Jump to content

פותחים את הפלייאוף: בלומפילד. לקראת... ביתר ירושלים, שבת ב.. 15:00

Liran

Recommended Posts

עצוב ששפונגין מועדף על השחקן הכי טוב במכבי.(דור מלול)

שפונגין פשוט חסר ביטחון כול כדור מעיף לקרן או לחוץ.לא הגנה לא התקפה.דור מלול שחקן ענק עם טכניקה עולה להתקפה..גם בהגנה לא רע בכלל הכול יש לו.אבל הוא בספק.

עצוב ששפונגין מועדף על השחקן הכי טוב במכבי.(דור מלול)

שפונגין פשוט חסר ביטחון כול כדור מעיף לקרן או לחוץ.לא הגנה לא התקפה.דור מלול שחקן ענק עם טכניקה עולה להתקפה..גם בהגנה לא רע בכלל הכול יש לו.אבל הוא בספק.

שפונגין גמר, אם דור יישאר כשיר עד סוף העונה הוא ימשיך בהרכב(אני מקווה לפחות שנימני לא יעשה טעויות. הוא היה מס' 1 על המגרש מול בית"ר יחד עם ראלדס ומאיוקה)

אתה אוהב לזיין תשכל אאה, לא נמאס לך לכתוב שטויות אם אתה לא יודע דברים אל תכתוב סתם , לפעמים עדיף לשתוק זה המקרה שלך עדיף שתשתוק ואל תכתוב שטויות

גמגם ברור ותקן אותי אם טעיתי.. אני רוצה לשמוע כי חוץ משתוק לא רשמת כלום ימונגול

שפונגין גמר, אם דור יישאר כשיר עד סוף העונה הוא ימשיך בהרכב(אני מקווה לפחות שנימני לא יעשה טעויות. הוא היה מס' 1 על המגרש מול בית"ר יחד עם ראלדס ומאיוקה)

תמיד שהוא על המגרש הוא מספר 1.יש לו קור רוח משו מדהים.

בטדי הוא היה כמה פעמים האחרון במגרש לפני השוער ועושה פעולות שקטות ומרגיע את כול המשחק.ולא כמו יובל רק מלחיץ ומעיף כדורים ליציע.דור שקט עם הכדור.וגם עוזר המון להתקפה.

אהבתי את ההרכב שהיה בטדי.

אני מאוד מקווה שהוא גם זה שיהיה במשחק הקרוב.

צריך הרכב שיושב טוב על המגרש וגם נכון, עם חילופים מדוייקים. ולרוץ על זה.

באמת שאין שום סיבה שלא נשחיל להם כמה חתיכות, הם קבוצה מפורקת, ובלי קשר לזה שהם קבוצה מפורקת, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מהם והראנו את זה בשלושה משחקים נגדם.

אפשר הסבר לגבי מה שקורה עם הכרטיסים?

לאן לא מוכרים יותר כרטיסים של מכבי העונה? לא הבנתי...

בקריית שלום לא עונים לי אני מקבל תמענה הקולי של קניית מנויים, ובלאן אין שום דבר. שמתי לב אבל שמוכרים למשחק של בני יהודה-הפועל (ראיתם תמחירים אגב? 33 שקלים לשערים 8-10-11...)

בקיצור מה? איך אפשר להשיג כרטיסים למשחק בשבת ובכללי למשחקי הפליאוף?

מוות לריקן, מוות לבן שושן, מוות למשיח. לא לשכוח אף אחד מהם בשבת.

אם אנחנו לא נעשה גיהנום לבן שושן וריקן אנחנו יוצאים אפסים רק בשביל ליאור ז'אן צריך לעשות להם טרור על התרגיל שעשו לו 2 העבריינים האלה.

אבל מאיפה מזמינים ?

קריית שלום או לאן.

לקראת המשחק נגד בית"ר: 30 ש"ח שער 8, 50 ש"ח שערים 2-ו13.

הנהלת הקבוצה החליטה להוריד משמעותית את המחירים למשחק הקרוב מול בית"ר י-ם, 30 שקל אחיד לשער 8 ו- 50 ש"ח שקל אחיד לשערים 2 ו- 13. הקבוצה התאמנה היום לקראת בית"ר, מאיוקה וקומאץ חזרו להתאמן עם הקבוצה.

קריית שלום או לאן.

הנהלת הקבוצה החליטה להוריד משמעותית את המחירים למשחק הקרוב מול בית"ר י-ם, 30 שקל אחיד לשער 8 ו- 50 ש"ח שקל אחיד לשערים 2 ו- 13. הקבוצה התאמנה היום לקראת בית"ר, מאיוקה וקומאץ חזרו להתאמן עם הקבוצה.

לא ראיתי שיש בלאן

ימכרו גם שם? :o

קריית שלום או לאן.

יעני לא חשוב אם אני מבוגר או נוער , המחיר אחיד? ולמה בלאן עדיין לא יצאו כרטסים? הם אמרו שבקרוב. אבל כבר יום רביעי אז מתי?

יעני לא חשוב אם אני מבוגר או נוער , המחיר אחיד? ולמה בלאן עדיין לא יצאו כרטסים? הם אמרו שבקרוב. אבל כבר יום רביעי אז מתי?

רק עכשיו הודיעו על מחירים, עד הערב יהיה בלאן .. וכן המחירים אחידים לכל הגילאים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.