריו ב-15 וב-22 ליולי, והסיבוב השלישי ימשיך את הרצף ב-29 ו-5 לאוגוסט.

ראיתי את זה איפהשהו באתר של אופ"א אבל אין לי כח לחפש שם אז אתה יכול לראות כאן את התאריכים:

http://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%80%93...ualifying_round

בעקרון המקום השלישי בליגה אמור לשלוח אותנו לסיבוב המוקדמות הראשון שיתחיל ב-1 ליולי, אבל יש עדיין אפשרות שנתחיל בסיבוב המוקדמות השני (ב-15 ליולי). זה יקרה אם הפועל תזכה בגביע ותסיים שניה, ואז הפועל תקבל את הכרטיס של מחזיקת הגביע ותתחיל ישר בסיבוב השלישי, ואנחנו נקבל את הכרטיס של הסגנית ונתחיל בסיבוב השני (ומקום רביעי בליגה יתחיל בסיבוב הראשון).

בכל אופן, הסגל לא יושלם לפני תחילת הסיבוב הראשון והשני, אבל בסיבובים האלו יש קבוצות יחסית חלשות שאנחנו צריכים לעבור גם בסגל הנוכחי ופחות ממנו (רק שלא תהיה עוד פאדיחה בסגנון סנטה קולומה). בסיבוב המוקדמות השלישי זה נהיה קצת יותר קשה ואם לא נהיה מדורגים נוכל לקבל קבוצות מאחת הליגות החזקות (אנגליה, גרמניה, ספרד, איטליה וכו'). לאחר מכן יש סיבוב נוסף (19 ו-26 לאוגוסט) שממנו יהיה לנו מאוד קשה להעפיל ונצטרך לקוות להגרלה מאוד טובה כדי לעבור אותו כי אין סיכוי שנהיה מדורגים (בני יהודה הגיעו לסיבוב הזה וקיבלו את איינדהובן, הפועל היו מדורגים וקיבלו הגרלה נוחה)

אני מקווה שעד הסיבוב השלישי הסגל יושלם, למרות שלדעתי גם אחריו (בין אם נעלה ובין אם לא) יהיו עוד שינויים. יהיו שחקנים בקיץ שבטח ינסו למצות אפשרויות באירופה לפני שיחתמו בישראל (בעיקר זרים). אם הידיעות על יצחקי נכונות אז אני מניח שגם הוא ינסה למצוא קודם קבוצה באירופה לפני שיחתום בקבוצה מישראל (בין אם זה אנחנו, הפועל או חיפה)

הסתכלתי באתר של אופ"א וצודק התבלבלתי, זה מתחיל ב1 ביולי. זה בכל זאת מוקדם מאוד

צודק זה באמת מוקדם, אבל כמושאמרתי את שני הסיבובים הראשונים חייבים לעבור גם אם חצי סגל מורכב משחקני נוער.

נקווה שרוב הסגל יושלם כמה שיותר מהר כדי להגיע לפחות לסיבוב השלישי עם סגל כמעט מלא

במועדון אומרים כי הם מקווים לראות אצטדיון מלא בשבת: "מדובר במשחק אטקרטיבי על המקום השלישי, שמשוחק בשעת צהריים נוחה ביום שבת - אין סיבה שלא תגיע לפחות רבבת אוהדים". כרטיסים למשחק אפשר לרכוש בקופות הכרטיסים בקרית שלום.

במועדון אומרים כי הם מקווים לראות אצטדיון מלא בשבת: "מדובר במשחק אטקרטיבי על המקום השלישי, שמשוחק בשעת צהריים נוחה ביום שבת - אין סיבה שלא תגיע לפחות רבבת אוהדים". כרטיסים למשחק אפשר לרכוש בקופות הכרטיסים בקרית שלום.

צודקים בקשר לשעה. בשעות האלו באים בדר"כ יותר אוהדים. אם רק יוזילו מחירים הם באמת יקבלו את הרבבה שהם רוצים

אחשלי כדור קטן עושה כיף גדול באמת זה לא אני המצאתי זה הקוף ויש לו וואחד ניסיון

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא מאמין, התאחדות זונה.

מנשה משיח, אותו שופט רביעי שקבע שליאור ז'אן יקבל אדום ובן שושן אשכרה יצא נקי, ישפוט את המשחק.

להכין את הגרונות, השופט לא יוצא חי מבלומפילד !!!

לא מאמין, התאחדות זונה.

מנשה משיח, אותו שופט רביעי שקבע שליאור ז'אן יקבל אדום ובן שושן אשכרה יצא נקי, ישפוט את המשחק.

להכין את הגרונות, השופט לא יוצא חי מבלומפילד !!!

לא ייאמן שבמכבי נותנים לזה לקרות.

מסכנים שערים 8 ו-7, השמש בשעה הזאת מולם מסנוורת ... נו טוב לפחות השמש צהובה אוהדת מכבי

בלה בלה בלה

יאללה מכבי, ושהפעם יהיו שופטים שרואים טוב

שלוש בצהריים יהיה שמש על המגרש גם

השופטים יסתנוורו ולא יראו את המשחק

חח איך אני רואה את זה שאנחנו אמורים לקבל פנדל ולא נקבל

בקיצור

סעמק מה הקטע הזה לעשות משחק בשלוש בצהריים

גם כן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.